Agility 2 M

  1. Datum: 18. 06. 2023
  2. Závod: Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bíró, Zsófi (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 216.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 42.35 5.1 V
2 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny 0 0 0.0 0.0 42.62 5.07 V
3 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 44.02 4.91 V
4 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 44.27 4.88 V
5 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia 0 0 0.0 0.0 44.28 4.88 V
6 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 46.0 4.7 V
7 031222 Josef Honner A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 46.7 4.63 V
8 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 0 0 0.0 0.0 47.39 4.56 V
9 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 48.76 4.43 V
10 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 49.16 4.39 V
11 070518 Kateřina Staralová Amálka 0 0 0.0 0.0 49.82 4.34 V
12 082018 Lenka Krejčí A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 49.87 4.33 V
13 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 52.5 4.11 V
14 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 54.49 3.96 V
15 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova 1 0 0.0 5.0 42.86 5.04 V
16 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 44.19 4.89 V
17 001819 Natálie Šišovská A3Ch Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 44.49 4.86 V
18 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 0 0.0 5.0 45.1 4.79 V
19 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 45.12 4.79 V
20 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 1 0 0.0 5.0 46.99 4.6 V
21 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 48.31 4.47 V
22 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 1 0 0.0 5.0 48.34 4.47 V
23 067118 Klára Vratislavová Taut 1 0 0.0 5.0 49.01 4.41 V
24 055217 Monika Fantová A3Ch Whisky Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 49.08 4.4 V
25 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon 0 1 0.0 5.0 49.31 4.38 V
26 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 1 0 0.0 5.0 50.11 4.31 V
27 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus 1 0 0.0 5.0 50.5 4.28 V
28 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku 1 0 0.0 5.0 50.56 4.27 V
29 067919 Martin Průcha A3Ch Ya Ysem Yoghurt von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 54.49 3.96 V
30 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 1 0 0.41 5.41 55.41 3.9 V
31 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 1 4.12 9.12 59.12 3.65 VD
32 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia 0 1 4.47 9.47 59.47 3.63 VD
33 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá 2 0 0.0 10.0 44.8 4.82 VD
34 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 2 0 0.0 10.0 46.7 4.63 VD
35 052322 Hana Nytrová Livinya Liviere Morvoren 1 1 0.0 10.0 48.09 4.49 VD
36 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 2 0 0.0 10.0 48.26 4.48 VD
37 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 2 0 0.0 10.0 50.14 4.31 VD
38 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 0 2 0.0 10.0 51.62 4.18 VD
39 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 0 2 0.01 10.01 55.01 3.93 VD
40 088819 Jana Wohanková Amina 0 2 2.49 12.49 57.49 3.76 VD
41 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 1 1 3.66 13.66 58.66 3.68 VD
42 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 1 2 0.0 15.0 50.93 4.24 VD
43 020423 Michal Hurník Félix Dog from Wonderland 3 0 0.0 15.0 51.14 4.22 VD
44 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 2 7.58 17.58 62.58 3.45 D
45 094415 Klára Jůdová Rézinka 4 0 0.0 20.0 47.22 4.57 D
46 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart 3 1 8.11 28.11 63.11 3.42 BO
DIS 008121 Petra Nováková Tiffy Black of Sprightliness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078220 Marcela Tymlová Cyril Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020523 Michal Hurník Hurricane Hero Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014921 Lenka Kalinová Katnis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Hanušová A3Ch Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000320 Jana Kočová Elis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014423 Monika Svatošová Ares Paganiniho symfonie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051917 Veronika Vičíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO