Cz En

Jumping II

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 0 0.0 0.0 34.27 5.6 V V
2 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 36.98 5.19 V V
3 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos 0 0 0.0 0.0 37.07 5.18 V V
4 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 37.78 5.08 V V
5 029217 Zuzana Sedláčková Ema 0 0 0.0 0.0 38.72 4.96 V V
6 039718 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole 0 0 0.0 0.0 38.77 4.95 V V
7 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 39.98 4.8 V V
8 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 40.02 4.8 V V
9 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici 0 0 0.0 0.0 40.59 4.73 V V
10 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 41.3 4.65 V V
11 064120 Veronika Plachá Argo 0 0 0.0 0.0 41.48 4.63 V V
12 036719 Markéta Slováková Kelly la Sirael 0 0 0.0 0.0 41.54 4.62 V V
13 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 41.64 4.61 V V
14 026218 Aneta Vavrušová Arwen Tenderness from Wet Meadows 0 0 0.0 0.0 41.77 4.6 V V
15 035822 Lucie Orbanová Danny von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 41.81 4.59 V V
16 073820 Michael Pluskal BlueFire 0 0 0.0 0.0 42.11 4.56 V V
17 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 43.0 4.47 V V
18 050818 Karolína Blaťáková Lady 0 0 2.83 2.83 46.83 4.1 V V
19 065117 Martina Haroníková A3Ch Diamond Diddi Bellamoon 0 0 4.21 4.21 48.21 3.98 V V
20 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda 1 0 0.0 5.0 32.27 5.95 V V
21 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 1 0 0.0 5.0 33.53 5.73 V V
22 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 34.09 5.63 V V
23 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 1 0 0.0 5.0 34.98 5.49 V V
24 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 1 0.0 5.0 36.45 5.27 V V
25 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 37.58 5.11 V V
26 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 39.0 4.92 V V
27 062719 Petr Spitz Sára 1 0 0.0 5.0 39.16 4.9 V V
28 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek 1 0 0.0 5.0 39.99 4.8 V V
29 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky 0 1 0.0 5.0 41.52 4.62 V V
30 Katarína Suchovská Drogo Khal Rose Speedlight - "Faldík" 0 1 0.0 5.0 42.37 4.53 V V
31 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 0 1 2.74 7.74 46.74 4.11 VD VD
32 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady 0 1 2.93 7.93 46.93 4.09 VD VD
33 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray 2 0 0.0 10.0 36.94 5.2 VD VD
34 046620 Jitka Lanšperková Alois z Ječmíňáku 1 1 0.0 10.0 39.59 4.85 VD VD
35 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 2 0 0.0 10.0 40.45 4.75 VD VD
36 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra 1 1 0.0 10.0 40.98 4.69 VD VD
37 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 1 1 0.0 10.0 41.03 4.68 VD VD
38 013220 Ivana Kysová Dynamic Passion Inmensa Belleza 3 0 0.0 15.0 40.06 4.79 VD VD
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068720 Barbara Sajdoková Lucky Tajtrlík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO