Cz En

095315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Kokešová

    Člen KA

Pes

  1. Roxy, Kříženec

Výsledky

  1. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  2. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška MA3: 11/15, 60.54 s, 25.54 tr. b., 3.14 m/s

  4. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  5. Agility M: 5/15, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  6. Jumping M: Diskvalifikován

  7. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  9. Agility J: 1/17, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 1/23, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  11. Jumping J: 9/17, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 1/23, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  14. Agility: 1/10, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  15. Jumping: 1/10, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  16. Zkouška: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  17. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  20. Jumping Open: 30/69, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  21. Jumping Squads as Individual: 22/69, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  22. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  23. Agility Open: 2/19, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  24. Agility Zk: Diskvalifikován

  25. Jumping Open: 1/21, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  26. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  27. Agility Trial I: 1/5, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  28. Agility Trial II: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  29. Jumping Trial I: 1/5, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: Diskvalifikován

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: 2/53, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  36. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  37. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  38. Zkouška Ne-1 MA3: 1/6, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  39. Zkouška Ne-2 MA3: Diskvalifikován

  40. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  41. 1. Medium - Agi - Junioři: 1/11, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  42. 2. Medium - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  43. 3. Medium - Jum - Junioři: 1/11, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  44. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  45. 1. Jumping M: 1/27, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  46. 2. Jumping M: 1/27, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  47. Agility M: Diskvalifikován

  48. Finále - Agi M: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  50. QA1 agility: 5/61, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  51. QA2 agility: 3/60, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  52. QA3 agility: 1/60, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  53. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  54. QJ2 jumping: 6/61, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  55. QJ3 jumping: 6/60, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  57. J Agility IV: 2/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  58. J Agility V: Diskvalifikován

  59. J Agility VI: 1/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  60. J Jumping III: 1/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  61. J Jumping IV: Diskvalifikován

  62. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  63. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  64. TRIAL I. MA3: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  65. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Agility Trial: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  68. Agility Trial II: 2/10, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  69. Agility Trial III: 5/10, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  70. Jumping: 2/18, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  71. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  72. Agility I: 1/88, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  73. Agility II: 16/84, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  74. Jumping I: 6/87, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  75. Jumping II: 33/87, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  76. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  77. J Agility I: 1/15, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  78. J Agility II: 6/15, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  79. J Agility III: 2/15, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  80. J Jumping I: 1/15, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  81. J Jumping II: 1/15, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  82. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  83. Agility Trial I: 1/8, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  84. Agility Trial II: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  85. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  86. Agility MA: 2/19, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Jumping MA: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  88. Zkouška MA3: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  89. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  90. Agility MA: 2/22, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  91. Jumping MA: 1/21, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  92. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  94. Agility Trial I: 1/12, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  95. Agility Trial II: 1/12, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  96. Jumping Open: 2/24, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  97. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  98. TRIAL III. MA3: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  99. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  100. TRIAL I. MA3: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  101. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  102. Agility MA: 1/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  103. Jumping MA: 1/23, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  104. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  106. TRIAL II. MA3: 3/4, 48.12 s, 15.12 tr. b., 3.74 m/s

  107. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  108. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  109. Agility: 2/42, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  110. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  111. Jumping: 4/43, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  112. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  113. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  114. Agility Medium: Diskvalifikován

  115. Jumping Medium: Diskvalifikován

  116. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  117. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  118. AGILITY DRUZSTVA: 9/26, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  119. J Agility: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  120. J Hra: 1/19, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  121. J Jumping: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  122. JUMPING DRUZSTVA: 1/26, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  123. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  124. Agility M: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  125. Jumping M: 1/15, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  126. ZKOUŠKY MA3: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  127. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  128. Agility Open: 4/24, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  129. Agility Trial: 2/14, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  130. Jumping Open: 1/26, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  131. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  132. A3 - 1. MA3: Diskvalifikován

  133. A3 - 2. MA3: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  134. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  135. CURRICULUM M: 6/25, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  136. TRIAL II. MA3: 1/8, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  137. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  138. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  139. QA4 Agility: Diskvalifikován

  140. QA5 Agility: 19/42, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  141. QA6 Agility: 6/43, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  142. QJ4 Jumping: 3/44, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  143. QJ5 Jumping: 11/43, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. QJ6 Jumping: 21/38, 44.04 s, 15.04 tr. b., 4.13 m/s

  145. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  146. 1. Agility M: Diskvalifikován

  147. 1. Jumping M: 1/13, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  148. 2. Agility M: 1/13, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  149. 2. Jumping M: 2/13, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  150. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  151. Finále Ag M: 1/12, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  152. I. Agility M: 1/28, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  153. I. Jumping M: 2/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  154. ll. Jumping M: 2/28, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  156. QA1 agility: 2/57, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  157. QA2 agility: Diskvalifikován

  158. QA3 agility: 10/56, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  159. QJ1 jumping: 14/58, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  160. QJ2 jumping: 9/58, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  161. QJ3 jumping: 32/57, 39.84 s, 5.84 tr. b., 4.59 m/s

  162. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  163. Agility MA: 1/13, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  164. Jumping MA: 1/13, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  165. Zkouška MA3: 1/4, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  166. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  167. Ju Agility IV: 3/20, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  168. Ju Agility V: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  169. Ju Agility VI: 1/20, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  170. Ju Jumping IV: 2/20, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  171. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  172. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  173. Agility Open: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  174. Agility Trial: 2/9, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  175. Jumping Open: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  177. I Agility Open: Diskvalifikován

  178. II Agility Open: Diskvalifikován

  179. II Jumping Open: Diskvalifikován

  180. I Jumping Open: 6/69, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  181. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  182. Agility I: 11/21, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  183. Agility II: 4/21, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  184. Agility III: 1/21, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  185. Jumping I: 1/21, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  186. Jumping II: 3/21, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  187. Jumping III: 5/20, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  189. Agility MA: 8/18, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  190. Jumping MA: Diskvalifikován

  191. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  192. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  193. Agility I: Diskvalifikován

  194. Agility II: 1/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  195. Agility III: 2/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  196. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  197. Agility MA sobota: 1/5, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  198. Jumping MA sobota: 1/6, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  199. Zkouška MA3 sobota: 1/2, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  200. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  201. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  202. Trial I. MA3: 1/7, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  203. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  204. Agility Ju: 11/31, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  205. Agility Squads: 1/44, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  206. Hra Ju: 1/31, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  207. Jumping Ju: 10/31, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  208. Jumping Squads: 1/44, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  209. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  210. Agility družstev: 31/50, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.64 m/s

  211. Agility jednotlivců: 11/47, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  212. Jumping družstev: Diskvalifikován

  213. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  214. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  215. MA2 - 1. MA2: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  216. MA2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  217. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  218. Agility M: 1/11, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  219. Jumping M: 1/11, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  220. Zkouška MA2: 1/3, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  221. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  222. 1. Zk MA2: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  223. 2. Zk MA2: 1/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  224. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  225. 1. Agility M: 1/15, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  226. 1. Jumping M: 2/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  227. 2. Agility M: 1/15, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  228. 2. Jumping M: 2/15, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  229. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  230. Zkouška: 2/5, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  231. Zkouška II: 2/4, 42.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  232. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  233. Zkouska 1 MA2: 1/6, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  234. Zkouska 2 MA2: 2/6, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  235. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  236. Jumping M: 7/15, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  238. zkouška 4 MA2: Diskvalifikován

  239. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  240. Agility l. M: 3/22, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  241. Agility M Fin: Diskvalifikován

  242. Jumping II. M: Diskvalifikován

  243. Jumping I. M: 5/25, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  244. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  245. QA1 agility: Diskvalifikován

  246. QA2 agility: Diskvalifikován

  247. QA3 agility: 11/70, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  248. QJ1 jumping: 21/70, 42.04 s, 0.04 tr. b., 4.02 m/s

  249. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  250. QJ3 jumping: 9/67, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  251. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  252. Zkouška MA2: 1/2, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  253. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  254. Agility open M: Diskvalifikován

  255. Jumping open M: 10/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  256. Zkouška MA2: 1/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  257. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  258. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  259. Agility 2 Ju: 3/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  260. Agility 3 Ju: 3/17, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  261. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  262. Jumping 1 Ju: 4/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  263. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  264. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  265. Zkouška MA2 1.běh: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  266. Zkouška MA2 2.běh: 1/7, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  267. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  268. Agility MA: 17/30, 54.39 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  269. Jumping MA: Diskvalifikován

  270. Zkouška MA2: 4/11, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  271. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  272. zkouška 1 MA2: 4/5, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  273. zkouška 2 MA2: 3/5, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  274. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  275. Agility družstva: Diskvalifikován

  276. Agility - junioři: 6/25, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  277. Jumping družstva: 10/41, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  278. Jumping - junioři: 3/25, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  279. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  280. Agility: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  281. Agility II: Diskvalifikován

  282. Jumping Open: Diskvalifikován

  283. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  284. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  285. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  286. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  287. Jumping: 1/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  288. Zkouška: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  289. Zkouška II: Diskvalifikován

  290. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  291. Agility I: 1/5, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  292. Agility II: 1/5, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  293. TUNELIADA: 12/29, 26.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  294. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  295. agility M: 3/18, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  296. zkouška 1 MA1: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  297. zkouška 2 MA1: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  298. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  299. Agility junioři M: 1/2, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  300. Jumping junioři M: 1/2, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  301. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  302. Agility open M: 8/28, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.7 m/s

  303. Jumping open M: Diskvalifikován

  304. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  305. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  306. I Agility: 2/2, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  307. II Agility: Diskvalifikován

  308. III Agility: 2/2, 37.15 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s