QA5 Agility

  1. Datum: 04. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.87 s
  6. Maximální čas: 89.75 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 39.02 5.38 V
2 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 42.13 4.98 V
3 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 42.55 4.94 V
4 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 42.89 4.9 V
5 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 0 0.0 0.0 43.18 4.86 V
6 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 43.21 4.86 V
7 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 43.78 4.8 V
8 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.73 0.73 45.6 4.61 V
9 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 0 0 0.99 0.99 45.86 4.58 V
10 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 1.83 1.83 46.7 4.5 V
11 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 2.61 2.61 47.48 4.42 V
12 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 3.74 3.74 48.61 4.32 V
13 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 1 0 0.0 5.0 40.72 5.16 V
14 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 1 0 0.0 5.0 42.78 4.91 V
15 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 43.99 4.77 V
16 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 0 0.47 5.47 45.34 4.63 V
17 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 2 0 0.0 10.0 43.03 4.88 VD
18 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 1 0 5.04 10.04 49.91 4.21 VD
19 051017 Michala Krejčí Wonder Perla z Polabí 2 0 0.15 10.15 45.02 4.66 VD
20 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 2 0 0.53 10.53 45.4 4.63 VD
21 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 1 1 6.16 16.16 51.03 4.12 D
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073918 Klára Bradáčová Babu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO