Cz En

081215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Agile Srdeční záležitost, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška MA3: 6/13, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 4/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: 15/72, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Jumping Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: 30/72, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  10. Agility 1: 8/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. Finále: 3/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. Jumping 1: 5/14, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  13. Jumping 2: 6/12, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  14. Zkouška 1: 1/6, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. Zkouška 2: 1/5, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  16. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  17. 1. Zkouška MA3: 5/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  18. 2. Zkouška MA3: 2/11, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  20. Agility M: Diskvalifikován

  21. Jumping M: 23/40, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  22. Tuneliáda M: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  23. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  24. II. zkouška A3 M: 2/5, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  25. I. zkouška A3 M: 3/5, 50.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  26. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  27. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 6/21, 42.79 s, 0.79 tr. b., 3.86 m/s

  28. Agility Spokojenypes.cz M: 9/21, 61.91 s, 6.91 tr. b., 3.55 m/s

  29. Jelení Jumping M: 5/21, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  30. Jumping Short M Jacob & Joseph: 9/21, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  31. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  32. agility open M: 3/15, 51.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  33. Jumping open M: 2/15, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  35. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  36. Agility sobota M: 6/18, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  37. Jumping sobota M: 4/18, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  38. ZkouškaMA3 sobota: 4/8, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  40. Open AGI M: 2/13, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  41. Open JUMP M: 3/13, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. I. agility M: 10/67, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  45. II. agility M: 10/67, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  46. II. jumping M: 21/64, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. I. jumping M: 16/67, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  48. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  49. 1. Zkouška MA3: 2/4, 51.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  50. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  52. MA3 - I.: 6/6, 53.56 s, 9.56 tr. b., 3.96 m/s

  53. MA3 - II.: Diskvalifikován

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  55. A3 II M: 2/8, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  56. A3 I M: Diskvalifikován

  57. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  61. A3 II M: Diskvalifikován

  62. A3 I M: 1/4, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  64. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. I. zkouška MA3: 3/14, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  67. MA3 - I.: Diskvalifikován

  68. MA3 - II.: Diskvalifikován

  69. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  70. III. jumping M: 14/29, 36.21 s, 5.21 tr. b., 4.0 m/s

  71. II. jumping M: Diskvalifikován

  72. I. jumping M: Diskvalifikován

  73. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  74. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  77. Agility Spokojeného psa M: 8/19, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. Jacob & Joseph Jumping M: 10/18, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  79. Jelenův Jumping M: 7/19, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  80. PhysioDOG Agility M: 3/19, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  82. A3 II M: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. A3 I M: 2/9, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  85. A3 II M: 2/4, 58.63 s, 16.63 tr. b., 3.41 m/s

  86. A3 I M: 1/4, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  87. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  88. II. zkouška MA3: 1/6, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  89. I. zkouška MA3: 4/6, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  90. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  91. Zkouška1 MA3: 2/9, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Zkouška2 MA3: 2/9, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  94. MA3 I: 1/4, 42.63 s, 1.63 tr. b., 4.18 m/s

  95. MA3 II: 1/4, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  96. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  97. Agility Open: Diskvalifikován

  98. Agility Squads as Individual: 16/69, 46.93 s, 0.93 tr. b., 3.96 m/s

  99. Jumping Open: 17/69, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  100. Jumping Squads as Individual: 9/69, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  101. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  102. 1. Zka - MA3: 4/13, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  103. 2. Zka - MA3: 3/13, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Jumping - Medium: 7/26, 25.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  106. 1. běh MA3: 1/1, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  107. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  108. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  109. Agility 1: 11/79, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  110. Agility 2: 15/70, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  111. Agility 3: 22/76, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  112. Agility 4: 26/72, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: 33/79, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  117. Ne. - Agility II. M: 10/52, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  118. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  119. So. - Agility I. M: 7/53, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  120. So. - Jumping I. M: 3/52, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  121. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  122. QA4 Agility: 16/56, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  123. QA5 Agility: 34/56, 44.7 s, 10.7 tr. b., 4.47 m/s

  124. QA6 Agility: 10/51, 48.05 s, 0.05 tr. b., 0.0 m/s

  125. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  126. QJ5 Jumping: 19/53, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  127. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  128. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  129. Agility - MA: Diskvalifikován

  130. Jumping - MA: 6/15, 36.54 s, 8.54 tr. b., 3.83 m/s

  131. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  133. QA1 agility: 10/61, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  134. QA2 agility: 21/60, 52.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  135. QA3 agility: 35/60, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  136. QJ1 jumping: 11/61, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  137. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  138. QJ3 jumping: 25/60, 46.68 s, 2.68 tr. b., 3.94 m/s

  139. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  140. Agility MA: 9/23, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  141. Jumping MA: 5/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  142. Zkouška MA3: 2/11, 51.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  143. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  144. Agility Trial I: Diskvalifikován

  145. Agility Trial II: 2/10, 52.84 s, 12.09 tr. b., 3.84 m/s

  146. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  147. Agility: 11/42, 49.48 s, 1.48 tr. b., 3.88 m/s

  148. Jumping: 4/42, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  149. Tuneliáda: Diskvalifikován

  150. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  151. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  152. Jumping2 M: 1/10, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  153. Zkouška MA3: 2/4, 51.18 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  154. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  155. Jumping M: 1/8, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  156. Zkouška MA3 I: 2/4, 48.83 s, 2.83 tr. b., 4.01 m/s

  157. Zkouška MA3 II: 2/3, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.8 m/s

  158. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  159. Agility I: 22/88, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  160. Agility II: 37/84, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.84 m/s

  161. Jumping I: Diskvalifikován

  162. Jumping II: 26/87, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  163. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  164. MA3 I.: 6/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  165. MA3 II.: 8/11, 43.92 s, 10.92 tr. b., 3.87 m/s

  166. MA3 III.: 5/11, 47.13 s, 8.13 tr. b., 3.63 m/s

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  168. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška MA3: 3/7, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  171. Agility 1: 3/29, 48.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  172. Agility 2: Diskvalifikován

  173. Finále: Diskvalifikován

  174. Jumping 1: 10/29, 51.32 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  175. Jumping 2: Diskvalifikován

  176. Zkouška: 2/18, 52.03 s, 1.03 tr. b., 3.92 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  178. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška MA3: 3/12, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  181. 1. zkouška MA3: 2/6, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  182. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  184. II.zkouška MA3: 2/8, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  185. I. zkouška MA3: 2/8, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  187. 1. zkouška MA3: 1/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  188. 2. zkouška MA3: 3/8, 45.66 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  190. 1. zkouška MA3: 1/11, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  191. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  193. 1.ZK MA3: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  194. 2.ZK MA3: 2/7, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  195. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  196. 1. Zka - MA3: 3/8, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  197. 2. Zka - MA3: 4/8, 37.38 s, 7.38 tr. b., 3.75 m/s

  198. Jumping - Medium: 2/19, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  199. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  200. Agility 1: 7/58, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  201. Agility 2: 7/51, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.97 m/s

  202. Agility 3: 15/58, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  203. Agility 4: 12/50, 49.17 s, 0.17 tr. b., 4.07 m/s

  204. Agility Trial: 18/32, 54.89 s, 15.89 tr. b., 3.68 m/s

  205. Grand Final: Diskvalifikován

  206. Jumping 1: 14/59, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  207. Jumping 2: 18/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  208. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  209. III. jumping M: Diskvalifikován

  210. II. Jumping M: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  211. I. JUMPING M: 1/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  212. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  213. II.zkouška MA3: 1/5, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.79 m/s

  214. I. zkouška MA3: 3/5, 58.23 s, 21.23 tr. b., 2.87 m/s

  215. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  216. Agility II. M: 9/48, 48.99 s, 0.99 tr. b., 3.84 m/s

  217. Agility I. M: 6/48, 48.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  218. Jumping II. M: Diskvalifikován

  219. Jumping I. M: 19/48, 46.22 s, 11.22 tr. b., 3.63 m/s

  220. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  221. QA4 Agility: 13/44, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  222. QA5 Agility: 11/42, 48.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  223. QA6 Agility: 13/43, 52.11 s, 4.11 tr. b., 3.76 m/s

  224. QJ4 Jumping: 16/44, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.94 m/s

  225. QJ5 Jumping: 27/43, 48.52 s, 13.52 tr. b., 3.61 m/s

  226. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  227. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  228. Zkouška 1 MA3 MA3: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  229. Zkouška 2 MA3 MA3: 1/3, 61.06 s, 15.06 tr. b., 3.23 m/s

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  231. QA1 agility: Diskvalifikován

  232. QA2 agility: 20/57, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  233. QA3 agility: Diskvalifikován

  234. QJ1 jumping: 27/58, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  235. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  236. QJ3 jumping: 20/57, 39.67 s, 0.67 tr. b., 4.61 m/s

  237. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  238. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  239. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  240. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  241. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  242. agility open M: 22/40, 61.65 s, 6.65 tr. b., 3.57 m/s

  243. Jumping open M: 13/40, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  244. Tuneliáda M: 10/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  245. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  246. Agility_: 4/19, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  247. Jumping_: 3/19, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  248. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  249. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  250. Agility M: 4/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  251. Jumping M: 3/13, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  252. Zkouška MA3: 1/5, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  253. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  254. I Agility Open: Diskvalifikován

  255. II Agility Open: 16/66, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  256. II Jumping Open: 16/66, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  257. I Jumping Open: Diskvalifikován

  258. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  259. Zkoukša 1 MA3: Diskvalifikován

  260. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  262. 1. zkouška MA3: 1/8, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  263. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  264. Junioři M: 5/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  266. 1. zkouška MA3: 3/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  267. 2. zkouška MA3: 2/9, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  268. Junioři M: 3/6, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  269. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  270. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  272. Junioři M: 2/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  273. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  274. Barelový a tunelový běh M: 5/19, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  275. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  276. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  277. 1. zkouška MA3: 5/9, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.69 m/s

  278. 2. zkouška MA3: 1/9, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  279. Junioři M: Diskvalifikován

  280. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  281. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  282. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  283. Junioři M: 2/5, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  284. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  285. 1. zkouška MA3: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  286. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  287. Junioři M: 1/6, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  288. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  289. Agility Ne - MA: 4/22, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  290. Agility So - MA: 2/23, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  291. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  292. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  293. Zka Ne - MA3: 7/11, 55.63 s, 8.63 tr. b., 3.58 m/s

  294. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  295. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  296. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  297. I. zkouška MA3: 2/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  298. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  299. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  300. 2. Zka - MA3: 2/5, 45.62 s, 8.62 tr. b., 3.42 m/s

  301. Jumping - Medium: 5/15, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  302. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  303. Agility 1: Diskvalifikován

  304. Agility 2: Diskvalifikován

  305. Agility 3: 10/64, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  306. Agility 4: 29/57, 47.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  307. Agility Trial: 11/45, 46.56 s, 0.56 tr. b., 4.12 m/s

  308. Jumping 1: Diskvalifikován

  309. Jumping 2: Diskvalifikován

  310. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  311. Agility open M: 1/10, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  312. III. zkouška MA3: 5/5, 53.52 s, 14.52 tr. b., 3.14 m/s

  313. II. zkouška MA3: 2/5, 46.97 s, 0.97 tr. b., 3.87 m/s

  314. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  315. I. zkouška MA3: 3/5, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.4 m/s

  316. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  317. Jumping open M: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  318. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  319. Agility - Ne: Diskvalifikován

  320. Agility - So: 21/53, 49.98 s, 13.98 tr. b., 3.26 m/s

  321. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  322. Jumping - So: 20/53, 34.17 s, 3.17 tr. b., 3.78 m/s

  323. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  324. QA4 agility: Diskvalifikován

  325. QA5 agility: Diskvalifikován

  326. QA6 agility: Diskvalifikován

  327. QJ4 jumping: 18/48, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  328. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  329. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  330. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  331. Agility: Diskvalifikován

  332. Jumping: Diskvalifikován

  333. Zka - MA3: Diskvalifikován

  334. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  335. QA1 agility: Diskvalifikován

  336. QA2 agility: Diskvalifikován

  337. QA3 agility: 16/70, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  338. QJ1 jumping: 22/70, 43.94 s, 1.94 tr. b., 3.85 m/s

  339. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  340. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  341. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  342. Agility open M: Diskvalifikován

  343. Jumping open M: Diskvalifikován

  344. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  345. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  346. Agility II Medium: 6/36, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  347. Agility I Medium: 7/44, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  348. Jumping III Medium: 17/36, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  349. Jumping II Medium: 12/41, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  350. Jumping I Medium: 4/41, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  351. Jumping IV - sheltie (M): 6/8, 52.52 s, 13.52 tr. b., 2.67 m/s

  352. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  353. Agility - Medium: 6/22, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  354. Jumping - Medium: 4/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  355. ZkA - MA3: 2/7, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  356. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  357. Agility 1: Diskvalifikován

  358. Agility 2: Diskvalifikován

  359. Jumping 1: 15/50, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  360. Jumping 2: Diskvalifikován

  361. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  362. Agility Trial I: 3/8, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  363. Jumping Trial I: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  364. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  365. 1. ZK MA3: 2/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  366. 2. ZK MA3: 2/9, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  367. Junioři - finále M: 1/8, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  368. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  369. 1. ZK MA3: 1/7, 53.12 s, 5.12 tr. b., 3.75 m/s

  370. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  371. Junioři M: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  372. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  373. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  374. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  375. Junioři M: 2/7, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  376. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  377. Agility: Diskvalifikován

  378. Jumping: Diskvalifikován

  379. Zka - MA3: 2/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  380. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  381. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  382. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  383. Junioři M: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  384. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  385. 1. ZK MA3: 1/7, 39.13 s, 0.13 tr. b., 3.96 m/s

  386. 2. ZK MA3: 1/7, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  387. Junioři M: 2/7, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  388. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  389. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  390. 2. ZK MA2: 3/9, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  391. Juniorský běh M: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  392. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  393. Agility družstva: 10/41, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  394. Agility - junioři: Diskvalifikován

  395. Jumping družstva: 17/41, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  396. Jumping - junioři: 16/25, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  397. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  398. Agility M: Diskvalifikován

  399. Jumping M: Diskvalifikován

  400. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  401. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  402. Agility - So: Diskvalifikován

  403. Jumping - So: Diskvalifikován

  404. ZkA - So: Diskvalifikován

  405. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  406. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  407. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  408. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  409. Jumping: 6/11, 35.63 s, 15.63 tr. b., 3.37 m/s

  410. Zka 1: 2/5, 44.59 s, 11.59 tr. b., 3.23 m/s

  411. Zka 2: 1/5, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  412. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  413. 1. Zka: Diskvalifikován

  414. 2. Zka: Diskvalifikován

  415. Jumping: Diskvalifikován

  416. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  417. Agility: 3/12, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  418. Agility I: Diskvalifikován

  419. Agility II: Diskvalifikován

  420. Agility III: Diskvalifikován

  421. Agility IV: Diskvalifikován

  422. Jumping I: Diskvalifikován

  423. Jumping II: Diskvalifikován

  424. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  425. 1. zkouška MA2: 2/3, 49.52 s, 10.52 tr. b., 3.45 m/s

  426. 2. zkouška MA2: 1/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  427. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  428. Agility M: Diskvalifikován

  429. Jumping M: 1/16, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  430. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  431. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  432. QA5 Agility: Diskvalifikován

  433. QA6 Agility: Diskvalifikován

  434. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  435. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  436. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  437. I Agility: 3/13, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  438. II Agility: Diskvalifikován

  439. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  440. QA3 Agility: Diskvalifikován

  441. QA4 Agility: Diskvalifikován

  442. QJ3 Jumping: 41/69, 47.08 s, 17.08 tr. b., 3.55 m/s

  443. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  444. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  445. Agility M: 3/13, 53.67 s, 7.67 tr. b., 3.41 m/s

  446. Jumping M: 3/12, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  447. Zkouska III MA2: Diskvalifikován

  448. Zkouska II MA2: Diskvalifikován

  449. Zkouska I MA2: 1/9, 44.14 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  450. Zkouska IV MA2: 4/11, 58.11 s, 24.11 tr. b., 2.96 m/s

  451. Zkouska VII MA2: 4/8, 44.77 s, 6.77 tr. b., 3.93 m/s

  452. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  453. Zkouska V MA2: 6/11, 57.81 s, 22.81 tr. b., 2.91 m/s

  454. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  455. J Agility 1: Diskvalifikován

  456. J Agility 2: Diskvalifikován

  457. J Agility 3: Diskvalifikován

  458. J Agility 4: 9/17, 53.55 s, 17.45 tr. b., 3.51 m/s

  459. J Jumping 1: 4/19, 39.42 s, 3.57 tr. b., 4.36 m/s

  460. J Jumping 2: 13/18, 38.41 s, 14.53 tr. b., 3.78 m/s

  461. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  462. Agility II Medium: 16/28, 43.86 s, 9.86 tr. b., 3.65 m/s

  463. Agility I Medium: 21/29, 63.65 s, 30.65 tr. b., 2.51 m/s

  464. Jumping III Medium: 7/28, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  465. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  466. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  467. MR sheltií (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  468. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  469. QA1 Agility: Diskvalifikován

  470. QA2 Agility: Diskvalifikován

  471. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  472. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  473. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  474. Agility I: 1/5, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  475. Agility II: 2/5, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  476. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  477. Zkouska MA1 3: 5/12, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  478. Zkouska MA1 4: 3/12, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  479. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  480. Agility: Diskvalifikován

  481. Jumping: 3/19, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  482. ZkA: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  483. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  484. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  485. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  486. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  487. Tunelový běh M: Diskvalifikován

  488. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  489. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  490. 1. ZK MA1: 2/8, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  491. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  492. Junioři M: 2/6, 54.05 s, 13.05 tr. b., 3.2 m/s

  493. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  494. A0 - 2. běh MA1: 1/2, 29.91 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  495. A0 MA1: Diskvalifikován

  496. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  497. 2. A0 SA1: Diskvalifikován

  498. A0 SA1: Diskvalifikován