Cz En

081315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová

    Člen KA

Pes

  1. Akord Srdeční záležitost, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  5. Agility M: Diskvalifikován

  6. Jumping M: 10/57, 52.34 s, 3.34 tr. b., 3.76 m/s

  7. Tuneliáda M: 23/53, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  8. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  9. Agility 1 M: Diskvalifikován

  10. Agility 2 M: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 M: 32/64, 58.5 s, 21.5 tr. b., 3.42 m/s

  12. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  13. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  14. Agility 1 M: 40/72, 61.79 s, 25.79 tr. b., 3.51 m/s

  15. Agility 2 M: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 M: 19/72, 55.14 s, 12.14 tr. b., 3.74 m/s

  17. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  18. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  19. 1. Zkouška MA3: 2/3, 68.85 s, 19.85 tr. b., 3.2 m/s

  20. 1. Zkouška MA3: 2/4, 64.86 s, 9.86 tr. b., 3.39 m/s

  21. 2. Zkouška MA3: 3/4, 71.3 s, 21.3 tr. b., 3.06 m/s

  22. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Jumping Open M: 7/11, 57.44 s, 27.44 tr. b., 2.37 m/s

  24. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  25. Agility neděle M: 4/11, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  26. Agility sobota M: Diskvalifikován

  27. Jumping neděle M: 8/11, 48.12 s, 8.12 tr. b., 3.95 m/s

  28. Jumping sobota M: 8/14, 49.14 s, 20.14 tr. b., 3.34 m/s

  29. Zkouška neděle MA3: 4/5, 53.65 s, 9.65 tr. b., 3.73 m/s

  30. Zkouška sobota MA3: Diskvalifikován

  31. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  32. QA1 Agility: Diskvalifikován

  33. QA2 Agility: Diskvalifikován

  34. QA3 Agility: Diskvalifikován

  35. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ3 Jumping: 30/48, 55.72 s, 30.13 tr. b., 3.19 m/s

  38. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  39. 1. Zkouška MA3: 5/6, 66.45 s, 21.45 tr. b., 3.31 m/s

  40. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  42. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  45. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  48. Agility I: Diskvalifikován

  49. Agility II: Diskvalifikován

  50. Jumping I: 8/11, 58.02 s, 8.26 tr. b., 3.69 m/s

  51. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  52. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  55. 1. Zkouška MA3: 6/7, 56.41 s, 17.41 tr. b., 3.56 m/s

  56. 2. Zkouška MA3: 4/7, 62.07 s, 18.07 tr. b., 3.38 m/s

  57. 3. Zkouška MA3: 5/7, 69.89 s, 25.89 tr. b., 3.06 m/s

  58. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  59. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  60. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  63. Agility M: Diskvalifikován

  64. Agility M: Diskvalifikován

  65. Jumping M: Diskvalifikován

  66. Jumping M: Diskvalifikován

  67. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  68. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  69. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  70. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 10/19, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.59 m/s

  71. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  72. Jelení Jumping Short M: 16/21, 32.93 s, 7.93 tr. b., 3.58 m/s

  73. PetExpert Jumping M: Diskvalifikován

  74. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: 33/71, 49.18 s, 7.18 tr. b., 3.76 m/s

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  80. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  83. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  85. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  86. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  88. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  89. Agility M: 24/38, 61.87 s, 15.87 tr. b., 3.48 m/s

  90. Jumping M: 13/40, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  91. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  92. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  93. agility open M: Diskvalifikován

  94. Jumping open M: Diskvalifikován

  95. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  96. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  97. Agility sobota M: Diskvalifikován

  98. Jumping sobota M: 8/18, 42.58 s, 2.58 tr. b., 3.73 m/s

  99. ZkouškaMA2 sobota: 1/7, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  100. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  101. Open AGI M: 3/13, 49.66 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  102. Open JUMP M: 5/13, 52.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  103. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  105. I. agility M: Diskvalifikován

  106. II. agility M: 14/67, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.76 m/s

  107. II. jumping M: Diskvalifikován

  108. I. jumping M: Diskvalifikován

  109. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  110. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  112. MA2 - I.: Diskvalifikován

  113. MA2 - II.: Diskvalifikován

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  115. A2 II M: 2/4, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.31 m/s

  116. A2 I M: 2/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  118. A2 II M: Diskvalifikován

  119. A2 I M: 1/4, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  120. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  121. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  122. I. zkouška MA2: 1/5, 47.16 s, 2.16 tr. b., 3.58 m/s

  123. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  124. MA2 - I.: 2/7, 48.77 s, 1.77 tr. b., 3.71 m/s

  125. MA2 - II.: 2/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  126. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  127. II. zkouška MA2: 2/11, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  128. I. zkouška MA2: 4/11, 46.13 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  130. A2 II M: Diskvalifikován

  131. A2 I M: 2/3, 53.13 s, 16.13 tr. b., 3.5 m/s

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  133. A2 II M: 1/1, 53.52 s, 9.52 tr. b., 3.33 m/s

  134. A2 I M: Diskvalifikován

  135. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  136. II. zkouška MA1: 1/3, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  137. I. zkouška MA1: 2/3, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  139. MA1 I: 2/9, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  140. MA1 II : Diskvalifikován

  141. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  142. 1. Zka - MA1: 2/7, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  143. 2. Zka - MA1: 2/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  144. Jumping - Medium: 14/26, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.31 m/s

  145. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  146. 1. běh MA1: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  147. 2. běh MA1: Diskvalifikován

  148. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  149. Ne. - Agility II. M: 31/52, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  150. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  151. So. - Agility I. M: 8/53, 53.46 s, 1.46 tr. b., 3.8 m/s

  152. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  153. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  154. Agility - MA: Diskvalifikován

  155. Jumping - MA: Diskvalifikován

  156. ZkA - MA1: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  157. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  158. Agility MA: Diskvalifikován

  159. Jumping MA: Diskvalifikován

  160. Zkouška MA1: 3/5, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.0 m/s

  161. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  162. Agility Trial I: Diskvalifikován

  163. Agility Trial II: 4/7, 69.55 s, 32.83 tr. b., 2.16 m/s

  164. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  165. Agility: Diskvalifikován

  166. Jumping: 19/42, 56.65 s, 29.28 tr. b., 2.84 m/s

  167. Tuneliáda: Diskvalifikován

  168. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  169. Agility I: Diskvalifikován

  170. Agility II: Diskvalifikován

  171. Jumping I: Diskvalifikován

  172. Jumping II: Diskvalifikován

  173. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  174. MA1 I.: 4/5, 43.04 s, 7.04 tr. b., 3.11 m/s

  175. MA1 II.: 3/5, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.03 m/s

  176. MA1 III.: 3/5, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  178. 1. Zkouška MA1: 4/8, 50.67 s, 15.67 tr. b., 3.08 m/s

  179. 2. Zkouška MA1: 4/8, 56.8 s, 17.8 tr. b., 2.99 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  181. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška MA1: 2/5, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  184. 1. zkouška MA1: 2/7, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. 2. Zkouška MA1: 1/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  187. 1. zkouška MA1: 4/6, 55.43 s, 32.43 tr. b., 2.89 m/s

  188. 2. zkouška MA1: 1/6, 40.01 s, 4.01 tr. b., 3.6 m/s

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  190. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška MA1: 4/8, 47.92 s, 12.92 tr. b., 2.9 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  193. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  194. 2.ZK MA1: 3/5, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  195. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  196. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  197. 2. Zka - MA1: 3/7, 50.7 s, 21.7 tr. b., 2.7 m/s

  198. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  199. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  200. III. jumping M: Diskvalifikován

  201. II. Jumping M: Diskvalifikován

  202. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  203. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  204. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  205. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  206. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  207. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  208. II. zkouška MA1: 4/5, 68.94 s, 23.94 tr. b., 2.97 m/s

  209. I. zkouška MA1: 2/5, 56.96 s, 5.96 tr. b., 3.25 m/s

  210. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  211. agility open M: Diskvalifikován

  212. Jumping open M: Diskvalifikován

  213. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  214. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  215. Agility_: 13/19, 54.25 s, 12.25 tr. b., 3.32 m/s

  216. Jumping_: 15/19, 53.24 s, 21.24 tr. b., 3.06 m/s

  217. Zkouška - MA1: 5/8, 46.0 s, 8.0 tr. b., 3.02 m/s

  218. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  219. Agility M: Diskvalifikován

  220. Jumping M: Diskvalifikován

  221. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  223. I Agility Open: 31/69, 49.12 s, 11.12 tr. b., 3.5 m/s

  224. II Agility Open: 35/66, 57.82 s, 14.82 tr. b., 3.34 m/s

  225. II Jumping Open: 23/66, 41.71 s, 3.71 tr. b., 3.91 m/s

  226. I Jumping Open: Diskvalifikován

  227. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  228. Zkoukša 1 MA1: 2/11, 34.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  229. Zkouška 2 MA1: 1/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  231. 1. zkouška MA1: 2/5, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  232. 2. zkouška MA1: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. Junioři M: Diskvalifikován

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  235. 1. zkouška MA1: 2/5, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.08 m/s

  236. 2. zkouška MA1: 1/5, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.28 m/s

  237. Junioři M: 6/6, 59.82 s, 20.82 tr. b., 2.57 m/s

  238. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  239. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška MA1: 2/8, 46.38 s, 5.38 tr. b., 3.54 m/s

  241. Junioři M: 3/7, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  242. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  243. Barelový a tunelový běh M: 7/19, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  244. Zkouška MA1: 1/11, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  246. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  248. Junioři M: Diskvalifikován

  249. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  250. 1. zkouška MA1: 1/6, 34.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  251. 2. zkouška MA1: 2/6, 45.61 s, 10.61 tr. b., 3.07 m/s

  252. Junioři M: 4/5, 51.86 s, 22.86 tr. b., 2.89 m/s

  253. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  254. 1. zkouška MA1: 2/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  255. 2. zkouška MA1: 3/7, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  256. Junioři M: Diskvalifikován

  257. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  258. Agility So - MA: 20/23, 63.41 s, 33.41 tr. b., 2.33 m/s

  259. Jumping Ne - MA: 5/23, 41.38 s, 3.38 tr. b., 3.67 m/s

  260. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  261. Zka Ne - MA1: Diskvalifikován

  262. Zka So - MA1: Diskvalifikován

  263. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  264. II. zkouška MA1: 2/5, 56.13 s, 22.13 tr. b., 2.73 m/s

  265. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  266. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  267. 1. Zka - MA1: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  268. 2. Zka - MA1: 2/4, 47.47 s, 8.47 tr. b., 3.03 m/s

  269. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  270. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  271. Agility open M: 4/10, 45.54 s, 3.54 tr. b., 3.6 m/s

  272. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  273. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  274. I. zkouška MA1: 1/7, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  275. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  276. Jumping open M: Diskvalifikován

  277. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  278. Agility: 11/13, 59.67 s, 30.67 tr. b., 2.6 m/s

  279. Jumping: Diskvalifikován

  280. Zka - MA1: 3/6, 34.8 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  281. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  282. Agility open M: Diskvalifikován

  283. Jumping open M: Diskvalifikován

  284. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  285. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  286. Agility II Medium: Diskvalifikován

  287. Agility I Medium: Diskvalifikován

  288. Jumping III Medium: 20/36, 57.07 s, 23.07 tr. b., 2.87 m/s

  289. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  290. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  291. Jumping IV - sheltie (M): Diskvalifikován

  292. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  293. Agility - Medium: Diskvalifikován

  294. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  295. ZkA - MA1: 3/4, 44.87 s, 7.87 tr. b., 3.08 m/s

  296. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  297. Agility 1: Diskvalifikován

  298. Agility 2: Diskvalifikován

  299. Jumping 1: 24/50, 42.97 s, 1.97 tr. b., 4.03 m/s

  300. Jumping 2: Diskvalifikován

  301. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  302. Agility Trial I: 2/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  303. Jumping Trial I: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  304. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  305. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  306. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  307. Junioři - finále M: 2/8, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.44 m/s

  308. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  309. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  310. 2. ZK MA1: 1/5, 53.09 s, 13.09 tr. b., 2.67 m/s

  311. Junioři M: Diskvalifikován

  312. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  313. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  314. 2. ZK MA1: 1/4, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  315. Junioři M: Diskvalifikován

  316. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  317. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  319. Junioři M: Diskvalifikován

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  321. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  322. 2. ZK MA1: 2/9, 39.27 s, 2.27 tr. b., 3.31 m/s

  323. Junioři M: Diskvalifikován

  324. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  325. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  326. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  327. Juniorský běh M: Diskvalifikován

  328. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  329. Agility družstva: Diskvalifikován

  330. Agility - junioři: Diskvalifikován

  331. Jumping družstva: 24/41, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  332. Jumping - junioři: 12/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  333. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  334. Agility M: Diskvalifikován

  335. Jumping M: Diskvalifikován

  336. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  337. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  338. Agility - So: 17/34, 59.41 s, 21.41 tr. b., 3.05 m/s

  339. Jumping - So: 13/34, 48.66 s, 4.66 tr. b., 3.49 m/s

  340. ZkA - So: 2/5, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  341. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  342. 1. Zkouška MA1: 2/3, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  343. 2. Zkouška MA1: 2/3, 32.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  344. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  345. Jumping: 5/11, 34.02 s, 9.02 tr. b., 3.53 m/s

  346. Zka 1: Diskvalifikován

  347. Zka 2: 1/6, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s