Cz En

080318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Panáčová

    Člen KA

Pes

  1. Koky Hbité skoky, Kříženec

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  2. TRIAL I.: 1/7, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  3. TRIAL II. : 4/7, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  5. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  6. zkouška MA2 2: 3/7, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  7. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Jumping I: 39/71, 43.79 s, 11.79 tr. b., 4.22 m/s

  10. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  11. Agility Trial I: 2/4, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Agility Trial II: 1/4, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  13. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  14. 1. Zkouška MA2: 2/7, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  15. 2. Zkouška MA2: 2/7, 49.95 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  16. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  18. TRIAL I.: 1/2, 48.96 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  19. TRIAL II. : 1/2, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  20. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  21. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  22. zkouška MA2 2: 2/8, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  23. zkouška MA2 3: 1/8, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  24. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  25. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  26. JUMPING II. A2 + A3: 5/9, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  28. zkouška MA2 1: 2/4, 51.14 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  29. zkouška MA2 2: 1/4, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  30. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  31. 1. zkouška: 4/6, 47.46 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  32. 2. zkouška: 1/6, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  33. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  34. 1. Zkouška A2 M: 4/9, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  35. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  36. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  37. Zk Agility I: 2/5, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  38. Zk Agility II: Diskvalifikován

  39. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  40. Zkouška I.: 1/3, 49.61 s, 7.61 tr. b., 3.57 m/s

  41. Zkouška II.: Diskvalifikován

  42. Zkouška III.: 3/3, 54.06 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  43. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  44. TRIAL I.: 1/6, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  45. TRIAL II.: Diskvalifikován

  46. TRIAL III.: 1/6, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  48. Agility open M: Diskvalifikován

  49. Jumping open M: 5/19, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  50. Tuneliáda M: 9/16, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  51. Zkouška MA1: 3/7, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  52. Zkouška MA1 2: 1/6, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  54. Jumping 1: 17/24, 48.01 s, 12.01 tr. b., 4.12 m/s

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Zkoušky: 3/7, 47.18 s, 8.18 tr. b., 3.31 m/s

  57. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  58. Agility MA: 7/21, 51.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  59. Jumping M: Diskvalifikován

  60. MA 1: Diskvalifikován

  61. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  62. Agility Trial I: 1/8, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  65. Agility MA: Diskvalifikován

  66. Agility MA: Diskvalifikován

  67. Jumping MA: Diskvalifikován

  68. Jumping MA: Diskvalifikován

  69. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  71. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  72. Zkouška 1 MA1: 1/4, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  73. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  74. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  75. Agility MA: Diskvalifikován

  76. Jumping MA: Diskvalifikován

  77. Zkouška MA1: 4/6, 43.27 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s