Cz En

056019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Hobzová

    Člen KA

Pes

  1. Jigsaw Design z Lomu ve Skále, Sheltie

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  2. Agility Open M: Diskvalifikován

  3. Jumping Open M: 3/15, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  4. Zkouška MA2: 3/5, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  6. Jumping Open 1 M: 1/6, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  7. Jumping Open 2 M: Diskvalifikován

  8. Jumping Special M: Diskvalifikován

  9. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  10. 1. běh MA2: 2/8, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  11. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  12. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  13. Agility M: 1/11, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. Jumping M: 5/14, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  15. Zkouška M A2 - Ne: 1/2, 46.26 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  17. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A2 M: 2/3, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  20. 1. Jumping M: 4/14, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. 2. Jumping M: 3/15, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  22. 3. Jumping M: 5/15, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  24. Agility 1 M: 11/61, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. Agility 2 M: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 M: 36/62, 44.08 s, 10.08 tr. b., 3.97 m/s

  27. Jumping 2 M: 16/51, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  29. 1. zkouška: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  32. 1. Zkouška MA2: 2/3, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  33. 2. Zkouška MA2: 1/3, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  35. Zkouška 1: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2: Diskvalifikován

  37. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  38. Agility Individual: 46/67, 50.25 s, 6.25 tr. b., 4.06 m/s

  39. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  40. Jumping Individual: 52/70, 39.25 s, 11.25 tr. b., 3.87 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  42. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  43. Agility M: 16/38, 50.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  44. Jumping M: 11/40, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  45. Tuneliáda M: 26/37, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  46. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  47. Zkouška 1: 2/2, 50.01 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  48. Zkouška 2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  50. Jumping Open M: Diskvalifikován

  51. ZkA. MA1 I.: 1/1, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  52. ZkA. MA1 II.: 1/1, 53.4 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  53. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  54. I. agility M: 18/67, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  55. II. agility M: 27/67, 66.77 s, 21.77 tr. b., 2.94 m/s

  56. I. jumping M: 16/67, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  57. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  58. 1. zkouška: 6/8, 54.07 s, 17.07 tr. b., 3.0 m/s

  59. 2. zkouška: 3/8, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  60. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  61. 1. zkouška A1: 1/9, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  62. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  63. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  64. 1. Zkouška MA1: 2/4, 39.36 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  65. 2. Zkouška MA1: 1/4, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  67. A1 II M: 2/10, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  68. A1 I M: Diskvalifikován

  69. Senioři M: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  71. Czech Imp Jump: 22/28, 47.81 s, 28.81 tr. b., 2.51 m/s

  72. Jumping 1: Diskvalifikován

  73. Jumping 2: 16/29, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  74. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  75. ZkA. MA1 I.: 2/11, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  76. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  78. A1 II M: 2/11, 42.19 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  79. A1 I M: 1/11, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  80. Senioři I M: 1/2, 47.44 s, 7.44 tr. b., 3.35 m/s