Cz En

081215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, ZKO Litvínov

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Agile Srdeční záležitost, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  2. II.zkouška MA3: 2/8, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. I. zkouška MA3: 2/8, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  5. 1. zkouška MA3: 1/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  6. 2. zkouška MA3: 3/8, 45.66 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  8. 1. zkouška MA3: 1/11, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  9. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  11. 1.ZK MA3: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. 2.ZK MA3: 2/7, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  13. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  14. 1. Zka - MA3: 3/8, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  15. 2. Zka - MA3: 4/8, 37.38 s, 7.38 tr. b., 3.75 m/s

  16. Jumping - Medium: 2/19, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  18. Agility 1: 7/58, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. Agility 2: 7/51, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.97 m/s

  20. Agility 3: 15/58, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  21. Agility 4: 12/50, 49.17 s, 0.17 tr. b., 4.07 m/s

  22. Agility Trial: 18/32, 54.89 s, 15.89 tr. b., 3.68 m/s

  23. Grand Final: Diskvalifikován

  24. Jumping 1: 14/59, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Jumping 2: 18/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  26. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  27. III. jumping M: Diskvalifikován

  28. II. Jumping M: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  29. I. JUMPING M: 1/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  30. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  31. II.zkouška MA3: 1/5, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.79 m/s

  32. I. zkouška MA3: 3/5, 58.23 s, 21.23 tr. b., 2.87 m/s

  33. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  34. Agility II. M: 9/48, 48.99 s, 0.99 tr. b., 3.84 m/s

  35. Agility I. M: 6/48, 48.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  36. Jumping II. M: Diskvalifikován

  37. Jumping I. M: 19/48, 46.22 s, 11.22 tr. b., 3.63 m/s

  38. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  39. QA4 Agility: 13/44, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  40. QA5 Agility: 11/42, 48.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  41. QA6 Agility: 13/43, 52.11 s, 4.11 tr. b., 3.76 m/s

  42. QJ4 Jumping: 16/44, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.94 m/s

  43. QJ5 Jumping: 27/43, 48.52 s, 13.52 tr. b., 3.61 m/s

  44. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  45. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  46. Zkouška 1 MA3 MA3: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  47. Zkouška 2 MA3 MA3: 1/3, 61.06 s, 15.06 tr. b., 3.23 m/s

  48. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  49. QA1 agility: Diskvalifikován

  50. QA2 agility: 20/57, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  51. QA3 agility: Diskvalifikován

  52. QJ1 jumping: 27/58, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  53. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  54. QJ3 jumping: 20/57, 39.67 s, 0.67 tr. b., 4.61 m/s

  55. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  56. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  60. agility open M: 22/40, 61.65 s, 6.65 tr. b., 3.57 m/s

  61. Jumping open M: 13/40, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Tuneliáda M: 10/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  63. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  64. Agility_: 4/19, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  65. Jumping_: 3/19, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  67. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  68. Agility M: 4/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  69. Jumping M: 3/13, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  70. Zkouška MA3: 1/5, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  72. I Agility Open: Diskvalifikován

  73. II Agility Open: 16/66, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  74. II Jumping Open: 16/66, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  75. I Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  77. Zkoukša 1 MA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  80. 1. zkouška MA3: 1/8, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  81. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Junioři M: 5/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  84. 1. zkouška MA3: 3/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  85. 2. zkouška MA3: 2/9, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  86. Junioři M: 3/6, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  88. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Junioři M: 2/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  91. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  92. Barelový a tunelový běh M: 5/19, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  93. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  95. 1. zkouška MA3: 5/9, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.69 m/s

  96. 2. zkouška MA3: 1/9, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  97. Junioři M: Diskvalifikován

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  99. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. Junioři M: 2/5, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  103. 1. zkouška MA3: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  104. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Junioři M: 1/6, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  106. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  107. Agility Ne - MA: 4/22, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  108. Agility So - MA: 2/23, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  109. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  110. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  111. Zka Ne - MA3: 7/11, 55.63 s, 8.63 tr. b., 3.58 m/s

  112. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  113. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  114. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. I. zkouška MA3: 2/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  116. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  117. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  118. 2. Zka - MA3: 2/5, 45.62 s, 8.62 tr. b., 3.42 m/s

  119. Jumping - Medium: 5/15, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  121. Agility 1: Diskvalifikován

  122. Agility 2: Diskvalifikován

  123. Agility 3: 10/64, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  124. Agility 4: 29/57, 47.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  125. Agility Trial: 11/45, 46.56 s, 0.56 tr. b., 4.12 m/s

  126. Jumping 1: Diskvalifikován

  127. Jumping 2: Diskvalifikován

  128. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  129. Agility open M: 1/10, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  130. III. zkouška MA3: 5/5, 53.52 s, 14.52 tr. b., 3.14 m/s

  131. II. zkouška MA3: 2/5, 46.97 s, 0.97 tr. b., 3.87 m/s

  132. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  133. I. zkouška MA3: 3/5, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.4 m/s

  134. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. Jumping open M: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  137. Agility - Ne: Diskvalifikován

  138. Agility - So: 21/53, 49.98 s, 13.98 tr. b., 3.26 m/s

  139. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  140. Jumping - So: 20/53, 34.17 s, 3.17 tr. b., 3.78 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  142. QA4 agility: Diskvalifikován

  143. QA5 agility: Diskvalifikován

  144. QA6 agility: Diskvalifikován

  145. QJ4 jumping: 18/48, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  146. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  147. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  148. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  149. Agility: Diskvalifikován

  150. Jumping: Diskvalifikován

  151. Zka - MA3: Diskvalifikován

  152. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  153. QA1 agility: Diskvalifikován

  154. QA2 agility: Diskvalifikován

  155. QA3 agility: 16/70, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  156. QJ1 jumping: 22/70, 43.94 s, 1.94 tr. b., 3.85 m/s

  157. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  158. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  159. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  160. Agility open M: Diskvalifikován

  161. Jumping open M: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  164. Agility II Medium: 6/36, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  165. Agility I Medium: 7/44, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  166. Jumping III Medium: 17/36, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  167. Jumping II Medium: 12/41, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  168. Jumping I Medium: 4/41, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  169. Jumping IV - sheltie (M): 6/8, 52.52 s, 13.52 tr. b., 2.67 m/s

  170. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  171. Agility - Medium: 6/22, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  172. Jumping - Medium: 4/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  173. ZkA - MA3: 2/7, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  174. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  175. Agility 1: Diskvalifikován

  176. Agility 2: Diskvalifikován

  177. Jumping 1: 15/50, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  180. Agility Trial I: 3/8, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  181. Jumping Trial I: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  183. 1. ZK MA3: 2/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  184. 2. ZK MA3: 2/9, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  185. Junioři - finále M: 1/8, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  187. 1. ZK MA3: 1/7, 53.12 s, 5.12 tr. b., 3.75 m/s

  188. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  189. Junioři M: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  191. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  192. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  193. Junioři M: 2/7, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  194. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  195. Agility: Diskvalifikován

  196. Jumping: Diskvalifikován

  197. Zka - MA3: 2/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  199. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. Junioři M: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  203. 1. ZK MA3: 1/7, 39.13 s, 0.13 tr. b., 3.96 m/s

  204. 2. ZK MA3: 1/7, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  205. Junioři M: 2/7, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  207. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  208. 2. ZK MA2: 3/9, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  209. Juniorský běh M: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  210. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  211. Agility družstva: 10/41, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  212. Agility - junioři: Diskvalifikován

  213. Jumping družstva: 17/41, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  214. Jumping - junioři: 16/25, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  215. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  216. Agility M: Diskvalifikován

  217. Jumping M: Diskvalifikován

  218. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  219. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  220. Agility - So: Diskvalifikován

  221. Jumping - So: Diskvalifikován

  222. ZkA - So: Diskvalifikován

  223. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  224. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  225. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  226. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  227. Jumping: 6/11, 35.63 s, 15.63 tr. b., 3.37 m/s

  228. Zka 1: 2/5, 44.59 s, 11.59 tr. b., 3.23 m/s

  229. Zka 2: 1/5, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  230. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  231. 1. Zka: Diskvalifikován

  232. 2. Zka: Diskvalifikován

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  235. Agility: 3/12, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  236. Agility I: Diskvalifikován

  237. Agility II: Diskvalifikován

  238. Agility III: Diskvalifikován

  239. Agility IV: Diskvalifikován

  240. Jumping I: Diskvalifikován

  241. Jumping II: Diskvalifikován

  242. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  243. 1. zkouška MA2: 2/3, 49.52 s, 10.52 tr. b., 3.45 m/s

  244. 2. zkouška MA2: 1/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  245. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  246. Agility M: Diskvalifikován

  247. Jumping M: 1/16, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  248. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  250. QA5 Agility: Diskvalifikován

  251. QA6 Agility: Diskvalifikován

  252. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  254. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  255. I Agility: 3/13, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  256. II Agility: Diskvalifikován

  257. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  258. QA3 Agility: Diskvalifikován

  259. QA4 Agility: Diskvalifikován

  260. QJ3 Jumping: 41/69, 47.08 s, 17.08 tr. b., 3.55 m/s

  261. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  262. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  263. Agility M: 3/13, 53.67 s, 7.67 tr. b., 3.41 m/s

  264. Jumping M: 3/12, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  265. Zkouska III MA2: Diskvalifikován

  266. Zkouska II MA2: Diskvalifikován

  267. Zkouska I MA2: 1/9, 44.14 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  268. Zkouska IV MA2: 4/11, 58.11 s, 24.11 tr. b., 2.96 m/s

  269. Zkouska VII MA2: 4/8, 44.77 s, 6.77 tr. b., 3.93 m/s

  270. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  271. Zkouska V MA2: 6/11, 57.81 s, 22.81 tr. b., 2.91 m/s

  272. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  273. J Agility 1: Diskvalifikován

  274. J Agility 2: Diskvalifikován

  275. J Agility 3: Diskvalifikován

  276. J Agility 4: 9/17, 53.55 s, 17.45 tr. b., 3.51 m/s

  277. J Jumping 1: 4/19, 39.42 s, 3.57 tr. b., 4.36 m/s

  278. J Jumping 2: 13/18, 38.41 s, 14.53 tr. b., 3.78 m/s

  279. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  280. Agility II Medium: 16/28, 43.86 s, 9.86 tr. b., 3.65 m/s

  281. Agility I Medium: 21/29, 63.65 s, 30.65 tr. b., 2.51 m/s

  282. Jumping III Medium: 7/28, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  283. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  284. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  285. MR sheltií (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  286. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  287. QA1 Agility: Diskvalifikován

  288. QA2 Agility: Diskvalifikován

  289. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  290. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  291. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  292. Agility I: 1/5, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  293. Agility II: 2/5, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  294. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  295. Zkouska MA1 3: 5/12, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  296. Zkouska MA1 4: 3/12, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  297. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  298. Agility: Diskvalifikován

  299. Jumping: 3/19, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  300. ZkA: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  301. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  302. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  303. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  304. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  305. Tunelový běh M: Diskvalifikován

  306. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  307. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  308. 1. ZK MA1: 2/8, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  309. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  310. Junioři M: 2/6, 54.05 s, 13.05 tr. b., 3.2 m/s

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  312. A0 - 2. běh MA1: 1/2, 29.91 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  313. A0 MA1: Diskvalifikován

  314. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  315. 2. A0 SA1: Diskvalifikován

  316. A0 SA1: Diskvalifikován