Cz En

051917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Vičíková, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Monty, Kříženec

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  2. Agility M: Diskvalifikován

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  6. U19 Agility I: Diskvalifikován

  7. U19 Agility II: 3/12, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. U19 Agility III: 5/12, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  9. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  10. U19 Jumping II: 7/12, 45.51 s, 10.23 tr. b., 4.5 m/s

  11. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  12. U19 Agility I: Diskvalifikován

  13. U19 Agility II: Diskvalifikován

  14. U19 Agility III: 2/14, 46.1 s, 0.82 tr. b., 4.53 m/s

  15. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  16. U19 Jumping II: 5/14, 44.15 s, 1.97 tr. b., 4.89 m/s

  17. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  18. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  21. Pátek MA3 I.: 2/5, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  22. Pátek MA3 II.: 2/5, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  23. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  24. Zkouška A3 II. M: 2/3, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  25. Zkouška A3 I. M: Diskvalifikován

  26. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  27. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  28. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  29. Zkouška A3 Josera M: 2/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  30. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  31. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  34. Zkouška MA3 I.: 2/6, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  35. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  36. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  37. 1. Agility M Junioři: 7/8, 50.45 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  38. 2. Agility M Junioři: 4/8, 43.2 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. 3. Jumping M Junioři: 5/8, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  40. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  41. 1. Zkouška MA3: 4/8, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  42. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  44. Agility M: Diskvalifikován

  45. Jumping M: 7/31, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  47. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  48. Agility J Individual: Diskvalifikován

  49. Agility Squads: 16/34, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  50. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads: Diskvalifikován

  52. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  53. 1. zkouška: 2/5, 49.25 s, 10.25 tr. b., 3.82 m/s

  54. 2. zkouška: 2/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  55. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  56. agility open M: Diskvalifikován

  57. Jumping open M: Diskvalifikován

  58. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  59. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  60. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  63. A2 II M: Diskvalifikován

  64. A2 I M: 3/4, 55.21 s, 12.21 tr. b., 2.79 m/s

  65. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  66. 1. zkouška MA2: 1/3, 51.5 s, 1.5 tr. b., 3.36 m/s

  67. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  69. MA2 I : Diskvalifikován

  70. MA2 II : Diskvalifikován

  71. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  72. Agility M: Diskvalifikován

  73. Jumping M: Diskvalifikován

  74. Zkouška A2 M: 4/9, 62.59 s, 9.59 tr. b., 2.97 m/s

  75. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  76. Soutěž družstev: 9/36, 64.02 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  77. Soutěž družstev: 9/36, 50.71 s, 13.71 tr. b., 3.39 m/s

  78. Soutěž dvojic: 9/18, 50.71 s, 13.71 tr. b., 3.29 m/s

  79. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 12/18, 61.47 s, 13.47 tr. b., 3.04 m/s

  80. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  81. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  82. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  83. 1. zkouška MA2: 1/3, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  84. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  85. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  86. Agility M: Diskvalifikován

  87. Jumping M: 7/14, 36.92 s, 3.92 tr. b., 3.74 m/s

  88. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  89. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  90. Agility MA: 6/23, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  91. Jumping MA: 9/23, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  92. Zkouška MA2: 3/7, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  93. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  94. J Agility IV: Diskvalifikován

  95. J Agility V: 6/13, 53.45 s, 3.12 tr. b., 4.0 m/s

  96. J Agility VI: 11/13, 53.59 s, 11.84 tr. b., 3.73 m/s

  97. J Jumping III: Diskvalifikován

  98. J Jumping IV: 8/13, 53.51 s, 10.79 tr. b., 3.7 m/s

  99. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  100. TRIAL II. MA2: 1/3, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  101. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  102. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  103. Tuneliáda M: 1/5, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  104. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  105. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  106. Jumping 1 M: 5/10, 48.93 s, 14.93 tr. b., 3.54 m/s

  107. Jumping2 M: 4/10, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  108. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  109. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  110. J Agility I: Diskvalifikován

  111. J Agility II: 2/15, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  112. J Agility III: Diskvalifikován

  113. J Jumping I: 10/15, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  114. J Jumping II: 10/15, 46.93 s, 9.77 tr. b., 4.09 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  116. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška MA2: 1/3, 49.77 s, 15.77 tr. b., 3.46 m/s

  118. Junioři M: 1/5, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  120. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  122. Junioři M: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  124. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. Junioři M: 1/5, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  128. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. Junioři M: Diskvalifikován

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  132. 1. Zkouška MA2: 1/1, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.63 m/s

  133. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  135. 1.ZK MA2: 1/3, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  136. 2.ZK MA2: 1/3, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  137. Junioři M: Diskvalifikován

  138. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  139. Agility M: Diskvalifikován

  140. Jumping M: Diskvalifikován

  141. Zkouška - MA2: 1/6, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  142. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  143. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  144. D Agility: 4/7, 50.07 s, 2.07 tr. b., 3.61 m/s

  145. D Hra: 5/7, 39.84 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  146. D Jumping: 5/7, 44.21 s, 7.21 tr. b., 3.82 m/s

  147. JUMPING DRUZSTVA: 11/26, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  148. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  149. Agility M: Diskvalifikován

  150. Jumping M: 4/7, 48.83 s, 12.83 tr. b., 3.6 m/s

  151. Zkouška MA2: 1/1, 43.08 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  152. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  153. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  154. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  155. Zkouška MA2: 2/2, 43.31 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  156. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  157. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  158. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  159. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  160. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  161. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  162. Speed&Power hra M: 2/6, 13.4 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  163. Tunelovo-barelový běh M: 2/6, 43.44 s, 8.44 tr. b., 2.85 m/s

  164. Zkouška MA1: 1/5, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  165. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  166. Speed&Power hra M: Diskvalifikován

  167. Tunelovo-barelový běh M: 2/5, 33.94 s, 5.94 tr. b., 3.83 m/s

  168. Zkouška MA1: 1/4, 38.31 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  169. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  170. Agility_: Diskvalifikován

  171. Jumping_: Diskvalifikován

  172. Zkouška - MA1: 2/8, 38.08 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  173. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  174. D Agility I: 3/7, 41.48 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  175. D Agility II: 4/7, 51.36 s, 8.47 tr. b., 3.21 m/s

  176. D Agility III: Diskvalifikován

  177. D Agility IV: 5/7, 85.05 s, 5.0 tr. b., 2.06 m/s

  178. D Jumping I: 2/7, 42.66 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  179. D Jumping II: 3/7, 46.58 s, 2.9 tr. b., 3.61 m/s

  180. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  181. Agility M: Diskvalifikován

  182. Jumping M: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA1: 1/3, 38.39 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  184. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  185. Zkouška 1 MA1: 3/5, 33.14 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  186. Zkouška 2 MA1: 4/5, 32.6 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  187. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  188. Zkoukša 1 MA1: 1/11, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  189. Zkouška 2 MA1: 6/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  190. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  191. I. Batmanova zkouška MA1: 1/4, 40.64 s, 2.64 tr. b., 3.37 m/s

  192. II. Supermanova zkouška MA1: 2/3, 45.88 s, 17.88 tr. b., 2.99 m/s

  193. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  194. 1. zkouška MA1: 1/5, 38.18 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  195. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  196. Junioři M: Diskvalifikován

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  198. 1. zkouška MA1: 3/8, 56.25 s, 32.25 tr. b., 2.49 m/s

  199. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  200. Junioři M: 4/7, 40.82 s, 0.82 tr. b., 3.75 m/s

  201. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  202. Czech Imp Jump Medium: 16/21, 32.15 s, 7.15 tr. b., 3.2 m/s

  203. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  205. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  206. Barelový a tunelový běh M: Diskvalifikován

  207. Zkouška MA1: 3/11, 37.19 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  209. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška MA1: 3/9, 34.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  211. Junioři M: Diskvalifikován

  212. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  213. 1. zkouška MA1: 2/6, 38.08 s, 2.08 tr. b., 3.28 m/s

  214. 2. zkouška MA1: 1/6, 39.83 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  215. Junioři M: 3/5, 44.09 s, 15.09 tr. b., 3.4 m/s

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  217. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  219. Junioři M: 2/6, 47.49 s, 4.49 tr. b., 3.2 m/s

  220. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  221. Jumping MA1: Diskvalifikován

  222. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  223. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován