Cz En

056713

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Lustyková, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Reklama Alarm Beskyd, Knírač střední

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Ne-: 5/13, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. Ne-Agility: 15/34, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  4. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  5. So-: 10/16, 42.37 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  6. So-Agility: 12/33, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. So-Jumping: 10/35, 41.65 s, 11.65 tr. b., 4.23 m/s

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  9. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  12. Zkouška 1 LA3: 1/11, 36.63 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  13. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  14. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  15. AGILITY L: 14/41, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  16. JUMPING L: 13/41, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  17. ZKOUŠKA LA3: 5/13, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  18. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  19. 1. Zkouška LA3: 4/12, 39.97 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  20. 2. Zkouška LA3: 3/12, 44.77 s, 6.77 tr. b., 4.13 m/s

  21. Jumping open L: Diskvalifikován

  22. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  23. 1. zkouška A3 LA3: 4/12, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  24. 2. zkouška A3 LA3: 5/12, 43.91 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  25. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 6/21, 27.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  26. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  27. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA3: 2/13, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  30. 1. Zkouška LA3: 6/12, 44.47 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: 6/12, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. 3. Zkouška LA3: 7/12, 46.32 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  34. Jumping III L: 1/25, 23.71 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  35. Jumping II L: Diskvalifikován

  36. Jumping I L: 10/27, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  37. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  38. Agility L: 5/18, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Jumping L: 5/18, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  40. Zkouška LA3: 5/7, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  42. 1.kvalifikace: 8/45, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  44. 3.kvalifikace: 14/45, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  46. AGILITY L: 10/31, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  47. JUMPING L: 9/31, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  49. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  50. Agility L: 15/30, 46.33 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  51. Jumping L: 4/30, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  52. ZKOUŠKY LA3: 3/12, 45.67 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  53. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  54. 1. zkouška LA3: 4/14, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  55. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. 3. zkouška LA3: 8/14, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  57. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  58. AGILITY: Diskvalifikován

  59. JUMPING LA3: 4/7, 38.28 s, 8.28 tr. b., 3.63 m/s

  60. LA3: 1/7, 39.92 s, 3.92 tr. b., 4.01 m/s

  61. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  62. Agility L: Diskvalifikován

  63. Jumping L: 5/21, 35.65 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  64. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  65. A3 - 1. LA3: 2/13, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  68. 1.zkouška: 11/20, 44.15 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  69. 2.zkouška: 7/20, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Jumping Light: 3/13, 23.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Jumping Standard: 13/27, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  72. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  73. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  76. Ne-: 5/18, 42.44 s, 6.44 tr. b., 3.98 m/s

  77. Ne-Agility: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  78. Ne-Jumping: 9/41, 35.82 s, 2.82 tr. b., 3.99 m/s

  79. So-: 7/18, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  80. So-Agility: 16/41, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  81. So-Jumping: 18/41, 35.13 s, 10.13 tr. b., 4.21 m/s

  82. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  83. 1. zkouška LA3: 2/13, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  84. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  86. Agility L: 24/51, 37.7 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  87. JUMPING L: 19/51, 37.97 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  88. Zkouška agility LA3: 10/16, 40.14 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  89. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  90. 1. Zkouška A3 LA3: 4/11, 46.25 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  91. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  92. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 6/19, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  93. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  94. Jumpy I.běh L: 4/21, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  96. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  97. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  98. 1. zkouška LA3: 6/13, 44.14 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  99. 2. zkouška LA3: 7/13, 46.14 s, 17.14 tr. b., 3.84 m/s

  100. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  101. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. I. zkouška LA3: 5/14, 40.56 s, 10.56 tr. b., 3.94 m/s

  104. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  105. JUMPING 1 L: 9/43, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  106. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  107. JUMPING 3 L: 12/42, 28.92 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  108. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  109. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  112. 1. jumping: Diskvalifikován

  113. 2.jumping: 16/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  114. 3.jumping: Diskvalifikován

  115. Východočeské finále: 6/19, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  116. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  117. Agility L: 8/34, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  120. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  121. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  122. Agility 1 L: 7/34, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  123. Jumping 1 L: 14/44, 45.85 s, 9.85 tr. b., 3.49 m/s

  124. Jumping 2 L: 7/35, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  125. Zkouška 1 LA3: 3/12, 49.01 s, 0.01 tr. b., 3.86 m/s

  126. Zkouška 2 LA3: 8/13, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  127. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  128. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  129. LA3 - 2. LA3: 2/12, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  130. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  131. Agility L: Diskvalifikován

  132. Jumping L: 18/34, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  133. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  135. AGILITY: 4/40, 41.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  136. JUMPING LA3: 2/6, 38.1 s, 16.1 tr. b., 3.91 m/s

  137. LA3: Diskvalifikován

  138. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  139. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  140. LA3/2 LA3: Diskvalifikován

  141. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  142. Agility So L: Diskvalifikován

  143. Jumping So L: 15/37, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  144. Zkouška So LA3: 5/14, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  145. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  146. 1.zkouška: 3/11, 54.76 s, 25.76 tr. b., 3.6 m/s

  147. 2.zkouška: 4/11, 51.5 s, 17.5 tr. b., 3.44 m/s

  148. Jumping: 7/31, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  150. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  153. Ne-: Diskvalifikován

  154. Ne-Agility: 6/36, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  155. Ne-Jumping: 13/34, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  156. So-: 5/12, 44.13 s, 0.13 tr. b., 4.01 m/s

  157. So-Agility: 7/40, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  158. So-Jumping: 12/40, 37.33 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  159. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  160. Agiity : Diskvalifikován

  161. Jumping: 2/15, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  162. Zkouška A3: Diskvalifikován

  163. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  164. 1.vítězná: 2/14, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  165. 2.vítězná: Diskvalifikován

  166. Jumping: 8/35, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  167. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  168. Jumping_1: Diskvalifikován

  169. Jumping_2: 4/39, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  170. Jumping_3: 17/39, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  171. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  172. 1. zkouška A3 LA3: 5/15, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  173. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  174. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 7/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  175. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  176. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  177. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  178. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  179. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  180. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. I. zkouška LA3: 1/11, 40.71 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  182. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  183. II.zkouška LA3: 4/10, 48.04 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  184. I. zkouška LA3: 10/10, 43.84 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  185. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  186. zkouška 1 LA3: 2/12, 47.5 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  187. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  188. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  189. AGILITY: 5/42, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  190. JUMPING: 9/42, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  191. LA3: Diskvalifikován

  192. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  193. Agility L: 7/8, 32.0 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  194. Jumping Large L: 4/8, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  195. zkoušky LA3: Diskvalifikován

  196. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  197. Jumping (1): 23/55, 36.76 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  198. Jumping (2): Diskvalifikován

  199. Zkouška: Diskvalifikován

  200. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: 10/27, 30.59 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  203. LA3: Diskvalifikován

  204. Mistrovství republiky KCHK knírač střední: 3/4, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  205. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  206. 1.zkouška: 1/16, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  207. 2.zkouška: Diskvalifikován

  208. Jumping Open: Diskvalifikován

  209. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  210. 1.zkouška: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška: Diskvalifikován

  212. Jumping Open: Diskvalifikován

  213. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  214. Ne-: 6/15, 46.02 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  215. Ne-Agility: 13/48, 36.46 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  216. Ne-Jumping: 4/49, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  217. So-: 8/17, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  218. So-Agility: Diskvalifikován

  219. So-Jumping: 15/52, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  220. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  221. QA3 Agility: Diskvalifikován

  222. QA4 Agility: 58/174, 40.25 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  223. QJ3 Jumping: 33/176, 36.73 s, 0.73 tr. b., 4.41 m/s

  224. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  225. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  226. QA1 Agility: 75/213, 55.25 s, 11.25 tr. b., 3.53 m/s

  227. QA2 Agility: 47/204, 54.0 s, 6.0 tr. b., 3.7 m/s

  228. QJ1 Jumping: 61/213, 41.28 s, 5.28 tr. b., 4.34 m/s

  229. QJ2 Jumping: 88/197, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  230. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  231. Agility I: Diskvalifikován

  232. Agility II: Diskvalifikován

  233. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  234. Jumping 1 L: 11/20, 40.66 s, 15.66 tr. b., 3.98 m/s

  235. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  236. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  237. III. Jumping L: 5/36, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  238. II. Jumping L: Diskvalifikován

  239. I. Jumping L: 3/37, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  240. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  241. 10.prorubská: 4/10, 45.98 s, 7.98 tr. b., 3.72 m/s

  242. 9.prorubská: Diskvalifikován

  243. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  244. 7.prorubská: Diskvalifikován

  245. 8.prorubská: 3/9, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  246. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  247. 3.prorubská: Diskvalifikován

  248. 4.prorubská: 1/14, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  249. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  250. 1.prorubská: 3/7, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.74 m/s

  251. 2.prorubská: 2/7, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  252. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  253. AGILITY L: Diskvalifikován

  254. JUMPING L: 7/36, 34.86 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  255. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  256. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  257. Agility 1 L: 4/30, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  258. Finálový běh L: Diskvalifikován

  259. Jumping 1 L: 15/30, 33.08 s, 6.08 tr. b., 3.81 m/s

  260. Jumping 2 L: 7/24, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  261. Tuneliáda L: 7/20, 25.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  262. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  263. Zkouška 2 LA2: 2/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  264. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  265. Agility L: Diskvalifikován

  266. Jumping L: 5/41, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  267. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  268. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  269. Agility L: 2/42, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  270. Jumping L: 4/44, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  271. Mistrovské agility kníračů L: 1/4, 46.54 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  272. Zkouška LA2: 2/18, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  273. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  274. (1) zkouška: Diskvalifikován

  275. (2) zkouška: Diskvalifikován

  276. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  277. Ne-Agility: 25/54, 41.73 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  278. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  279. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  280. Sobotní zkouška: 9/24, 49.59 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  281. So-Jumping: 10/53, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  282. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  283. Agility L: 7/16, 53.17 s, 22.17 tr. b., 3.2 m/s

  284. Jumping L: 2/17, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  285. Tuneliáda L: 3/12, 18.61 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  287. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  288. 1. Zkouška A2 LA2: 2/18, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  289. 2. Zkouška A2 LA2: 2/18, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  290. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  291. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  292. Agility: 15/41, 46.95 s, 11.95 tr. b., 3.62 m/s

  293. Jumping: 13/36, 41.85 s, 5.85 tr. b., 3.87 m/s

  294. Velikonoční: Diskvalifikován

  295. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  296. Agility L: 1/19, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  297. Jumping L: 8/19, 33.36 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  298. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  299. (1) Bertíkova zkouška: 2/12, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  300. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  301. (3) Audiho zkouška: 6/12, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  302. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  303. Agility: 1/9, 50.38 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  304. Agility: 1/32, 43.5 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  305. Agility: 9/25, 44.49 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  306. Agility: Diskvalifikován

  307. Jumping: 6/25, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  308. Jumping: 11/30, 44.38 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  309. Mistrovství kníračů: 1/4, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  310. Mistrovství kníračů: Diskvalifikován

  311. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  312. Ne-Agility: 16/44, 40.3 s, 5.3 tr. b., 3.8 m/s

  313. Ne-Jumping: 14/44, 40.1 s, 10.1 tr. b., 3.89 m/s

  314. Ne-Zkouška: 5/13, 30.0 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  315. So-Agility: Diskvalifikován

  316. So-Jumping: 23/45, 38.21 s, 13.21 tr. b., 3.79 m/s

  317. So-Zkouška: 2/13, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  318. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  319. (Ne-1) Trixina zkouška: 5/8, 24.54 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  320. (Ne-2) Belíškova zkouška: 2/8, 28.83 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  321. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  322. (So-2) Cirdova zkouška: 5/14, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  323. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  324. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  325. 1. Zkouška A1 LA1: 6/15, 38.01 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  326. 2. Zkouška A1 LA1: 3/15, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  327. Hra - tuneliáda A1 LA1: 4/15, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  328. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  329. LA1: Diskvalifikován

  330. LA1 I.: Diskvalifikován

  331. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  332. Agility L: 9/35, 42.19 s, 6.19 tr. b., 3.7 m/s

  333. Jumping L: 8/35, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  334. Zkouška LA1: Diskvalifikován