Jana Mikulová

  1. Číslo: 003509
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 20. 01. 2012
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 004712 (S), Brinie Moravské srdce

    Arrow_down
  2. 092412 (L), Pam Písecké hory

    Arrow_down
  3. 092612 (S), A3Ch Colombina Moravské srdce

    Arrow_down
  4. 081215 (M), A3Ch Agile Srdeční záležitost

    Arrow_down
  5. 081315 (M), Akord Srdeční záležitost

    Arrow_down
  6. 058116 (S), Kejssy

    Arrow_down
  7. 000720 (S), Wish to Win Koryfej

    Arrow_down
  8. 036522 (I), Ballistic Missile FastForJoy

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/10, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  4. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  5. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/23, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/23, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  7. Krátký jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/23, 21.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  8. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  9. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  10. 1. Zkouška MLA1, Ballistic Missile FastForJoy: 2/4, 39.4 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  11. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. 2. Zkouška MLA1, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  13. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  14. Czech Imp Jump Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: 14/17, 34.05 s, 16.05 tr. b., 3.82 m/s

  15. Jumping 1 - Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 - Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  17. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  18. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  21. Czech Imp Jump Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: 13/21, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  22. Jumping 1 - Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 - Intermediate, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  24. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  25. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  28. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/11, 52.77 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  29. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  30. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  31. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/63, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  32. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/67, 42.54 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  34. Agility družstev M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  35. Agility jednotlivci M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  36. Jumping družstev M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  37. Jumping jednotlivci M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 29/61, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  39. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/3, 21.24 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  40. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  41. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  43. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  44. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 3/3, 21.64 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  45. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  46. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 2/3, 19.8 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  47. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  48. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  49. Agility 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/74, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  50. Agility 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 26/69, 50.11 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  51. Jumping 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/74, 43.31 s, 1.31 tr. b., 4.32 m/s

  52. Jumping 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/75, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  53. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  54. Agility 4 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  55. Agility 5 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/45, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  56. Agility 6 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/34, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Jumping 4 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  58. Jumping 5 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  59. Jumping 6 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/42, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  60. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  61. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  62. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  63. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  64. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  65. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/11, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  66. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/11, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  67. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  68. QA1 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/64, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  69. QA2 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/64, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  70. QA3 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/59, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  71. QJ1 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/64, 42.48 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  72. QJ2 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/63, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. QJ3 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/64, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  74. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  75. 1. Jumping IA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/6, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  76. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  77. 2. Jumping IA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  79. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  80. Jumping I, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  81. Krátký jumping I, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  82. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  83. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/7, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  84. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/4, 50.0 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  85. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/4, 51.69 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  87. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  88. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  91. Czech Imp Jump MiniLarge, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 - MiniLarge, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 - MiniLarge, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  94. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  95. Agility III 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/33, 49.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  96. Agility II 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/38, 52.76 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  97. Agility I 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/40, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  98. Jumping III 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/35, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. Jumping II 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  100. Jumping I 300, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  101. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  102. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/3, 16.97 s, 0.0 tr. b., 6.78 m/s

  103. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 2/3, 16.85 s, 5.0 tr. b., 6.41 m/s

  104. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  105. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  106. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 43.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  107. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 5/8, 22.04 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  108. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  109. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  110. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  111. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  113. 2. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  114. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  115. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  117. 3. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  119. 1.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  121. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  122. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 3/6, 28.52 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  123. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  124. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  125. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  127. 2. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  128. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  129. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  130. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  131. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: 3/5, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  132. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  135. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  136. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/56, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  137. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  138. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/57, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  139. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: 10/57, 52.34 s, 3.34 tr. b., 3.76 m/s

  140. Jumping veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  141. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: 23/53, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  142. Tuneliáda veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/6, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  143. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  144. Agility 1 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  145. Agility 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  146. Agility 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/55, 51.72 s, 1.72 tr. b., 4.06 m/s

  147. Agility 2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/64, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  149. Jumping 1 M, Akord Srdeční záležitost: 32/64, 58.5 s, 21.5 tr. b., 3.42 m/s

  150. Jumping 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/62, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  151. Jumping 2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  152. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  153. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  154. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/42, 47.48 s, 2.61 tr. b., 4.42 m/s

  155. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/41, 49.91 s, 8.78 tr. b., 4.41 m/s

  156. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  157. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/44, 45.65 s, 6.61 tr. b., 4.71 m/s

  158. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  159. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  160. Agility 1 M, Akord Srdeční záležitost: 40/72, 61.79 s, 25.79 tr. b., 3.51 m/s

  161. Agility 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  162. Agility 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/72, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  163. Agility 2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 M, Akord Srdeční záležitost: 19/72, 55.14 s, 12.14 tr. b., 3.74 m/s

  165. Jumping 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  168. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  169. Jumping Open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/11, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Jumping Open M, Akord Srdeční záležitost: 7/11, 57.44 s, 27.44 tr. b., 2.37 m/s

  171. Jumping Open ML, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  172. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 49.72 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  173. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 55.3 s, 5.3 tr. b., 3.98 m/s

  174. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 68.85 s, 19.85 tr. b., 3.2 m/s

  175. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 64.86 s, 9.86 tr. b., 3.39 m/s

  176. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 51.38 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  177. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 49.42 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  178. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 3/4, 71.3 s, 21.3 tr. b., 3.06 m/s

  179. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  180. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  181. Agility neděle M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  182. Agility neděle M, Akord Srdeční záležitost: 4/11, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  183. Agility sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/13, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  184. Agility sobota M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  185. Jump II MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 3/5, 26.57 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  186. Jump II sobota MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/8, 21.61 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  187. Jump I MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/5, 20.86 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  188. Jumping neděle M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/11, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  189. Jumping neděle M, Akord Srdeční záležitost: 8/11, 48.12 s, 8.12 tr. b., 3.95 m/s

  190. Jumping sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  191. Jumping sobota M, Akord Srdeční záležitost: 8/14, 49.14 s, 20.14 tr. b., 3.34 m/s

  192. Jump I sobota MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  193. Zkouška neděle MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  194. Zkouška neděle MA3, Akord Srdeční záležitost: 4/5, 53.65 s, 9.65 tr. b., 3.73 m/s

  195. Zkouška sobota MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  196. Zkouška sobota MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  197. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  198. QA1 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/64, 48.98 s, 1.85 tr. b., 4.49 m/s

  199. QA1 Agility, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  200. QA2 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 25/64, 56.54 s, 18.12 tr. b., 3.75 m/s

  201. QA2 Agility, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  202. QA3 Agility, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  203. QA3 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  204. QJ1 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/64, 43.55 s, 0.8 tr. b., 5.01 m/s

  205. QJ1 Jumping, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  206. QJ2 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 33/62, 46.09 s, 12.48 tr. b., 4.4 m/s

  207. QJ2 Jumping, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  208. QJ3 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/48, 36.65 s, 1.06 tr. b., 4.86 m/s

  209. QJ3 Jumping, Akord Srdeční záležitost: 30/48, 55.72 s, 30.13 tr. b., 3.19 m/s

  210. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  211. 1. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: 1/5, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  212. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  213. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 5/6, 66.45 s, 21.45 tr. b., 3.31 m/s

  214. 2. Jumping MLA0, Ballistic Missile FastForJoy: Diskvalifikován

  215. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  217. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  218. 1.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  219. 1.zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  220. 2.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/6, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  221. 2.zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  222. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  223. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  224. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  225. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  226. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  227. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  229. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  230. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  231. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 49.6 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  232. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  233. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  234. Agility I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  235. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  236. Agility II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  237. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 40.32 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  238. Jumping I, Akord Srdeční záležitost: 8/11, 58.02 s, 8.26 tr. b., 3.69 m/s

  239. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  240. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/12, 53.42 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  241. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  242. 3. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  243. 3. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  244. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  245. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 47.11 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  246. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  247. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  248. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  249. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 6/7, 56.41 s, 17.41 tr. b., 3.56 m/s

  250. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  251. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 4/7, 62.07 s, 18.07 tr. b., 3.38 m/s

  252. 3. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  253. 3. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: 5/7, 69.89 s, 25.89 tr. b., 3.06 m/s

  254. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  255. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/11, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  256. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  257. 2. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  258. 2. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  259. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/11, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  260. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  261. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  262. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  263. Zkouška MA3 II , A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  264. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  265. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  266. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  267. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  268. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  269. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  270. 1. Zkouška SA1, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  271. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  272. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  273. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  274. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  275. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  276. Agility S, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  277. Agility S, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  278. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/46, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  279. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/46, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  280. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  281. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  282. Jumping S, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  283. Jumping S, Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  284. Jumping veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/3, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  285. Jumping veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/3, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  286. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/45, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  287. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/45, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  288. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  289. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  290. Tuneliáda S , Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  291. Tuneliáda S , Wish to Win Koryfej: Diskvalifikován

  292. Tuneliáda veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/3, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  293. Tuneliáda veteráni S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/3, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  294. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  295. Agility Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/71, 53.73 s, 6.73 tr. b., 4.09 m/s

  296. Agility Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 28/73, 50.08 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  297. Jumping Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 31/72, 46.07 s, 4.57 tr. b., 4.34 m/s

  298. Jumping Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  299. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  300. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/19, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  301. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Akord Srdeční záležitost: 10/19, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.59 m/s

  302. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/19, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  303. Agility Spokojenypes.cz M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  304. Jelení Jumping Short M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/21, 26.65 s, 6.65 tr. b., 4.43 m/s

  305. Jelení Jumping Short M, Akord Srdeční záležitost: 16/21, 32.93 s, 7.93 tr. b., 3.58 m/s

  306. PetExpert Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/21, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  307. PetExpert Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  308. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  309. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  310. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  311. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  312. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 49.03 s, 10.03 tr. b., 4.02 m/s

  313. 2. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/11, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  314. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  315. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  316. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  317. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  318. Agility I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  319. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  320. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/67, 55.19 s, 5.19 tr. b., 3.99 m/s

  321. Agility II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  322. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/71, 42.34 s, 0.34 tr. b., 4.37 m/s

  323. Jumping I, Akord Srdeční záležitost: 33/71, 49.18 s, 7.18 tr. b., 3.76 m/s

  324. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/62, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  325. Jumping II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  326. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  327. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  328. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  330. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  331. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  332. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  333. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  334. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/2, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  335. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  336. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  337. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  338. Agility Trial II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/6, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  339. Agility Trial III, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  340. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  341. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/13, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  342. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/12, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  343. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  344. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  345. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  346. Agility Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/67, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  347. Agility Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  348. Agility Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/72, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  349. Agility Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 38/69, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  350. Jumping Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 37/68, 34.86 s, 1.86 tr. b., 4.36 m/s

  351. Jumping Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  352. Jumping Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 30/72, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  353. Jumping Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/68, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  354. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  355. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/19, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  356. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  357. Finále, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 46.26 s, 0.26 tr. b., 4.32 m/s

  358. Finále, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  359. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/14, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  360. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  361. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  362. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/12, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  363. Zkouška 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  364. Zkouška 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  365. Zkouška 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  366. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  367. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  368. 1. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  369. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  370. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  371. 2. Zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  372. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  373. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  374. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  375. Agility M, Akord Srdeční záležitost: 24/38, 61.87 s, 15.87 tr. b., 3.48 m/s

  376. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  377. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/21, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  378. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: 13/40, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  379. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 23/40, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  380. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/21, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  381. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  382. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  383. Tuneliáda S , A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/21, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  384. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  385. II. zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  386. II. zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  387. I. zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 50.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  388. I. zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 51.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  389. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  390. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/21, 42.79 s, 0.79 tr. b., 3.86 m/s

  391. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/20, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  392. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/21, 61.91 s, 6.91 tr. b., 3.55 m/s

  393. Agility Spokojenypes.cz S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/18, 58.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  394. Jelení Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/21, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  395. Jelení Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/20, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  396. Jumping Short M Jacob & Joseph, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/21, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  397. Jumping Short S Jacob & Joseph, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/18, 31.09 s, 6.09 tr. b., 4.18 m/s

  398. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  399. agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/15, 51.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  400. agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  401. agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/11, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  402. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/15, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  403. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  404. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  405. Zkouška A2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  406. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  407. Zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  408. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  409. Agility sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/18, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  410. Agility sobota M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  411. Agility sobota S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/14, 50.23 s, 11.23 tr. b., 3.78 m/s

  412. Jumping sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/18, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  413. Jumping sobota M, Akord Srdeční záležitost: 8/18, 42.58 s, 2.58 tr. b., 3.73 m/s

  414. Jumping sobota S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  415. ZkouškaMA2 sobota, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  416. ZkouškaMA3 sobota, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  417. ZkouškaSA3 sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  418. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  419. Open AGI M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/13, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  420. Open AGI M, Akord Srdeční záležitost: 3/13, 49.66 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  421. Open AGI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/17, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  422. Open JUMP M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  423. Open JUMP M, Akord Srdeční záležitost: 5/13, 52.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  424. Open JUMP S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  425. Zkouška A2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  426. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  427. Zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  428. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  429. I. agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/67, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  430. I. agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  431. I. agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/65, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  432. II. agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/67, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  433. II. agility M, Akord Srdeční záležitost: 14/67, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.76 m/s

  434. II. agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 27/65, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  435. II. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/64, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  436. II. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  437. II. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/63, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  438. I. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/67, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  439. I. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  440. I. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  441. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  442. 1. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  443. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 51.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  444. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  445. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  446. MA2 - I., Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  447. MA2 - II., Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  448. MA3 - I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/6, 53.56 s, 9.56 tr. b., 3.96 m/s

  449. MA3 - II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  450. SA3 - I., A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 49.37 s, 0.37 tr. b., 4.29 m/s

  451. SA3 - II., A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  452. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  453. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.31 m/s

  454. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  455. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  456. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  457. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  458. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  459. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  460. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  461. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  462. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  463. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  464. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  465. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  466. II. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  467. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  468. I. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 47.16 s, 2.16 tr. b., 3.58 m/s

  469. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/14, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  470. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  471. MA2 - I., Akord Srdeční záležitost: 2/7, 48.77 s, 1.77 tr. b., 3.71 m/s

  472. MA2 - II., Akord Srdeční záležitost: 2/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  473. MA3 - I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  474. MA3 - II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  475. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  476. III. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/29, 36.21 s, 5.21 tr. b., 4.0 m/s

  477. III. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  478. II. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  479. II. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  480. I. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  481. I. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  482. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  483. II. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 2/11, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  484. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  485. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  486. I. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 4/11, 46.13 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  487. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  488. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  489. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  490. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/19, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  491. Agility Spokojeného psa S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/22, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  492. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/18, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  493. Jacob & Joseph Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/22, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  494. Jelenův Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/19, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  495. Jelenův Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/22, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  496. PhysioDOG Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  497. PhysioDOG Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  498. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  499. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  500. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 53.13 s, 16.13 tr. b., 3.5 m/s

  501. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  502. A3 II S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  503. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  504. A3 I S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  505. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  506. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: 1/1, 53.52 s, 9.52 tr. b., 3.33 m/s

  507. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  508. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 58.63 s, 16.63 tr. b., 3.41 m/s

  509. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  510. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  511. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/3, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  512. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  513. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  514. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  515. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/6, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  516. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 42.17 s, 5.17 tr. b., 3.79 m/s

  517. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  518. Zkouška1 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  519. Zkouška2 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  520. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  521. MA1 I, Akord Srdeční záležitost: 2/9, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  522. MA1 II , Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  523. MA3 I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 42.63 s, 1.63 tr. b., 4.18 m/s

  524. MA3 II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  525. SA3 I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  526. SA3 II, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  527. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  528. Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  529. Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  530. Agility Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/69, 46.93 s, 0.93 tr. b., 3.96 m/s

  531. Agility Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  532. Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/71, 36.99 s, 0.99 tr. b., 4.38 m/s

  533. Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/69, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  534. Jumping Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/69, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  535. Jumping Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  536. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  537. Agility veterání - Small, Brinie Moravské srdce: 1/8, 22.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  538. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/26, 25.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  539. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: 14/26, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.31 m/s

  540. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/25, 24.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  541. Jumping veteráni - Small, Brinie Moravské srdce: 6/8, 24.29 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  542. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  543. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  544. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  545. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  546. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  547. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  548. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  549. 1. běh MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  550. 1. běh MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/1, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  551. 1. běh SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  552. 2. běh MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  553. 2. běh MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  554. 2. běh SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  555. 2. běh veteráni SV, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  556. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  557. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  558. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  559. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/79, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  560. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  561. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/70, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  562. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  563. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/76, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  564. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  565. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 26/63, 48.75 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  566. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 26/72, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  567. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 33/79, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  568. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  569. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  570. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  571. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  572. Ne. - Agility II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/52, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  573. Ne. - Agility II. M, Akord Srdeční záležitost: 31/52, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  574. Ne. - Jumping II. M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  575. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  576. So. - Agility I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/53, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  577. So. - Agility I. M, Akord Srdeční záležitost: 8/53, 53.46 s, 1.46 tr. b., 3.8 m/s

  578. So. - Jumping I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/52, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  579. So. - Jumping I. M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  580. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  581. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/36, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  582. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/56, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  583. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 21/36, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  584. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 34/56, 44.7 s, 10.7 tr. b., 4.47 m/s

  585. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/51, 48.05 s, 0.05 tr. b., 0.0 m/s

  586. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/35, 55.5 s, 17.5 tr. b., 3.96 m/s

  587. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  588. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  589. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/36, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  590. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/53, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  591. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  592. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  593. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  594. Agility - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  595. Agility - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  596. Agility - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  597. Jumping - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/15, 36.54 s, 8.54 tr. b., 3.83 m/s

  598. Jumping - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  599. Jumping - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/19, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  600. ZkA - MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  601. ZkA - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  602. ZkA - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  603. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  604. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/61, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  605. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/48, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  606. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/60, 52.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  607. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/48, 51.74 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  608. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 27/48, 49.44 s, 5.44 tr. b., 4.19 m/s

  609. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 35/60, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  610. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/61, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  611. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  612. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/48, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  613. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  614. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/45, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  615. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 25/60, 46.68 s, 2.68 tr. b., 3.94 m/s

  616. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  617. Agility MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/23, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  618. Agility MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  619. Agility SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/25, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  620. Jumping MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  621. Jumping MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  622. Jumping SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/25, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  623. Veteráni SA, Brinie Moravské srdce: 3/7, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  624. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/5, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.0 m/s

  625. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 51.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  626. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/18, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  627. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  628. Agility Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 53.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  629. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  630. Agility Trial I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  631. Agility Trial II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 52.84 s, 12.09 tr. b., 3.84 m/s

  632. Agility Trial II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/13, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  633. Agility Trial II, Akord Srdeční záležitost: 4/7, 69.55 s, 32.83 tr. b., 2.16 m/s

  634. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  635. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/23, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  636. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/42, 49.48 s, 1.48 tr. b., 3.88 m/s

  637. Agility, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  638. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  639. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/42, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  640. Jumping, Akord Srdeční záležitost: 19/42, 56.65 s, 29.28 tr. b., 2.84 m/s

  641. Tuneliáda, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  642. Tuneliáda, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  643. Tuneliáda, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  644. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  645. Jumping 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  646. Jumping 1 S, Brinie Moravské srdce: 1/7, 60.67 s, 31.67 tr. b., 2.85 m/s

  647. Jumping2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/10, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  648. Jumping2 S, Brinie Moravské srdce: 2/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  649. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 51.18 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  650. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  651. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  652. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  653. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/34, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  654. Zkouška MA3 I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 48.83 s, 2.83 tr. b., 4.01 m/s

  655. Zkouška MA3 II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/3, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.8 m/s

  656. Zkouška SA3 I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/17, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  657. Zkouška SA3 II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/17, 60.98 s, 22.98 tr. b., 3.31 m/s

  658. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  659. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/88, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  660. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 29/81, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  661. Agility I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  662. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/75, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  663. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 37/84, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.84 m/s

  664. Agility II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  665. Jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/81, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  666. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  667. Jumping I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  668. Jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/79, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  669. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 26/87, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  670. Jumping II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  671. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  672. MA1 I., Akord Srdeční záležitost: 4/5, 43.04 s, 7.04 tr. b., 3.11 m/s

  673. MA1 II., Akord Srdeční záležitost: 3/5, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.03 m/s

  674. MA1 III., Akord Srdeční záležitost: 3/5, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  675. MA3 I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  676. MA3 II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/11, 43.92 s, 10.92 tr. b., 3.87 m/s

  677. MA3 III., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/11, 47.13 s, 8.13 tr. b., 3.63 m/s

  678. SA3 I., A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  679. SA3 II., A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/20, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  680. SA3 III., A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  681. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  682. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 50.67 s, 15.67 tr. b., 3.08 m/s

  683. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  684. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  685. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 56.8 s, 17.8 tr. b., 2.99 m/s

  686. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/7, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  687. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  688. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  689. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/29, 48.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  690. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  691. Finále, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  692. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/29, 51.32 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  693. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  694. Zkouška, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/18, 52.03 s, 1.03 tr. b., 3.92 m/s

  695. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  696. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  697. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  698. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  699. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  700. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  701. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/10, 40.42 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  702. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  703. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  704. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  705. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  706. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  707. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  708. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  709. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  710. II.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  711. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  712. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  713. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/6, 55.43 s, 32.43 tr. b., 2.89 m/s

  714. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  715. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  716. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 40.01 s, 4.01 tr. b., 3.6 m/s

  717. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 45.66 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  718. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/6, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  719. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  720. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  721. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/11, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  722. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  723. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 47.92 s, 12.92 tr. b., 2.9 m/s

  724. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  725. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  726. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  727. 1.ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  728. 1.ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  729. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/8, 50.63 s, 19.63 tr. b., 3.38 m/s

  730. 2.ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/5, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  731. 2.ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  732. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  733. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  734. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  735. Agility DRUZSTVA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/56, 49.65 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  736. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/57, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  737. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  738. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  739. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/19, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  740. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  741. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/29, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  742. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  743. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  744. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  745. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 50.7 s, 21.7 tr. b., 2.7 m/s

  746. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 37.38 s, 7.38 tr. b., 3.75 m/s

  747. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  748. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  749. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/32, 54.89 s, 15.89 tr. b., 3.68 m/s

  750. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  751. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/58, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  752. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/72, 50.36 s, 5.36 tr. b., 4.17 m/s

  753. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/51, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.97 m/s

  754. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  755. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/71, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  756. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/58, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  757. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/50, 49.17 s, 0.17 tr. b., 4.07 m/s

  758. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  759. Grand Final, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  760. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/59, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  761. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/73, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  762. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  763. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 32/67, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  764. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  765. III. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  766. III. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  767. III. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/12, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  768. II. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  769. II. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  770. II. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  771. I. JUMPING M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  772. I. JUMPING M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  773. I. JUMPING S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  774. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  775. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  776. II.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.79 m/s

  777. II.zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  778. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  779. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 58.23 s, 21.23 tr. b., 2.87 m/s

  780. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  781. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  782. Agility II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/48, 48.99 s, 0.99 tr. b., 3.84 m/s

  783. Agility II. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/54, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  784. Agility I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/48, 48.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  785. Agility I. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/58, 49.02 s, 22.02 tr. b., 3.47 m/s

  786. Jumping II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  787. Jumping II. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/57, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  788. Jumping I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/48, 46.22 s, 11.22 tr. b., 3.63 m/s

  789. Jumping I. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/58, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  790. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  791. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/45, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  792. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/44, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  793. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/42, 48.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  794. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/45, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.98 m/s

  795. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/43, 52.11 s, 4.11 tr. b., 3.76 m/s

  796. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/43, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  797. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/45, 40.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  798. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/44, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.94 m/s

  799. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 25/45, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  800. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/43, 48.52 s, 13.52 tr. b., 3.61 m/s

  801. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/42, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  802. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  803. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  804. Zkouška 1 MA3 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  805. Zkouška 1 SA3 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  806. Zkouška 2 MA3 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 61.06 s, 15.06 tr. b., 3.23 m/s

  807. Zkouška 2 SA3 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  808. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  809. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/53, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  810. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  811. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/57, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  812. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  813. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/52, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  814. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  815. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/53, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  816. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/58, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  817. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/53, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  818. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  819. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/53, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  820. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/57, 39.67 s, 0.67 tr. b., 4.61 m/s

  821. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  822. III. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  823. III. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  824. III. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  825. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/5, 68.94 s, 23.94 tr. b., 2.97 m/s

  826. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  827. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  828. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 56.96 s, 5.96 tr. b., 3.25 m/s

  829. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  830. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/13, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  831. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  832. agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/40, 61.65 s, 6.65 tr. b., 3.57 m/s

  833. agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  834. agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/25, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  835. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/40, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  836. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  837. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/26, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  838. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  839. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  840. Tuneliáda S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  841. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  842. Agility_, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/24, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  843. Agility_, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/19, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  844. Agility_, Akord Srdeční záležitost: 13/19, 54.25 s, 12.25 tr. b., 3.32 m/s

  845. Jumping_, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  846. Jumping_, Akord Srdeční záležitost: 15/19, 53.24 s, 21.24 tr. b., 3.06 m/s

  847. Jumping_, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  848. Zkouška - MA1, Akord Srdeční záležitost: 5/8, 46.0 s, 8.0 tr. b., 3.02 m/s

  849. Zkouška - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  850. Zkouška - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  851. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  852. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  853. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  854. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  855. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  856. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  857. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  858. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  859. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  860. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  861. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  862. I Agility Open, Akord Srdeční záležitost: 31/69, 49.12 s, 11.12 tr. b., 3.5 m/s

  863. I Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  864. I Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  865. II Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/66, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  866. II Agility Open, Akord Srdeční záležitost: 35/66, 57.82 s, 14.82 tr. b., 3.34 m/s

  867. II Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  868. II Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/66, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  869. II Jumping Open, Akord Srdeční záležitost: 23/66, 41.71 s, 3.71 tr. b., 3.91 m/s

  870. II Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  871. I Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/75, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  872. I Jumping Open, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  873. I Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  874. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  875. Zkoukša 1 MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/11, 34.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  876. Zkoukša 1 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  877. Zkoukša 1 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  878. Zkouška 2 MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  879. Zkouška 2 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  880. Zkouška 2 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  881. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  882. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  883. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  884. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  885. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  886. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  887. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  888. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  889. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  890. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  891. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  892. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/6, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  893. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 6/6, 59.82 s, 20.82 tr. b., 2.57 m/s

  894. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/4, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  895. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.08 m/s

  896. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  897. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  898. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.28 m/s

  899. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  900. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  901. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  902. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  903. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  904. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  905. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  906. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  907. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  908. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/8, 46.38 s, 5.38 tr. b., 3.54 m/s

  909. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  910. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/12, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  911. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  912. Barelový a tunelový běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/19, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  913. Barelový a tunelový běh M, Akord Srdeční záležitost: 7/19, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  914. Barelový a tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  915. Barelový a tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 17/23, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  916. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/11, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  917. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  918. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  919. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  920. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  921. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  922. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  923. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  924. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  925. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/9, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.69 m/s

  926. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  927. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  928. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  929. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  930. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  931. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  932. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 4/5, 51.86 s, 22.86 tr. b., 2.89 m/s

  933. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  934. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 34.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  935. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  936. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 45.2 s, 9.2 tr. b., 3.65 m/s

  937. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/6, 45.61 s, 10.61 tr. b., 3.07 m/s

  938. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  939. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  940. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  941. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  942. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  943. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  944. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  945. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  946. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  947. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  948. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  949. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  950. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  951. Agility družstev, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  952. Agility jednotlivců, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  953. Jumping družstev, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/55, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  954. Jumping jednotlivců, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/54, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  955. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  956. Agility Ne - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/22, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  957. Agility Ne - SA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  958. Agility Ne - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  959. Agility So - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/23, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  960. Agility So - MA, Akord Srdeční záležitost: 20/23, 63.41 s, 33.41 tr. b., 2.33 m/s

  961. Agility So - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/40, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  962. Agility So - SA, Brinie Moravské srdce: 14/40, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  963. Jumping Ne - MA, Akord Srdeční záležitost: 5/23, 41.38 s, 3.38 tr. b., 3.67 m/s

  964. Jumping Ne - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  965. Jumping Ne - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/39, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  966. Jumping Ne - SA, Brinie Moravské srdce: 30/39, 41.46 s, 13.46 tr. b., 3.67 m/s

  967. Jumping So - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  968. Jumping So - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  969. Jumping So - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/40, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  970. Jumping So - SA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  971. Zka Ne - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  972. Zka Ne - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/11, 55.63 s, 8.63 tr. b., 3.58 m/s

  973. Zka Ne - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  974. Zka So - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  975. Zka So - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  976. Zka So - SA2, Brinie Moravské srdce: 5/11, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  977. Zka So - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/19, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  978. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  979. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 56.13 s, 22.13 tr. b., 2.73 m/s

  980. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  981. II. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  982. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  983. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  984. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  985. I. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: 4/5, 53.8 s, 21.8 tr. b., 2.94 m/s

  986. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  987. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  988. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/15, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  989. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  990. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/36, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  991. Jumping - Small, Brinie Moravské srdce: 14/36, 32.16 s, 0.16 tr. b., 4.1 m/s

  992. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  993. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  994. 1. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: 1/8, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  995. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  996. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 47.47 s, 8.47 tr. b., 3.03 m/s

  997. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 45.62 s, 8.62 tr. b., 3.42 m/s

  998. 2. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: 1/8, 37.19 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  999. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1000. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  1001. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/45, 46.56 s, 0.56 tr. b., 4.12 m/s

  1002. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/47, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1003. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1004. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1005. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/71, 45.61 s, 8.61 tr. b., 3.86 m/s

  1006. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1007. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/64, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1008. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1009. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/73, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1010. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 29/57, 47.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  1011. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1012. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1013. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1014. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1015. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/29, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1016. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  1017. Agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/10, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1018. Agility open M, Akord Srdeční záležitost: 4/10, 45.54 s, 3.54 tr. b., 3.6 m/s

  1019. Agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1020. III. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1021. III. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/5, 53.52 s, 14.52 tr. b., 3.14 m/s

  1022. III. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1023. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1024. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 46.97 s, 0.97 tr. b., 3.87 m/s

  1025. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1026. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/2, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1027. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1028. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1029. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1030. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.4 m/s

  1031. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1032. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1033. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1034. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1035. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1036. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1037. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1038. Agility - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/64, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1039. Agility - Ne, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1040. Agility - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/53, 49.98 s, 13.98 tr. b., 3.26 m/s

  1041. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1042. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1043. Jumping - Ne, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1044. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/72, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1045. Jumping - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/53, 34.17 s, 3.17 tr. b., 3.78 m/s

  1046. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  1047. QA4 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/56, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.69 m/s

  1048. QA4 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1049. QA5 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1050. QA5 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1051. QA6 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1052. QA6 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1053. QJ4 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/48, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1054. QJ4 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 29/55, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1055. QJ5 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1056. QJ5 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1057. QJ6 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/50, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1058. QJ6 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1059. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  1060. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/27, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1061. Agility, Akord Srdeční záležitost: 11/13, 59.67 s, 30.67 tr. b., 2.6 m/s

  1062. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1063. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1064. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1065. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1066. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1067. Jumping, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1068. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/6, 34.8 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  1069. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1070. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1071. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/18, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1072. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  1073. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1074. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1075. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/64, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1076. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1077. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/70, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1078. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1079. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/68, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1080. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/70, 43.94 s, 1.94 tr. b., 3.85 m/s

  1081. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/69, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1082. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1083. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/66, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1084. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1085. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  1086. Agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1087. Agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1088. Agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/30, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1089. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1090. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1091. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/31, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  1092. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1093. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1094. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1095. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  1096. Agility II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/36, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1097. Agility II Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1098. Agility II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1099. Agility I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/44, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1100. Agility I Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1101. Agility I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/63, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1102. Jumping III Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/36, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1103. Jumping III Medium, Akord Srdeční záležitost: 20/36, 57.07 s, 23.07 tr. b., 2.87 m/s

  1104. Jumping III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 22/47, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1105. Jumping II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/41, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1106. Jumping II Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1107. Jumping II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/51, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1108. Jumping I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/41, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1109. Jumping I Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1110. Jumping I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1111. Jumping IV - sheltie (M), A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/8, 52.52 s, 13.52 tr. b., 2.67 m/s

  1112. Jumping IV - sheltie (M), Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1113. Jumping IV - sheltie (S), A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1114. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  1115. Agility - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/22, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1116. Agility - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1117. Agility - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/32, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1118. Agility - Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1119. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1120. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1121. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1122. Jumping - Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1123. ZkA - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/4, 44.87 s, 7.87 tr. b., 3.08 m/s

  1124. ZkA - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1125. ZkA - SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1126. ZkA - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1127. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  1128. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1129. Agility 1, Kejssy: Diskvalifikován

  1130. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1131. Agility 1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1132. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/78, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1133. Agility 2, Kejssy: 37/78, 56.77 s, 16.77 tr. b., 3.33 m/s

  1134. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1135. Agility 2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1136. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/77, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1137. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/50, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1138. Jumping 1, Akord Srdeční záležitost: 24/50, 42.97 s, 1.97 tr. b., 4.03 m/s

  1139. Jumping 1, Kejssy: 31/77, 43.03 s, 2.03 tr. b., 4.02 m/s

  1140. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/78, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1141. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1142. Jumping 2, Kejssy: Diskvalifikován

  1143. Jumping 2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1144. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  1145. Agility Trial I, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  1146. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1147. Agility Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1148. Jumping Trial I, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1149. Jumping Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1150. Jumping Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/18, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1151. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  1152. Junioři - finále M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1153. Junioři - finále M, Akord Srdeční záležitost: 2/8, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.44 m/s

  1154. Junioři - finále S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/11, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1155. Junioři - finále S, Kejssy: 3/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  1156. Junioři - finále S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1157. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1158. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1159. 1. ZK SA2, Kejssy: 3/12, 55.02 s, 10.02 tr. b., 3.42 m/s

  1160. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1161. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1162. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1163. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1164. 2. ZK SA2, Kejssy: 1/12, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1165. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1166. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1167. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  1168. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1169. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1170. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1171. Junioři S, Kejssy: 6/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  1172. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1173. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1174. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 53.12 s, 5.12 tr. b., 3.75 m/s

  1175. 1. ZK SA2, Kejssy: 1/8, 44.06 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1176. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1177. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/14, 53.44 s, 5.44 tr. b., 3.72 m/s

  1178. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 53.09 s, 13.09 tr. b., 2.67 m/s

  1179. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1180. 2. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  1181. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1182. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 42.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1183. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  1184. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1185. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1186. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1187. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/9, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1188. Junioři S, Kejssy: 3/9, 32.85 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1189. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1190. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1191. 1. ZK SA2, Kejssy: 1/11, 45.02 s, 1.02 tr. b., 3.75 m/s

  1192. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1193. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1194. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1195. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1196. 2. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  1197. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1198. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1199. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  1200. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/41, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.24 m/s

  1201. Agility, Kejssy: 21/41, 62.59 s, 25.59 tr. b., 3.02 m/s

  1202. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1203. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1204. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1205. Jumping, Kejssy: Diskvalifikován

  1206. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1207. Zka - SA2, Kejssy: 5/18, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  1208. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/17, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1209. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  1210. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1211. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1212. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1213. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 3/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1214. Junioři S, Kejssy: 4/6, 44.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1215. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1216. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1217. 1. zkouška SA2, Kejssy: 5/12, 43.93 s, 7.93 tr. b., 3.64 m/s

  1218. 1. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1219. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1220. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1221. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1222. 2. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1223. 2. zkouška SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  1224. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1225. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  1226. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1227. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1228. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1229. Junioři S, Kejssy: 2/8, 35.62 s, 0.62 tr. b., 3.85 m/s

  1230. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1231. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1232. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 39.13 s, 0.13 tr. b., 3.96 m/s

  1233. 1. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  1234. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1235. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1236. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/9, 39.27 s, 2.27 tr. b., 3.31 m/s

  1237. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1238. 2. ZK SA2, Kejssy: 3/15, 43.5 s, 7.5 tr. b., 3.56 m/s

  1239. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1240. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1241. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  1242. Juniorský běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1243. Juniorský běh M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1244. Juniorský běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1245. Juniorský běh S, Kejssy: 2/10, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1246. Juniorský běh S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1247. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1248. 1. ZK MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1249. 1. ZK SA2, Kejssy: 3/20, 40.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1250. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 7/20, 48.15 s, 11.15 tr. b., 3.39 m/s

  1251. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1252. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1253. 2. ZK MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/9, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1254. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 3/20, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1255. 2. ZK SA2, Kejssy: 10/20, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1256. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1257. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  1258. Agility družstva, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/41, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1259. Agility družstva, Kejssy: 20/48, 45.05 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1260. Agility družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1261. Agility družstva, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1262. Agility družstva, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1263. Agility - junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/30, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1264. Agility - junioři, Brinie Moravské srdce: 16/30, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1265. Agility - junioři, Kejssy: 21/30, 57.34 s, 19.34 tr. b., 3.37 m/s

  1266. Agility - junioři, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1267. Agility - junioři, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1268. Jumping družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/48, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1269. Jumping družstva, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/41, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1270. Jumping družstva, Brinie Moravské srdce: 17/48, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1271. Jumping družstva, Akord Srdeční záležitost: 24/41, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  1272. Jumping družstva, Kejssy: 37/48, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1273. Jumping - junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/30, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1274. Jumping - junioři, Akord Srdeční záležitost: 12/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1275. Jumping - junioři, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/25, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1276. Jumping - junioři, Brinie Moravské srdce: 19/30, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1277. Jumping - junioři, Kejssy: 24/30, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1278. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  1279. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1280. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1281. Agility S, Kejssy: 9/32, 57.79 s, 11.79 tr. b., 3.34 m/s

  1282. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1283. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1284. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1285. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1286. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/30, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1287. Jumping S, Kejssy: 15/30, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1288. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1289. Zkoušky MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1290. Zkoušky MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1291. Zkoušky SA2, Kejssy: 3/11, 46.75 s, 7.75 tr. b., 3.38 m/s

  1292. Zkoušky SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1293. Zkoušky SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/17, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  1294. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  1295. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1296. Agility - So, Akord Srdeční záležitost: 17/34, 59.41 s, 21.41 tr. b., 3.05 m/s

  1297. Agility - So, Kejssy: Diskvalifikován

  1298. Agility - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1299. Agility - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1300. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/43, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1301. Jumping - So, Kejssy: 11/43, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1302. Jumping - So, Akord Srdeční záležitost: 13/34, 48.66 s, 4.66 tr. b., 3.49 m/s

  1303. Jumping - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1304. Jumping - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1305. ZkA - So, Brinie Moravské srdce: 1/7, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  1306. ZkA - So, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1307. ZkA - So, Kejssy: 4/7, 52.37 s, 10.37 tr. b., 3.15 m/s

  1308. ZkA - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1309. ZkA - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1310. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1311. Agility družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 40/60, 44.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  1312. Agility jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/59, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1313. Jumping družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/60, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1314. Jumping jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/59, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1315. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  1316. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  1317. 1. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1318. 1. Zkouška SA2, Kejssy: 1/7, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1319. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1320. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 32.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1321. 2. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1322. 2. Zkouška SA2, Kejssy: 5/7, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1323. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1324. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  1325. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 24.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1326. Jumping, Akord Srdeční záležitost: 5/11, 34.02 s, 9.02 tr. b., 3.53 m/s

  1327. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 35.63 s, 15.63 tr. b., 3.37 m/s

  1328. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1329. Zka 1, Brinie Moravské srdce: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1330. Zka 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1331. Zka 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 44.59 s, 11.59 tr. b., 3.23 m/s

  1332. Zka 1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1333. Zka 1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1334. Zka 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1335. Zka 2, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1336. Zka 2, Brinie Moravské srdce: 2/12, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1337. Zka 2, Pam Písecké hory: 6/16, 59.39 s, 19.39 tr. b., 2.69 m/s

  1338. Zka 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1339. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  1340. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1341. Jumping, Pam Písecké hory: 26/41, 51.77 s, 17.77 tr. b., 2.72 m/s

  1342. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1343. 1. Zka, Pam Písecké hory: 2/8, 52.4 s, 3.4 tr. b., 2.92 m/s

  1344. 1. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1345. 1. Zka, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1346. 2. Zka, Pam Písecké hory: 7/8, 41.48 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  1347. 2. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/17, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1348. 2. Zka, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1349. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1350. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  1351. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1352. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/73, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  1353. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1354. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/67, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.53 m/s

  1355. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1356. Agility III, A3Ch Colombina Moravské srdce: 22/71, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1357. Agility III, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1358. Agility IV, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/73, 47.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1359. Agility IV, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1360. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1361. Jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1362. Jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/67, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1363. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1364. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  1365. 1. zkouška LA1, Pam Písecké hory: 5/5, 54.15 s, 20.15 tr. b., 2.66 m/s

  1366. 1. zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/3, 49.52 s, 10.52 tr. b., 3.45 m/s

  1367. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1368. 2. zkouška LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1369. 2. zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1370. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1371. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  1372. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1373. Agility S, Brinie Moravské srdce: 4/27, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1374. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1375. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/16, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1376. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/27, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1377. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1378. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1379. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1380. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1381. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1382. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/96, 46.66 s, 6.66 tr. b., 3.88 m/s

  1383. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1384. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1385. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1386. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/96, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1387. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1388. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 41/90, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1389. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1390. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1391. I Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 52.45 s, 8.45 tr. b., 3.7 m/s

  1392. I Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1393. II Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/15, 46.38 s, 11.38 tr. b., 3.88 m/s

  1394. II Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1395. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1396. QA3 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 44/100, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1397. QA3 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1398. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1399. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1400. QJ3 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1401. QJ3 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 41/69, 47.08 s, 17.08 tr. b., 3.55 m/s

  1402. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/102, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1403. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1404. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1405. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 53.67 s, 7.67 tr. b., 3.41 m/s

  1406. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/15, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.76 m/s

  1407. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1408. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1409. Zkouska III MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1410. Zkouska III SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 54.4 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1411. Zkouska II MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1412. Zkouska II SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 45.56 s, 15.56 tr. b., 0.0 m/s

  1413. Zkouska I MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 44.14 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1414. Zkouska I SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1415. Zkouska IV MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/11, 58.11 s, 24.11 tr. b., 2.96 m/s

  1416. Zkouska IV SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 43.7 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1417. Zkouska VII MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 44.77 s, 6.77 tr. b., 3.93 m/s

  1418. Zkouska VII SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1419. Zkouska VI MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1420. Zkouska VI SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 50.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  1421. Zkouska V MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 57.81 s, 22.81 tr. b., 2.91 m/s

  1422. Zkouska V SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1423. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  1424. J Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1425. J Agility 1, Brinie Moravské srdce: 7/23, 45.12 s, 3.24 tr. b., 4.03 m/s

  1426. J Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1427. J Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/22, 34.72 s, 1.27 tr. b., 4.35 m/s

  1428. J Agility 2, Brinie Moravské srdce: 19/22, 44.41 s, 25.96 tr. b., 3.4 m/s

  1429. J Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1430. J Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/23, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1431. J Agility 3, Brinie Moravské srdce: 16/23, 48.8 s, 13.48 tr. b., 3.73 m/s

  1432. J Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1433. J Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/22, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1434. J Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/17, 53.55 s, 17.45 tr. b., 3.51 m/s

  1435. J Agility 4, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1436. J Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/19, 39.42 s, 3.57 tr. b., 4.36 m/s

  1437. J Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/23, 42.07 s, 7.08 tr. b., 4.09 m/s

  1438. J Jumping 1, Brinie Moravské srdce: 17/23, 48.31 s, 13.32 tr. b., 3.56 m/s

  1439. J Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/23, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1440. J Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/18, 38.41 s, 14.53 tr. b., 3.78 m/s

  1441. J Jumping 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1442. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  1443. Agility II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/28, 43.86 s, 9.86 tr. b., 3.65 m/s

  1444. Agility II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/50, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1445. Agility II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1446. Agility I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/29, 63.65 s, 30.65 tr. b., 2.51 m/s

  1447. Agility I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/61, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1448. Agility I Small, Brinie Moravské srdce: 38/61, 55.48 s, 15.48 tr. b., 2.88 m/s

  1449. Jumping III Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/28, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1450. Jumping III Small, Brinie Moravské srdce: 27/51, 38.14 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1451. Jumping III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1452. Jumping II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1453. Jumping II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/53, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1454. Jumping II Small, Brinie Moravské srdce: 12/53, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1455. Jumping I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1456. Jumping I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/52, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1457. Jumping I Small, Brinie Moravské srdce: 37/52, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1458. MR sheltií (medium) - 2.kolo, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1459. MR sheltií (small) - 2.kolo, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1460. MR sheltií (small) - 2.kolo, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1461. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1462. QA1 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 44/113, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.88 m/s

  1463. QA1 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1464. QA2 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1465. QA2 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1466. QJ1 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1467. QJ1 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1468. QJ2 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1469. QJ2 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1470. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1471. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1472. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1473. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1474. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/20, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.59 m/s

  1475. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1476. Zkouska LA1 3, Pam Písecké hory: 13/26, 72.54 s, 22.54 tr. b., 2.14 m/s

  1477. Zkouska MA1 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/12, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  1478. Zkouska MA1 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1479. Zkouska SA2 3, Brinie Moravské srdce: 11/21, 40.57 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1480. Zkouska SA2 4, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1481. Zkouska SA3 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1482. Zkouska SA3 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/23, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1483. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  1484. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1485. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1486. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1487. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1488. ZkA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1489. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/15, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1490. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  1491. 1. zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1492. 2. zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1493. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  1494. Tunelový běh L, Pam Písecké hory: 20/25, 56.5 s, 17.5 tr. b., 2.41 m/s

  1495. Tunelový běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1496. Tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 8/21, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1497. Tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1498. Zkouška LA1, Pam Písecké hory: 4/11, 65.31 s, 19.31 tr. b., 2.28 m/s

  1499. Zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1500. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1501. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1502. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  1503. Junioři L, Pam Písecké hory: 5/13, 79.56 s, 33.56 tr. b., 2.17 m/s

  1504. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 54.05 s, 13.05 tr. b., 3.2 m/s

  1505. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 1/8, 49.33 s, 3.33 tr. b., 3.51 m/s

  1506. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1507. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 10/18, 61.75 s, 12.75 tr. b., 2.69 m/s

  1508. 1. ZK MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1509. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 2/8, 44.13 s, 0.13 tr. b., 3.65 m/s

  1510. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1511. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1512. 2. ZK MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1513. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 4/8, 58.51 s, 14.51 tr. b., 3.03 m/s

  1514. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/9, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1515. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1516. Agility, Brinie Moravské srdce: 18/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1517. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 25/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1518. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/28, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  1519. Agility 2, Brinie Moravské srdce: 17/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1520. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/29, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1521. Jumping, Brinie Moravské srdce: 20/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1522. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/28, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1523. Jumping 2, Brinie Moravské srdce: 10/28, 49.48 s, 16.48 tr. b., 3.48 m/s

  1524. Zkouška, Brinie Moravské srdce: 8/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1525. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1526. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1527. Junioři L, Pam Písecké hory: 5/10, 62.16 s, 24.16 tr. b., 2.41 m/s

  1528. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1529. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1530. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/26, 71.77 s, 9.77 tr. b., 2.37 m/s

  1531. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1532. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/17, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1533. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 1/26, 63.99 s, 3.99 tr. b., 2.63 m/s

  1534. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 2/11, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1535. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/17, 50.09 s, 12.09 tr. b., 3.45 m/s

  1536. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  1537. Agility - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/35, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1538. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1539. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1540. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1541. ZkA - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1542. ZkA - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1543. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1544. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/27, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1545. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1546. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1547. Jumping, Brinie Moravské srdce: 7/27, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1548. Zkouška, Brinie Moravské srdce: 5/11, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  1549. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1550. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  1551. A0 MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1552. A0 - 2. běh MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/2, 29.91 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1553. JUNIOŘI L, Pam Písecké hory: 7/14, 61.16 s, 11.16 tr. b., 2.6 m/s

  1554. JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1555. JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/9, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1556. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1557. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1558. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/16, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1559. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 12/24, 55.92 s, 10.92 tr. b., 2.75 m/s

  1560. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1561. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/16, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1562. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  1563. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.55 m/s

  1564. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/36, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1565. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/17, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1566. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1567. agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1568. jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/34, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.63 m/s

  1569. zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/19, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1570. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  1571. A0 SA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1572. Junioři L, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1573. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 1/5, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1574. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/5, 37.16 s, 10.16 tr. b., 3.77 m/s

  1575. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1576. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1577. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1578. 2. A0 SA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1579. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/28, 54.06 s, 15.06 tr. b., 2.55 m/s

  1580. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1581. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1582. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  1583. JUNIOŘI L, Pam Písecké hory: 4/10, 72.97 s, 41.97 tr. b., 2.48 m/s

  1584. JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1585. JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1586. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 2/21, 55.36 s, 12.36 tr. b., 2.94 m/s

  1587. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1588. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/19, 45.77 s, 5.77 tr. b., 3.95 m/s

  1589. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/21, 52.4 s, 22.4 tr. b., 2.54 m/s

  1590. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1591. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1592. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  1593. Tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1594. Tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 9/18, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1595. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 46.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  1596. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1597. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  1598. Junioři L, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1599. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/3, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1600. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1601. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 5/15, 55.55 s, 18.55 tr. b., 2.48 m/s

  1602. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/6, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1603. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 40.07 s, 5.07 tr. b., 3.64 m/s

  1604. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 1/15, 54.36 s, 3.36 tr. b., 2.8 m/s

  1605. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/6, 60.46 s, 22.46 tr. b., 2.56 m/s

  1606. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1607. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1608. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/26, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1609. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1610. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1611. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  1612. Agility, Brinie Moravské srdce: 23/58, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1613. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1614. Agility - J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/42, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1615. Agility - J, Brinie Moravské srdce: 33/42, 50.89 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  1616. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/58, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1617. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1618. Jumping - J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/42, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1619. Jumping - J, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1620. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1621. Agility Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1622. Agility Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1623. Agility So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/35, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1624. Agility So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1625. Jumping Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 20/35, 32.73 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1626. Jumping Ne, Brinie Moravské srdce: 25/35, 44.16 s, 14.16 tr. b., 2.79 m/s

  1627. Jumping So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1628. Jumping So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1629. ZkA Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/19, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1630. ZkA Ne, Brinie Moravské srdce: 6/10, 52.74 s, 17.74 tr. b., 2.86 m/s

  1631. ZkA So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1632. ZkA So, Brinie Moravské srdce: 2/10, 49.72 s, 0.72 tr. b., 3.2 m/s

  1633. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1634. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1635. Agility squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1636. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/40, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1637. Jumping Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/40, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1638. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1639. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1640. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.87 m/s

  1641. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1642. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  1643. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/22, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1644. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/27, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1645. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1646. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1647. Jumping, Pam Písecké hory: 20/37, 66.06 s, 24.06 tr. b., 2.6 m/s

  1648. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1649. 1. Zka, Pam Písecké hory: 3/15, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  1650. 1. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/19, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1651. 2. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/18, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1652. 2. Zka, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1653. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  1654. Agility Individual J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 31/85, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1655. Agility Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 80/193, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1656. Jumping Individual J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/87, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1657. Jumping Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/191, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1658. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  1659. Jump L, Pam Písecké hory: 16/34, 53.14 s, 18.14 tr. b., 24.82 m/s

  1660. Jump S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1661. Open Agility L, Pam Písecké hory: 20/34, 48.56 s, 16.56 tr. b., 2.64 m/s

  1662. Open Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1663. Zkouška LA1, Pam Písecké hory: 6/12, 71.04 s, 22.04 tr. b., 2.04 m/s

  1664. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/1, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1665. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1666. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 4/9, 66.43 s, 20.43 tr. b., 21.38 m/s

  1667. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1668. 2.ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1669. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1670. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  1671. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/29, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1672. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1673. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1674. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1675. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1676. Agility I, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1677. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1678. Agility II, Pam Písecké hory: 3/10, 60.69 s, 26.69 tr. b., 2.32 m/s

  1679. Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1680. Agility Open, Pam Písecké hory: 11/21, 73.59 s, 18.59 tr. b., 2.34 m/s

  1681. Jumping Open, Pam Písecké hory: 10/21, 50.9 s, 13.9 tr. b., 2.87 m/s

  1682. Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1683. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1684. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1685. Agility II Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/84, 45.44 s, 0.44 tr. b., 3.96 m/s

  1686. Agility I Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1687. Jumping II Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1688. Jumping I Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1689. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1690. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1691. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1692. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/24, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1693. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1694. Tuneliáda S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/17, 21.83 s, 1.83 tr. b., 4.58 m/s

  1695. Tuneliáda S, Brinie Moravské srdce: 13/17, 21.98 s, 1.98 tr. b., 4.55 m/s

  1696. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1697. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1698. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  1699. Agility Open II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/52, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1700. Agility Open II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1701. Agility Open I Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1702. Agility Open I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1703. Jumping IV, MR-sheltie S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1704. Jumping IV, MR-sheltie S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1705. Jumping Open III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/53, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1706. Jumping Open III Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1707. Jumping Open II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1708. Jumping Open II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1709. Jumping Open I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/57, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1710. Jumping Open I Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1711. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1712. Agility 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1713. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1714. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 30/96, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1715. Agility 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1716. Jumping 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1717. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1718. Jumping 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1719. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1720. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1721. Zkouška 1, Brinie Moravské srdce: 3/12, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1722. Zkouška 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1723. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1724. Zkouška 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1725. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1726. Agility III - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1727. Agility III - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1728. Agility II - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 40.46 s, 3.46 tr. b., 4.05 m/s

  1729. Agility II - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1730. Agility I - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/36, 45.4 s, 17.4 tr. b., 3.5 m/s

  1731. Agility I - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1732. Agility IV - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 40.1 s, 1.1 tr. b., 4.31 m/s

  1733. Agility IV - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1734. Jumping II - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1735. Jumping II - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1736. Jumping I - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/36, 30.29 s, 0.29 tr. b., 4.79 m/s

  1737. Jumping I - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: 22/36, 38.74 s, 8.74 tr. b., 3.74 m/s

  1738. SEKVENCE - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1739. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1740. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1741. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 4/4, 63.25 s, 18.25 tr. b., 2.78 m/s

  1742. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1743. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1744. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1745. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1746. 3. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1747. 3. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1748. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1749. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1750. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1751. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1752. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/18, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1753. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1754. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/18, 41.46 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  1755. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1756. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/30, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1757. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/31, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1758. Agility, Brinie Moravské srdce: 18/31, 47.85 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  1759. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1760. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/30, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1761. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 20/31, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1762. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1763. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1764. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1765. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1766. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1767. Junioři jump S, Brinie Moravské srdce: 3/5, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1768. Junioři jump S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1769. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1770. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/19, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.59 m/s

  1771. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1772. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/19, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.73 m/s

  1773. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1774. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1775. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1776. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/34, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1777. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1778. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1779. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/16, 42.27 s, 2.27 tr. b., 3.74 m/s

  1780. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1781. Juniorský běh - 4. kolo S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1782. Juniorský běh - 4. kolo S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1783. 1.ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1784. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1785. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1786. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/15, 51.06 s, 6.06 tr. b., 3.39 m/s

  1787. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1788. Agility SA sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1789. Jumping SA neděle, A3Ch Colombina Moravské srdce: 26/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1790. Jumping SA sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/40, 40.75 s, 3.75 tr. b., 3.88 m/s

  1791. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/21, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1792. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1793. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1794. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/33, 44.29 s, 2.29 tr. b., 3.79 m/s

  1795. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1796. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1797. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1798. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: 2/11, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1799. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/15, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.83 m/s

  1800. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1801. 1. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1802. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/16, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  1803. 2. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1804. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1805. 3. kolo JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1806. 3. kolo JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1807. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1808. Junioři 2. kolo S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1809. Junioři 2. kolo S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1810. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1811. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/15, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1812. 2.ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1813. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  1814. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  1815. Junioři SMALL S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1816. Junioři SMALL S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1817. SA2 - 1. zk SA2, Brinie Moravské srdce: 3/12, 45.56 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  1818. SA2 - 2. zk SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1819. SA3 -1. zk SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/16, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  1820. SA3 - 2. zk SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/16, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1821. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1822. Agility, Brinie Moravské srdce: 4/34, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1823. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1824. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/33, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1825. Jumping, Brinie Moravské srdce: 5/33, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1826. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1827. ZkA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1828. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  1829. Agility jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/30, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1830. Agility jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1831. Družstva - Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/44, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1832. Družstva - Agility, Brinie Moravské srdce: 12/44, 49.07 s, 2.07 tr. b., 3.46 m/s

  1833. Družstva - Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/43, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1834. Družstva - Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1835. Jumping jednotlivci, Brinie Moravské srdce: 10/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1836. Jumping jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1837. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1838. Horní Počernice, 1. běh, Brinie Moravské srdce: 3/15, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1839. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/15, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1840. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/14, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1841. Horní Počernice, 2. běh, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1842. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1843. Horní Počernice, 3. běh, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1844. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  1845. Agility Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/38, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1846. Agility Small, Brinie Moravské srdce: 9/38, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1847. Jumping Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/39, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1848. Jumping Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1849. ZkA, Brinie Moravské srdce: 2/12, 49.4 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  1850. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/12, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1851. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  1852. Zkouška 1 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1853. Zkouška 2 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1854. Zkouška 3 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1855. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1856. II. Zka SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1857. I. Zka SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1858. Jumping - S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/31, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1859. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  1860. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/32, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1861. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/32, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1862. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1863. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1864. Agility junioři, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1865. Agilty junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1866. Jumping junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/10, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1867. Jumping junioři, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1868. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1869. Zkouška, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1870. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1871. Zkouška 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1872. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  1873. ZkA 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1874. ZkA 1, Pam Písecké hory: 3/6, 54.11 s, 21.11 tr. b., 2.4 m/s

  1875. ZkA 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1876. ZkA 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1877. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  1878. Jumping, Pam Písecké hory: 4/8, 56.8 s, 21.8 tr. b., 2.36 m/s

  1879. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/9, 33.63 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1880. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1881. ZkA 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1882. ZkA 1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1883. ZkA 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1884. ZkA 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1885. ZkA 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1886. ZKA 3, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1887. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  1888. Junioři Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1889. Junioři Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/16, 40.54 s, 2.54 tr. b., 3.5 m/s

  1890. Junioři Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/16, 48.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  1891. Junioři Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/16, 40.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  1892. Junioři Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/16, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1893. Junioři Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1894. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1895. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1896. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/20, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1897. Zkouška SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  1898. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  1899. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1900. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1901. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1902. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/26, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  1903. Agility finále, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/16, 45.61 s, 3.61 tr. b., 3.62 m/s

  1904. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1905. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1906. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1907. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1908. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/30, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1909. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1910. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  1911. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/28, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1912. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1913. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/28, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1914. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1915. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1916. ZkA, Brinie Moravské srdce: 2/15, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1917. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1918. Zka ne1, Pam Písecké hory: 3/7, 57.34 s, 19.34 tr. b., 2.15 m/s

  1919. Zka ne1, Brinie Moravské srdce: 3/10, 48.84 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  1920. Zka ne1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1921. Zka ne2, Pam Písecké hory: 4/7, 48.21 s, 12.21 tr. b., 2.51 m/s

  1922. Zka ne2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1923. Zka ne2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1924. Zka ne3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1925. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1926. Zka so1, Brinie Moravské srdce: 1/11, 41.32 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  1927. Zka so1, Pam Písecké hory: 2/8, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  1928. Zka so1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1929. Zka so2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 45.88 s, 1.88 tr. b., 3.1 m/s

  1930. Zka so2, Pam Písecké hory: 2/8, 37.33 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  1931. Zka so2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1932. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1933. JUNIOŘI - Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/29, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1934. JUNIOŘI - Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1935. JUNIOŘI - Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1936. JUNIOŘI - Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1937. JUNIOŘI - Left or Right, Brinie Moravské srdce: 7/31, 50.2 s, 3.2 tr. b., 2.79 m/s

  1938. JUNIOŘI - Left or Right, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/31, 50.24 s, 13.24 tr. b., 2.79 m/s

  1939. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1940. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/21, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1941. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/12, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1942. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1943. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1944. Noční jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/12, 42.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  1945. Noční jumping, Brinie Moravské srdce: 9/12, 64.64 s, 32.64 tr. b., 2.32 m/s

  1946. Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/2, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  1947. Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1948. Zkouška A, Brinie Moravské srdce: 2/4, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1949. Zkouška A, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1950. Zkouška J, Brinie Moravské srdce: 1/2, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1951. Zkouška J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/2, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1952. 2.Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1953. 2.Zkouška A, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1954. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1955. Agility, Brinie Moravské srdce: 13/24, 57.98 s, 10.98 tr. b., 2.76 m/s

  1956. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1957. Jumping, Brinie Moravské srdce: 8/24, 38.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  1958. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/24, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1959. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  1960. ZkA, Brinie Moravské srdce: 3/5, 44.49 s, 0.49 tr. b., 2.94 m/s

  1961. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  1962. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 21/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.02 m/s

  1963. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1964. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1965. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1966. Zkoušky SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  1967. Zkoušky SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1968. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1969. Agility Junior S, Brinie Moravské srdce: 8/16, 63.34 s, 6.34 tr. b., 3.0 m/s

  1970. Agility Junior S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1971. Jumping Junior S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1972. Jumping Junior S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1973. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1974. Agility- So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/30, 50.11 s, 0.11 tr. b., 3.49 m/s

  1975. Agility- So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1976. Finále Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1977. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1978. Jumping - Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1979. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1980. Jumping - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1981. Zka1, Brinie Moravské srdce: 1/7, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1982. Zka1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/7, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  1983. Zka2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1984. Zka2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1985. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  1986. jumping I, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1987. jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1988. jumping II, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1989. jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1990. zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1991. zkouška, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1992. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  1993. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/26, 46.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1994. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1995. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1996. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1997. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1998. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1999. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  2000. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  2001. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: 2/10, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  2002. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/26, 46.78 s, 12.78 tr. b., 3.08 m/s

  2003. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: 12/26, 56.32 s, 17.32 tr. b., 2.56 m/s

  2004. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  2005. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2006. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  2007. SA1 - II SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/18, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  2008. SA1 - II SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2009. SA1 - I SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/18, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  2010. SA1 - I SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2011. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  2012. Agility, Brinie Moravské srdce: 13/27, 52.87 s, 16.87 tr. b., 2.99 m/s

  2013. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2014. ZkA, Brinie Moravské srdce: 5/8, 42.12 s, 6.12 tr. b., 3.21 m/s

  2015. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  2016. Zkouška 1 SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2017. Zkouška 2 SA1, Brinie Moravské srdce: 2/8, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  2018. Zkouška 3 SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2019. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  2020. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2021. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2022. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  2023. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2024. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2025. Zkouška SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2026. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  2027. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2028. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2029. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  2030. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2031. Jumping S, Brinie Moravské srdce: 13/28, 45.17 s, 15.17 tr. b., 3.14 m/s

  2032. Zkoušky SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2033. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  2034. Agility jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2035. Družstva - Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2036. Hra, Brinie Moravské srdce: 11/13, 85.0 s, 0.0 tr. b., 1.59 m/s

  2037. Jumping jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2038. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  2039. Agility Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2040. Jumping Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2041. Jumping Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2042. Zkouška Agility - děti SA1, Brinie Moravské srdce: 3/3, 51.1 s, 11.1 tr. b., 2.74 m/s

  2043. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  2044. 1.SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2045. 2.SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2046. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  2047. AGILITY, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2048. JUMPING, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2049. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2050. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  2051. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2052. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2053. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2054. Zkouška neděle, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2055. Zkouška sobota, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2056. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  2057. Zkouška II. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2058. Zkouška I. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2059. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  2060. SA1-Ne SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2061. SA1-2-Ne SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2062. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  2063. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2064. Jumping S, Brinie Moravské srdce: 17/30, 55.22 s, 22.22 tr. b., 2.75 m/s

  2065. Zkouška SA1, Brinie Moravské srdce: 3/10, 54.1 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  2066. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  2067. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2068. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2069. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  2070. Agility Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2071. Agility So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2072. Jumping Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2073. Jumping So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2074. Zk Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  2075. Zk So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován