Cz En

036719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Slováková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Kelly la Sirael, Kříženec

Výsledky

  1. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Trial: Diskvalifikován

  4. Jumping Open: 4/23, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  6. Agility M: 15/22, 64.45 s, 16.45 tr. b., 3.4 m/s

  7. Jumping M: Diskvalifikován

  8. Zkouška MA2: 7/9, 62.23 s, 21.23 tr. b., 3.13 m/s

  9. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  10. Agility Brut M: Diskvalifikován

  11. Demi Z MA2: Diskvalifikován

  12. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  13. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  14. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  15. zkouška MA2 2: 7/7, 54.01 s, 18.01 tr. b., 3.57 m/s

  16. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  20. JUMPING ORIGINAL II M: Diskvalifikován

  21. JUMPING ORIGINAL I M: Diskvalifikován

  22. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  23. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  24. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  26. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  27. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  28. zkouška MA2 2: 3/4, 47.22 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  29. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  30. Jumping I: 9/13, 60.87 s, 17.87 tr. b., 3.29 m/s

  31. Jumping II: 8/13, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  32. Jumping III: 8/13, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  33. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  34. zkouška MA1 1: 2/11, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  35. zkouška MA1 2: 2/11, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  36. zkouška MA1 3: 1/11, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  37. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  38. JUMPING I. A0 + A1: 1/5, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  39. JUMPING II. A0 +A1: Diskvalifikován

  40. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  41. 1. zkouška: 1/6, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  42. 2. zkouška: Diskvalifikován

  43. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  44. 1. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška A1 M: 2/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  46. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  47. TRIAL I.: Diskvalifikován

  48. TRIAL II.: 3/6, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  49. TRIAL III.: Diskvalifikován

  50. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  51. Jumping II Zelenáči: 2/3, 27.3 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  52. Jumping I Zelenáči: 3/3, 46.75 s, 20.75 tr. b., 2.78 m/s