Agility J

  1. Datum: 09. 10. 2022
  2. Závod: Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084321 Adéla Dobešová A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 33.76 6.04 V
2 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 35.95 5.67 V
3 059522 Lucie Kolaříková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 36.18 5.64 V
4 001819 Natálie Šišovská A3Ch Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 36.95 5.52 V
5 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 37.05 5.51 V
6 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 37.32 5.47 V
7 031722 Lucie Rubá Lucky Tajtrlík 0 0 0.0 0.0 39.26 5.2 V
8 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 40.77 5.0 V
9 033620 Kateřina Schacherlová Jůlie 0 0 0.0 0.0 41.71 4.89 V
10 089419 Sára Bartoňková Lucinka 0 0 0.0 0.0 42.67 4.78 V
11 048119 Klára Janáková Pampeliška z Hájenky Hůrka 0 0 0.0 0.0 43.7 4.67 V
12 042522 Pavlína Rondzíková Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 35.83 5.69 V
13 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 1 0 0.0 5.0 37.58 5.43 V
14 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 1 0 0.0 5.0 38.29 5.33 V
15 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady 1 0 0.0 5.0 38.65 5.28 V
16 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 38.66 5.28 V
17 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 1 0.0 5.0 38.69 5.27 V
18 050622 Pavlína Rondzíková A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 41.06 4.97 V
19 013015 Martina Glogarová Eduarda 1 0 0.0 5.0 41.27 4.94 V
20 051917 Veronika Vičíková Monty 1 0 0.0 5.0 42.25 4.83 V
21 056319 Natálie Lubojacká I'm Sunshine Divoký sen 1 0 0.0 5.0 43.38 4.7 V
22 076420 Nela Tichánková Torunn Skansehoj 1 0 0.0 5.0 44.68 4.57 V
23 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 1 0 0.0 5.0 46.23 4.41 V
24 055819 Lucie Kubíková A3Ch Farid Fort Fox 0 1 0.0 5.0 46.32 4.4 V
DIS 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029517 Nikol Cholastová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO