029217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sedláčková, Kubánkov

    Arrow_down

Pes

  1. Ema, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  2. Agility Trial Dogplace I: 2/11, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Agility Trial Dogplace II: 1/11, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  5. Frizzante MA3: Diskvalifikován

  6. Spumante MA3: 7/13, 53.21 s, 10.21 tr. b., 4.1 m/s

  7. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  8. Agility EXTRA DRY M: Diskvalifikován

  9. Jumping DRY M: 4/25, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  10. Jumping ZERO BRUT M: Diskvalifikován

  11. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  12. Jumping II M: Diskvalifikován

  13. Jumping M: Diskvalifikován

  14. Zkouška MA3: 3/13, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  15. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: 18/44, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  18. Jumping I: Diskvalifikován

  19. Jumping II: 5/44, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  20. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  21. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Dogplace Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 25/60, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  27. Jumping II: 39/58, 44.03 s, 11.03 tr. b., 4.09 m/s

  28. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  29. zkouška MA3 1: 1/7, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  30. zkouška MA3 2: 1/7, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  35. Agility Trial I: 2/9, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  36. Agility Trial II: 2/9, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Agility Trial III: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  39. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. Vitar Agility Trial II: 3/10, 55.48 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  41. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  42. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  45. Agility Trial I: 1/2, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  48. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  49. zkouška MA3 2: 2/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  51. Agility Individual: Diskvalifikován

  52. Agility Squads as Individual: 34/73, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  53. Jumping Individual: 35/72, 41.97 s, 5.47 tr. b., 4.77 m/s

  54. Jumping Squads as Individual: 8/73, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  55. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  56. Agility Trial I: 2/8, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  59. Agility M: 1/22, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  60. Jumping M: Diskvalifikován

  61. Zkouška MA3: 2/9, 51.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  62. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  63. Agility Brut M: Diskvalifikován

  64. Demi Z MA3: 1/10, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  65. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  66. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: 13/67, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  69. Jumping I: 7/71, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  72. Agility Trial I: 2/8, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  75. Agility Trial I: 2/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I: 28/64, 57.61 s, 16.61 tr. b., 3.82 m/s

  79. Agility II: Diskvalifikován

  80. Jumping I: Diskvalifikován

  81. Jumping II: 44/58, 40.59 s, 5.59 tr. b., 4.43 m/s

  82. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  83. TRIAL I.: 8/9, 50.1 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  84. TRIAL II.: Diskvalifikován

  85. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  86. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  87. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  88. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  89. ZkA I: 5/14, 49.37 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  90. ZkA II: Diskvalifikován

  91. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  92. TRIAL I.: 1/9, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  93. TRIAL II.: Diskvalifikován

  94. TRIAL III.: Diskvalifikován

  95. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  96. Agility open M: Diskvalifikován

  97. Jumping open M: Diskvalifikován

  98. Tuneliáda M: 12/16, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  99. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  101. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  102. Agility I: Diskvalifikován

  103. Agility II: 7/39, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  104. Jumping I: 18/40, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  105. Jumping II: 15/40, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  106. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  107. Agility MA: Diskvalifikován

  108. Jumping M: 8/21, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. MA 3: Diskvalifikován

  110. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: 5/12, 47.52 s, 17.52 tr. b., 3.81 m/s

  113. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  114. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška MA2: 2/5, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  116. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  117. Zkouška MA2 1 MA2: 2/6, 49.07 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  118. Zkouška MA2 2 MA2: 1/6, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  119. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  120. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška MA2: 5/6, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  123. Zkouška MA2 1 MA2: 1/9, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. Zkouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  125. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  126. Agility Trial I: 1/3, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  129. Agility Trial I: Diskvalifikován

  130. Agility Trial II: 1/6, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  131. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  132. Agility Trial I: Diskvalifikován

  133. Agility Trial II: Diskvalifikován

  134. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  135. Agility M M: Diskvalifikován

  136. Jumping M M: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA2 MA2: 3/5, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  138. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: 15/35, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  141. Jumping I: Diskvalifikován

  142. Jumping II: Diskvalifikován

  143. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  144. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  145. Zkouška II MA2: Diskvalifikován

  146. Zkouška I MA2: 2/6, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  147. Zkouška 1 MA2: 3/4, 50.69 s, 8.69 tr. b., 3.69 m/s

  148. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  149. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  150. ZKouška MA2 1 MA2: 2/4, 48.35 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  151. ZKouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  152. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  153. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. Agility M Ne: Diskvalifikován

  157. Agility M So: Diskvalifikován

  158. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  159. Jumping M So: Diskvalifikován

  160. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  161. Agility I: Diskvalifikován

  162. Agility II: 6/11, 44.84 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  163. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  164. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  166. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  167. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  168. TRIAL I. MA2: 2/7, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  169. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  170. Jumping A1 + A0 MA1: 1/6, 22.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  171. Trial II. MA1: Diskvalifikován

  172. Trial I. MA1: 1/5, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  173. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  174. Agility I: Diskvalifikován

  175. Agility II: 4/8, 24.71 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  176. Agility III: Diskvalifikován

  177. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  178. Agility Trial I: 3/7, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  179. Agility Trial II: Diskvalifikován

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  182. Agility Open: Diskvalifikován

  183. Agility Trial: Diskvalifikován

  184. Jumping Open: Diskvalifikován

  185. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  186. Agility Open: Diskvalifikován

  187. Agility Trial: 2/3, 47.06 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  188. Jumping Open: Diskvalifikován