Cz En

044717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Yantanee ze Shetlandů, Sheltie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  3. Jumping Open: Diskvalifikován

  4. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  5. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  6. III. jumping M: 2/11, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. II. jumping M: 1/11, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  8. I. jumping M: 5/11, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  10. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  12. Jumping - Medium: 4/26, 24.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  14. Agility 1: Diskvalifikován

  15. Agility 2: Diskvalifikován

  16. Agility 3: 19/76, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  17. Agility 4: Diskvalifikován

  18. Agility Trial: Diskvalifikován

  19. Grand Final: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: 13/79, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  21. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Ne. - Agility II. M: 7/52, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  23. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  24. So. - Agility I. M: 15/53, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  25. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  27. QA4 Agility: 14/56, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  28. QA5 Agility: Diskvalifikován

  29. QA6 Agility: 6/51, 44.83 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  30. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ5 Jumping: 23/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  32. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  33. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  34. Ne-: Diskvalifikován

  35. Ne-Agility: 1/18, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  37. So-: Diskvalifikován

  38. So-Agility: Diskvalifikován

  39. So-Jumping: 3/23, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  41. QA1 agility: Diskvalifikován

  42. QA2 agility: Diskvalifikován

  43. QA3 agility: Diskvalifikován

  44. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  45. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  46. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  47. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  48. Agility MA: 4/23, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  49. Jumping MA: 3/23, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  50. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  52. Agility: Diskvalifikován

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Tuneliáda: 3/41, 42.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  55. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  56. Agility open M: Diskvalifikován

  57. Jumping open M: Diskvalifikován

  58. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  59. MA3 1. MA3: 1/6, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  60. MA3 2. MA3: 1/6, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  61. MA3 3. MA3: Diskvalifikován

  62. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  63. III.jumping M: Diskvalifikován

  64. II. jumping M: 2/7, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  65. I. jumping M: 1/7, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  67. 1. Zkouška MA3: 1/7, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  68. 2. Zkouška MA3: 1/7, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  69. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  70. MA3 1. MA3: Diskvalifikován

  71. MA3 2. MA3: Diskvalifikován

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  73. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  76. 1. Zkouška MA3: 4/12, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  77. 2. Zkouška MA3: 1/12, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  79. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  80. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  81. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  82. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  85. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  88. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  91. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  94. 1. Běh MA2: 2/8, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. 2. běh MA2: 1/8, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  96. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  97. Druhá zkouška MA2: 1/5, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. První zkouška MA2: 4/5, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  100. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  102. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  103. II. zkouška MA2: 2/10, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  104. I. zkouška MA2: 3/10, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  105. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  106. III. jumping M: 2/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  107. II. Jumping M: Diskvalifikován

  108. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  109. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  110. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  113. Agility II. M: 1/48, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  114. Agility I. M: Diskvalifikován

  115. Jumping II. M: Diskvalifikován

  116. Jumping I. M: Diskvalifikován

  117. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  118. QA4 Agility: Diskvalifikován

  119. QA5 Agility: 20/42, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  120. QA6 Agility: Diskvalifikován

  121. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  122. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  123. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  125. QA1 agility: 35/57, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  126. QA2 agility: 31/57, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. QA3 agility: Diskvalifikován

  128. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  129. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Trial: Diskvalifikován

  134. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  135. Agility_: 6/19, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  136. Jumping_: 9/19, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  137. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  138. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  139. Jumping 1 M: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  140. Jumping 2 M: 1/15, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  141. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  142. Agility M: 1/13, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  143. Jumping M: Diskvalifikován

  144. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  145. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  146. AGILITY: Diskvalifikován

  147. AGILITY: Diskvalifikován

  148. JUMPING: 1/23, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  149. JUMPING: Diskvalifikován

  150. MA2: Diskvalifikován

  151. MA2: Diskvalifikován

  152. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  153. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  154. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  156. Zk.A II. MA2: Diskvalifikován

  157. ZkA. I. MA2: 2/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  158. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  159. 1 MA2: 2/12, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  160. 2 MA2: 1/12, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  161. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  162. II. Packa MA2: 1/16, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  163. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  165. Czech Imp Jump Medium: 8/24, 19.43 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  166. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 Medium: 7/24, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  169. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  170. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  171. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  172. II. zkouška MA1: 1/5, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  173. I. zkouška MA1: 1/5, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  174. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  175. Czech Imp Jump Medium: 8/21, 23.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  176. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  177. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  178. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  179. III. zkouška MA1: 2/5, 26.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  180. II. Zkouška MA1: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  181. I. Zkouška MA1: 3/5, 28.6 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  183. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  186. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  187. Jumping 1 Medium: 5/29, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  188. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  189. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  190. Jumping MA neděle: 18/22, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  191. Zkoušky MA1 neděle: 2/3, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s