Cz En

080016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Mikuláš Kočvara

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Lisa Farma Štěkot, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: 2/8, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility I: 8/45, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  6. Agility II: 25/44, 47.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Jumping I: 4/45, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  8. Jumping II: 8/44, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  9. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  10. Dogplace Agility Trial I: 1/5, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  11. Dogplace Agility Trial II: 2/5, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  12. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility I: 9/60, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Agility II: 21/59, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  15. Jumping I: Diskvalifikován

  16. Jumping II: 11/58, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  17. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  18. U19 Agility I: 5/12, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. U19 Agility II: 1/12, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  20. U19 Agility III: 2/12, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  21. U19 Jumping I: 2/12, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  22. U19 Jumping II: 2/12, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  23. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  24. Agility Trial I: 2/11, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  25. Agility Trial II: 2/10, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  26. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  27. U19 Agility I: 1/14, 42.04 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  28. U19 Agility II: Diskvalifikován

  29. U19 Agility III: Diskvalifikován

  30. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  31. U19 Jumping II: 2/14, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  32. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  33. Rožnovský dvojboj 1. A3: Diskvalifikován

  34. Rožnovský dvojboj 2. A3: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  36. Vitar Agility Trial I: 4/10, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Vitar Agility Trial II: 2/10, 47.0 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  39. 1. A1: 1/4, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  40. 2. A1: 1/4, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. 3. A1: 1/4, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  43. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  46. Agility M: 11/18, 46.55 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  47. Jumping M: 6/18, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  48. Zkouška MA2: 2/5, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  49. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  50. Agility Individual - D: 1/13, 42.69 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  51. Agility Squads as Individual: 2/40, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  52. Jumping Individual - D: 8/13, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  53. Jumping Squads as Individual: 3/40, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  54. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  55. Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II: 1/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  57. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: Diskvalifikován

  60. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  61. 1. Agility - M - D ě t i: 2/4, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  62. 2. Agility - M - D ě t i: 2/4, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  63. 3. Jumping - M - D ě t i: Diskvalifikován

  64. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  65. 1. Agility - M - Nezletilí: Diskvalifikován

  66. 2. Agility - M - Nezletilí: 1/4, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  67. 3. Jumping - M - Nezletilí: 2/4, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  68. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  69. TRIAL I.: 2/6, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  70. TRIAL II.: Diskvalifikován

  71. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  72. zkouška MA2 1: 1/7, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  73. zkouška MA2 2: 4/7, 36.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  74. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: Diskvalifikován

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  80. Agility Trial I: 2/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  81. Agility Trial II: 2/8, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  82. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  83. 1. Zkouška A1 M: 1/6, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  84. 2. Zkouška A1 M: 1/6, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  86. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován