Cz En

So. - Jumping I. M

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Hausnerová, Vendula (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 35.87 5.46 V V
2 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 38.39 5.11 V V
3 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 38.46 5.1 V V
4 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 38.76 5.06 V V
5 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 40.07 4.89 V V
6 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.23 4.87 V V
7 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 40.85 4.8 V V
8 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 37.35 5.25 V V
9 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 37.41 5.24 V V
10 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 1 0 0.0 5.0 38.69 5.07 V V
11 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 0 0.0 5.0 38.88 5.04 V V
12 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 0.0 5.0 40.41 4.85 V V
13 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 1 0.0 5.0 43.34 4.52 V V
14 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 1 1 0.0 10.0 35.98 5.45 VD VD
15 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 1 0.0 10.0 38.21 5.13 VD VD
16 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 1 0.0 10.0 40.69 4.82 VD VD
17 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 1 1 3.15 13.15 48.15 4.07 VD VD
18 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 0 2 3.56 13.56 48.56 4.04 VD VD
19 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 1 5.61 15.61 50.61 3.87 VD VD
20 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 0 2 13.5 23.5 58.5 3.35 D D
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO