Cz En

081315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová

    Člen KA

Pes

  1. Akord Srdeční záležitost, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: 6/7, 56.41 s, 17.41 tr. b., 3.56 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 4/7, 62.07 s, 18.07 tr. b., 3.38 m/s

  4. 3. Zkouška MA3: 5/7, 69.89 s, 25.89 tr. b., 3.06 m/s

  5. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  6. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  10. Agility M: Diskvalifikován

  11. Agility M: Diskvalifikován

  12. Jumping M: Diskvalifikován

  13. Jumping M: Diskvalifikován

  14. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  15. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  17. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 10/19, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.59 m/s

  18. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  19. Jelení Jumping Short M: 16/21, 32.93 s, 7.93 tr. b., 3.58 m/s

  20. PetExpert Jumping M: Diskvalifikován

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: 33/71, 49.18 s, 7.18 tr. b., 3.76 m/s

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  27. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  30. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  33. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  36. Agility M: 24/38, 61.87 s, 15.87 tr. b., 3.48 m/s

  37. Jumping M: 13/40, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  38. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  40. agility open M: Diskvalifikován

  41. Jumping open M: Diskvalifikován

  42. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  43. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  44. Agility sobota M: Diskvalifikován

  45. Jumping sobota M: 8/18, 42.58 s, 2.58 tr. b., 3.73 m/s

  46. ZkouškaMA2 sobota: 1/7, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  47. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  48. Open AGI M: 3/13, 49.66 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  49. Open JUMP M: 5/13, 52.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  50. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  51. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  52. I. agility M: Diskvalifikován

  53. II. agility M: 14/67, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.76 m/s

  54. II. jumping M: Diskvalifikován

  55. I. jumping M: Diskvalifikován

  56. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  57. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  58. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  59. MA2 - I.: Diskvalifikován

  60. MA2 - II.: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  62. A2 II M: 2/4, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.31 m/s

  63. A2 I M: 2/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  65. A2 II M: Diskvalifikován

  66. A2 I M: 1/4, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  67. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  68. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  69. I. zkouška MA2: 1/5, 47.16 s, 2.16 tr. b., 3.58 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  71. MA2 - I.: 2/7, 48.77 s, 1.77 tr. b., 3.71 m/s

  72. MA2 - II.: 2/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  73. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  74. II. zkouška MA2: 2/11, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  75. I. zkouška MA2: 4/11, 46.13 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  77. A2 II M: Diskvalifikován

  78. A2 I M: 2/3, 53.13 s, 16.13 tr. b., 3.5 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  80. A2 II M: 1/1, 53.52 s, 9.52 tr. b., 3.33 m/s

  81. A2 I M: Diskvalifikován

  82. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  83. II. zkouška MA1: 1/3, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  84. I. zkouška MA1: 2/3, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  85. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  86. MA1 I: 2/9, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  87. MA1 II : Diskvalifikován

  88. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  89. 1. Zka - MA1: 2/7, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  90. 2. Zka - MA1: 2/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  91. Jumping - Medium: 14/26, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.31 m/s

  92. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  93. 1. běh MA1: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  94. 2. běh MA1: Diskvalifikován

  95. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  96. Ne. - Agility II. M: 31/52, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  97. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  98. So. - Agility I. M: 8/53, 53.46 s, 1.46 tr. b., 3.8 m/s

  99. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  100. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  101. Agility - MA: Diskvalifikován

  102. Jumping - MA: Diskvalifikován

  103. ZkA - MA1: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  104. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  105. Agility MA: Diskvalifikován

  106. Jumping MA: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA1: 3/5, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.0 m/s

  108. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  109. Agility Trial I: Diskvalifikován

  110. Agility Trial II: 4/7, 69.55 s, 32.83 tr. b., 2.16 m/s

  111. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  112. Agility: Diskvalifikován

  113. Jumping: 19/42, 56.65 s, 29.28 tr. b., 2.84 m/s

  114. Tuneliáda: Diskvalifikován

  115. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  116. Agility I: Diskvalifikován

  117. Agility II: Diskvalifikován

  118. Jumping I: Diskvalifikován

  119. Jumping II: Diskvalifikován

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  121. MA1 I.: 4/5, 43.04 s, 7.04 tr. b., 3.11 m/s

  122. MA1 II.: 3/5, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.03 m/s

  123. MA1 III.: 3/5, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  125. 1. Zkouška MA1: 4/8, 50.67 s, 15.67 tr. b., 3.08 m/s

  126. 2. Zkouška MA1: 4/8, 56.8 s, 17.8 tr. b., 2.99 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  128. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MA1: 2/5, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  130. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  131. 1. zkouška MA1: 2/7, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  132. 2. Zkouška MA1: 1/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  134. 1. zkouška MA1: 4/6, 55.43 s, 32.43 tr. b., 2.89 m/s

  135. 2. zkouška MA1: 1/6, 40.01 s, 4.01 tr. b., 3.6 m/s

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  137. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška MA1: 4/8, 47.92 s, 12.92 tr. b., 2.9 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  140. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  141. 2.ZK MA1: 3/5, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  142. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  143. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  144. 2. Zka - MA1: 3/7, 50.7 s, 21.7 tr. b., 2.7 m/s

  145. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  146. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  147. III. jumping M: Diskvalifikován

  148. II. Jumping M: Diskvalifikován

  149. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  150. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  151. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  152. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  153. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  154. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  155. II. zkouška MA1: 4/5, 68.94 s, 23.94 tr. b., 2.97 m/s

  156. I. zkouška MA1: 2/5, 56.96 s, 5.96 tr. b., 3.25 m/s

  157. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  158. agility open M: Diskvalifikován

  159. Jumping open M: Diskvalifikován

  160. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  161. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  162. Agility_: 13/19, 54.25 s, 12.25 tr. b., 3.32 m/s

  163. Jumping_: 15/19, 53.24 s, 21.24 tr. b., 3.06 m/s

  164. Zkouška - MA1: 5/8, 46.0 s, 8.0 tr. b., 3.02 m/s

  165. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  166. Agility M: Diskvalifikován

  167. Jumping M: Diskvalifikován

  168. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  170. I Agility Open: 31/69, 49.12 s, 11.12 tr. b., 3.5 m/s

  171. II Agility Open: 35/66, 57.82 s, 14.82 tr. b., 3.34 m/s

  172. II Jumping Open: 23/66, 41.71 s, 3.71 tr. b., 3.91 m/s

  173. I Jumping Open: Diskvalifikován

  174. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  175. Zkoukša 1 MA1: 2/11, 34.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  176. Zkouška 2 MA1: 1/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  178. 1. zkouška MA1: 2/5, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  179. 2. zkouška MA1: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  180. Junioři M: Diskvalifikován

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  182. 1. zkouška MA1: 2/5, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.08 m/s

  183. 2. zkouška MA1: 1/5, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.28 m/s

  184. Junioři M: 6/6, 59.82 s, 20.82 tr. b., 2.57 m/s

  185. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  186. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška MA1: 2/8, 46.38 s, 5.38 tr. b., 3.54 m/s

  188. Junioři M: 3/7, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  189. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  190. Barelový a tunelový běh M: 7/19, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. Zkouška MA1: 1/11, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  193. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  195. Junioři M: Diskvalifikován

  196. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  197. 1. zkouška MA1: 1/6, 34.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  198. 2. zkouška MA1: 2/6, 45.61 s, 10.61 tr. b., 3.07 m/s

  199. Junioři M: 4/5, 51.86 s, 22.86 tr. b., 2.89 m/s

  200. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  201. 1. zkouška MA1: 2/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  202. 2. zkouška MA1: 3/7, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  203. Junioři M: Diskvalifikován

  204. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  205. Agility So - MA: 20/23, 63.41 s, 33.41 tr. b., 2.33 m/s

  206. Jumping Ne - MA: 5/23, 41.38 s, 3.38 tr. b., 3.67 m/s

  207. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  208. Zka Ne - MA1: Diskvalifikován

  209. Zka So - MA1: Diskvalifikován

  210. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  211. II. zkouška MA1: 2/5, 56.13 s, 22.13 tr. b., 2.73 m/s

  212. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  213. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  214. 1. Zka - MA1: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  215. 2. Zka - MA1: 2/4, 47.47 s, 8.47 tr. b., 3.03 m/s

  216. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  217. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  218. Agility open M: 4/10, 45.54 s, 3.54 tr. b., 3.6 m/s

  219. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  220. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  221. I. zkouška MA1: 1/7, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  222. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  223. Jumping open M: Diskvalifikován

  224. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  225. Agility: 11/13, 59.67 s, 30.67 tr. b., 2.6 m/s

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Zka - MA1: 3/6, 34.8 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  228. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  229. Agility open M: Diskvalifikován

  230. Jumping open M: Diskvalifikován

  231. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  232. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  233. Agility II Medium: Diskvalifikován

  234. Agility I Medium: Diskvalifikován

  235. Jumping III Medium: 20/36, 57.07 s, 23.07 tr. b., 2.87 m/s

  236. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  237. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  238. Jumping IV - sheltie (M): Diskvalifikován

  239. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  240. Agility - Medium: Diskvalifikován

  241. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  242. ZkA - MA1: 3/4, 44.87 s, 7.87 tr. b., 3.08 m/s

  243. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  244. Agility 1: Diskvalifikován

  245. Agility 2: Diskvalifikován

  246. Jumping 1: 24/50, 42.97 s, 1.97 tr. b., 4.03 m/s

  247. Jumping 2: Diskvalifikován

  248. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  249. Agility Trial I: 2/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  250. Jumping Trial I: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  252. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  253. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  254. Junioři - finále M: 2/8, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.44 m/s

  255. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  256. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  257. 2. ZK MA1: 1/5, 53.09 s, 13.09 tr. b., 2.67 m/s

  258. Junioři M: Diskvalifikován

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  260. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  261. 2. ZK MA1: 1/4, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  262. Junioři M: Diskvalifikován

  263. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  264. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  266. Junioři M: Diskvalifikován

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  268. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  269. 2. ZK MA1: 2/9, 39.27 s, 2.27 tr. b., 3.31 m/s

  270. Junioři M: Diskvalifikován

  271. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  272. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  273. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  274. Juniorský běh M: Diskvalifikován

  275. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  276. Agility družstva: Diskvalifikován

  277. Agility - junioři: Diskvalifikován

  278. Jumping družstva: 24/41, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  279. Jumping - junioři: 12/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  280. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  281. Agility M: Diskvalifikován

  282. Jumping M: Diskvalifikován

  283. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  284. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  285. Agility - So: 17/34, 59.41 s, 21.41 tr. b., 3.05 m/s

  286. Jumping - So: 13/34, 48.66 s, 4.66 tr. b., 3.49 m/s

  287. ZkA - So: 2/5, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  288. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  289. 1. Zkouška MA1: 2/3, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  290. 2. Zkouška MA1: 2/3, 32.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  291. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  292. Jumping: 5/11, 34.02 s, 9.02 tr. b., 3.53 m/s

  293. Zka 1: Diskvalifikován

  294. Zka 2: 1/6, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s