Cz En

096415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Drbohlavová

    Člen KA

Pes

  1. Chilli in hot summer Jeffija, Border kolie

Výsledky

  1. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  2. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  5. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  6. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  7. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  8. Ne-: Diskvalifikován

  9. Ne-Agility: 28/44, 49.98 s, 25.98 tr. b., 3.48 m/s

  10. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  11. So-: 1/18, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  12. So-Agility: 18/41, 42.36 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  13. So-Jumping: Diskvalifikován

  14. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  15. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  18. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  20. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 5/19, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  21. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  22. Jumpy I.běh L: 1/21, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  23. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  24. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  25. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  26. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  29. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  30. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  31. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  32. II. zkouška LA3: 4/11, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. I. zkouška LA3: 4/11, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  34. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  35. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. I. zkouška LA3: 3/14, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  38. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  39. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  40. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  41. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  42. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  45. Czech Imp Jump Large: 22/47, 21.04 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  46. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 Large: 10/47, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  48. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  49. II. zkouška LA3: 10/15, 33.52 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  50. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  52. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  55. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  56. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA2: 1/26, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  59. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  62. Agility L: 2/34, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. Jumping L: 4/34, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  64. Zkoušky LA2: 4/16, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  65. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  66. ACANA Finále L: 4/19, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  67. Agility 1 L: Diskvalifikován

  68. Jumping 1 L: 8/44, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  69. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  70. Zkouška 1 LA2: 6/23, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  71. Zkouška 2 LA2: 1/18, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  72. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Jumping L: 3/34, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  75. Zkouška LA2: 2/12, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  76. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  77. II. zkouška LA2: 3/19, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  78. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  80. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  83. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  85. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  86. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  87. LA2/1 LA2: 7/24, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  88. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  89. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  90. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  91. Zkouška I LA2: 4/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  92. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  93. Ne-: 4/14, 52.41 s, 11.41 tr. b., 3.57 m/s

  94. Ne-Agility: 5/36, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  96. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  97. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  98. Zkouska 2 LA2: 2/21, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  99. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  100. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  103. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  104. 2. běh LA2: 5/25, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  106. 1.zkouška LA2: 3/24, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  107. 2.zkouška LA2: 1/24, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  108. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  109. A1 Jump II. LA1: 3/15, 30.82 s, 5.82 tr. b., 3.73 m/s

  110. A1 Jump I. L: 2/15, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  111. Zkouška A1 LA1: 2/13, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  112. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  113. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  114. 2. Zka - LA1: 3/18, 40.38 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  115. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  116. III.zkouska LA1: 2/16, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  117. II.zkouska LA1: 5/16, 40.29 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  118. I. zkouška LA1: 5/16, 36.43 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  119. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  120. Agility L: Diskvalifikován

  121. Jumping L: 7/29, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  122. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  123. 1.zkouška: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška: Diskvalifikován

  125. Jumping1: 3/16, 26.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  126. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  127. 1. zkouška LA1: 1/17, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  130. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška A1 LA1: 4/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  132. DUFLEX tuneliáda A1 L: Diskvalifikován

  133. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  134. Jumping 1 L: 3/12, 36.98 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  135. Jumping 2 L: 3/11, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  136. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  137. III. Jumping L: Diskvalifikován

  138. II. Jumping L: 4/37, 41.82 s, 6.82 tr. b., 3.9 m/s

  139. I. Jumping L: Diskvalifikován