Cz En

QJ2 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Fonteijn, Mark (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 36.13 5.67 V V
2 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 37.14 5.52 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.18 5.51 V V
4 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.3 5.5 V V
5 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 37.55 5.46 V V
6 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 37.65 5.44 V V
7 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 37.66 5.44 V V
8 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 38.29 5.35 V V
9 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.34 5.35 V V
10 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.33 5.21 V V
11 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 39.38 5.21 V V
12 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 39.8 5.15 V V
13 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 40.03 5.12 V V
14 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 40.06 5.12 V V
15 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 40.26 5.09 V V
16 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 40.69 5.04 V V
17 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 41.07 4.99 V V
18 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 0 0 0.0 0.0 42.7 4.8 V V
19 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 43.8 4.68 V V
20 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 46.6 4.4 V V
21 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 0 0 0.0 0.0 46.92 4.37 V V
22 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 0 0 3.28 3.28 52.28 3.92 V V
23 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 35.23 5.82 V V
24 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 37.99 5.4 V V
25 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 39.91 5.14 V V
26 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 1 0.0 5.0 40.03 5.12 V V
27 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 1 0.0 5.0 43.66 4.7 V V
28 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 1 0.0 5.0 48.95 4.19 V V
29 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 2 0 0.0 10.0 39.17 5.23 VD VD
30 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 0 2 0.0 10.0 42.87 4.78 VD VD
31 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 44.27 4.63 VD VD
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO