Cz En

014617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Růža

    Člen KA

Pes

  1. Zoro Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility M: 17/67, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. II. agility M: 17/67, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  4. II. jumping M: 16/64, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  5. I. jumping M: 11/67, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  7. 1.kvalifikace: 4/11, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. 2.kvalifikace: 5/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  9. 3.kvalifikace: 3/7, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  10. Východočeské finále: 3/5, 21.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  11. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  12. Agility Open: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: 38/69, 37.18 s, 5.18 tr. b., 4.46 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  17. Agility 1: 36/79, 51.01 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  18. Agility 2: Diskvalifikován

  19. Agility 3: 18/76, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Agility 4: Diskvalifikován

  21. Jumping 1: 48/79, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  22. Jumping 2: 9/56, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  23. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  25. Ne. - Jumping II. M: 6/52, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. So. - Agility I. M: 14/53, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  27. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  28. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  29. QA4 Agility: Diskvalifikován

  30. QA5 Agility: 28/56, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  31. QA6 Agility: Diskvalifikován

  32. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ5 Jumping: 11/53, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  34. QJ6 Jumping: 19/49, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  36. QA1 agility: Diskvalifikován

  37. QA2 agility: Diskvalifikován

  38. QA3 agility: 43/60, 49.89 s, 15.89 tr. b., 4.15 m/s

  39. QJ1 jumping: 4/61, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. QJ2 jumping: 9/61, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  41. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  42. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  43. Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  46. Agility: 19/42, 46.19 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  47. Jumping: 9/42, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  48. Tuneliáda: 6/41, 43.51 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  50. AGILITY M: Diskvalifikován

  51. JUMPING M: 11/22, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  54. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  56. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 3/7, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  57. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  58. Agility I: 31/88, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  59. Agility II: Diskvalifikován

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: Diskvalifikován

  62. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  63. Agility open M: Diskvalifikován

  64. Jumping open M: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA2: 1/5, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  67. Jumping III M: 1/11, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  68. Jumping II M: 2/11, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Jumping I M: 3/11, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  70. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  71. 1. Zka - MA2: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  72. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  74. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  75. Jumping 1: 3/20, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  76. Jumping 2: 3/20, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  77. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  78. Jumping M 1: 2/15, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  79. Jumping M 2: 1/15, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  80. Jumping M 3: 2/15, 28.54 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  82. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  83. Jumping 1: 4/24, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  84. Jumping 2: 4/24, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  85. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  86. Czech Imp Jump: 12/21, 20.57 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. Jumping 1: Diskvalifikován

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  90. Agility M: 1/37, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  91. Jumping M: 1/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  92. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  94. Czech Imp Jump: 4/23, 21.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  95. Jumping 1: 2/24, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  96. Jumping 2: 3/24, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  97. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  98. 1.kvalifikace: 4/17, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  99. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  100. 3.kvalifikace: 2/17, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  101. Východočeské finále: 3/9, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  102. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  103. Agility M: 2/11, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  104. Jumping M: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  106. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Agility DRUZSTVA: 27/43, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  109. Jumping: 9/43, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  110. Jumping DRUZSTVA: 10/43, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  112. Agility 1 M: 1/8, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  113. Finále M: 3/8, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  114. Jumping 1 M: 1/8, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  115. Jumping 2 M: 4/12, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  116. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2 MA2: 2/3, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  118. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  119. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  120. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  121. jumping MA2: 1/6, 24.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  122. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  123. JUMPING 1 M: 8/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  124. JUMPING 2 M: 2/12, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  125. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  126. Zkouška MA2: 1/4, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  127. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  128. III. jumping M: 1/10, 25.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  129. II. jumping M: 1/10, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  130. I. jumping M: 2/10, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  131. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  132. Jumping II M: 3/14, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  133. Jumping I M: 1/14, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  134. Tuneliáda M: 4/12, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  135. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  136. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  137. Agility 1: Diskvalifikován

  138. Agility 2: Diskvalifikován

  139. Agility 3: Diskvalifikován

  140. Agility 4: Diskvalifikován

  141. Jumping 1: Diskvalifikován

  142. Jumping 2: 16/43, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  143. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  144. 1. Jumping M: 6/16, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  145. 2. Jumping M: 4/16, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  146. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  147. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  148. Agility II. M: 4/48, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  149. Agility I. M: Diskvalifikován

  150. Jumping II. M: 6/49, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping I. M: 6/48, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  152. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  153. QA4 Agility: Diskvalifikován

  154. QA5 Agility: Diskvalifikován

  155. QA6 Agility: 22/43, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  156. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  157. QJ5 Jumping: 8/43, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  158. QJ6 Jumping: 13/38, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  160. QA1 agility: 26/57, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  161. QA2 agility: Diskvalifikován

  162. QA3 agility: Diskvalifikován

  163. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  164. QJ2 jumping: 15/58, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  165. QJ3 jumping: 19/57, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  167. III. zkouška MA2: 2/6, 41.33 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. II. zkouška MA2: 3/6, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  169. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  170. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  171. agility open M: 5/40, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  172. Jumping open M: 7/40, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  173. Tuneliáda M: 22/38, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  174. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  175. Agility MA: 7/13, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  176. Jumping MA: 4/13, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  177. Zkouška MA2: 2/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  178. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  179. Agility M: 3/20, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  180. JUMPING M: 8/21, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  181. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  182. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  183. 1. Zkouška A2 MA2: 1/7, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  184. 2. Zkouška A2 MA2: 1/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  185. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 5/12, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  186. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  187. Jumpy I.běh M: 2/8, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  188. Jumpy II.běh M: 3/8, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  189. Zkouška A2 MA2: 1/2, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  190. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  191. I Agility Open: Diskvalifikován

  192. II Agility Open: 12/66, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  193. II Jumping Open: 6/66, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  194. I Jumping Open: 33/69, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  195. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  196. Agility Open M: Diskvalifikován

  197. Jumping Open M: 3/28, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  198. Zkoušky MA2: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  199. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  200. III. jumping M: 1/23, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  201. II. jumping M: 4/23, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  202. I. jumping M: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  204. Czech Imp Jump Medium: 7/24, 19.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. Jumping 1 Medium: 3/24, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  206. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  208. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  209. Jumping 1 Medium: 9/21, 26.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  210. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  212. ZkA II. MA2: 6/12, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  213. ZkA I. MA2: 3/12, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  215. JUMPING 1 M: 4/15, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  216. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  217. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  218. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  219. Czech Imp Jump Medium: 4/29, 22.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  220. Jumping 1 Medium: 9/29, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  221. Jumping 2 Medium: 7/29, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  222. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  223. Czech Imp Jump Medium: 11/30, 22.38 s, 0.38 tr. b., 4.29 m/s

  224. Jumping 1 Medium: 8/30, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  225. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  226. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  227. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  228. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  229. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  230. II. zkouška MA2: 3/8, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  231. I. zkouška MA2: 4/8, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  232. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  233. 1. jumping: Diskvalifikován

  234. 2.jumping: Diskvalifikován

  235. 3.jumping: 3/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  236. Východočeské finále: 4/8, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  237. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  238. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  239. Agility 1 M: Diskvalifikován

  240. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  241. Jumping 2 M: 3/15, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  242. Zkouška 1 MA1: 4/4, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  243. Zkouška 2 MA1: 2/5, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  244. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  245. Agility M: 4/11, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  246. Jumping M: Diskvalifikován

  247. Zkouška MA1: 1/4, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  248. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  249. AGILITY: 3/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  250. JUMPING MA1: 1/2, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  251. MA1: 1/2, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  252. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  253. Agility open M: Diskvalifikován

  254. Jump III. M: 4/16, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  255. Jump II. M: 9/18, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  256. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  257. Tunel I. M: Diskvalifikován

  258. ZkA. Ne MA1: 1/4, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  259. ZkA. So MA1: 1/6, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  260. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  261. Agility NE M: 5/11, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  262. Agility So M: 3/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  263. Finále M: Diskvalifikován

  264. Jumping NE M: Diskvalifikován

  265. Jumping So M: 2/10, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  266. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  267. Zkoušky NE MA1: 1/1, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  268. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  269. Agility 1: Diskvalifikován

  270. Agility 2: Diskvalifikován

  271. Agility 3: Diskvalifikován

  272. Agility 4: 31/57, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  273. Jumping 1: Diskvalifikován

  274. Jumping 2: Diskvalifikován

  275. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  276. Agility open M: Diskvalifikován

  277. II. zkouška MA1: 1/2, 28.4 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  278. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  279. Jumping open M: Diskvalifikován

  280. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  281. Agility - Ne: Diskvalifikován

  282. Agility - So: Diskvalifikován

  283. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  284. Jumping - So: Diskvalifikován

  285. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  286. QA4 agility: Diskvalifikován

  287. QA5 agility: Diskvalifikován

  288. QA6 agility: Diskvalifikován

  289. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  290. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  291. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  292. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  293. Druhá zkouška MA1: 5/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  294. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  295. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  296. 1. běh MA1: 1/4, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  297. 2. běh MA1: 2/4, 40.35 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  298. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  299. QA1 agility: 16/68, 45.28 s, 1.28 tr. b., 4.2 m/s

  300. QA2 agility: Diskvalifikován

  301. QA3 agility: Diskvalifikován

  302. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  303. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  304. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  305. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  306. Zkouška MA1: 2/3, 39.37 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  307. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  308. Agility open M: Diskvalifikován

  309. Jumping open M: 18/29, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  310. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  311. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  312. 1.zkouška MA1: 1/5, 37.35 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  313. 2.zkouška MA1: 1/5, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s