Cz En

024513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Krebsová, ZKO Horní Suchá

Pes

  1. A3Ch Happy z Tylenu Moravia, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 22/67, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 40/72, 50.08 s, 15.08 tr. b., 4.11 m/s

  4. Jumping Individual: 35/70, 33.52 s, 0.52 tr. b., 4.53 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 16/72, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I: Diskvalifikován

  8. Agility II: 19/62, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  9. Jumping I: 19/64, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  10. Jumping II: 20/58, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  11. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  12. Agility Open: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads as Individual: 14/69, 43.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  16. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  17. AGILITY I: Diskvalifikován

  18. AGILITY II: 6/38, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  19. JUMPING I: Diskvalifikován

  20. JUMPING II: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 10/39, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Jumping I: 6/40, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. Jumping II: 5/40, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  26. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  27. Agility M: 2/21, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  28. Jumping M: 2/21, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  29. Zkouška MA3: 2/8, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  30. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  31. Agility: 3/42, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  32. Agility DRUZSTVA: 8/43, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  33. Jumping: 10/43, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  34. Jumping DRUZSTVA: 11/43, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  35. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  36. Agility M Ne: 6/48, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  37. Agility M So: Diskvalifikován

  38. Jumping M Ne: 4/46, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  39. Jumping M So: Diskvalifikován

  40. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  41. Agility open 1 M: 3/27, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  42. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  43. Zkoušky MA3: 2/9, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  44. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  45. Agility družstev: 8/50, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  46. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  47. Jumping družstev: 5/50, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  48. Jumping jednotlivců: 11/47, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: 7/12, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  52. Jumping I: 3/22, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  53. Jumping II: 5/22, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  54. Jumping Open: 3/24, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  55. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  56. Agility M: 4/22, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  57. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  58. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  59. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  60. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  61. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  62. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  63. Agility So M M: 4/18, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  64. Jumping So M M: 5/18, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. Zkouška So MA3 MA3: Diskvalifikován

  66. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  67. Agility Med Ne: 4/39, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  68. Agility Med So: 3/39, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  69. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  70. Jumping Med So: 2/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  71. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  72. Agility MA: 5/30, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  73. Jumping MA: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3: 4/11, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  75. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  76. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška MA3: 1/3, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  79. 1. ZK MA3: 1/7, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  80. 2. ZK MA3: 1/7, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  81. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  82. 1. Zkouška MA3: 1/4, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  83. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  85. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška MA3: 1/10, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  87. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  89. Agility I: 2/15, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  90. Agility II: Diskvalifikován

  91. Agility III: Diskvalifikován

  92. Agility Open: Diskvalifikován

  93. Agility Pyrsheep: Diskvalifikován

  94. Jumping II Pyrsheep: 8/10, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  95. Jumping Open: Diskvalifikován

  96. Jumping Open II: 18/25, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  97. Jumping Pyrsheep: Diskvalifikován

  98. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  99. 1.zkouška MA3: 2/4, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  100. 2.zkouška MA3: 1/4, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  101. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  102. Agility: 11/34, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  103. Agility squads: Diskvalifikován

  104. Jumping: 11/34, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  105. Jumping Squads: 13/32, 30.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  106. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  107. Tuneliáda A2 + A3 M: Diskvalifikován

  108. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  109. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  110. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  111. Agility M: 4/19, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  112. Jumping M: 6/19, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  113. Zkouška MA3: 3/7, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  114. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  115. Agility Ne: 37/62, 55.62 s, 15.62 tr. b., 3.31 m/s

  116. Agility So: 13/62, 52.87 s, 2.87 tr. b., 3.78 m/s

  117. Jumping Ne: Diskvalifikován

  118. Jumping So: Diskvalifikován

  119. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  120. Agility II Open: 9/67, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  121. Agility I Open: 14/71, 39.97 s, 0.97 tr. b., 4.1 m/s

  122. Jumping II Open: 12/68, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  123. Jumping I Open: 20/71, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  124. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  125. Agility 1: Diskvalifikován

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  130. Agility Individual: Diskvalifikován

  131. Agility Squads: Diskvalifikován

  132. FINAL: Diskvalifikován

  133. Jumping Individual: 2/44, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  134. Jumping Individual: Diskvalifikován

  135. Jumping Squads: 10/44, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  136. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  137. Jumping Ne M: 5/10, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  138. Jumping So M: 3/15, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  139. Zkouška II Ne MA3: 4/6, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  140. Zkouška II So MA3: Diskvalifikován

  141. Zkouška I Ne MA3: Diskvalifikován

  142. Zkouška I So MA3: Diskvalifikován

  143. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  144. Agility: Diskvalifikován

  145. Agility: Diskvalifikován

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Agility: Diskvalifikován

  148. Jumping: Diskvalifikován

  149. Jumping M: Diskvalifikován

  150. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  151. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  152. zkouška 2 MA3: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  153. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  154. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  157. Zkouška III. MA3: Diskvalifikován

  158. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  159. Zkouška I. MA3: 1/6, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  161. A3 zkouska 1: 2/8, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  162. A3 zkouska 2: Diskvalifikován

  163. A3 zkouška 3: Diskvalifikován

  164. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  165. Agility: Diskvalifikován

  166. Agility II: Diskvalifikován

  167. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  168. Zkouška 1 MA3: 2/7, 34.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  169. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  170. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  171. I. Agility: Diskvalifikován

  172. II. Agility: Diskvalifikován

  173. III. Agility: Diskvalifikován

  174. II. Jumping: Diskvalifikován

  175. I. Jumping: Diskvalifikován

  176. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  177. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  179. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  180. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  181. Agility Open I.: 7/48, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  182. Agility Open II.: 6/47, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  183. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  184. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  185. Jumping Open III: Diskvalifikován

  186. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: Diskvalifikován

  189. Jumping 1: Diskvalifikován

  190. Jumping 2: Diskvalifikován

  191. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  192. Agility Open: 4/19, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  193. Agility Open II.: Diskvalifikován

  194. Agility "zkoušky": 6/12, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  195. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  196. Jumping Open: 4/19, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  197. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  198. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  199. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  200. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. 3.zkouška MA3: 1/4, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  202. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  203. Agility Open: 8/25, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  204. Agility Zkoušky: Diskvalifikován

  205. Jumping Open: Diskvalifikován

  206. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  207. Agility Open: 4/30, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  208. Agility Open - FINAL: 1/8, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  209. Agility "Zkoušky": 1/9, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  210. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  211. Jumping Open: Diskvalifikován

  212. Jumping Open II: 6/28, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  213. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  214. Agility Open: 6/36, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  215. Agility Open: 7/33, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  216. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  217. Agility - "Zkoušky": 4/11, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  218. Jumping Open: 16/37, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  219. Těšánky - Zimní dvojzkoušky agility, 19. 01. 2014

  220. 1. Agility: 1/7, 44.26 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  221. 2. Agility: Diskvalifikován

  222. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  223. 1. MA2: 1/3, 52.09 s, 10.09 tr. b., 2.88 m/s

  224. 2. MA2: 1/3, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  225. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  226. 1. Agility: 2/6, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  227. 2. Agility: 1/6, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  228. 3. Agility: 1/6, 41.39 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  229. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  230. 1. zkouška: 2/6, 39.83 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  231. 2. zkouška: 1/6, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  232. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  233. I. Agility: Diskvalifikován

  234. II. Agility: Diskvalifikován

  235. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  236. Neděle agility M: 6/13, 50.07 s, 4.07 tr. b., 3.38 m/s

  237. Neděle Jumping M: 3/14, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  238. Neděle zkouška MA2: Diskvalifikován

  239. Sobota Agility Medium M: Diskvalifikován

  240. Sobota Jumping Medium M: 4/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  241. Sobota zkouška MA2: Diskvalifikován

  242. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  243. AGILITY M neděle M: 4/14, 48.04 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  244. JUMPING M neděle M: 5/14, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  245. JUMPING M sobota M: Diskvalifikován

  246. MA2n MA2: 3/6, 48.82 s, 6.82 tr. b., 3.63 m/s

  247. MA2s MA2: 1/5, 48.85 s, 0.85 tr. b., 3.73 m/s

  248. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  249. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: Diskvalifikován

  250. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  251. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  252. JUMPING M: Diskvalifikován

  253. Zkoušky 1 MA2: Diskvalifikován

  254. Zkoušky 2 MA2: Diskvalifikován

  255. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  256. zkouška 1 MA1: 2/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  257. zkouška 2 MA1: 3/5, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  258. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  259. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  260. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  261. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  262. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  263. agility III. MA1: Diskvalifikován

  264. agility II. MA1: 1/5, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  265. agility I. MA1: 3/5, 52.11 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  266. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  267. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  268. Sobota Agility MA1: Diskvalifikován

  269. Sobota Jumping M: Diskvalifikován

  270. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  271. 1. agility M: Diskvalifikován

  272. 2. agility M: 2/11, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  273. Agility MA1: 2/5, 39.82 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s