Cz En

Agility L

  1. Datum: 28. 09. 2019
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.24 4.51
2 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 35.6 4.47
3 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 0 0.0 0.0 38.15 4.17
4 045619 Gabriela Řehořová Charlie 0 0 0.0 0.0 39.6 4.02
5 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien 0 0 0.0 0.0 42.38 3.75
6 064117 Tereza Salátová Blueberry Altája 0 0 0.9 0.9 45.9 3.46
7 025719 Michal Melounek Caccao In Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 33.11 4.8
8 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 1 0 0.0 5.0 33.26 4.78
9 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 1 0 0.0 5.0 33.69 4.72
10 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 1 0 0.0 5.0 38.55 4.12
11 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 38.97 4.08
12 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 1 0 0.0 5.0 44.22 3.6
13 016019 Helena Chrastilová Roky 1 0 4.49 9.49 49.49 3.21
14 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 2 0 0.0 10.0 33.91 4.69
15 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator 2 0 0.0 10.0 38.88 4.09
16 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 2 0 0.0 10.0 41.76 3.81
17 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 2 0 0.68 10.68 45.68 3.48
18 052518 Magdaléna Kolářová Finlandia Fixxy Fitmin 2 0 1.64 11.64 46.64 3.41
19 003919 Petr Kopecký Ametrine Dream Freaysway 3 0 0.0 15.0 32.49 4.89
20 038919 Marie Kolářová Helish Storm Fitmin 1 1 14.56 24.56 59.56 2.67
21 006516 Petr Kopecký Back in Black Hardy Origin 5 0 0.0 25.0 31.05 5.12
DIS 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074418 Hana Koštialová Bee - Bee Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050517 Tereza Kudláčková Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS