Agility 1 M

  1. Datum: 20. 05. 2023
  2. Závod: Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 41.4 5.31 V
2 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 43.47 5.06 V
3 040815 Michaela Langerová A3Ch Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 43.96 5.0 V
4 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 44.92 4.9 V
5 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 44.99 4.89 V
6 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 0 0 0.0 0.0 47.48 4.63 V
7 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 47.85 4.6 V
8 020621 Tereza Linková Snape Brown Neraka 0 0 0.0 0.0 51.86 4.24 V
9 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 42.26 5.21 V
10 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 43.29 5.08 V
11 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 1 0 0.0 5.0 46.16 4.77 V
12 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice 1 0 0.0 5.0 47.94 4.59 V
13 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 1 0 0.0 5.0 50.52 4.35 V
14 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 52.72 4.17 V
15 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 0.0 5.0 53.45 4.12 V
16 004716 Hanka Hanušová A3Ch Sára 1 0 0.0 5.0 53.85 4.09 V
17 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 1 2.02 7.02 57.02 3.86 VD
18 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant 2 0 0.0 10.0 38.16 5.77 VD
19 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 2 0 0.0 10.0 43.26 5.09 VD
20 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 1 1 0.0 10.0 48.89 4.5 VD
21 067118 Klára Vratislavová Taut 2 0 0.0 10.0 48.96 4.49 VD
22 094415 Klára Jůdová Rézinka 2 0 0.0 10.0 49.18 4.47 VD
23 061118 Pavlína Sedlmaierová A3Ch Courageous Bougie Fast Happiness 2 0 0.0 10.0 50.03 4.4 VD
24 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 1 1 0.0 10.0 50.89 4.32 VD
25 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 2 0 0.18 10.18 55.18 3.99 VD
26 039218 Julie Dušková Aréna 2 1 0.0 15.0 46.31 4.75 VD
27 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 2 1 0.0 15.0 52.84 4.16 VD
28 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 1 10.19 15.19 65.19 3.37 VD
29 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 1 16.16 21.16 71.16 3.09 D
30 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 2 2 2.5 22.5 57.5 3.83 D
DIS 089122 Tereza Koláčná Bungee Experience Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093022 Lenka Nesnídalová Gentle Grey Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009622 Kamila Jiranová Atria Loire's Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008121 Petra Nováková Tiffy Black of Sprightliness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074321 Vilém Křížek Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031222 Josef Honner A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055120 Nikol Hrušková Fast Frey z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000320 Jana Kočová Elis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073821 Markéta Novotná Mamba Black Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024719 Daniela Faměrová Lady Tergy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085021 Terezie Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019521 Jitka Křížková Kattie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová A3Ch Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová A3Ch Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070519 Lenka Nesnídalová Izzy Aria z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO