Cz En

029217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sedláčková, Kubánkov

    Člen KA

Pes

  1. Ema, Kříženec

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  2. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  3. zkouška MA3 2: 2/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  4. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  5. Agility Trial I: 2/8, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  8. Agility M: 1/22, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  9. Jumping M: Diskvalifikován

  10. Zkouška MA3: 2/9, 51.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  11. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  12. Agility Brut M: Diskvalifikován

  13. Demi Z MA3: 1/10, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  14. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  15. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: 13/67, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  18. Jumping I: 7/71, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  19. Jumping II: Diskvalifikován

  20. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  21. Agility Trial I: 2/8, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  24. Agility Trial I: 2/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. Agility I: 28/64, 57.61 s, 16.61 tr. b., 3.82 m/s

  28. Agility II: Diskvalifikován

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: 44/58, 40.59 s, 5.59 tr. b., 4.43 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  32. TRIAL I.: 8/9, 50.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  33. TRIAL II.: Diskvalifikován

  34. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  35. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  36. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  37. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  38. ZkA I: 5/14, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  39. ZkA II: Diskvalifikován

  40. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  41. TRIAL I.: 1/9, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  42. TRIAL II.: Diskvalifikován

  43. TRIAL III.: Diskvalifikován

  44. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  45. Agility open M: Diskvalifikován

  46. Jumping open M: Diskvalifikován

  47. Tuneliáda M: 12/16, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  50. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  51. Agility I: Diskvalifikován

  52. Agility II: 7/39, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  53. Jumping I: 18/40, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. Jumping II: 15/40, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  55. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  56. Agility MA: Diskvalifikován

  57. Jumping M: 8/21, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  58. MA 3: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: 5/12, 47.52 s, 17.52 tr. b., 3.81 m/s

  62. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  63. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška MA2: 2/5, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  65. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  66. Zkouška MA2 1 MA2: 2/6, 49.07 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  67. Zkouška MA2 2 MA2: 1/6, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  68. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  69. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška MA2: 5/6, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  71. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  72. Zkouška MA2 1 MA2: 1/9, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  73. Zkouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  74. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  75. Agility Trial I: 1/3, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  78. Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial II: 1/6, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  80. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  81. Agility Trial I: Diskvalifikován

  82. Agility Trial II: Diskvalifikován

  83. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  84. Agility M M: Diskvalifikován

  85. Jumping M M: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA2 MA2: 3/5, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  87. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  88. Agility I: Diskvalifikován

  89. Agility II: 15/35, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. Jumping I: Diskvalifikován

  91. Jumping II: Diskvalifikován

  92. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  93. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  94. Zkouška 1 MA2: 3/4, 50.69 s, 8.69 tr. b., 3.69 m/s

  95. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  96. Zkouška II MA2: Diskvalifikován

  97. Zkouška I MA2: 2/6, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  98. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  99. ZKouška MA2 1 MA2: 2/4, 48.35 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  100. ZKouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  101. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  102. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  105. Agility M Ne: Diskvalifikován

  106. Agility M So: Diskvalifikován

  107. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  108. Jumping M So: Diskvalifikován

  109. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  110. Agility I: Diskvalifikován

  111. Agility II: 6/11, 44.84 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  112. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  113. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  116. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  117. TRIAL I. MA2: 2/7, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  118. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  119. Jumping A1 + A0 MA1: 1/6, 22.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  120. Trial II. MA1: Diskvalifikován

  121. Trial I. MA1: 1/5, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  122. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 4/8, 24.71 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  125. Agility III: Diskvalifikován

  126. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  127. Agility Trial I: 3/7, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  128. Agility Trial II: Diskvalifikován

  129. Jumping: Diskvalifikován

  130. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  131. Agility Open: Diskvalifikován

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  135. Agility Open: Diskvalifikován

  136. Agility Trial: 2/3, 47.06 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  137. Jumping Open: Diskvalifikován