Cz En

055015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Cimrová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Zorro Baddy Akumulator, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: 11/26, 58.36 s, 17.36 tr. b., 3.05 m/s

  3. Jumping L2: 7/12, 42.83 s, 12.83 tr. b., 3.9 m/s

  4. Zkouška L2: 4/12, 55.45 s, 19.45 tr. b., 3.32 m/s

  5. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  6. II. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  7. I. Zkouška MLA2: 3/6, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  8. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  9. Zkouška II MLA2: 1/2, 53.0 s, 7.0 tr. b., 3.51 m/s

  10. Zkouška I MLA2: Diskvalifikován

  11. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  12. Agility L: Diskvalifikován

  13. Hra L neděle: Diskvalifikován

  14. Jumping L: 16/25, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  16. Agility 1: 3/11, 58.41 s, 10.41 tr. b., 3.77 m/s

  17. Finále: Diskvalifikován

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  21. 1. zkouška: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 1/2, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Jumping ML2: 2/2, 45.29 s, 12.29 tr. b., 3.8 m/s

  26. Zkouška ML2: 2/2, 45.3 s, 23.3 tr. b., 3.64 m/s

  27. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  28. 1.zkouška: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška: 1/2, 56.12 s, 15.12 tr. b., 3.39 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  31. 1. zkouška: 4/4, 49.94 s, 15.94 tr. b., 3.34 m/s

  32. 2. zkouška: 3/4, 51.55 s, 23.55 tr. b., 2.79 m/s

  33. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  34. Agility: Diskvalifikován

  35. Jumping : Diskvalifikován

  36. Zkoušky: 2/2, 50.45 s, 10.45 tr. b., 3.71 m/s

  37. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  38. Agility ML: 5/6, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  39. Jumping ML: 4/6, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Zkouška MLA2: 1/1, 48.41 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  41. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  42. 1. zkouška: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška: Diskvalifikován

  44. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  45. Agility: 10/15, 49.84 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  46. Jumping ML2: 1/1, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  47. Zkouška ML2: 1/1, 46.49 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  48. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  49. Agility senioři: 2/4, 48.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  50. Jumping senioři: Diskvalifikován

  51. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: 3/5, 37.98 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  55. II. zkouška: 1/6, 53.17 s, 1.17 tr. b., 3.78 m/s

  56. I. zkouška: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  58. Jumping I: Diskvalifikován

  59. Jumping II: 7/21, 40.42 s, 5.42 tr. b., 3.96 m/s

  60. Jumping III: Diskvalifikován

  61. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  62. Agility družstva L: Diskvalifikován

  63. Agility jednotlivci L: 18/30, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  64. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  65. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  67. II. zkouška: Diskvalifikován

  68. I. zkouška: Diskvalifikován

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  70. Agility L: 15/28, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  71. Jumping L: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA2: 5/13, 42.73 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  73. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  74. Agility: 5/14, 48.43 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  75. Jumping: 7/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  76. Zkouška: 1/5, 43.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  77. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  78. Zkouška II. MLA2: 2/3, 44.31 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  79. Zkouška I. MLA2: 1/3, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  80. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  81. AGILITY: 6/30, 53.87 s, 5.87 tr. b., 3.53 m/s

  82. JUMPING: 18/30, 33.35 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  83. LA2: Diskvalifikován

  84. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  85. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  86. 2. běh LA2: 5/14, 41.36 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  87. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  88. Agility Trial I: 7/17, 53.03 s, 7.03 tr. b., 3.71 m/s

  89. Agility Trial II: 6/16, 60.31 s, 9.31 tr. b., 3.32 m/s

  90. Jumping Trial I: 9/17, 48.01 s, 10.01 tr. b., 3.54 m/s

  91. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  92. Zkouška Ne-1 LA2: 2/7, 57.45 s, 7.45 tr. b., 3.41 m/s

  93. Zkouška Ne-2 LA2: 2/7, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  94. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  95. 1.zkouška LA2: 3/13, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  96. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  98. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA2: 2/18, 46.28 s, 6.28 tr. b., 3.72 m/s

  100. Jumping open L: Diskvalifikován

  101. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  102. Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  105. Agility - 1.kolo L: 15/31, 46.42 s, 7.42 tr. b., 3.75 m/s

  106. Jumping - 2.kolo L: Diskvalifikován

  107. Jumping hra L: 16/33, 22.04 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  108. Zkoušky LA2: 1/15, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  109. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  110. AGILITY L: 21/31, 65.97 s, 32.97 tr. b., 3.0 m/s

  111. JUMPING L: 11/31, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  112. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  113. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  114. Zkouška 1 LA2: 1/12, 49.58 s, 2.58 tr. b., 3.67 m/s

  115. Zkouška 2 LA2: 3/12, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  116. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  117. JUMPING 1 L: 10/24, 47.39 s, 6.39 tr. b., 3.82 m/s

  118. JUMPING 2 L: 6/24, 41.38 s, 4.38 tr. b., 3.87 m/s

  119. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA2: 6/11, 48.35 s, 20.35 tr. b., 3.27 m/s

  121. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  122. AGILITY: Diskvalifikován

  123. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  124. LA2: Diskvalifikován

  125. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  126. 1.zkouška LA2: 4/16, 44.92 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  127. 2.zkouška LA2: 4/16, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  128. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  129. zkouška 1 LA2: 1/10, 51.46 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  130. zkouška 2 LA2: 4/10, 63.55 s, 23.55 tr. b., 2.77 m/s

  131. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  132. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  133. Zkouška II LA2: 4/10, 45.82 s, 5.82 tr. b., 4.02 m/s

  134. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  135. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  136. Agility L: 9/51, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  137. JUMPING L: 11/51, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  138. Zkouška agility LA2: 8/22, 42.24 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  139. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  140. Jumpy A1 - I.běh LA1: 2/16, 26.62 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  141. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  142. Zkouška A1 LA1: 1/11, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  143. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  144. Agility L: 11/34, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  145. Jumping L: 12/34, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  146. Zkoušky LA1: 2/11, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  147. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  148. Agility L: 15/34, 50.23 s, 21.23 tr. b., 3.28 m/s

  149. Jumping L: 15/34, 44.85 s, 6.85 tr. b., 3.59 m/s

  150. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  152. AGILITY: 10/40, 50.6 s, 16.6 tr. b., 3.3 m/s

  153. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  154. LA1: Diskvalifikován

  155. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  156. Zkouška: 6/14, 45.39 s, 15.0 tr. b., 3.22 m/s

  157. Zkouška II: 3/14, 38.27 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  158. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  159. Ne-: 2/12, 43.83 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  160. Ne-Agility: 13/36, 55.29 s, 21.29 tr. b., 3.07 m/s

  161. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  162. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  163. Agility L: Diskvalifikován

  164. Jumping L: Diskvalifikován

  165. zkouška 1 LA1: 3/10, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  166. zkouška 2 LA1: 2/10, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  167. zkouška 3 LA1: 4/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  168. zkouška 4 LA1: 2/13, 41.32 s, 0.32 tr. b., 3.48 m/s

  169. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  170. AGILITY: Diskvalifikován

  171. JUMPING: Diskvalifikován

  172. LA1: 3/12, 42.19 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  173. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  174. Agility L: Diskvalifikován

  175. Jumping L: 13/38, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  176. Zkoušky LA1: 7/11, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  177. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  178. Agility L: Diskvalifikován

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Zkoušky LA1: 4/9, 35.81 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  181. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  182. Agility L: 22/37, 60.2 s, 26.2 tr. b., 2.86 m/s

  183. Jumping L: 12/39, 42.59 s, 17.59 tr. b., 2.84 m/s

  184. Zkouška LA1: 2/8, 50.14 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  185. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  186. AGILITY: Diskvalifikován

  187. JUMPING: 9/27, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  188. LA1: 7/7, 42.68 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  189. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  190. Jumping: 14/37, 43.07 s, 9.07 tr. b., 3.58 m/s

  191. Zkouška: 4/14, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  192. Zkouška II: 2/14, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  193. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  194. Ne-: 3/15, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  195. Ne-Agility: 25/48, 47.88 s, 12.88 tr. b., 2.97 m/s

  196. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  197. So-: 4/13, 50.08 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  198. So-Jumping: Diskvalifikován

  199. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  200. Jumping 1 L: 1/12, 40.96 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  201. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  202. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  203. Agility L: Diskvalifikován

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. Zkouška LA1: 3/12, 49.35 s, 5.0 tr. b., 2.98 m/s

  206. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  207. AGILITY: Diskvalifikován

  208. JUMPING: Diskvalifikován

  209. LA1: 1/5, 37.75 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s