Cz En

000013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Tep Brisk Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  2. Agility L: 3/30, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. ZKOUŠKY LA3: 5/12, 48.8 s, 15.8 tr. b., 4.16 m/s

  5. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  6. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  7. JUMPING 2 L: 3/24, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  8. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA3: 2/10, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  10. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  11. AGILITY: Diskvalifikován

  12. JUMPING LA3: Diskvalifikován

  13. LA3: 3/7, 37.61 s, 11.61 tr. b., 4.25 m/s

  14. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  15. 1.zkouška: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška: 2/20, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  17. Jumping Standard: Diskvalifikován

  18. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  19. Agility II. L: Diskvalifikován

  20. Agility I. L: Diskvalifikován

  21. Jumping II. L: 9/92, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  22. Jumping I. L: 37/94, 43.85 s, 13.85 tr. b., 4.01 m/s

  23. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  24. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška LA3: 3/11, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  26. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  27. zkouška 2 LA3: 4/12, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  29. Ne-: 9/18, 43.6 s, 12.6 tr. b., 3.88 m/s

  30. Ne-Agility: 20/44, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. Ne-Jumping: 16/41, 34.38 s, 11.38 tr. b., 4.16 m/s

  32. So-: Diskvalifikován

  33. So-Agility: 9/41, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  34. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  35. Agility A2A3: 30/95, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  36. Agility Squads as individual: 82/157, 41.59 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  37. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Special Agility: 45/159, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. Special Jumping: 51/153, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  41. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  42. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  43. Agility L: 4/51, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  44. JUMPING L: Diskvalifikován

  45. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  46. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  47. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška A3 LA3: 2/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  49. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  50. Jumpy I.běh L: 3/21, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  51. Jumpy II.běh L: 4/21, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. I Agility Open: 56/139, 48.4 s, 13.4 tr. b., 3.97 m/s

  54. II Agility Open: Diskvalifikován

  55. II Jumping Open: 50/135, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. I Jumping Open: 68/139, 43.78 s, 18.78 tr. b., 3.95 m/s

  57. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  58. Agility Open L: 5/34, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  59. Jumping Open L: 15/34, 27.88 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  60. Zkoušky LA3: 3/14, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  61. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  62. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3: 3/13, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  64. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  65. I. zkouška LA3: 3/11, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  67. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA3: 1/14, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  70. JUMPING 1 L: 20/43, 36.91 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  71. JUMPING 2 L: 18/43, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. JUMPING 3 L: 8/42, 26.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  73. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  74. 1. jumping: Diskvalifikován

  75. 2.jumping: 18/39, 31.94 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  76. 3.jumping: 12/40, 21.35 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  78. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 L: 13/35, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  80. Zkouška 2 LA3: 7/13, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  82. Agility L: 10/34, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  83. Jumping L: 17/34, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  84. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  86. 1. zkouška LA3: 1/12, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  87. 2. zkouška LA3: 1/12, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  88. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  90. Agility NE L: Diskvalifikován

  91. Agility So L: 16/43, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  92. Finále L: 5/21, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  93. Jumping NE L: Diskvalifikován

  94. Jumping So L: 8/37, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  95. Zkouška So LA3: 6/14, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  96. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  98. 1.zkouška: 1/11, 46.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  99. 2.zkouška: Diskvalifikován

  100. Jumping: 4/31, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  102. 1.zkouška: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška: 6/15, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  104. Jumping: 3/32, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  105. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  106. Agility - Ne: Diskvalifikován

  107. Agility - So: Diskvalifikován

  108. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  109. Jumping - So: 21/97, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  111. Ne-: Diskvalifikován

  112. Ne-Agility: 3/36, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  113. Ne-Jumping: 3/34, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  114. So-: 3/12, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  115. So-Agility: 15/40, 42.31 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  116. So-Jumping: 9/40, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  117. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  118. 1Q Jumping: 45/157, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  119. 2Q Agility: 26/157, 46.28 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 40/108, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  121. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 28/117, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  122. Power & speed A2/A3: 11/111, 22.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  123. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  124. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  125. LA3: Diskvalifikován

  126. LA3 II: 4/11, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  127. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  128. 1.vítězná: 1/14, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  129. 2.vítězná: 3/14, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  130. Jumping: 4/35, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  131. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  132. Jumping_1: Diskvalifikován

  133. Jumping_2: 2/39, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  134. Jumping_3: 3/39, 28.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  135. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  136. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  138. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  139. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  140. A2+A3 Jump I. L: 11/28, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  141. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  143. Agility 1: Diskvalifikován

  144. Agility 2: 10/128, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  145. Jumping 1: Diskvalifikován

  146. Jumping 2: 50/128, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  148. Agility open L: 14/38, 29.82 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  149. Jumping open L: 2/40, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  150. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  151. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  152. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  155. 1. zkouška LA3: 1/14, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  156. 2. zkouška LA3: 1/14, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  157. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  158. II.zkouška LA3: 2/10, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  159. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  160. II. zkouška LA3: 3/11, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  161. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  163. 15.prorubská: Diskvalifikován

  164. 16.prorubská: 1/13, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  165. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  166. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  167. První zkouška LA3: 5/15, 43.55 s, 6.55 tr. b., 3.79 m/s

  168. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  169. 13.prorubská: 4/10, 41.17 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  170. 14.prorubská: Diskvalifikován

  171. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  172. 11.prorubská: Diskvalifikován

  173. 12.prorubská: Diskvalifikován

  174. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  175. AGILITY: 10/42, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  176. JUMPING: 4/42, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  177. LA3: 1/16, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  178. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  179. Zkoušky A3-1 LA3: 4/8, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  180. Zkoušky A3-2 LA3: Diskvalifikován

  181. Zkoušky A3-3 LA3: Diskvalifikován

  182. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  183. Finále: 7/20, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  184. Jumping (1): Diskvalifikován

  185. Jumping (2): 11/55, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  186. Zkouška: 4/21, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  187. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  188. Agility 1 L: 4/36, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  189. Finálový běh L: 7/17, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  190. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  191. Jumping 2 L: 5/26, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  192. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  193. Zkouška 2 LA3: 5/13, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  194. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  195. Agility L: 11/43, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  196. Jumping L: 2/43, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  197. Zkoušky LA3: 2/16, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  199. Agility L: Diskvalifikován

  200. Jumping L: 15/44, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  201. Zkouška LA3: 5/13, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  202. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  203. Zk A II. LA3: 1/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  204. Zk.A I. LA3: Diskvalifikován

  205. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  206. 1.zkouška: Diskvalifikován

  207. 2.zkouška: 2/16, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  208. Jumping Open: 4/25, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  209. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  210. 1.zkouška: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška: 9/14, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  212. Jumping Open: 8/35, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  213. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  214. Ne-: Diskvalifikován

  215. Ne-Agility: 14/48, 36.65 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  216. Ne-Jumping: 11/49, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  217. So-: 10/17, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  218. So-Agility: Diskvalifikován

  219. So-Jumping: Diskvalifikován

  220. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  221. 2Q Agility: Diskvalifikován

  222. Družstva - Agility: 27/140, 46.7 s, 11.7 tr. b., 3.77 m/s

  223. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  224. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 22/100, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  225. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 21/102, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  226. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  227. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  228. Jarní závody agility 2016: 4/48, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  229. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  230. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  231. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  232. Agility Open L: 9/47, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  233. Jumping Open L: 15/46, 34.2 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  234. Zkoušky LA3: 1/12, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  235. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  236. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  237. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  238. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  239. III. Jumping L: Diskvalifikován

  240. II. Jumping L: 1/37, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  241. I. Jumping L: 2/37, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  242. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  243. 10.prorubská: 5/10, 44.13 s, 11.13 tr. b., 3.87 m/s

  244. 9.prorubská: Diskvalifikován

  245. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  246. Agility open L: 5/16, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  247. Jumping L: 1/16, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  248. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  249. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  250. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  251. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  252. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  253. 7.prorubská: Diskvalifikován

  254. 8.prorubská: Diskvalifikován

  255. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  256. 5.prorubská: 1/8, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  257. 6.prorubská: Diskvalifikován

  258. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  259. 3.prorubská: 2/14, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  260. 4.prorubská: Diskvalifikován

  261. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  262. 1.prorubská: 2/7, 47.97 s, 7.97 tr. b., 4.07 m/s

  263. 2.prorubská: 4/7, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  264. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  265. Agility: 4/18, 48.74 s, 3.74 tr. b., 3.69 m/s

  266. Jumping: Diskvalifikován

  267. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  268. Agility sobota L: 9/30, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  269. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  270. zkouška sobota LA3: 3/13, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  271. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  272. ZkA II. LA3: 5/18, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  273. ZkA I. LA3: 11/18, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  274. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  275. AGILITY L: 5/36, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  276. JUMPING L: Diskvalifikován

  277. ZKOUŠKY LA3: 1/6, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  278. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  279. Agility 1 L: 10/30, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  280. Finálový běh L: Diskvalifikován

  281. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  282. Jumping 2 L: 5/24, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  283. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  284. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  285. Agility L: 3/39, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  286. Jumping L: 9/41, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  287. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  288. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  289. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  290. NE - jumping L: Diskvalifikován

  291. NE - Zkouška agility LA3: 1/9, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  292. SO - agility L: Diskvalifikován

  293. SO - jumping L: 13/35, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  294. SO - Zkouška agility LA3: 5/9, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  295. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  296. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  297. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  298. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  299. Agility: 16/51, 31.16 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  300. Jumping: 4/49, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  301. Zkouška: 3/11, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  302. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  303. (1) zkouška: 1/11, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  304. (2) zkouška: 5/11, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  305. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  306. AGILITY: 4/41, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  307. JUMPING: 12/40, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  308. LA3: Diskvalifikován

  309. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  310. Ne-Agility: Diskvalifikován

  311. Nedělní zkouška: 4/16, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  312. Ne-Jumping: 16/48, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  313. Sobotní zkouška: 3/15, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  314. So-Jumping: 3/53, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  315. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  316. Agility družstva: 63/133, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  317. Jumping družstva: 50/133, 34.3 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  318. Mistrovství A2/A3 - Agility: 35/94, 42.7 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  319. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  320. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  321. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  322. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  323. Agility II Open: 45/162, 52.75 s, 20.75 tr. b., 3.77 m/s

  324. Agility I Open: 68/165, 48.18 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  325. Jumping II Open: Diskvalifikován

  326. Jumping I Open: 59/165, 34.18 s, 5.18 tr. b., 4.48 m/s

  327. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  328. Agility L: 5/38, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  329. Jumping L: 2/40, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  330. Zkouška LA3: 3/8, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  331. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  332. Agility 1: 22/183, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  333. Agility 2: Diskvalifikován

  334. Jumping 1: 63/184, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  335. Jumping 2: Diskvalifikován

  336. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  337. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  338. LA3 I LA3: 4/22, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  339. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  340. Agility: 13/41, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  341. Jumping: Diskvalifikován

  342. Velikonoční: Diskvalifikován

  343. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  344. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  345. Heroutice, 2. běh: 2/14, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  346. Heroutice, 3. běh: 3/14, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  347. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  348. ZkA III. LA3: 4/16, 46.0 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  349. ZkA II. LA3: 3/16, 39.85 s, 5.85 tr. b., 4.14 m/s

  350. ZkA I. LA3: 2/16, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  351. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  352. Agility: 12/49, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  353. Jumping: 10/49, 26.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  354. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  355. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  356. Agility: 10/47, 41.09 s, 6.09 tr. b., 4.09 m/s

  357. Jumping: 14/47, 27.82 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  358. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  359. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  360. (1) Bannyho zkouška: 5/10, 44.13 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  361. (2) Cargova zkouška: 2/10, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  362. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  363. Agility Individual: 31/55, 46.17 s, 23.17 tr. b., 4.12 m/s

  364. Agility Squads: Diskvalifikován

  365. Jumping Individual: Diskvalifikován

  366. Jumping Squads: 39/55, 39.39 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  367. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  368. Agility 1 L: Diskvalifikován

  369. Finálový běh L: Diskvalifikován

  370. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  371. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  372. Zkouška 1 LA3: 2/9, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  373. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  374. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  375. Agility neděle L: 9/22, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  376. Jumping neděle L: 11/22, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  377. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  378. LA3 - 1: Diskvalifikován

  379. LA3 - 2: Diskvalifikován

  380. LA3 - 3: Diskvalifikován

  381. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  382. AGILITY L: 8/39, 43.41 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  383. JUMPING L: 13/39, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  384. ZKOUŠKA LA3: 2/8, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  385. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  386. (1) Bertíkova zkouška: 7/10, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  387. (2) Noisy zkouška: 1/10, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  388. (3) Audiho zkouška: 5/10, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  389. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  390. I. Agility: Diskvalifikován

  391. II. Agility: Diskvalifikován

  392. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  393. Agility Open: 10/38, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  394. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  395. Druhe Agility: 10/20, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  396. Jumping Open: Diskvalifikován

  397. Prvni Agility: Diskvalifikován

  398. Treti Agility: 11/19, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  399. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  400. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  401. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  402. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  403. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  404. NE - Acana jumping L: 3/39, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  405. NE - Holdye Memorial Agility L: 8/41, 30.64 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  406. NE - zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  407. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  408. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  409. SO - zkouška LA3 LA3: 6/9, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  410. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  411. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  412. (2) Ferpíkův běh: 10/19, 47.36 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  413. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  414. Agility: 1/30, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  415. Jumping: Diskvalifikován

  416. ZkA: 4/10, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  417. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  418. Ne-Agility: 8/44, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  419. Ne-Jumping: 20/44, 45.93 s, 30.93 tr. b., 3.4 m/s

  420. Ne-Zkouška: 6/15, 41.43 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  421. So-Agility: Diskvalifikován

  422. So-Jumping: 12/45, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  423. So-Zkouška: Diskvalifikován

  424. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  425. Agility L: Diskvalifikován

  426. Jumping L: Diskvalifikován

  427. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  428. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  429. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  430. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  431. II. LA3: Diskvalifikován

  432. I. LA3: Diskvalifikován

  433. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  434. I Agility: Diskvalifikován

  435. II Agility: Diskvalifikován

  436. III Agility: 2/9, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  437. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  438. Agility - Ne: 3/32, 33.27 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  439. Agility - So: 6/32, 40.42 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  440. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  441. Jumping - So: 11/32, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  442. ZkA - Ne: 2/8, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  443. ZkA - So: Diskvalifikován

  444. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  445. Agility: 4/19, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  446. Agility: 9/28, 41.45 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  447. Jumping: Diskvalifikován

  448. LA3: Diskvalifikován

  449. LA3: Diskvalifikován

  450. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  451. (Ne-1) Trixina zkouška: Diskvalifikován

  452. (Ne-2) Belíškova zkouška: 5/16, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  453. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  454. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  455. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  456. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  457. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  458. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 3/38, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  459. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  460. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  461. Agility Open L: 17/26, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  462. Jumping Open L: 7/27, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  463. Zkoušky Agility LA3: Diskvalifikován

  464. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  465. Agility: Diskvalifikován

  466. Jumping: Diskvalifikován

  467. ZkA: 2/11, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  468. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  469. Agility "zkoušky I.": Diskvalifikován

  470. Agility "zkoušky II.": 4/8, 32.14 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  471. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  472. AGILITY: Diskvalifikován

  473. LA3: Diskvalifikován

  474. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  475. II. LA3: Diskvalifikován

  476. I. LA3: 2/12, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  477. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  478. II. LA3: Diskvalifikován

  479. I. LA3: 6/12, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  480. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  481. Zkouška A3 - II LA3: 3/19, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  482. Zkouška A3 II LA3: Diskvalifikován

  483. Zkouška A3 - I LA3: Diskvalifikován

  484. Zkouška A3 I LA3: Diskvalifikován

  485. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  486. agility ne L: 5/39, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  487. agility so L: Diskvalifikován

  488. jumping ne L: 13/40, 32.97 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  489. jumping so L: 3/37, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  490. zkouška LA3: 2/7, 43.66 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  491. zkouška ne LA3: Diskvalifikován

  492. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  493. Heroutice, 1. běh: 3/21, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  494. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  495. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  496. LA3: 5/9, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  497. LA3 I.: 5/9, 43.34 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  498. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  499. I. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  500. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  501. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  502. IV. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  503. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  504. I. Agility - "Zkouška": 6/13, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  505. II. Agility - "Zkouška": 4/13, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  506. III. Agility - "Zkouška": 2/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  507. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  508. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  509. Zkouška 2 LA3: 6/18, 33.88 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  510. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  511. Heroutice, 1. běh: 8/16, 43.82 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  512. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  513. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  514. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  515. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  516. Zkouška 2 LA3: 6/18, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  517. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  518. 1. Agility: Diskvalifikován

  519. 2. Agility: Diskvalifikován

  520. 3. Agility: Diskvalifikován

  521. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  522. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  523. 2. zkouška LA3: 2/12, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  524. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  525. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  526. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  527. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  528. Agility: Diskvalifikován

  529. Agility družstev: Diskvalifikován

  530. Jumping: 51/102, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  531. Jumping družstev: Diskvalifikován

  532. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  533. Agility CACIAg: Diskvalifikován

  534. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  535. (Ne-1) Faustova zkouška: Diskvalifikován

  536. (Ne-2) Harryho memoriál: 2/10, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  537. (So-1) Alfova zkouška: Diskvalifikován

  538. (So-2) Dejdyho memoriál: Diskvalifikován

  539. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  540. Agility - sobota: Diskvalifikován

  541. Finale Large: 3/13, 46.98 s, 21.98 tr. b., 3.62 m/s

  542. Jumping - neděle: 3/24, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  543. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  544. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  545. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  546. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  547. 2. Memoriál Ivy Patákové: Diskvalifikován

  548. AGILITY: Diskvalifikován

  549. AGILITY: Diskvalifikován

  550. JUMPING: 5/19, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  551. JUMPING: 9/19, 29.4 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  552. LA3: Diskvalifikován

  553. LA3: Diskvalifikován

  554. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  555. Ne-1: Diskvalifikován

  556. Ne-2: 1/9, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  557. So-1: Diskvalifikován

  558. So-2: 7/9, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  559. So-3: Diskvalifikován

  560. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  561. 1.: Diskvalifikován

  562. 2.: 2/5, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  563. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  564. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  565. NE - Jumping L: Diskvalifikován

  566. NE - Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  567. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  568. III. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  569. II. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  570. I. zkouška A2 LA2: 3/20, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  571. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  572. I. agility: Diskvalifikován

  573. II. agility: Diskvalifikován

  574. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  575. Agility: Diskvalifikován

  576. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  577. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  578. Agility III ArdenGrange: 44/123, 51.55 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  579. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  580. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  581. Agility L: Diskvalifikován

  582. Jumping L: Diskvalifikován

  583. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  584. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  585. Ne-: Diskvalifikován

  586. Ne-Agility: Diskvalifikován

  587. Ne-Jumping: 10/43, 36.02 s, 6.02 tr. b., 3.94 m/s

  588. So-: Diskvalifikován

  589. So-Agility: Diskvalifikován

  590. So-Jumping: 7/45, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  591. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  592. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: Diskvalifikován

  593. Power a Speed - Hra A2/A3: 32/100, 25.64 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  594. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  595. Speciální závod - 2.kolo - Agility: 8/186, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  596. Speciální závod - Finále - Agility: Diskvalifikován

  597. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  598. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  599. Agility Open L: Diskvalifikován

  600. Zkouška LA2: 1/8, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  601. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  602. jumping Large L: Diskvalifikován

  603. LA2 LA2: 1/17, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  604. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  605. Agility: 33/85, 46.17 s, 14.17 tr. b., 3.68 m/s

  606. Jumping: 20/84, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  607. Jumping : Diskvalifikován

  608. LA2: 7/30, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  609. LA2: 7/31, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  610. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  611. Agility: Diskvalifikován

  612. Jumping: Diskvalifikován

  613. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  614. Agility: 4/23, 35.82 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  615. AGILITY: Diskvalifikován

  616. JUMPING: 1/23, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  617. JUMPING: Diskvalifikován

  618. LA2: 1/9, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  619. LA2: Diskvalifikován

  620. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  621. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 4/31, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  622. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  623. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  624. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  625. zkoušky 1 LA2: Diskvalifikován

  626. zkoušky 2 LA2: Diskvalifikován

  627. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  628. Agility L: 1/28, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  629. Jumping L: Diskvalifikován

  630. ZK LA2: Diskvalifikován

  631. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  632. Agility: Diskvalifikován

  633. Jumping: 18/44, 35.16 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  634. Zka: Diskvalifikován

  635. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  636. Agility 1: Diskvalifikován

  637. Agility 2: Diskvalifikován

  638. Jumping 1: Diskvalifikován

  639. Jumping 2: Diskvalifikován

  640. Zkouška: 13/33, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  641. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  642. Agility CACAg L: 10/45, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  643. Jumping CACAg L: Diskvalifikován

  644. Jumping L: Diskvalifikován

  645. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  646. LA2 - II LA2: Diskvalifikován

  647. LA2 - I LA2: Diskvalifikován

  648. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  649. LA2 - II LA2: 8/36, 39.45 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  650. LA2 - I LA2: Diskvalifikován

  651. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  652. Agility open L: Diskvalifikován

  653. Jumping L: 9/28, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  654. zkouška LA2: Diskvalifikován

  655. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  656. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  657. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  658. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  659. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  660. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  661. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  662. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 3/32, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  663. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/31, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  664. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  665. LA2 A: 2/19, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  666. LA2 B: 3/19, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  667. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  668. agility L: Diskvalifikován

  669. jumping L: Diskvalifikován

  670. zkouška LA2: 1/18, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  671. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  672. II. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  673. I. zkouška A1 LA1: 1/20, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  674. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  675. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: 2/28, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  676. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: 3/28, 26.1 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  677. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  678. Agility L: Diskvalifikován

  679. Jumping L: Diskvalifikován

  680. Zkouška LA1: Diskvalifikován