Cz En

Michal Melounek

  1. Číslo: 005713
  2. OSA: Agility Sezemice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 10. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 063616 (M), Amazing Dream Jump Jett Team

  2. 025619 (M), Furioso Victoria Festiva

  3. 025719 (L), Caccao In Unis Kynopolis

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  2. Agility L, Caccao In Unis Kynopolis: 7/28, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Agility M, Amazing Dream Jump Jett Team: 14/15, 31.92 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. Agility M, Furioso Victoria Festiva: Diskvalifikován

  5. Jumping L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  6. Jumping M, Amazing Dream Jump Jett Team: 4/15, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Jumping M, Furioso Victoria Festiva: 7/15, 43.39 s, 11.39 tr. b., 3.62 m/s

  8. Zkoušky LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  9. Zkoušky MA1, Furioso Victoria Festiva: 1/4, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  10. Zkoušky MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/5, 33.75 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  11. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  12. 1.zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: 1/5, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. 1.zkouška, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/7, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  14. 2.zkouška, Amazing Dream Jump Jett Team: 4/7, 38.16 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. 2.zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  16. Jumping Standard, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  17. Jumping Standard, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  18. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  19. Ne. - Agility II. L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  20. Ne. - Agility II. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 27/52, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Ne. - Jumping II. L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  22. Ne. - Jumping II. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 3/52, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. So. - Agility I. L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  24. So. - Agility I. M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  25. So. - Jumping I. L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  26. So. - Jumping I. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 16/52, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  28. Zkouška 1 LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2 LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 1/12, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  31. Jumping LA1 - I, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  32. Jumping LA1 - II, Caccao In Unis Kynopolis: 2/17, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  33. Jumping MA2 - I, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/9, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  34. Jumping MA2 - II, Amazing Dream Jump Jett Team: 3/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  35. Jumping speciál LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  36. Jumping speciál MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  37. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  38. Agility I M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  39. Jumping III M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  40. Jumping II M, Amazing Dream Jump Jett Team: 4/35, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. Jumping I M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  42. Jumping IV pudlové M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  44. ZkA. II. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  45. ZkA. II. MA1, Furioso Victoria Festiva: 4/8, 39.39 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  46. ZkA. I. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  47. ZkA. I. MA1, Furioso Victoria Festiva: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  49. Czech Imp Jump, Amazing Dream Jump Jett Team: 10/24, 24.91 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Jumping 1, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/24, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  51. Jumping 2, Amazing Dream Jump Jett Team: 8/24, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  53. AGILITY M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  54. JUMPING M, Amazing Dream Jump Jett Team: 8/15, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  55. Zkoušky MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: 3/6, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  56. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  57. Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: 16/42, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  58. Agility DRUZSTVA, Amazing Dream Jump Jett Team: 18/43, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  59. Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  60. Jumping DRUZSTVA, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/43, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  61. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  62. 1. zkouška MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: 4/7, 27.75 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  64. 3. zkouška MA2, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/7, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  65. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  66. Agility II. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 13/48, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  67. Agility I. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 12/48, 41.68 s, 25.68 tr. b., 4.08 m/s

  68. Jumping II. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 3/49, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  69. Jumping I. M, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/48, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  70. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  71. QA4 Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  72. QA5 Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  73. QA6 Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  74. QJ4 Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  75. QJ5 Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 15/43, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. QJ6 Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/38, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  77. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  78. Ne-, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  79. Ne-Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  80. Ne-Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  81. So-, Amazing Dream Jump Jett Team: 3/7, 38.41 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  82. So-Agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  83. So-Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/22, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  85. QA1 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: 30/57, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  86. QA2 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  87. QA3 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: 25/56, 38.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  88. QJ1 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/58, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  89. QJ2 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 33/58, 38.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. QJ3 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/57, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  91. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  92. Agility I Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: 18/33, 40.19 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  93. Jumping III Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/30, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  94. Jumping II Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: 5/32, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  95. Jumping I Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  96. MR pudl Medium - II. kolo, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/11, 29.15 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  98. I Agility Open, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  99. II Agility Open, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  100. II Jumping Open, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/66, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  101. I Jumping Open, Amazing Dream Jump Jett Team: 37/69, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  102. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  103. Zkoukša 1 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: 5/11, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  104. Zkouška 2 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: 7/11, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  105. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  106. JUMPING 1 M, Amazing Dream Jump Jett Team: 6/15, 32.12 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  107. JUMPING 2 M, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  108. JUMPING 3 M, Amazing Dream Jump Jett Team: 4/15, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  109. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  110. MA1/1 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/6, 25.38 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  111. MA1/2 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  113. Agility - Ne, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  114. Agility - So, Amazing Dream Jump Jett Team: 16/53, 34.49 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  115. Jumping - Ne, Amazing Dream Jump Jett Team: 30/52, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  116. Jumping - So, Amazing Dream Jump Jett Team: 24/53, 30.79 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  118. QA4 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  119. QA5 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  120. QA6 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  121. QJ4 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  122. QJ5 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 18/49, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  123. QJ6 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  124. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  125. QA1 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  126. QA2 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  127. QA3 agility, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  128. QJ1 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 33/70, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  129. QJ2 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 27/69, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  130. QJ3 jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: 20/67, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  131. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  132. Agility , Amazing Dream Jump Jett Team: 4/8, 38.77 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  133. Jumping, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  134. Zkouška A1, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/4, 32.43 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  136. Agility II Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  137. Agility I Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: 10/44, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  138. Jumping III Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  139. Jumping II Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: 17/41, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  140. Jumping I Medium, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  141. Jumping IV - pudl (M), Amazing Dream Jump Jett Team: 1/16, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  142. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  143. 1. zkouška A1 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/5, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  144. 2. zkouška A1 MA1, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  145. Hra - tuneliáda pro A1 M, Amazing Dream Jump Jett Team: 1/6, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  147. Agility 1, Amazing Dream Jump Jett Team: 17/50, 49.49 s, 17.49 tr. b., 4.04 m/s

  148. Agility 2, Amazing Dream Jump Jett Team: 11/50, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  149. Jumping 1, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  150. Jumping 2, Amazing Dream Jump Jett Team: Diskvalifikován

  151. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  152. 1. běh M, Amazing Dream Jump Jett Team: 2/17, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  153. 2. běh M, Amazing Dream Jump Jett Team: 5/17, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s