Cz En

Aneta Vavrušová

  1. Číslo: 006297
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 04. 02. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 012218 (L), Azzi Rajak Cloudlet

  2. 026218 (M), Arwen Tenderness from Wet Meadows

  3. 047420 (ML), Alwaid Chitra Star

  4. 027622, Bamboo Giuseppe

Výsledky

  1. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  2. ll. Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 6/10, 49.75 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  3. l. Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/10, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  5. Zkouška I., Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/4, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  6. Zkouška II., Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/4, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  7. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  8. I. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. lll. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/5, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  10. ll. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/5, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  11. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  12. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  13. Agility II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 21/44, 52.47 s, 6.47 tr. b., 3.87 m/s

  14. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 14/45, 43.29 s, 6.29 tr. b., 4.07 m/s

  15. Jumping II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 14/44, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  16. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  17. druhá zkouška, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  18. první zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/6, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  19. třetí zkouška, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/6, 47.25 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  20. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  21. 1. Zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/6, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  22. 2. Zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/6, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  23. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  24. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/9, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  25. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  26. 3. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/9, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  27. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  28. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/7, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  31. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  32. 1. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  33. 1. zkouška MLA1, Alwaid Chitra Star: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 43.49 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  35. 2. zkouška MLA1, Alwaid Chitra Star: Diskvalifikován

  36. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  37. druhá zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/3, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. první zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/3, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  39. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  40. 1. Zkouška M A2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/5, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  41. 2. Zkouška M A2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  42. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  43. Agility Open, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 16/65, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. Agility Squads as Individual, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  45. Jumping Open, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 18/69, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  48. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 20/40, 64.39 s, 25.39 tr. b., 3.18 m/s

  49. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  50. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  51. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/6, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  52. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  53. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  54. 1. Zkouška MA2 MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 45.34 s, 5.34 tr. b., 3.77 m/s

  55. 2. Zkouška MA2 MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 48.16 s, 5.16 tr. b., 3.74 m/s

  56. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  57. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 40/88, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Agility II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 26/84, 50.76 s, 6.76 tr. b., 3.78 m/s

  59. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 59/87, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  60. Jumping II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 41/87, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  61. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  62. 1. zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  63. 1. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/4, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.43 m/s

  64. 2. zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/7, 32.14 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  65. 2. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 40.75 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  66. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  67. 1. zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/7, 38.02 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  69. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  70. Agility Trial I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/8, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  71. Agility Trial I, Azzi Rajak Cloudlet: 8/20, 32.6 s, 25.0 tr. b., 5.4 m/s

  72. Agility Trial II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/8, 43.26 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  73. Agility Trial II, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  74. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  75. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 4/11, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  76. 1. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 50.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  77. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 4/11, 50.75 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  78. 2.Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 52.65 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  79. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  80. Agility Open, Azzi Rajak Cloudlet: 8/24, 44.54 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  81. Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 1/9, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  82. Jumping Svihak lazensky, Azzi Rajak Cloudlet: 2/9, 29.32 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  83. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  84. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 2/11, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  85. 1. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 44.43 s, 18.43 tr. b., 3.26 m/s

  86. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 5/11, 37.36 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  87. 2. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  88. 3. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/11, 29.54 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. 3. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 36.91 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  90. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  91. I Agility Trial, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  92. I Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 2/12, 39.76 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  93. II Agility Trial, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/4, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  94. II Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 6/12, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  95. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  96. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 3/16, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  97. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  98. 3. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/16, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s