Cz En

063016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Mrázková

    Člen KA

Pes

  1. Calahari Etosha Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 4/61, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  9. J Agility IV: 1/13, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  10. J Agility V: 8/13, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  11. J Agility VI: 2/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  12. J Jumping III: Diskvalifikován

  13. J Jumping IV: 1/13, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  14. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  15. Agility: Diskvalifikován

  16. Agility Trial: 1/7, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  17. Agility Trial II: 1/11, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  18. Agility Trial III: 3/11, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  19. Jumping: Diskvalifikován

  20. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: 23/84, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  23. Jumping I: Diskvalifikován

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  26. J Agility I: Diskvalifikován

  27. J Agility II: 7/15, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  28. J Agility III: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  29. J Jumping I: 2/15, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  30. J Jumping II: 11/15, 35.13 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  31. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  35. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  36. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  37. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  38. Agility A2A3: 28/95, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  40. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  41. Jumping Squads as Individual: 5/162, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  42. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  43. Special Agility: 44/159, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  44. Special Jumping: Diskvalifikován

  45. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  46. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  47. 1. zkouška MA2: 3/9, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  49. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  50. Ju Agility IV: 2/20, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. Ju Agility V: 8/20, 34.61 s, 6.31 tr. b., 4.77 m/s

  52. Ju Agility VI: 2/20, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  53. Ju Jumping IV: 1/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  54. Ju Jumping V: 1/19, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  55. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  56. Agility M Ne: Diskvalifikován

  57. Agility M So: Diskvalifikován

  58. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  59. Jumping M So: Diskvalifikován

  60. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  61. Agility I: Diskvalifikován

  62. Agility II: Diskvalifikován

  63. Agility III: Diskvalifikován

  64. Jumping I: Diskvalifikován

  65. Jumping II: Diskvalifikován

  66. Jumping III: Diskvalifikován

  67. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  68. Zkouška č.1 MA2: 1/9, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  69. Zkouška č.2 MA2: 4/9, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  71. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  72. zkouška 2 MA2: 1/9, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  73. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  74. Agility D: 6/13, 36.58 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  75. Agility Squads: 22/44, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  76. Hra D: 4/13, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  77. Jumping D: 4/13, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  78. Jumping Squads: 26/44, 36.15 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  80. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  81. 2. běh MA2: 5/6, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  83. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 M: 14/24, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  85. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  86. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  87. zkouška 1 MA1: 2/9, 31.62 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  88. zkouška 2 MA1: 1/9, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  89. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  90. FALCO 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  91. FALCO 2. zkouška MA1: 2/5, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  92. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  93. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  94. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  95. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  96. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  97. 1. zkouška MA1: 6/13, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  98. 2. zkouška MA1: 1/13, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s