Cz En

046017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vít Vávra, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Chase The Guardians of Albion, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  2. AGILITY: Diskvalifikován

  3. JUMPING: Diskvalifikován

  4. LA1: 6/9, 36.12 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  5. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  6. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  9. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  10. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  11. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  12. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  13. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  14. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  15. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 80/170, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: 108/165, 46.4 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  22. 2. zkouška LA1: 7/12, 32.67 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  23. I. zkouška LA1: 3/12, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  25. Jumping III L: Diskvalifikován

  26. Jumping II L: Diskvalifikován

  27. Jumping I L: Diskvalifikován

  28. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  29. 1. běh LA1: 5/8, 35.32 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  30. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  31. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  32. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  33. A1 LA1: Diskvalifikován

  34. Agility L: Diskvalifikován

  35. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  37. Agility L: 26/42, 30.69 s, 20.0 tr. b., 5.73 m/s

  38. Agility neděle L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: 27/43, 37.5 s, 30.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA1: 5/10, 24.25 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  42. Zkouška neděle LA1: 8/13, 24.73 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  44. Agility L: 5/30, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  45. Jumping L: Diskvalifikován

  46. ZKOUŠKY LA1: 8/10, 52.91 s, 25.0 tr. b., 3.42 m/s

  47. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  48. AGILITY: Diskvalifikován

  49. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  50. LA1: 5/10, 26.85 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  51. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  52. A1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  53. A1 - 2. LA1: 5/15, 39.69 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  54. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  55. Zkouška: Diskvalifikován

  56. Zkouška II: 1/13, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  57. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  58. 1. zkouška LA1: 9/19, 59.05 s, 19.05 tr. b., 2.27 m/s

  59. 2. zkouška LA1: 7/19, 27.21 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  60. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  61. Agility A1: Diskvalifikován

  62. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  63. Jumping A1: 15/48, 25.56 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  64. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  65. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  66. Special Agility: 63/159, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  67. Special Jumping: Diskvalifikován

  68. Tachyon Trophy A1: 24/47, 29.19 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  69. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  70. II. zkouška LA1: 5/13, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  71. I. zkouška LA1: 8/13, 32.13 s, 25.0 tr. b., 4.58 m/s

  72. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  73. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  74. JUMPING 2 L: 23/43, 41.37 s, 34.37 tr. b., 3.63 m/s

  75. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  77. Czech Imp Jump Large: 27/47, 32.94 s, 22.94 tr. b., 3.1 m/s

  78. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 Large: 15/47, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  80. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  81. Agility Trial I: Diskvalifikován

  82. Agility Trial II: Diskvalifikován

  83. Jumping: Diskvalifikován

  84. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: 20/34, 30.86 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  87. Zkoušky LA1: 7/11, 30.17 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  88. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  89. Jumping II. L: 14/21, 40.49 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  90. Jumping I. L: Diskvalifikován

  91. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  92. Agility L: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  94. Jumping L: 17/45, 35.26 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  95. Jumping Nedělě L: 8/44, 47.92 s, 15.92 tr. b., 3.51 m/s

  96. Zkoušky LA1: 7/13, 31.4 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  97. Zkoušky neděle LA1: Diskvalifikován