Cz En

Agility L

  1. Datum: 01. 09. 2018
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 36.78 5.17
2 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 39.62 4.8
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 39.84 4.77
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 41.93 4.53
5 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 39.02 4.87
6 021816 Pavel Zapletal A3Ch Arwen Pack of white paw 1 0 0.0 5.0 41.12 4.62
7 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 42.98 4.42
8 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 0 1 0.33 5.33 49.33 3.85
9 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko 0 0 8.97 8.97 57.97 3.28
10 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 2 0 0.0 10.0 38.94 4.88
11 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 2 0 0.0 10.0 40.95 4.64
12 062015 Michaela Táflová Lady 1 1 0.0 10.0 41.42 4.59
13 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 1 0.0 10.0 41.93 4.53
14 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 1 0.0 10.0 44.77 4.24
15 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 2 0 0.0 10.0 46.33 4.1
16 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 3 0 0.0 15.0 43.13 4.41
17 061715 Michaela Cápalová Kimmy Darley Arabian 1 2 0.0 15.0 46.49 4.09
18 015718 Aneta Jiráčková Daisy 1 2 0.0 15.0 48.95 3.88
19 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 3 0 1.74 16.74 50.74 3.74
20 052518 Magdaléna Kolářová Finlandia Fixxy Fitmin 2 2 27.03 47.03 76.03 2.5
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083217 Veronika Palová Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050517 Tereza Kudláčková Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004118 Gabriela Řehořová Orange ze Svobodného dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090415 Marie Čtvrtečková Bonie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS