Cz En

Agility I

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda 0 0 0.0 0.0 38.14 5.77 V V
2 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 40.53 5.43 V V
3 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 43.42 5.07 V V
4 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 44.24 4.97 V V
5 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 44.57 4.94 V V
6 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 44.84 4.91 V V
7 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 45.07 4.88 V V
8 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 45.94 4.79 V V
9 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 48.07 4.58 V V
10 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 48.79 4.51 V V
11 080318 Eva Panáčová Koky Hbité skoky 0 0 0.0 0.0 49.72 4.42 V V
12 039718 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole 0 0 0.31 0.31 51.31 4.29 V V
13 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.55 0.55 51.55 4.27 V V
14 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 0 0 0.86 0.86 51.86 4.24 V V
15 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 43.45 5.06 V V
16 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 1 0 0.0 5.0 46.88 4.69 V V
17 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 1 0 0.0 5.0 48.27 4.56 V V
18 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 48.31 4.55 V V
19 064120 Veronika Plachá Argo 1 0 0.0 5.0 49.85 4.41 V V
20 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 1 0.0 5.0 50.57 4.35 V V
21 065117 Martina Haroníková A3Ch Diamond Diddi Bellamoon 0 0 5.16 5.16 56.16 3.92 V V
22 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 1 0.73 5.73 51.73 4.25 V V
23 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 1 1 0.0 10.0 43.67 5.04 VD VD
24 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 2 0 0.0 10.0 44.73 4.92 VD VD
25 029419 Marcel Balšan Maki 2 0 0.0 10.0 45.49 4.84 VD VD
26 062719 Petr Spitz Sára 2 0 0.0 10.0 47.85 4.6 VD VD
27 068720 Barbara Sajdoková Lucky Tajtrlík 1 1 0.0 10.0 49.17 4.47 VD VD
28 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 2 0.0 10.0 49.82 4.42 VD VD
29 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 1 1 0.69 10.69 51.69 4.26 VD VD
30 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora 0 1 8.73 13.73 59.73 3.68 VD VD
31 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 2 1 0.28 15.28 51.28 4.29 VD VD
32 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray 2 2 0.0 20.0 48.77 4.51 D D
33 014520 Kateřina Říhová Hagrid Darma 0 1 16.38 21.38 67.38 3.27 D D
34 029820 Kateřina Glogarová Coraline z Faustovy zahrádky 3 1 2.38 22.38 53.38 4.12 D D
DIS 045322 Eva Svobodová Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036719 Markéta Slováková Kelly la Sirael DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050818 Karolína Blaťáková Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002518 Veronika Starova Spotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073820 Michael Pluskal BlueFire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011420 Veronika Palová Vajda Köves-Bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO