Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 12. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.5 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 35.16 5.69 V V
2 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 35.58 5.62 V V
3 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 35.67 5.61 V V
4 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 36.43 5.49 V V
5 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 36.97 5.41 V V
6 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 0 0 0.0 0.0 37.15 5.38 V V
7 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 37.42 5.34 V V
8 094415 Klára Jůdová Rézinka 0 0 0.0 0.0 37.7 5.31 V V
9 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 37.8 5.29 V V
10 034418 Nikola Schovancová A3Ch Mia 0 0 0.0 0.0 38.63 5.18 V V
11 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou 0 0 0.0 0.0 38.74 5.16 V V
12 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 40.13 4.98 V V
13 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 40.21 4.97 V V
14 002518 Veronika Starova Spotty 0 0 0.0 0.0 40.3 4.96 V V
15 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 40.37 4.95 V V
16 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 40.49 4.94 V V
17 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 41.38 4.83 V V
18 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 41.46 4.82 V V
19 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 0 0.64 0.64 42.14 4.75 V V
20 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.65 0.65 42.15 4.74 V V
21 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.67 0.67 42.17 4.74 V V
22 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 1.09 1.09 42.59 4.7 V V
23 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 0 1.29 1.29 42.79 4.67 V V
24 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 0 0 1.65 1.65 43.15 4.63 V V
25 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 2.12 2.12 43.62 4.59 V V
26 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 2.72 2.72 44.22 4.52 V V
27 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 3.07 3.07 44.57 4.49 V V
28 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 3.08 3.08 44.58 4.49 V V
29 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 0 3.43 3.43 44.93 4.45 V V
30 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára 0 0 4.56 4.56 46.06 4.34 V V
31 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 4.57 4.57 46.07 4.34 V V
32 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 38.85 5.15 V V
33 000521 Pavlína Hyková Lola 0 1 0.0 5.0 39.68 5.04 V V
34 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 1 0.08 5.08 41.58 4.81 V V
35 029217 Zuzana Sedláčková Ema 1 0 0.47 5.47 41.97 4.77 V V
36 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland 1 0 1.77 6.77 43.27 4.62 VD VD
37 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 1 0 2.51 7.51 44.01 4.54 VD VD
38 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 1 3.22 8.22 44.72 4.47 VD VD
39 030319 Adéla Hasalová Casey 0 1 3.9 8.9 45.4 4.41 VD VD
40 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 1 4.37 9.37 45.87 4.36 VD VD
41 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 1 0 4.43 9.43 45.93 4.35 VD VD
42 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 5.67 10.67 47.17 4.24 VD VD
43 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 1 0 5.98 10.98 47.48 4.21 VD VD
44 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 1 0 7.49 12.49 48.99 4.08 VD VD
45 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 7.97 12.97 49.47 4.04 VD VD
46 062719 Petr Spitz Sára 0 1 8.38 13.38 49.88 4.01 VD VD
47 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 2 7.83 17.83 49.33 4.05 D D
48 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 1 1 9.09 19.09 50.59 3.95 D D
49 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 1 1 9.45 19.45 50.95 3.93 D D
50 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 1 2 4.71 19.71 46.21 4.33 D D
51 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 1 1 10.61 20.61 52.11 3.84 D D
52 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 1 2 8.11 23.11 49.61 4.03 D D
53 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 2 2 7.08 27.08 48.58 4.12 BO BO
54 089419 Sára Bartoňková Lucinka 1 2 12.55 27.55 54.05 3.7 BO BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO