Cz En

092415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Matrasová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. New Nova Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  2. agility open M: Diskvalifikován

  3. Jumping open M: Diskvalifikován

  4. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  5. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  6. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  7. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  8. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  9. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  10. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  11. Open AGI M: 1/13, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  12. Open JUMP M: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  13. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  14. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. Agility I: 25/64, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.87 m/s

  16. Jumping I: 11/64, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  17. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  18. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  19. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  20. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  21. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  24. A3 II M: Diskvalifikován

  25. A3 I M: Diskvalifikován

  26. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  27. Agility M: Diskvalifikován

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Zkouška MA3: 2/13, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  31. Agility M: Diskvalifikován

  32. Jumping M: Diskvalifikován

  33. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  35. A3 II M: Diskvalifikován

  36. A3 I M: Diskvalifikován

  37. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  38. III. zkouška MA3: 2/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  39. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  42. Agility I: 19/36, 39.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  43. FINAL: 8/15, 54.44 s, 19.44 tr. b., 4.02 m/s

  44. Jumping I: 5/36, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Jumping II: 27/36, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  47. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. První zkouška MA3: 1/6, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  50. MA3 I: Diskvalifikován

  51. MA3 II: 2/4, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  52. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  53. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  56. 1.Zkouška MA3: 1/6, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  57. 2.Zkouška MA3: 3/5, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. Jumping M: 2/11, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  60. Agility J: 7/17, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Agility Squads as Individual: 14/23, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Jumping J: 2/17, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  63. Jumping Squads as Individual: 4/23, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  64. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  65. II. zkouška MA3: 1/5, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  66. I. zkouška MA3: 4/5, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  67. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  68. II. zkouška MA3: 3/3, 43.21 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  71. Agility 1: 6/79, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  72. Agility 2: Diskvalifikován

  73. Agility 3: 49/76, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  74. Agility 4: Diskvalifikován

  75. Agility Trial: Diskvalifikován

  76. Grand Final: Diskvalifikován

  77. Jumping 1: Diskvalifikován

  78. Jumping 2: 8/56, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  79. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  80. Ne. - Agility II. M: 16/52, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  81. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  82. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  83. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  84. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  85. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. Jumping MA2+MA3: 1/8, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  88. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  89. J Agility IV: Diskvalifikován

  90. J Agility V: Diskvalifikován

  91. J Agility VI: 9/13, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  92. J Jumping III: Diskvalifikován

  93. J Jumping IV: Diskvalifikován

  94. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  95. Jumping 1 M: 1/10, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  96. Jumping2 M: Diskvalifikován

  97. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  99. J Agility I: 7/15, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  100. J Agility II: Diskvalifikován

  101. J Agility III: Diskvalifikován

  102. J Jumping I: 4/15, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  103. J Jumping II: 12/15, 43.84 s, 11.68 tr. b., 4.38 m/s

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  105. 1. Zkouška MA3: 2/7, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  106. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Junioři M: Diskvalifikován

  108. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  109. II. zkouška MA3: 3/12, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  110. I. zkouška MA3: 6/12, 47.39 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  112. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. Junioři M: Diskvalifikován

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  116. Agility: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Zkouška: 2/11, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  120. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Junioři M: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  124. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. Junioři M: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  128. 1. Zkouška MA1: 3/8, 51.89 s, 22.89 tr. b., 2.6 m/s

  129. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  132. Junioři jump M: 1/5, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Junioři jump M: 4/5, 43.77 s, 10.77 tr. b., 3.43 m/s

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  135. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  136. 2.ZK MA3: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  137. Junioři M: 1/2, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  138. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  139. Agility M: 3/11, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  140. Jumping M: Diskvalifikován

  141. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  147. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  148. AGILITY DRUZSTVA: 3/26, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  149. J Agility: 11/20, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  150. J Hra: Diskvalifikován

  151. J Jumping: 5/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  152. JUMPING DRUZSTVA: 4/26, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  154. Agility 1: Diskvalifikován

  155. Agility 2: 13/51, 50.09 s, 11.09 tr. b., 4.07 m/s

  156. Agility 3: Diskvalifikován

  157. Agility 4: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: Diskvalifikován

  159. Grand Final: 8/29, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  160. Jumping 1: 24/59, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  161. Jumping 2: 13/43, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  162. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  163. QA4 Agility: 8/44, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  164. QA5 Agility: 15/42, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  165. QA6 Agility: Diskvalifikován

  166. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  167. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  168. QJ6 Jumping: 11/38, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  170. QA1 agility: 4/57, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  171. QA2 agility: 28/57, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  172. QA3 agility: 3/56, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  173. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ3 jumping: 37/57, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  176. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  177. agility open M: 23/40, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  178. Jumping open M: 25/40, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  179. Tuneliáda M: 23/38, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  180. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  181. Ju Agility IV: 4/20, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  182. Ju Agility V: 14/20, 38.32 s, 15.02 tr. b., 4.31 m/s

  183. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  184. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  185. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  186. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  187. III. zkouška MA3: 1/4, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  188. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  189. I. zkouška MA3: 1/4, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  190. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  191. I Agility Open: 1/69, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  192. II Agility Open: 3/66, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  193. II Jumping Open: 25/66, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  194. I Jumping Open: Diskvalifikován

  195. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  196. I. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  198. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  199. III. jumping M: Diskvalifikován

  200. II. jumping M: Diskvalifikován

  201. I. jumping M: 3/23, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  203. 1. zkouška MA3: 4/8, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  204. 2. zkouška MA3: 1/8, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  205. Junioři M: 1/8, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  206. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  207. Agility I: 13/21, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  208. Agility II: Diskvalifikován

  209. Agility III: Diskvalifikován

  210. Jumping I: 11/21, 43.66 s, 14.08 tr. b., 4.31 m/s

  211. Jumping II: Diskvalifikován

  212. Jumping III: 3/20, 36.32 s, 0.91 tr. b., 4.6 m/s

  213. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  214. II. zkouška MA3: 3/9, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  215. I. zkouška MA3: 4/9, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  217. 1. zkouška MA3: 2/10, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  218. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  219. Junioři M: 5/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  220. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  221. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  222. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  223. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  224. II. zkouška MA3: 1/4, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  225. I. zkouška MA3: 2/4, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  227. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Junioři M: 5/7, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  230. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  231. III. zkouška MA3: 1/1, 36.84 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  232. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. I. zkouška MA3: 1/1, 41.34 s, 11.34 tr. b., 3.87 m/s

  234. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  235. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  236. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  237. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  238. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  239. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  240. Junioři M: 4/6, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  241. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  242. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  243. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  244. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  245. Agility M: Diskvalifikován

  246. Jumping M: Diskvalifikován

  247. Zk MA3: Diskvalifikován

  248. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  249. Agility Ju: Diskvalifikován

  250. Agility Squads: 13/44, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  251. Hra Ju: Diskvalifikován

  252. Jumping Ju: Diskvalifikován

  253. Jumping Squads: Diskvalifikován

  254. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  255. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  256. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  257. II. zkouška MA3: 1/5, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  258. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  259. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  260. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  261. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  262. Zkouška I MA3: 1/2, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  263. Zkoušky II MA3: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  264. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  265. 1. Agility M: Diskvalifikován

  266. 1. Jumping M: 3/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  267. 2. Agility M: Diskvalifikován

  268. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  269. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  270. Agility open M: 5/10, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  271. III. zkouška MA3: 3/5, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  272. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  273. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  274. I. zkouška MA3: 1/2, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  275. I. zkouška MA3: 4/5, 44.09 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  276. Jumping open M: 1/10, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  277. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  278. Agility - Ne: 9/50, 42.24 s, 2.24 tr. b., 3.76 m/s

  279. Agility - So: Diskvalifikován

  280. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  281. Jumping - So: 33/53, 32.11 s, 11.11 tr. b., 4.02 m/s

  282. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  283. QA4 agility: Diskvalifikován

  284. QA5 agility: 15/49, 48.04 s, 8.04 tr. b., 3.87 m/s

  285. QA6 agility: Diskvalifikován

  286. QJ4 jumping: 29/48, 37.55 s, 12.55 tr. b., 3.89 m/s

  287. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  288. QJ6 jumping: 17/49, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  289. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  290. QA1 agility: 29/68, 61.37 s, 27.37 tr. b., 3.1 m/s

  291. QA2 agility: Diskvalifikován

  292. QA3 agility: 37/70, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  293. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  294. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  295. QJ3 jumping: 26/67, 39.74 s, 6.74 tr. b., 4.08 m/s

  296. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  297. Agility open M: 7/28, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  298. Jumping open M: 9/29, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  299. Zkouška MA3: 3/13, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  300. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  301. Agility open M: Diskvalifikován

  302. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  303. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  304. Jumping open M: 4/7, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  305. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  306. III. zkouška MA3: 4/5, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  307. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  308. IV. zkouška MA3: Diskvalifikován

  309. I.zkouška MA3: 2/5, 46.39 s, 10.39 tr. b., 3.97 m/s

  310. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  311. Agility 1 Ju: 3/17, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  312. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  313. Agility 3 Ju: 2/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  314. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  315. Jumping 1 Ju: 6/17, 32.15 s, 6.52 tr. b., 4.63 m/s

  316. Jumping 2 Ju: 5/17, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  317. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  318. Agility 1: Diskvalifikován

  319. Agility 2: Diskvalifikován

  320. Jumping 1: 10/50, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  321. Jumping 2: Diskvalifikován

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  323. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  324. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  325. Junioři - finále M: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  327. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  328. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  329. Junioři M: 1/7, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  330. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  331. Agility M: Diskvalifikován

  332. Jumping M: Diskvalifikován

  333. Zk MA3: 7/16, 45.67 s, 22.67 tr. b., 3.26 m/s

  334. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  335. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  336. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  337. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  338. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  339. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  340. Junioři M: 4/7, 35.58 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  341. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  342. 15.prorubská: Diskvalifikován

  343. 16.prorubská: Diskvalifikován

  344. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  345. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  346. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  347. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  348. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  349. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  351. Junioři M: 3/5, 46.16 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  352. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  353. 1. ZK MA2: 2/7, 41.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  354. 2. ZK MA2: 1/7, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  355. Junioři M: Diskvalifikován

  356. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  357. Agility Final SH: Diskvalifikován

  358. Agility I SH: 13/33, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  359. Jumping II SH: 4/32, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  360. Jumping I SH: Diskvalifikován

  361. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  362. JUMPING_MA2 MA2: 1/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  363. MA2_1 MA2: 3/8, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  364. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  365. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  366. 1. zkouška MA2: 7/14, 50.92 s, 19.92 tr. b., 3.02 m/s

  367. 2. zkouška MA2: 1/14, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  368. 3. zkouška MA2: 6/14, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  370. 1. ZK MA2: 4/9, 48.7 s, 16.7 tr. b., 3.35 m/s

  371. 2. ZK MA2: 4/9, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  372. Juniorský běh M: 3/6, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  373. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  374. Agility - děti: 2/16, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  375. Agility družstva: Diskvalifikován

  376. Hra - děti: 12/15, 32.35 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  377. Jumping - děti: Diskvalifikován

  378. Jumping družstva: 9/41, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  379. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  380. 1. ZK MA2: 1/6, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  381. 2. ZK MA2: 1/6, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  382. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  383. III.zkouska MA2: Diskvalifikován

  384. II.zkouska MA2: Diskvalifikován

  385. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  386. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  387. Agility Open: 7/25, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  388. Agility Trial: 1/11, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  389. Jumping Open: Diskvalifikován

  390. Super Final: 3/11, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  391. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  392. Jumping: 8/14, 36.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  393. Zka 1: Diskvalifikován

  394. Zka 2: Diskvalifikován

  395. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  396. Ne - Zkouška 1.běh MA2: 2/7, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  397. Ne - Zkouška 2.běh MA2: 2/7, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  398. Ne - Zkouška 3.běh MA2: 1/6, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  399. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  400. Agility Open III Medium: Diskvalifikován

  401. Agility Open II Medium: 4/15, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  402. Agility Open I Medium (i družstva): 3/16, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  403. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  404. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  405. Jumping Open I Medium (i družstva): Diskvalifikován

  406. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  407. Zkouska III MA1: Diskvalifikován

  408. Zkouska II MA1: Diskvalifikován

  409. Zkouska I MA1: 2/5, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  410. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  411. D Agility 1: 7/10, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  412. D Agility 2: Diskvalifikován

  413. D Agility 3: 2/10, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  414. D Agility 4: Diskvalifikován

  415. D Jumping 1: 6/10, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  416. D Jumping 2: Diskvalifikován

  417. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  418. QA1 Agility: Diskvalifikován

  419. QA2 Agility: Diskvalifikován

  420. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  421. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  422. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  423. Zkouska MA1 3: 1/12, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  424. Zkouska MA1 4: 2/12, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  425. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  426. 1. ZK MA1: 3/8, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  427. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  428. JUNIOŘI M: 1/4, 39.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  429. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  430. 5.prorubská: 2/5, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  431. 6.prorubská: 5/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  432. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  433. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  434. ZkA 1 So: 4/5, 37.86 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  435. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  436. ZkA 2 So: 3/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  437. ZkA 3 Ne: 4/5, 34.16 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  438. ZkA 3 So: 1/5, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s