Aneta Vavrušová

  1. Číslo: 006297
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 04. 02. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 012218 (L), Azzi Rajak Cloudlet

    Arrow_down
  2. 026218 (M), Arwen Tenderness from Wet Meadows

    Arrow_down
  3. 047420 (I), Alwaid Chitra Star

    Arrow_down
  4. 027622, Bamboo Giuseppe

    Arrow_down
  5. 089322 (L), Hi, I am Angelic Bohemia Grant

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  2. A1 L 1.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  3. A1 L 2.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 7/10, 41.23 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  4. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  5. A1 L 1.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 2/9, 28.91 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  6. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 21. 07. 2023

  7. druhá zkouška LA1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 1/5, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  8. první zkouška L A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  9. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  10. Zkouška Agility 1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  11. Zkouška Agility 2, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  12. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  13. Agility II L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 25/84, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  14. Agility I L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  15. Jumping II L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 46/94, 41.02 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  16. Jumping I L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 43/93, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  17. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  18. LA1 1.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  19. LA1 2. zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 4/8, 34.41 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  20. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  21. Agility L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  22. Jumping II. L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  23. Jumping I. L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  24. Jumping I. M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  25. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  26. 1. zkouška A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  28. 3. zkouška A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 2/9, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  29. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  30. Běh pro útulek, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 12/18, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Běh pro útulek, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  32. 1.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 2/11, 25.51 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  34. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  35. 1.zkouška LA1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. 2.zkouška LA1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  38. 1. zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 4/8, 25.69 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. 3. zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 1/8, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  41. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  42. Zkouška I. A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 3/15, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  43. Zkouška II. A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 4/15, 30.81 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  44. Zkouška III. A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 5/15, 30.84 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  45. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  46. 1. zkouška A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 2/17, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. 2. zkouška A1 L, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  49. Agility Trial Natures Wolf I, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 4/21, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Agility Trial Natures Wolf II, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 12/21, 31.7 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  51. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  52. Zkouška II. LA1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 4/15, 30.54 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  53. Zkouška I. LA1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 1/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 23, 01. 01. 2023

  55. 1.zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 2/7, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  56. 2. zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: Diskvalifikován

  57. 3. zkouška A1, Hi, I am Angelic Bohemia Grant: 3/7, 31.19 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  58. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 17. 09. 2022

  59. 1. Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 52.66 s, 24.66 tr. b., 3.42 m/s

  60. 2.Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/5, 43.23 s, 0.23 tr. b., 4.19 m/s

  61. 3.Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  62. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  63. ll. Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 6/10, 49.75 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  64. l. Zkouška MA3, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/10, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  65. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  66. Zkouška I., Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/4, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. Zkouška II., Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/4, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  69. I. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. lll. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/5, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  71. ll. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/5, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  73. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  74. Agility II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 21/44, 52.47 s, 6.47 tr. b., 3.87 m/s

  75. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 14/45, 43.29 s, 6.29 tr. b., 4.07 m/s

  76. Jumping II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 14/44, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  77. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  78. druhá zkouška, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  79. první zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/6, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  80. třetí zkouška, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/6, 47.25 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  81. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  82. 1. Zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/6, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  83. 2. Zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/6, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  85. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/9, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  86. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  87. 3. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 5/9, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  88. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  89. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  91. 3. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/7, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  92. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  93. 1. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  94. 1. zkouška MLA1, Alwaid Chitra Star: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 43.49 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  96. 2. zkouška MLA1, Alwaid Chitra Star: Diskvalifikován

  97. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  98. druhá zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/3, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  99. první zkouška A2 M, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/3, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  100. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  101. 1. Zkouška M A2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/5, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  102. 2. Zkouška M A2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  103. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  104. Agility Open, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 16/65, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. Agility Squads as Individual, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  106. Jumping Open, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  107. Jumping Squads as Individual, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 18/69, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  109. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 20/40, 64.39 s, 25.39 tr. b., 3.18 m/s

  110. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  111. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  112. 1. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/6, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  113. 2. Zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  114. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  115. 1. Zkouška MA2 MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 45.34 s, 5.34 tr. b., 3.77 m/s

  116. 2. Zkouška MA2 MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 48.16 s, 5.16 tr. b., 3.74 m/s

  117. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  118. Agility I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 40/88, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  119. Agility II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 26/84, 50.76 s, 6.76 tr. b., 3.78 m/s

  120. Jumping I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 59/87, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. Jumping II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 41/87, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  122. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  123. 1. zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  124. 1. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/4, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.43 m/s

  125. 2. zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/7, 32.14 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  126. 2. zkouška MA2, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 40.75 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  127. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  128. 1. zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/7, 38.02 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  130. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  131. Agility Trial I, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/8, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  132. Agility Trial I, Azzi Rajak Cloudlet: 8/20, 32.6 s, 25.0 tr. b., 5.4 m/s

  133. Agility Trial II, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/8, 43.26 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  134. Agility Trial II, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  135. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  136. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 4/11, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  137. 1. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 50.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  138. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 4/11, 50.75 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  139. 2.Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/6, 52.65 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  140. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  141. Agility Open, Azzi Rajak Cloudlet: 8/24, 44.54 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  142. Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 1/9, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  143. Jumping Svihak lazensky, Azzi Rajak Cloudlet: 2/9, 29.32 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  144. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  145. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 2/11, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  146. 1. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 44.43 s, 18.43 tr. b., 3.26 m/s

  147. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 5/11, 37.36 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  148. 2. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 4/5, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  149. 3. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/11, 29.54 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  150. 3. Zkouška MA1, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 3/5, 36.91 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  151. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  152. I Agility Trial, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 1/4, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  153. I Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 2/12, 39.76 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  154. II Agility Trial, Arwen Tenderness from Wet Meadows: 2/4, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  155. II Agility Trial, Azzi Rajak Cloudlet: 6/12, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  156. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  157. 1. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 3/16, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  158. 2. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: Diskvalifikován

  159. 3. Zkouška LA1, Azzi Rajak Cloudlet: 1/16, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s