039718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Steinerová, Kynologický klub Ostrava-Třebovice

    Arrow_down

Pes

  1. Kaspian Killers Hole, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  2. Finále M: Diskvalifikován

  3. QA 1 M: Diskvalifikován

  4. QJ 1 M: 3/13, 41.87 s, 6.87 tr. b., 3.92 m/s

  5. QJ 2 M: Diskvalifikován

  6. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Jiřinkou, 15. 06. 2024

  7. jumping MA3: Diskvalifikován

  8. zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  10. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  11. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  12. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  13. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  14. zkouška MA3 2: 6/9, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  15. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Babí léto, 24. 09. 2023

  16. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Kristou, 16. 09. 2023

  19. zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  22. jumping MA3: 5/8, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  23. zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  25. Agility II M: Diskvalifikován

  26. Agility I M: Diskvalifikován

  27. Jumping II M: Diskvalifikován

  28. Jumping I M: Diskvalifikován

  29. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  30. 1. Zkouška MA2: 1/5, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  31. 2. Zkouška MA2: 3/5, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  32. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  33. 1. zkouška A2 M: 1/6, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  34. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  35. 3. zkouška A2 M: 2/6, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  37. Druhý jumping M: 8/14, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  38. MA2: Diskvalifikován

  39. První jumping M: Diskvalifikován

  40. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  41. 1st Agility Trial: 2/4, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  42. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  43. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  44. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  45. zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  46. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 30. 04. 2023

  47. 1. Zkouška MA2: 3/4, 39.31 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  48. 2. Zkouška MA2: 2/4, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  50. 1. zkouška M A2: 3/5, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  51. 2. zkouška M A2: 2/5, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  53. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  54. zkouška MA2 2: 1/8, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  55. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: Diskvalifikován

  58. Jumping I: Diskvalifikován

  59. Jumping II: 6/44, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  60. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  61. Agility II M: Diskvalifikován

  62. Agility I M: Diskvalifikován

  63. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  64. Jumping II M: Diskvalifikován

  65. Jumping I M: Diskvalifikován

  66. Jumping lepší běh M: Diskvalifikován

  67. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  68. Agility I: 12/60, 51.31 s, 0.31 tr. b., 4.29 m/s

  69. Agility II: 11/59, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  70. Jumping I: Diskvalifikován

  71. Jumping II: 40/58, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  73. zkouška MA2 1: 1/10, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  74. zkouška MA2 2: 2/10, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: Diskvalifikován

  78. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  79. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: 4/8, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  84. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  85. 1. Zkouška A1 M: 2/8, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  86. 2. Zkouška A1 M: 3/8, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  87. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: 1/7, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  91. Agility Trial I: 2/3, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  92. Agility Trial II: 1/3, 28.49 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  93. Agility Trial III: Diskvalifikován

  94. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  95. agility BASIC M: 2/8, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  96. jumping BASIC M: 1/8, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  97. open AGILITY M: 5/16, 56.49 s, 10.49 tr. b., 3.75 m/s

  98. open JUMPING M: Diskvalifikován

  99. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  100. zkouška MA1 1: 3/5, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  101. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  102. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  103. Agility M: Diskvalifikován

  104. Jumping M: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  107. zkouška MA1 1: Diskvalifikován

  108. zkouška MA1 2: 1/7, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  110. zkouška MA1 1: Diskvalifikován

  111. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  112. zkouška MA1 3: Diskvalifikován

  113. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  114. zkouška MA1 1: Diskvalifikován

  115. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  116. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  117. Agility open M: Diskvalifikován

  118. Jumping open M: Diskvalifikován

  119. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  120. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  121. Zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  122. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  123. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  124. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  125. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  126. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  127. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  128. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  129. Agility Basic M MA1: Diskvalifikován

  130. Agility I M M: Diskvalifikován

  131. Jumping Basic M MA1: Diskvalifikován

  132. Jumping I M M: Diskvalifikován

  133. Tuneliáda M M: Diskvalifikován