Cz En

016514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Rarity Jomgarden's, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Squads as Individual: 12/69, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  3. Jumping Open: 33/69, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  4. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: 29/56, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  8. QA6 Agility: 11/51, 48.12 s, 0.12 tr. b., 0.0 m/s

  9. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ5 Jumping: 16/53, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  13. QA1 agility: 18/61, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  14. QA2 agility: 10/60, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  15. QA3 agility: 16/60, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  16. QJ1 jumping: 21/61, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 jumping: 36/60, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  19. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  20. Agility I: 9/88, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Agility II: 11/84, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  22. Jumping I: 40/87, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  23. Jumping II: 16/87, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  24. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  25. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. I. zkouška MA3: 1/12, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  27. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  28. Agility klubů M: 4/17, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  29. Jumping M: 3/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. Zkouška MA3: 4/9, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  31. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  32. Agility 1 M: 7/17, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  33. Agility 2 M: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 M: 7/17, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  35. Jumping 2 M: 8/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  36. Jumping 3 M: 10/16, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. Zkouška MA3: 4/12, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  38. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  39. 1.kvalifikace: 6/17, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  40. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  41. 3.kvalifikace: 4/17, 27.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  42. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  43. Agility DRUZSTVA: 25/43, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  44. Jumping: Diskvalifikován

  45. Jumping DRUZSTVA: 13/43, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  46. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  47. AGILITY: 3/20, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. JUMPING: 4/20, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. MA3: 1/7, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  50. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  51. Agility II. M: 5/48, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  52. Agility I. M: Diskvalifikován

  53. Jumping II. M: 8/49, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  54. Jumping I. M: 14/48, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  56. QA1 agility: 11/57, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  57. QA2 agility: 14/57, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. QA3 agility: Diskvalifikován

  59. QJ1 jumping: 8/58, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. QJ2 jumping: 17/58, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  61. QJ3 jumping: 31/57, 39.54 s, 5.54 tr. b., 4.63 m/s

  62. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  63. I Agility Open: Diskvalifikován

  64. II Agility Open: 8/66, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  65. II Jumping Open: Diskvalifikován

  66. I Jumping Open: 8/69, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  67. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  68. III. jumping M: Diskvalifikován

  69. II. jumping M: 5/23, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  70. I. jumping M: 5/23, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  71. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  72. ZkA. II. MA3: 1/8, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  73. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  75. II. zkouška MA3: 2/9, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  76. I. zkouška MA3: 2/9, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  77. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  78. 1 MA3: 2/10, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  79. 2 MA3: 1/10, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  81. Czech Imp Jump Medium: 11/24, 20.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Jumping 1 Medium: 6/24, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  83. Jumping 2 Medium: 11/24, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  85. Czech Imp Jump Medium: 3/21, 22.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  86. Jumping 1 Medium: 2/21, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  87. Jumping 2 Medium: 3/21, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  88. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  89. ZkA II. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  90. ZkA I. MA3: 1/10, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  92. Czech Imp Jump Medium: 6/29, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  93. Jumping 1 Medium: 15/29, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  94. Jumping 2 Medium: 6/29, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  96. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  99. Czech Imp Jump Medium: 6/30, 20.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  100. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 Medium: 6/30, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  102. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  103. Agility družstev: Diskvalifikován

  104. Jumping družstev: Diskvalifikován

  105. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  106. Agility open M: 3/19, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  107. Jump I. M: 7/19, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  108. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  109. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  110. Agility - Ne: 7/50, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  111. Agility - So: 18/53, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  112. Jumping - Ne: 12/52, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  113. Jumping - So: 34/53, 32.29 s, 11.29 tr. b., 4.0 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  115. QA4 agility: Diskvalifikován

  116. QA5 agility: Diskvalifikován

  117. QA6 agility: 10/50, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  118. QJ4 jumping: 7/48, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  119. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  120. QJ6 jumping: 34/49, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  122. QA1 agility: Diskvalifikován

  123. QA2 agility: 13/67, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  124. QA3 agility: 23/70, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. QJ1 jumping: 12/70, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  126. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  127. QJ3 jumping: 29/67, 40.48 s, 7.48 tr. b., 4.0 m/s

  128. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  129. Jumping_1: 3/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  130. Jumping_2: Diskvalifikován

  131. Jumping_3: 7/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  133. Agility 1: 16/50, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.7 m/s

  134. Agility 2: 5/50, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  135. Jumping 1: Diskvalifikován

  136. Jumping 2: 2/50, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  137. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  138. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  139. 2. ZK MA3: 1/9, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  140. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  141. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  142. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  143. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  144. Zkouška 1 MA3: 2/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  145. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  146. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  147. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 Medium: 6/22, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  149. Jumping 2 Medium: 1/22, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  151. Czech Imp Jump Medium: 3/14, 22.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  152. Jumping 1 Medium: 5/14, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  153. Jumping 2 Medium: 4/14, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  155. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  158. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  159. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 19.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  160. Jumping 1 Medium: 11/21, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  161. Jumping 2 Medium: 1/21, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  162. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  163. MA3_1 MA3: 1/7, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  164. MA3_2 MA3: 3/7, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  165. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  166. Agility M: Diskvalifikován

  167. Jumping M: Diskvalifikován

  168. Zk MA3: Diskvalifikován

  169. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  170. Agility družstva: Diskvalifikován

  171. Agility jednotlivci: 15/44, 38.3 s, 1.3 tr. b., 4.31 m/s

  172. Jumping družstva: 16/44, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  173. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  174. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  175. Zka 1: Diskvalifikován

  176. Zka 2: Diskvalifikován

  177. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  178. Agility M: Diskvalifikován

  179. Jumping M: 1/9, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  180. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  181. QA6 Agility: Diskvalifikován

  182. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  183. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  184. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  185. QA3 Agility: 13/69, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. QA4 Agility: 11/69, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  187. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  189. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  190. Běh dvojic: 1/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  191. JUMPING: 1/16, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  192. MA3: Diskvalifikován

  193. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  194. QA1 Agility: 24/88, 52.55 s, 7.55 tr. b., 3.81 m/s

  195. QA2 Agility: 17/82, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  196. QJ1 Jumping: 14/88, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  197. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  198. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  199. Agility: Diskvalifikován

  200. Jumping: 1/19, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  201. ZkA: Diskvalifikován

  202. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  203. Heroutice, 1. běh: 1/7, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  204. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  205. Heroutice, 3. běh: 2/7, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  206. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  207. Agility - Ne: 5/23, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  208. Jumping - Ne: 5/23, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  209. ZkA - Ne: 2/10, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  210. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  211. Czech Imp Jump Medium: 4/26, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  212. Jumping 1 Medium: 12/26, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  213. Jumping 2 Medium: 6/26, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  214. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  215. Agility M M: Diskvalifikován

  216. Jumping M M: 10/19, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  217. Zk MA3 MA3: Diskvalifikován

  218. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  219. Jumping III. M: 2/17, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  220. Jumping II. M: 3/17, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  221. Jumping I. M: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  223. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  224. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  225. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  226. 1.prorubská: 3/8, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. 2.prorubská: 1/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  228. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  229. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  230. Heroutice, 2. běh: 2/6, 37.17 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  231. Heroutice, 3. běh: 1/6, 33.96 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  233. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  234. 2. ZK MA2: 3/12, 44.78 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  235. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  236. ZkA II. MA2: 3/7, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  237. ZkA I. MA2: 3/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  238. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  239. Jumping MA2: 2/5, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  240. Zkouška A2 - 1 MA2: 2/5, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  241. Zkouška A2 - 2 MA2: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  242. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  243. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 4/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  244. Jumping M: 2/15, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  245. Zkouška Agility MA2: 4/7, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  246. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  247. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  248. 2. běh MA2: 1/2, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  249. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  250. JUMPING: 1/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  251. MA2: 1/8, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  252. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 1/12, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  253. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  254. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  255. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  256. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  257. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  258. ZkA I.: 2/11, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  259. ZkA II.: 1/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  260. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  261. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  263. (1) zkouška: Diskvalifikován

  264. (2) zkouška: Diskvalifikován

  265. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  266. druhý běh MA2: 2/4, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  267. první běh MA2: 2/4, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  268. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  269. 1.zkouška MA1: 1/6, 24.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  270. 2.zkouška MA1: 1/6, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  271. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  272. Jumping NE M: 5/15, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  273. Zkouška 1 MA1: 1/6, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  274. Zkouška 2 MA1: 1/6, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  275. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  276. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 3/12, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  277. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 2/12, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  278. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/6, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  279. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  280. Zkouška 1: 1/13, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  281. Zkouška 2: 2/13, 25.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  282. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  283. Horní Počernice, 1. běh: 1/4, 27.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  284. Horní Počernice, 2. běh: 2/4, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  285. Horní Počernice, 3. běh: 1/4, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  286. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  287. Agility: 5/12, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  288. Jumping: 3/13, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  289. Zka: 1/6, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  290. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  291. 1. ZK MA1: 3/10, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  292. 2. ZK MA1: 3/10, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  293. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  294. MA1 druhý běh MA1: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  295. MA1 první běh MA1: 1/8, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  296. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  297. MEDIUM - Czech Imp Jump: 13/20, 24.29 s, 5.29 tr. b., 3.95 m/s

  298. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  299. MEDIUM - JUMPING 2: 7/20, 37.81 s, 5.81 tr. b., 3.89 m/s

  300. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  301. Agility Individual: Diskvalifikován

  302. Agility Squads: Diskvalifikován

  303. Jumping Individual: 10/45, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  304. Jumping Individual: 11/44, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  305. Jumping Squads: Diskvalifikován

  306. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  307. Heroutice, 1. běh: 2/11, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  308. Heroutice, 2. běh: 1/11, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  309. Heroutice, 3. běh: 3/11, 33.46 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  310. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  311. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  312. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  313. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  314. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  315. MEDIUM - Czech Imp Jump: 3/21, 20.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  316. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  317. MEDIUM - JUMPING 2: 8/21, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  318. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  319. 1. zkouška MA1: 2/6, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  320. 2. zkouška MA1: 1/6, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  321. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  322. MEDIUM FINÁLE: 4/10, 21.51 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  323. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  324. MEDIUM - JUMPING 2: 6/22, 37.49 s, 0.49 tr. b., 4.05 m/s

  325. MEDIUM - JUMPING 3: 5/22, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  326. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  327. MA1 I : 5/15, 25.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  328. MA1 II : Diskvalifikován

  329. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  330. Agility: 6/22, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  331. Agility: Diskvalifikován

  332. Agility: Diskvalifikován

  333. Jumping: Diskvalifikován

  334. Jumping M: Diskvalifikován

  335. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  336. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  337. Horní Počernice, 2. běh: 2/9, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  338. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  339. Agility M M: 5/11, 50.11 s, 20.0 tr. b., 3.67 m/s

  340. I MA1 MA1: 1/3, 45.0 s, 20.0 tr. b., 3.33 m/s

  341. Jumping M M: 6/12, 34.67 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s