Cz En

052118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Sigmundová, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Arwen Easy Euforia, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  3. 1.běh se zónami: 4/27, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. 2.běh bez zón: 3/24, 16.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  5. 2.běh se zónami: 13/27, 26.28 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  6. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  7. III. jumping M: Diskvalifikován

  8. II. jumping M: 3/29, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. I. jumping M: 4/29, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  11. Jump Zk MA3 I.: 1/5, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  12. Jump Zk MA3 II.: 1/5, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  13. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  14. Agility MA: Diskvalifikován

  15. Jumping MA: 3/15, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  16. Zkouška MA3: 1/8, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  18. Agility M: 2/25, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  19. Jumping M: 3/25, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  20. Zkouška A3 M: 2/8, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  21. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  22. Agility 1: Diskvalifikován

  23. Finále: 4/14, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  24. Jumping 1: 3/20, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  25. Jumping 2: 2/21, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. Zkouška 1: 3/6, 50.14 s, 10.14 tr. b., 3.55 m/s

  27. Zkouška 2: 4/8, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  28. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  29. agility M neděle: 1/11, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  30. Jump M neděle: 1/8, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  31. ZKOUŠKA M A3: 1/4, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  32. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  33. Neděle Agility MA: 6/20, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  34. Neděle Jumping MA: 8/20, 30.69 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. Neděle Zkouška MA3: 4/10, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  36. Sobota Agility MA: 10/21, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  38. Sobota zkouška MA3: 8/11, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  40. Agility Open: Diskvalifikován

  41. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  44. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  45. MA3 - 1 běh: 2/3, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. MA3 - 2 běh: 1/3, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  47. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  48. 1. Zka - MA3: 1/13, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  49. 2. Zka - MA3: 5/13, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  50. Jumping - Medium: 1/26, 23.14 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  51. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  52. Agility M: 2/14, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. Jumping M: 1/14, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  54. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  56. Zkouška MA3 I: 4/7, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Zkouška MA3 II: 2/7, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  59. Ne. - Agility II. M: 19/52, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  60. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  61. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  62. So. - Jumping I. M: 13/52, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  64. II.zkouška MA3: 1/9, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  67. QA4 Agility: Diskvalifikován

  68. QA5 Agility: 7/56, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  69. QA6 Agility: Diskvalifikován

  70. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  71. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  72. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  73. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  74. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  75. Zkouška MA3 II: 1/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  77. QA1 agility: 8/61, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  78. QA2 agility: 27/60, 47.55 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  79. QA3 agility: 33/60, 47.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  80. QJ1 jumping: 16/61, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  81. QJ2 jumping: 27/61, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  82. QJ3 jumping: 12/60, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  83. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  84. Agility MA: Diskvalifikován

  85. Jumping MA: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  88. Agility: 13/42, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Tuneliáda: 9/41, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  91. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  92. Agility I: 10/88, 42.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. Agility II: Diskvalifikován

  94. Jumping I: 34/87, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  95. Jumping II: Diskvalifikován

  96. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  97. MA2 1. MA2: 1/6, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  98. MA2 2. MA2: Diskvalifikován

  99. MA2 3. MA2: 1/6, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  100. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  101. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  102. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  103. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  104. Agility: 5/23, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  105. Jumping: 6/23, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  106. Zkouška: Diskvalifikován

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  108. Druhá zkouška MA2: 2/6, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  109. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  110. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  111. 1. Běh MA2: 1/8, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  112. 2. běh MA2: 3/8, 52.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  113. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  114. III. jumping M: 10/24, 40.25 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  115. II.jumping M: 4/24, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  116. I. jumping M: 9/24, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  117. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  118. Druhá zkouška MA2: 2/5, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  119. První zkouška MA2: 1/5, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  120. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  121. Agility I: 12/35, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  122. Jumping I: 10/35, 31.83 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. Jumping II: Diskvalifikován

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  125. Druhá zkouška MA1: 1/5, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  126. První zkouška MA1: 1/5, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  127. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  128. AGILITY: 7/14, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  129. AGILITY: 11/18, 49.33 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  130. JUMPING: 7/17, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  131. JUMPING: 9/14, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  132. MA1: 1/5, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  133. MA1: 1/5, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s