Cz En

Jumping DRUZSTVA

  1. Datum: 22. 09. 2018
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.24 5.42 V V
2 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 35.48 5.38 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.58 5.37 V V
4 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 36.19 5.28 V V
5 066914 Mirka Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 36.26 5.27 V V
6 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.49 5.23 V V
7 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 36.83 5.19 V V
8 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.21 5.13 V V
9 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.32 4.98 V V
10 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.44 4.97 V V
11 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.47 4.96 V V
12 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 39.8 4.8 V V
13 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 40.48 4.72 V V
13 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 40.48 4.72 V V
15 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 41.73 4.58 V V
16 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 41.74 4.58 V V
17 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.47 4.5 V V
18 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.15 5.28 V V
19 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 37.11 5.15 V V
20 009313 Nora Klapalová Agáta 0 1 0.0 5.0 38.79 4.92 V V
21 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 39.39 4.85 V V
22 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 1 0.0 5.0 39.51 4.83 V V
23 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 0.0 5.0 40.07 4.77 V V
24 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 40.2 4.75 V V
25 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 40.61 4.7 V V
26 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 1 0.0 5.0 40.62 4.7 V V
27 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 40.79 4.68 V V
28 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 40.96 4.66 V V
29 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 1 0.0 5.0 41.48 4.6 V V
30 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 41.89 4.56 V V
31 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 1 0.74 5.74 45.74 4.18 V V
32 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 0.0 10.0 41.53 4.6 VD VD
33 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 1 0.0 10.0 42.55 4.49 VD VD
34 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 2 1.82 11.82 46.82 4.08 VD VD
35 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 1 4.17 14.17 49.17 3.88 VD VD
36 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 3 0 0.0 15.0 38.52 4.96 VD VD
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO