Cz En

025116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Tejčková

    Člen KA

Pes

  1. Blue Devil Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  2. Jumping LA2 - I: Diskvalifikován

  3. Jumping LA2 - II: Diskvalifikován

  4. Jumping speciál LA2: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  6. Czech Imp Jump: 3/39, 20.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  7. Jumping 1: 13/39, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  8. Jumping 2: 3/39, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  9. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  10. Jumping L 1: 10/41, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. Jumping L 2: Diskvalifikován

  12. Jumping L 3: 23/41, 41.19 s, 13.19 tr. b., 3.59 m/s

  13. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  14. 1. Jumping L: 15/36, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  15. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  16. 3. Jumping L: 7/36, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  17. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  18. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  19. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  21. Czech Imp Jump: 33/52, 23.09 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  22. Jumping 1: 3/52, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  23. Jumping 2: 30/52, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  24. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  25. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  26. TRIAL I. LA2: 3/17, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  28. Agility LA: Diskvalifikován

  29. Jumping LA: 22/43, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  30. Zkouška LA2: 5/21, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  32. Agility 1 L: 7/30, 36.45 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  33. Jumping 1 L: 14/32, 30.44 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  34. Jumping 2 L: 18/26, 28.16 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  35. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2 LA2: 3/7, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  37. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  38. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  39. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  43. 1. Zkouška LA2: 6/17, 39.85 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  44. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  47. Agility 1: 38/212, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Agility 2: 43/217, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  49. Agility 3: Diskvalifikován

  50. Agility Trial: 16/50, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: 60/205, 43.51 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility I: 22/75, 41.27 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  59. QA4 Agility: Diskvalifikován

  60. QA5 Agility: 16/93, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  61. QA6 Agility: 50/88, 44.05 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  62. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  65. QA1 agility: 52/127, 47.15 s, 30.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. QA2 agility: 49/125, 45.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  67. QA3 agility: 58/125, 41.01 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  68. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  69. QJ2 jumping: 62/126, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  70. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  71. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  72. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  73. Special Agility: Diskvalifikován

  74. Special Jumping: Diskvalifikován

  75. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  76. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  77. Zkouška LA1 1.běh: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1 2.běh: Diskvalifikován

  79. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  80. Agility L Ne: 37/98, 34.23 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  81. Agility L So: Diskvalifikován

  82. Jumping L Ne: 23/96, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  83. Jumping L So: 55/100, 30.41 s, 25.0 tr. b., 5.26 m/s

  84. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  85. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  87. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  88. ZkA. I. LA1: 1/17, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  90. Czech Imp Jump Large: 10/36, 24.55 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  91. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  93. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  94. Agility Trial I: Diskvalifikován

  95. Agility Trial II: 1/12, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  96. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  97. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  98. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  100. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  101. Jumping I: 9/26, 28.46 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  102. Jumping II: Diskvalifikován

  103. Jumping III: Diskvalifikován

  104. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  105. Agility 1: Diskvalifikován

  106. Agility 2: Diskvalifikován

  107. Agility 3: Diskvalifikován

  108. Jumping 1: Diskvalifikován

  109. Jumping 2: Diskvalifikován

  110. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  111. Agility 1: Diskvalifikován

  112. Agility 2: Diskvalifikován

  113. Jumping 1: Diskvalifikován

  114. Jumping 2: Diskvalifikován

  115. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  116. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  118. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  119. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  120. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  121. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  122. Jumping I: Diskvalifikován

  123. Jumping II: 21/44, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  124. Jumping III: Diskvalifikován

  125. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  126. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  130. Agility Open: Diskvalifikován

  131. Agility Trial: Diskvalifikován

  132. Jumping Open: 10/31, 28.57 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  133. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  134. Agility L: Diskvalifikován

  135. Jumping L: Diskvalifikován

  136. Zk LA1: Diskvalifikován

  137. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  138. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  139. 2. běh LA1 LA1: 3/18, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  140. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  141. Agility : Diskvalifikován

  142. Jumping : 5/30, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  145. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  149. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  150. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  152. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  153. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  154. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  155. I Agility: 3/13, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  156. II Agility: Diskvalifikován

  157. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  158. Agility: Diskvalifikován

  159. Agility I: Diskvalifikován

  160. Agility II: Diskvalifikován

  161. Agility III: 73/178, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  162. Agility IV: Diskvalifikován

  163. Jumping I: Diskvalifikován

  164. Jumping II: Diskvalifikován