Cz En

Jumping L 2

  1. Datum: 13. 01. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní jumpingy
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch 0 0 0.0 0.0 26.24 5.34 V V
2 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 26.57 5.27 V V
3 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 26.95 5.19 V V
4 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 27.15 5.16 V V
5 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 27.61 5.07 V V
6 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 0 0 0.0 0.0 27.74 5.05 V V
7 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 27.84 5.03 V V
8 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 0 0 0.0 0.0 28.96 4.83 V V
9 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.25 4.63 V V
10 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 0 0 0.0 0.0 32.54 4.3 V V
11 090715 Hana Kašpárková Phoebe 1 0 0.0 5.0 26.0 5.38 V V
12 052315 Jana Sasková Adora Breembark 1 0 0.0 5.0 27.52 5.09 V V
13 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 28.99 4.83 V V
14 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 30.04 4.66 V V
15 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 1 0.0 5.0 31.44 4.45 V V
16 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 0 1 0.0 5.0 31.52 4.44 V V
17 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai 1 0 0.7 5.7 37.7 3.71 V V
18 045417 Jana Samková Evelin 0 1 2.44 7.44 39.44 3.55 VD VD
19 002717 Anna Maroušková Ejhle Novterpod 2 0 0.0 10.0 27.29 5.13 VD VD
20 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 2 0 0.0 10.0 31.32 4.47 VD VD
21 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 2 0 0.0 10.0 33.57 4.17 VD VD
22 077016 Iveta Ouředníčková Bady 0 2 0.0 10.0 36.64 3.82 VD VD
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082318 Tereza Pálová Control Hazard RR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021615 Lucie Konečná Ice Wow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084318 Petra Rosecká Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS