Cz En

Jumping M Ne

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 29.53 6.03
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.02 5.93
3 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 30.02 5.93
4 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.0 5.56
5 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 32.45 5.49
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 32.75 5.44
7 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 33.35 5.34
8 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 33.6 5.3
9 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 33.76 5.27
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 34.51 5.16
11 018916 Eva Haroníková Abee 0 0 0.0 0.0 34.91 5.1
12 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 35.72 4.98
13 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 35.74 4.98
14 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 36.5 4.88
15 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 32.42 5.49
16 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 34.78 5.12
17 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 34.94 5.09
18 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 0 0.0 5.0 41.08 4.33
19 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 1 0 0.0 5.0 41.43 4.3
20 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 2 0 0.0 10.0 28.78 6.18
21 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 2 0.0 10.0 36.56 4.87
22 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání 1 1 2.12 12.12 44.12 4.03
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Członkowska Barbara Rudzia / MIRA Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044614 Hana Pospíšilová Trixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042515 Klára Paloušková Whiskey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063816 Tereza Mirkovská Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS