Cz En

016514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Rarity Jomgarden's, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 29/56, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. QA6 Agility: 11/51, 48.12 s, 0.12 tr. b., 0.0 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 16/53, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  9. QA1 agility: 18/61, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. QA2 agility: 10/60, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  11. QA3 agility: 16/60, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  12. QJ1 jumping: 21/61, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 jumping: 36/60, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  16. Agility I: 9/88, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  17. Agility II: 11/84, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  18. Jumping I: 40/87, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  19. Jumping II: 16/87, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  20. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  21. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. I. zkouška MA3: 1/12, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  24. Agility klubů M: 4/17, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  25. Jumping M: 3/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Zkouška MA3: 4/9, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  27. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  28. Agility 1 M: 7/17, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  29. Agility 2 M: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 M: 7/17, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. Jumping 2 M: 8/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  32. Jumping 3 M: 10/16, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Zkouška MA3: 4/12, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  34. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  35. 1.kvalifikace: 6/17, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  36. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  37. 3.kvalifikace: 4/17, 27.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  38. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  39. Agility DRUZSTVA: 25/43, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  40. Jumping: Diskvalifikován

  41. Jumping DRUZSTVA: 13/43, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  42. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  43. AGILITY: 3/20, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. JUMPING: 4/20, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  45. MA3: 1/7, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  46. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  47. Agility II. M: 5/48, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  48. Agility I. M: Diskvalifikován

  49. Jumping II. M: 8/49, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  50. Jumping I. M: 14/48, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  51. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  52. QA1 agility: 11/57, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  53. QA2 agility: 14/57, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  54. QA3 agility: Diskvalifikován

  55. QJ1 jumping: 8/58, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  56. QJ2 jumping: 17/58, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. QJ3 jumping: 31/57, 39.54 s, 5.54 tr. b., 4.63 m/s

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  59. I Agility Open: Diskvalifikován

  60. II Agility Open: 8/66, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. II Jumping Open: Diskvalifikován

  62. I Jumping Open: 8/69, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  63. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  64. III. jumping M: Diskvalifikován

  65. II. jumping M: 5/23, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  66. I. jumping M: 5/23, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  67. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  68. ZkA. II. MA3: 1/8, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  71. II. zkouška MA3: 2/9, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  72. I. zkouška MA3: 2/9, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  74. 1 MA3: 2/10, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. 2 MA3: 1/10, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  77. Czech Imp Jump Medium: 11/24, 20.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  78. Jumping 1 Medium: 6/24, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  79. Jumping 2 Medium: 11/24, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  81. Czech Imp Jump Medium: 3/21, 22.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  82. Jumping 1 Medium: 2/21, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  83. Jumping 2 Medium: 3/21, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  84. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  85. ZkA II. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  86. ZkA I. MA3: 1/10, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  88. Czech Imp Jump Medium: 6/29, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  89. Jumping 1 Medium: 15/29, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Jumping 2 Medium: 6/29, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  92. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  95. Czech Imp Jump Medium: 6/30, 20.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  96. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 Medium: 6/30, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  98. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  99. Agility družstev: Diskvalifikován

  100. Jumping družstev: Diskvalifikován

  101. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  102. Agility open M: 3/19, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  103. Jump I. M: 7/19, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  105. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  106. Agility - Ne: 7/50, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  107. Agility - So: 18/53, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  108. Jumping - Ne: 12/52, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  109. Jumping - So: 34/53, 32.29 s, 11.29 tr. b., 4.0 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  111. QA4 agility: Diskvalifikován

  112. QA5 agility: Diskvalifikován

  113. QA6 agility: 10/50, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. QJ4 jumping: 7/48, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  115. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  116. QJ6 jumping: 34/49, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  117. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  118. QA1 agility: Diskvalifikován

  119. QA2 agility: 13/67, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  120. QA3 agility: 23/70, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. QJ1 jumping: 12/70, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  122. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ3 jumping: 29/67, 40.48 s, 7.48 tr. b., 4.0 m/s

  124. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  125. Jumping_1: 3/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  126. Jumping_2: Diskvalifikován

  127. Jumping_3: 7/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  129. Agility 1: 16/50, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.7 m/s

  130. Agility 2: 5/50, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  131. Jumping 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 2: 2/50, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  134. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  135. 2. ZK MA3: 1/9, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  136. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  137. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  138. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  139. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  140. Zkouška 1 MA3: 2/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  141. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  142. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  143. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 Medium: 6/22, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  145. Jumping 2 Medium: 1/22, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  146. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  147. Czech Imp Jump Medium: 3/14, 22.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  148. Jumping 1 Medium: 5/14, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  149. Jumping 2 Medium: 4/14, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  150. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  151. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  152. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  154. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  155. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 19.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  156. Jumping 1 Medium: 11/21, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  157. Jumping 2 Medium: 1/21, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  158. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  159. MA3_1 MA3: 1/7, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  160. MA3_2 MA3: 3/7, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  161. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  162. Agility M: Diskvalifikován

  163. Jumping M: Diskvalifikován

  164. Zk MA3: Diskvalifikován

  165. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  166. Agility družstva: Diskvalifikován

  167. Agility jednotlivci: 15/44, 38.3 s, 1.3 tr. b., 4.31 m/s

  168. Jumping družstva: 16/44, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  169. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  170. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  171. Zka 1: Diskvalifikován

  172. Zka 2: Diskvalifikován

  173. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  174. Agility M: Diskvalifikován

  175. Jumping M: 1/9, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  176. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  177. QA6 Agility: Diskvalifikován

  178. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  179. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  180. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  181. QA3 Agility: 13/69, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  182. QA4 Agility: 11/69, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  183. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  184. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  185. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  186. Běh dvojic: 1/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  187. JUMPING: 1/16, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  188. MA3: Diskvalifikován

  189. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  190. QA1 Agility: 24/88, 52.55 s, 7.55 tr. b., 3.81 m/s

  191. QA2 Agility: 17/82, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. QJ1 Jumping: 14/88, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  193. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  194. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  195. Agility: Diskvalifikován

  196. Jumping: 1/19, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  197. ZkA: Diskvalifikován

  198. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  199. Heroutice, 1. běh: 1/7, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  200. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  201. Heroutice, 3. běh: 2/7, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  202. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  203. Agility - Ne: 5/23, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  204. Jumping - Ne: 5/23, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  205. ZkA - Ne: 2/10, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  206. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  207. Czech Imp Jump Medium: 4/26, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  208. Jumping 1 Medium: 12/26, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. Jumping 2 Medium: 6/26, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  210. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  211. Agility M M: Diskvalifikován

  212. Jumping M M: 10/19, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  213. Zk MA3 MA3: Diskvalifikován

  214. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  215. Jumping III. M: 2/17, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  216. Jumping II. M: 3/17, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  217. Jumping I. M: Diskvalifikován

  218. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  219. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  220. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  221. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  222. 1.prorubská: 3/8, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  223. 2.prorubská: 1/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  224. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  225. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  226. Heroutice, 2. běh: 2/6, 37.17 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  227. Heroutice, 3. běh: 1/6, 33.96 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  229. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  230. 2. ZK MA2: 3/12, 44.78 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  231. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  232. ZkA II. MA2: 3/7, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  233. ZkA I. MA2: 3/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  234. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  235. Jumping MA2: 2/5, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  236. Zkouška A2 - 1 MA2: 2/5, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  237. Zkouška A2 - 2 MA2: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  238. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  239. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 4/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  240. Jumping M: 2/15, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  241. Zkouška Agility MA2: 4/7, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  242. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  243. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  244. 2. běh MA2: 1/2, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  245. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  246. JUMPING: 1/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  247. MA2: 1/8, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  248. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 1/12, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  249. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  250. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  251. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  252. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  253. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  254. ZkA I.: 2/11, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  255. ZkA II.: 1/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  256. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  257. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  258. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  259. (1) zkouška: Diskvalifikován

  260. (2) zkouška: Diskvalifikován

  261. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  262. druhý běh MA2: 2/4, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  263. první běh MA2: 2/4, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  264. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  265. 1.zkouška MA1: 1/6, 24.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  266. 2.zkouška MA1: 1/6, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  267. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  268. Jumping NE M: 5/15, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  269. Zkouška 1 MA1: 1/6, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  270. Zkouška 2 MA1: 1/6, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  271. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  272. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 3/12, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  273. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 2/12, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  274. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/6, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  275. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  276. Zkouška 1: 1/13, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  277. Zkouška 2: 2/13, 25.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  278. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  279. Horní Počernice, 1. běh: 1/4, 27.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  280. Horní Počernice, 2. běh: 2/4, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  281. Horní Počernice, 3. běh: 1/4, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  282. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  283. Agility: 5/12, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  284. Jumping: 3/13, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  285. Zka: 1/6, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  287. 1. ZK MA1: 3/10, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  288. 2. ZK MA1: 3/10, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  289. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  290. MA1 druhý běh MA1: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  291. MA1 první běh MA1: 1/8, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  292. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  293. MEDIUM - Czech Imp Jump: 13/20, 24.29 s, 5.29 tr. b., 3.95 m/s

  294. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  295. MEDIUM - JUMPING 2: 7/20, 37.81 s, 5.81 tr. b., 3.89 m/s

  296. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  297. Agility Individual: Diskvalifikován

  298. Agility Squads: Diskvalifikován

  299. Jumping Individual: 10/45, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  300. Jumping Individual: 11/44, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  301. Jumping Squads: Diskvalifikován

  302. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  303. Heroutice, 1. běh: 2/11, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  304. Heroutice, 2. běh: 1/11, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  305. Heroutice, 3. běh: 3/11, 33.46 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  306. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  307. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  308. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  309. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  310. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  311. MEDIUM - Czech Imp Jump: 3/21, 20.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  312. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  313. MEDIUM - JUMPING 2: 8/21, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  314. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  315. 1. zkouška MA1: 2/6, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  316. 2. zkouška MA1: 1/6, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  317. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  318. MEDIUM FINÁLE: 4/10, 21.51 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  319. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  320. MEDIUM - JUMPING 2: 6/22, 37.49 s, 0.49 tr. b., 4.05 m/s

  321. MEDIUM - JUMPING 3: 5/22, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  322. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  323. MA1 I : 5/15, 25.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  324. MA1 II : Diskvalifikován

  325. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  326. Agility: 6/22, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  327. Agility: Diskvalifikován

  328. Agility: Diskvalifikován

  329. Jumping: Diskvalifikován

  330. Jumping M: Diskvalifikován

  331. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  332. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  333. Horní Počernice, 2. běh: 2/9, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  334. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  335. Agility M M: 5/11, 50.11 s, 20.0 tr. b., 3.67 m/s

  336. I MA1 MA1: 1/3, 45.0 s, 20.0 tr. b., 3.33 m/s

  337. Jumping M M: 6/12, 34.67 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s