Cz En

000014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Podmolová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  2. Agility MA: Diskvalifikován

  3. Agility MA: Diskvalifikován

  4. Jumping MA: Diskvalifikován

  5. Jumping MA: Diskvalifikován

  6. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  9. Agility I: 9/35, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  10. Jumping I: 6/35, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  13. TRIAL III. MA3: Diskvalifikován

  14. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  15. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  16. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: 2/9, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  20. Jumping I: 3/19, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  21. Jumping II: 3/19, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. Jumping III: 5/19, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  24. Agility Trial I: Diskvalifikován

  25. Agility Trial II: 2/4, 48.88 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  26. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  27. Agility 1 M: Diskvalifikován

  28. Agility 2 M: Diskvalifikován

  29. Zkouška MA3: 3/8, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  30. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  31. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  32. J Agility: 8/20, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  33. J Hra: Diskvalifikován

  34. J Jumping: 10/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. JUMPING DRUZSTVA: 16/26, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  36. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  37. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. 3.Zkouška MA3: 1/3, 52.5 s, 2.5 tr. b., 3.64 m/s

  40. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  41. AGILITY: 2/14, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  42. AGILITY: 3/14, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  43. JUMPING: 3/14, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  44. JUMPING: 4/14, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  45. MA3: 1/6, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  46. MA3: Diskvalifikován

  47. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  48. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  52. agility open M: Diskvalifikován

  53. Jumping open M: 16/40, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  54. Tuneliáda M: 14/38, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  55. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  56. Agility MA: 3/13, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  57. Jumping MA: 7/13, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  60. Ju Agility IV: 8/20, 44.0 s, 3.84 tr. b., 4.5 m/s

  61. Ju Agility V: 13/20, 43.1 s, 14.8 tr. b., 3.83 m/s

  62. Ju Agility VI: 7/20, 46.57 s, 6.99 tr. b., 4.04 m/s

  63. Ju Jumping IV: 14/20, 40.04 s, 14.47 tr. b., 4.07 m/s

  64. Ju Jumping V: 8/19, 37.87 s, 4.04 tr. b., 4.44 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  66. 1. zkouška MA3: 2/8, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  67. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Junioři M: 2/8, 42.86 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  69. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  70. Agility I: 1/7, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  71. Agility II: Diskvalifikován

  72. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  73. Agility I: 5/21, 48.76 s, 1.86 tr. b., 4.0 m/s

  74. Agility II: 5/21, 45.21 s, 5.12 tr. b., 4.31 m/s

  75. Agility III: 5/21, 52.19 s, 4.27 tr. b., 3.81 m/s

  76. Jumping I: 7/21, 45.14 s, 5.56 tr. b., 4.16 m/s

  77. Jumping II: Diskvalifikován

  78. Jumping III: 4/20, 38.84 s, 3.43 tr. b., 4.3 m/s

  79. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  80. Agility I: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 14/37, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  84. 1. jumping: 1/11, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  85. 2.jumping: 2/11, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  86. 3.jumping: 5/11, 21.97 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  87. Východočeské finále: 2/8, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  88. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  89. Agility M: 4/17, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  90. Jumping M: 2/17, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  91. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  92. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  93. Agility D: Diskvalifikován

  94. Agility Squads: 7/44, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  95. Hra D: Diskvalifikován

  96. Jumping D: 7/13, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  97. Jumping Squads: 7/44, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  98. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  99. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  100. Agility So - MA: 11/23, 37.66 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  101. Jumping Ne - MA: 4/23, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  102. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  103. Zka Ne - MA3: 3/11, 48.01 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  104. Zka So - MA3: 4/11, 45.44 s, 5.44 tr. b., 3.98 m/s

  105. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  106. Agility Open: 3/13, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  107. Agility Trial: 3/8, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  108. Jumping Open: 5/12, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  110. Agility Trial I: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II: 4/12, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  112. Jumping I: 8/22, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  113. Jumping II: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: Diskvalifikován

  115. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  116. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  117. 1. Agility M: Diskvalifikován

  118. 1. Jumping M: 4/15, 43.23 s, 2.23 tr. b., 3.82 m/s

  119. 2. Agility M: Diskvalifikován

  120. 2. Jumping M: 3/15, 40.31 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  121. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  122. Jumping 1 M: 4/27, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  123. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  124. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  125. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  126. 1. Agility: Diskvalifikován

  127. 2. Agility: Diskvalifikován

  128. 3. Agility: Diskvalifikován

  129. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  130. Agility open M: 9/28, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  131. Jumping open M: 12/29, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  132. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  133. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  134. Agility Open: Diskvalifikován

  135. Agility Trial: Diskvalifikován

  136. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  137. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  138. 1.vítězná: 1/4, 47.95 s, 5.95 tr. b., 4.11 m/s

  139. 2.vítězná: Diskvalifikován

  140. Jumping: 2/10, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  142. Agility MA neděle: 1/6, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  143. Agility MA sobota: 2/5, 50.84 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  144. Jumping MA neděle: 3/6, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  145. Jumping MA sobota: 2/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  146. Zkouška MA3 neděle: 3/3, 57.29 s, 12.29 tr. b., 3.47 m/s

  147. Zkouška MA3 sobota: 1/3, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  148. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  149. Jumping_1: 4/15, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  150. Jumping_2: 5/15, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  151. Jumping_3: 8/15, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  152. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  153. Agility 1 D: 3/7, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  154. Agility 2 D: 5/6, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  155. Agility 3 D: Diskvalifikován

  156. Agility 4 D: 4/6, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  157. Jumping 1 D: 1/7, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  158. Jumping 2 D: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  159. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  160. ZkA. II. SA3: 1/8, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  161. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  162. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  163. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  165. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  166. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  167. Jump 1 S: 2/12, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  168. Jump 2 S: 5/12, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  169. Jump 3 S: 4/12, 41.44 s, 5.44 tr. b., 3.91 m/s

  170. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  171. Agility SA sobota: 15/35, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  172. Jumping SA neděle: 12/34, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  173. Jumping SA sobota: 17/35, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  174. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  175. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  176. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  177. Agility Final SH: 2/8, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  178. Agility I SH: 4/18, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  179. Jumping II SH: 5/18, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  180. Jumping I SH: 8/18, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  181. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  182. Czech Imp Jump Small: 10/32, 21.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  183. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  185. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  186. Jump 1 S: Diskvalifikován

  187. Jump 2 S: 4/14, 52.81 s, 10.81 tr. b., 2.86 m/s

  188. Jump 3 S: 8/14, 36.78 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  189. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  190. Agility S: 6/27, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  191. Jumping S: Diskvalifikován

  192. Zkoušky SA3: 5/8, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  193. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  194. 1. Zkouška SA3: 7/9, 49.71 s, 6.71 tr. b., 3.82 m/s

  195. 2. Zkouška SA3: 7/9, 53.24 s, 11.24 tr. b., 3.53 m/s

  196. 3. Zkouška SA3: 2/9, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  197. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  198. III.zkouška SA3: Diskvalifikován

  199. II.zkouška SA3: 2/7, 52.26 s, 0.26 tr. b., 3.81 m/s

  200. I.zkouška SA3: 2/6, 54.0 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  201. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  202. Agility I: Diskvalifikován

  203. Agility II: Diskvalifikován

  204. HCV Jumping: 11/27, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.61 m/s

  205. Jumping 1: 8/27, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  206. Jumping 2: 6/26, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  207. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 12/24, 64.34 s, 9.34 tr. b., 2.86 m/s

  208. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  209. Jumping: 2/23, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  210. Zkouška: 4/8, 41.2 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  211. Zkouška II: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  212. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  213. 1. Zk SA2: 2/13, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  214. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  215. 3. Zk SA2: 8/13, 47.76 s, 7.76 tr. b., 3.56 m/s

  216. 4. Zk SA2: Diskvalifikován

  217. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  218. Agility: 7/25, 48.01 s, 14.01 tr. b., 3.54 m/s

  219. Jumping: 10/24, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  220. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  221. Agility S: 3/6, 52.33 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  222. Jumping S: 4/7, 49.26 s, 11.26 tr. b., 3.8 m/s

  223. Zk SA2: 1/2, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  224. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  225. Agility Ne S: 2/29, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  226. Agility So S: Diskvalifikován

  227. Jumping Ne S: 6/29, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  228. Jumping So S: Diskvalifikován

  229. Zkouška Ne SA2: 1/11, 48.79 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  230. Zkouška So SA2: 1/11, 52.01 s, 0.01 tr. b., 3.58 m/s

  231. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  232. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  233. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  234. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  235. Agility: Diskvalifikován

  236. Agility Open: 14/25, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  237. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  238. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  239. D Agility 1: 7/14, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  240. D Agility 2: 10/14, 40.59 s, 16.91 tr. b., 3.72 m/s

  241. D Agility 3: 6/14, 45.94 s, 6.57 tr. b., 4.27 m/s

  242. D Agility 4: 7/11, 42.8 s, 18.93 tr. b., 3.5 m/s

  243. D Jumping 1: 9/14, 38.56 s, 10.11 tr. b., 3.71 m/s

  244. D Jumping 2: 4/12, 36.15 s, 1.2 tr. b., 4.07 m/s

  245. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  246. Jump 1 S: 5/24, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  247. Jump 2 S: 5/24, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  248. Jump U Lesa S: Diskvalifikován

  249. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  250. Agility I: Diskvalifikován

  251. Agility II: Diskvalifikován

  252. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  253. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  254. 2. ZK SA2: 9/15, 48.82 s, 13.82 tr. b., 3.42 m/s

  255. JUNIOŘI S: 8/9, 51.41 s, 11.41 tr. b., 3.09 m/s

  256. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  257. Jumping Open I: 16/27, 42.72 s, 8.88 tr. b., 3.96 m/s

  258. Jumping Open II: Diskvalifikován

  259. Jumping Open III: Diskvalifikován

  260. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  261. Agility I: Diskvalifikován

  262. Agility II: Diskvalifikován

  263. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  264. Agility: 5/13, 45.81 s, 5.81 tr. b., 3.51 m/s

  265. Jumping: Diskvalifikován

  266. Open Jumping: 18/31, 46.29 s, 18.29 tr. b., 2.96 m/s

  267. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  268. Agility I: 1/9, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  269. Agility II: 1/9, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  270. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 4/25, 44.9 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  271. Dogmania Jump: Diskvalifikován

  272. Free Jumping Sport: 15/27, 54.73 s, 17.73 tr. b., 3.38 m/s

  273. HCV Jumping: 14/31, 54.8 s, 7.8 tr. b., 3.38 m/s

  274. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  275. Agility I: 9/11, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  276. Agility II: Diskvalifikován

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  279. Agility I: 1/8, 41.94 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  280. Agility II: Diskvalifikován

  281. Jumping Open: 9/21, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  282. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  283. AGILITY: 10/26, 49.49 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  284. AGILITY: 14/26, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  285. JUMPING: 14/26, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  286. JUMPING: Diskvalifikován

  287. SA1: 2/6, 48.57 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  288. SA1: Diskvalifikován

  289. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  290. 1. zkouška: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška: 2/10, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  292. Jumping: 1/10, 46.72 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  293. Luhačovice - Fešák lázeňský, 03. 05. 2015

  294. Agility: Diskvalifikován

  295. Agility Open: Diskvalifikován

  296. Fešák lázeňský: 13/30, 47.57 s, 0.0 tr. b., 2.94 m/s

  297. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  298. Agility I: 3/10, 34.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  299. Agility II: 4/10, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  300. Agility III: 4/10, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  301. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  302. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  303. SMALL - JUMPING 1: 14/25, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  304. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  305. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  306. A1 druhá SA1: Diskvalifikován

  307. A1 první SA1: Diskvalifikován

  308. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  309. Agility I: 2/5, 44.99 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  310. Agility II: 2/5, 51.06 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  311. Agility III: Diskvalifikován

  312. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  313. 1. Agility: 3/8, 43.71 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  314. 2. Agility: Diskvalifikován

  315. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  316. Agility S: 19/37, 54.47 s, 7.47 tr. b., 3.01 m/s

  317. Jumping S: 23/39, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.24 m/s

  318. SA1: Diskvalifikován

  319. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  320. 1. Agility: 4/7, 59.39 s, 26.39 tr. b., 2.74 m/s

  321. 2. Agility: 1/7, 61.23 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  322. 3. Agility: 2/7, 45.97 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s