Cz En

Agility 1 M

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 109.0 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 41.73 5.2 V V
2 051017 Michala Krejčí Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 45.03 4.82 V V
3 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 0 0 0.0 0.0 45.14 4.81 V V
4 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 45.95 4.72 V V
5 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 45.96 4.72 V V
6 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 46.33 4.68 V V
7 000320 Jana Kočová Elis 0 0 0.0 0.0 46.58 4.66 V V
8 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 46.91 4.63 V V
9 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 47.11 4.61 V V
10 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 47.17 4.6 V V
11 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 47.35 4.58 V V
12 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 47.48 4.57 V V
13 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 47.82 4.54 V V
14 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.03 0.03 51.03 4.25 V V
15 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 0.42 0.42 51.42 4.22 V V
16 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant 1 0 0.0 5.0 43.09 5.04 V V
17 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 1 0 0.0 5.0 44.29 4.9 V V
18 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 44.47 4.88 V V
19 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 44.49 4.88 V V
20 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia 0 1 0.0 5.0 45.92 4.73 V V
21 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 47.17 4.6 V V
22 021318 Veronika Belantová A3Ch Saga pod Ořechem 0 0 5.11 5.11 56.11 3.87 V V
23 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus 1 0 0.28 5.28 51.28 4.23 V V
24 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 1 1.31 6.31 52.31 4.15 VD VD
25 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 1 2.93 7.93 53.93 4.02 VD VD
26 094415 Klára Jůdová Rézinka 2 0 0.0 10.0 45.96 4.72 VD VD
27 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka 2 0 0.0 10.0 46.93 4.62 VD VD
28 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 2 0 0.0 10.0 47.24 4.59 VD VD
29 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 49.35 4.4 VD VD
30 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára 1 0 6.02 11.02 57.02 3.81 VD VD
31 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland 1 1 1.13 11.13 52.13 4.16 VD VD
32 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 1 6.26 11.26 57.26 3.79 VD VD
33 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 2 1 0.0 15.0 46.55 4.66 VD VD
34 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 3 0 0.0 15.0 50.05 4.34 VD VD
35 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 2 7.89 17.89 58.89 3.68 D D
36 073918 Klára Bradáčová Babu 1 1 10.41 20.41 61.41 3.53 D D
37 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 4 0 1.98 21.98 52.98 4.1 D D
38 020420 Adéla Drejčková Haribo Big Scotty´s Dream 0 2 12.99 22.99 63.99 3.39 D D
39 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 2 13.39 23.39 64.39 3.37 D D
40 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 1 2 10.79 25.79 61.79 3.51 D D
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010221 Kristýna Vlachová Idol of Heart ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030919 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006121 Věra Kuchtová Astien Harlekin Prague Campanile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023318 Veronika Květoňová Essence of Power Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015516 Tomáš Jindra Born to Track Fawn Dancing with Fire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová A3Ch Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO