Cz En

094415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Jůdová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Rézinka, Kříženec

Výsledky

  1. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  2. MA2 - druhá: 2/7, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. MA2 - první: 1/7, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  4. MA2 - třetí: 3/7, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  5. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  6. MA2 1zk: 1/6, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  7. MA2 2zk: 3/6, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  8. MA2 3zk: 3/6, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  9. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  10. Agility open: Diskvalifikován

  11. Jumping open: Diskvalifikován

  12. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  13. Ne. - Agility II. M: 32/52, 39.43 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  14. Ne. - Jumping II. M: 19/52, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  15. So. - Agility I. M: 21/53, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  16. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  17. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  18. A2M neděle: Diskvalifikován

  19. A2M sobota: Diskvalifikován

  20. Agility neděle: 8/15, 39.8 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  21. Agility sobota: 2/13, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  22. Jumping nedělě: 12/15, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Jumping sobota: 7/13, 31.28 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  24. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  25. Zkouška 1 MA2: 7/12, 40.16 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  26. Zkouška 2 MA2: 5/12, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  27. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  28. Jumping MA2 - I: 1/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  29. Jumping MA2 - II: 2/9, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  30. Jumping speciál MA2: Diskvalifikován

  31. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. JUMPING 2: 2/13, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  34. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  35. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  36. AGILITY: 4/19, 41.6 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  37. JUMPING: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. MA2: 3/8, 34.16 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  39. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: Diskvalifikován

  42. Jumping I: Diskvalifikován

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  45. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  46. ZkA. I. MA2: 1/9, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  47. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  48. Czech Imp Jump: 9/20, 21.4 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Jumping 1: Diskvalifikován

  50. Jumping 2: 5/20, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  52. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: 9/24, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  56. Czech Imp Jump: 10/23, 23.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: Diskvalifikován

  59. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  60. MA2 - druhá: 1/4, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  61. MA2 - první: 2/4, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. MA2 - třetí: 2/3, 47.46 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  63. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  64. AGILITY: 2/11, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  65. JUMPING: Diskvalifikován

  66. MA2: Diskvalifikován

  67. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  68. 1.Zka - MA2: 1/7, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  69. 2.Zka - MA2: Diskvalifikován

  70. 3.Zka - MA2: 4/7, 36.65 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  71. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  72. AGILITY: 12/20, 44.61 s, 12.61 tr. b., 3.41 m/s

  73. JUMPING: 10/20, 33.2 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  74. MA2: Diskvalifikován

  75. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  76. Agility II. M: Diskvalifikován

  77. Agility I. M: Diskvalifikován

  78. Jumping II. M: Diskvalifikován

  79. Jumping I. M: 18/48, 41.08 s, 11.08 tr. b., 4.09 m/s

  80. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  81. AGILITY: 4/14, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  82. AGILITY: 7/14, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  83. JUMPING: 1/14, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. JUMPING: 6/14, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  85. MA2: 1/3, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  86. MA2: 1/3, 32.61 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  87. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  88. Finále Ag M: Diskvalifikován

  89. I. Agility M: 3/28, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  90. I. Jumping M: 11/28, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  91. ll. Jumping M: 13/28, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  92. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  93. MA I: 1/4, 35.56 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  94. MA II: Diskvalifikován

  95. MA III: 2/4, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  97. I Agility Open: Diskvalifikován

  98. II Agility Open: Diskvalifikován

  99. II Jumping Open: Diskvalifikován

  100. I Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  102. Agility MA: 7/20, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  103. Jumping MA: Diskvalifikován

  104. Zkouška MA2: 1/9, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  105. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  106. Zk.A II. MA2: 1/11, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  107. ZkA. I. MA2: 1/11, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  109. Czech Imp Jump Medium: 15/24, 22.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  110. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  111. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  113. Agility_: 10/22, 41.76 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  114. Jumping_: 8/22, 38.72 s, 12.72 tr. b., 3.49 m/s

  115. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  116. Czech Imp Jump Medium: 10/30, 22.19 s, 0.19 tr. b., 4.33 m/s

  117. Jumping 1 Medium: 11/30, 34.84 s, 1.84 tr. b., 4.1 m/s

  118. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  120. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zka - MA2: 1/10, 42.46 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  123. AGILITY: 5/8, 36.3 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  124. JUMPING: Diskvalifikován

  125. MA2: Diskvalifikován

  126. TUNELIÁDA MEDIUM: 2/7, 24.82 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  127. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  128. AGILITY: Diskvalifikován

  129. JUMPING: 9/14, 44.79 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  130. MA1: 2/5, 35.41 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  131. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  132. 1.zkouška: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška: 1/4, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Jumping: 5/10, 30.03 s, 5.03 tr. b., 4.33 m/s

  135. Jumping A1: 1/3, 17.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  137. Agility - Ne: Diskvalifikován

  138. Agility - So: Diskvalifikován

  139. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  140. Jumping - So: 17/53, 33.16 s, 2.16 tr. b., 3.89 m/s

  141. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  142. AGILITY: 3/17, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING: Diskvalifikován

  145. JUMPING: Diskvalifikován

  146. MA1: 1/7, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  147. MA1: 2/8, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  148. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  149. MA I: 1/8, 27.8 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  150. MA II: 5/8, 28.25 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  151. MA III: 1/8, 29.08 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  152. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  153. AGILITY: Diskvalifikován

  154. JUMPING: 8/17, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  155. MA1: Diskvalifikován

  156. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  157. Agility open M: 11/20, 37.28 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  158. Jumping open M: 11/21, 29.98 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Zkoušky MA1: 4/7, 37.64 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  160. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  161. AGILITY: 5/10, 36.21 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  162. JUMPING: Diskvalifikován

  163. MA1: Diskvalifikován

  164. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  165. Agility M: Diskvalifikován

  166. Jumping M: Diskvalifikován

  167. Zkoušky MA1: 5/6, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  168. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  169. 1. zkouška MA1: 1/4, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  170. 2. zkouška MA1: 2/4, 44.41 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  171. 3. zkouška MA1: 4/4, 40.59 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  172. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  173. AGILITY: 5/16, 43.64 s, 20.64 tr. b., 3.32 m/s

  174. JUMPING: 7/16, 41.1 s, 16.1 tr. b., 3.53 m/s

  175. MA1: 2/6, 36.85 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  176. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  177. AGILITY: Diskvalifikován

  178. JUMPING: 7/12, 34.44 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  179. MA1: 1/5, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  180. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  181. 1. zkouška MA1: 3/7, 31.44 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  182. 2. zkouška MA1: 1/7, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  183. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  184. Jumping: 10/14, 35.21 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  185. Zkouška: 2/4, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  186. Zkouška II: 2/4, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  187. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  188. 1.zkouška MA1: 5/7, 31.44 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  189. 2.zkouška MA1: 6/7, 32.2 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  190. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  191. MA1 I.: 5/5, 37.82 s, 25.0 tr. b., 3.6 m/s

  192. MA1 II.: Diskvalifikován

  193. MA1 III.: 1/5, 33.09 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  194. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  195. AGILITY: Diskvalifikován

  196. JUMPING: Diskvalifikován

  197. MA1: Diskvalifikován

  198. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  199. Agility Open M: 8/15, 47.41 s, 15.0 tr. b., 3.54 m/s

  200. Jumping Open M: Diskvalifikován

  201. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  202. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  203. AGILITY: 13/18, 37.79 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  204. JUMPING: Diskvalifikován

  205. Zkoušky MA1: 2/4, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s