Klára Kokešová

  1. Číslo: 004382
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001914 (L), Brita

    Arrow_down
  2. 095315 (M), A3Ch Roxy

    Arrow_down
  3. 081321 (M), Cerunnos Move it or Lose it

    Arrow_down

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 13. 07. 2024

  2. 1.ZK MA A3, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  3. 2.ZK MA 3, Cerunnos Move it or Lose it: 2/3, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  4. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  5. Agility 1 M, A3Ch Roxy: 4/93, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. Agility 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  7. Agility 2 M, A3Ch Roxy: 6/90, 43.7 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  8. Agility 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: 22/90, 42.44 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  9. Agility 3 M, A3Ch Roxy: 1/88, 43.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  10. Agility 3 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  11. Agility 4 M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/86, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  12. Agility 4 M, A3Ch Roxy: 9/86, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  13. Grand Final M, A3Ch Roxy: 5/21, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  14. Grand Final M, Cerunnos Move it or Lose it: 6/21, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  15. Jumping 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/79, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  16. Jumping 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: 5/75, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  17. Jumping 2 M, A3Ch Roxy: 27/75, 39.15 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  18. Warm Up M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/84, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  19. Warm Up M, A3Ch Roxy: 8/84, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  20. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  21. Jumping II. M, A3Ch Roxy: 1/15, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  22. Jumping II. M, Cerunnos Move it or Lose it: 7/15, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  23. Jumping I. M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/15, 28.67 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  24. Jumping I. M, A3Ch Roxy: 2/15, 28.81 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  25. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  26. Jumping 1 - M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/17, 31.63 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  27. Jumping 1 - M, A3Ch Roxy: 2/17, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  28. Jumping 2 - M, A3Ch Roxy: 1/17, 27.38 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  29. Jumping 2 - M, Cerunnos Move it or Lose it: 5/17, 27.7 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  30. Jumping 3 - M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/16, 28.98 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  31. Jumping 3 - M, A3Ch Roxy: 2/16, 29.44 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  32. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  33. QA4 Agility, A3Ch Roxy: 3/90, 43.13 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  34. QA4 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  35. QA5 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 2/90, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  36. QA5 Agility, A3Ch Roxy: 3/90, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  37. QA6 Agility, A3Ch Roxy: 4/85, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  38. QA6 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 6/85, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  39. QJ4 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 5/90, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  40. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: 7/90, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  41. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 5/91, 30.13 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  42. QJ5 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 7/91, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  43. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: 3/89, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  44. QJ6 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 34/89, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  45. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  46. Agility II M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  47. Agility I. M, Cerunnos Move it or Lose it: 16/54, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  48. Jumping III M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/48, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  49. Jumping II. M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/50, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  50. Jumping I. M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  51. Jumping IV M - kokršpanělů, Cerunnos Move it or Lose it: 2/10, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  52. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  53. QA1 Agility, A3Ch Roxy: 22/99, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. QA1 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  55. QA2 Agility, A3Ch Roxy: 6/95, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  56. QA2 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 37/95, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  57. QA3 Agility, A3Ch Roxy: 2/92, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  58. QA3 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 26/92, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  59. QJ1 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 2/99, 31.15 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  60. QJ1 Jumping, A3Ch Roxy: 5/99, 31.81 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  61. QJ2 Jumping, A3Ch Roxy: 6/97, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  62. QJ2 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 45/97, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  63. QJ3 Jumping, A3Ch Roxy: 5/97, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  64. QJ3 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  65. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  66. Zkouška I. A3 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  67. Zkouška II. A3 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/9, 37.61 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  68. Zkouška III. A3 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/9, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  69. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  70. Agility M, A3Ch Roxy: 2/18, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  71. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 6/18, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  72. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/19, 31.71 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  73. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/19, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  74. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  75. Zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  76. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  77. Agility M, A3Ch Roxy: 2/29, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  79. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/29, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  80. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 13/29, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  81. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/17, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  82. Zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: 10/17, 39.78 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  83. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  84. Agility M, A3Ch Roxy: 1/24, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  85. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 9/24, 34.25 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/26, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  87. Jumping M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  88. ZkouškaMA3, A3Ch Roxy: 1/16, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  89. ZkouškaMA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  90. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  91. Jumping I., A3Ch Roxy: 1/17, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  92. Jumping I., Cerunnos Move it or Lose it: 9/17, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  93. Jumping II., Cerunnos Move it or Lose it: 1/17, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  94. Jumping II., A3Ch Roxy: 2/17, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. Jumping III., Cerunnos Move it or Lose it: 1/17, 17.17 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  96. Jumping III., A3Ch Roxy: 2/17, 18.13 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  97. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  98. Zkouška II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  99. Zkouška II. MA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  100. Zkouška I. MA3, A3Ch Roxy: 1/9, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  101. Zkouška I. MA3, Cerunnos Move it or Lose it: 7/9, 37.58 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  102. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  103. II. Jump 2/3 M, A3Ch Roxy: 1/6, 27.4 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  104. II. Jump 2/3 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/6, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  105. I. Jump 2/3 M, A3Ch Roxy: 1/6, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  106. I. Jump 2/3 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  107. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  108. Agility družstev M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/66, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  109. Agility družstev M, A3Ch Roxy: 6/66, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  110. Agility jednotlivci M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  111. Agility jednotlivci M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  112. Jumping družstev M, A3Ch Roxy: 1/67, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  113. Jumping družstev M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/67, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  114. Jumping jednotlivci M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/61, 34.69 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  115. Jumping jednotlivci M, A3Ch Roxy: 4/61, 35.15 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  116. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  117. agility, Cerunnos Move it or Lose it: 1/11, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  118. agility, A3Ch Roxy: 2/11, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  119. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  120. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 2/11, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  121. zkoušky, Cerunnos Move it or Lose it: 1/5, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  122. zkoušky, A3Ch Roxy: 2/5, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  123. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  124. AGILITY dry M, A3Ch Roxy: 1/27, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  125. AGILITY dry M, Cerunnos Move it or Lose it: 9/27, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  126. AGILITY extra dry M, A3Ch Roxy: 2/27, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  127. AGILITY extra dry M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/27, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  128. JUMPING brut M, A3Ch Roxy: 1/27, 33.37 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  129. JUMPING brut M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  130. JUMPING zero brut M, A3Ch Roxy: 7/24, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  131. JUMPING zero brut M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  132. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  133. MA3 zk1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  134. MA3 zk2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  135. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  136. Agility 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  137. Agility 1 M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  138. Agility 2 M, A3Ch Roxy: 12/59, 43.43 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  139. Agility 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  140. Agility 3 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/62, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  141. Agility 3 M, A3Ch Roxy: 5/62, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  142. Agility 4 M, A3Ch Roxy: 4/60, 43.71 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  143. Agility 4 M, Cerunnos Move it or Lose it: 18/60, 43.64 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  144. Exam MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  145. Exam MA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  146. GRAND FINAL M, A3Ch Roxy: 9/18, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  147. Jumping 1 M, A3Ch Roxy: 3/66, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  148. Jumping 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  149. Jumping 2 M, A3Ch Roxy: 2/51, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  150. Jumping 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/51, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  151. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  152. Agility 4 M, A3Ch Roxy: 2/44, 39.99 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  153. Agility 4 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  154. Agility 5 M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/45, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  155. Agility 5 M, A3Ch Roxy: 19/45, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  156. Agility 6 M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/34, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  157. Agility 6 M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  158. Jumping 4 M, A3Ch Roxy: 3/45, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  159. Jumping 4 M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  160. Jumping 5 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/44, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  161. Jumping 5 M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  162. Jumping 6 M, Cerunnos Move it or Lose it: 2/42, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  163. Jumping 6 M, A3Ch Roxy: 3/42, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  164. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  165. Agility M, A3Ch Roxy: 2/16, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  166. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/16, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  167. Finále M, A3Ch Roxy: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  168. Finále M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  169. Jumping II. M, A3Ch Roxy: 1/17, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  170. Jumping II. M, Cerunnos Move it or Lose it: 10/17, 36.77 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  171. Jumping I. M, A3Ch Roxy: 1/18, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  172. Jumping I. M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  173. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  174. Agility 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  175. Agility 2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/66, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  176. Jumping 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  177. Jumping 2, Cerunnos Move it or Lose it: 24/65, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  178. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  179. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/14, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  180. Agility M, A3Ch Roxy: 4/14, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  181. Jumping M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  182. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  184. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 3/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  185. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  186. Agility II M, Cerunnos Move it or Lose it: 11/47, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  187. Agility I. M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/52, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  188. Jumping III M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/47, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  189. Jumping II. M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/48, 31.13 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  190. Jumping I. M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  191. Jumping IV M - kokršpanělů, Cerunnos Move it or Lose it: 3/10, 27.51 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  192. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  193. QA1 Agility, A3Ch Roxy: 3/64, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  194. QA1 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  195. QA2 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 4/64, 36.46 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  196. QA2 Agility, A3Ch Roxy: 5/64, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  197. QA3 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  198. QA3 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  199. QJ1 Jumping, A3Ch Roxy: 4/64, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  200. QJ1 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  201. QJ2 Jumping, A3Ch Roxy: 23/63, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  202. QJ2 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  203. QJ3 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  204. QJ3 Jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  205. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  206. Agility open M, A3Ch Roxy: 5/16, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  207. Agility open M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  208. 1. jumping open M, A3Ch Roxy: 1/17, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  209. 1. jumping open M, Cerunnos Move it or Lose it: 8/17, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  210. 2. jumping open M, A3Ch Roxy: 1/17, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  211. 2. jumping open M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  212. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  213. 1.Zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  214. 2.zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: 1/9, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  215. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  216. Agility MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  217. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  218. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/23, 35.87 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  219. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  220. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/18, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  221. Zkouška MA3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  222. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  223. Zkouška II. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  224. Zkouška I. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  225. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  226. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: 10/25, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  227. Agility MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  228. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  229. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  230. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  231. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/17, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  232. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  233. Zkouška II. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 29.56 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  234. Zkouška II. MA3, A3Ch Roxy: 3/7, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  235. Zkouška I. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  236. Zkouška I. MA3, A3Ch Roxy: 2/7, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  237. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  238. Zkouška II. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 31.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  239. Zkouška II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  240. Zkouška I. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  241. Zkouška I. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  242. Brno - Zimní Brno 1, 28. 01. 2023

  243. Agility MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  244. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  245. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/24, 28.1 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  246. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: 12/24, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  247. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  248. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/15, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  249. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  250. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/25, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  251. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  252. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: 3/30, 32.4 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  253. Jumping MA, A3Ch Roxy: 16/30, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  254. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  255. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 4/17, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  256. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  257. Zkouška I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  258. Zkouška II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  259. Zkouška III., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  260. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  261. 1. zkouška, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  262. 2. zkouška, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  263. 3. zkouška, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  264. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  265. 1. zkouška A2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  266. 2. zkouška A2, Cerunnos Move it or Lose it: 2/4, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  267. 3. zkouška A2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  268. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  269. Zkouška 1., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  270. Zkouška 2., Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  271. Zkouška 3., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  272. Šumperk - Havliczech 55 - A2 speciál, 14. 10. 2022

  273. Zkouška 1., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  274. Zkouška 2., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  275. Zkouška 3., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  276. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  277. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/24, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  278. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  279. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/24, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  280. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  281. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  282. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 2/13, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  283. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  284. Agility, A3Ch Roxy: 1/11, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  285. Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 3/11, 32.65 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  286. Jumping, A3Ch Roxy: 1/12, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  287. Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  288. Zkoušky, A3Ch Roxy: 1/6, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  289. Zkoušky, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  290. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  291. Neděle Agility M, A3Ch Roxy: 1/9, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  292. Neděle Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/9, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  293. Neděle Jumping M, A3Ch Roxy: 2/9, 43.12 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  294. Neděle Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  295. Neděle zkouška M A2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  296. Neděle zkouška M A3, A3Ch Roxy: 1/5, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  297. Sobota Agility M, A3Ch Roxy: 2/10, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  298. Sobota Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  299. Sobota Jumping M, A3Ch Roxy: 1/10, 32.7 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  300. Sobota Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/10, 49.24 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  301. Sobota zkouška M A2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  302. Sobota zkouška M A3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  303. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  304. Agility, A3Ch Roxy: 2/73, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  305. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Roxy: 22/73, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  306. Jumping, A3Ch Roxy: 1/73, 35.99 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  307. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Roxy: 44/73, 44.04 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  308. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  309. ZKOUŠKA I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  310. ZKOUŠKA II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  311. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  312. Agility, A3Ch Roxy: 1/12, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  313. Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 6/12, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  314. Jumping M2, Cerunnos Move it or Lose it: 2/3, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  315. Jumping M3, A3Ch Roxy: 1/5, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  316. Zkouška M2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  317. Zkouška M3, A3Ch Roxy: 1/5, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  318. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  319. Zkouška 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  320. Zkouška 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  321. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  322. jumping 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: 12/16, 20.79 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  323. jumping 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: 8/16, 20.98 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  324. Zkouška II. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  325. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  326. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  327. Finále MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  328. MA Agility 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  329. MA Agility 2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  330. MA Agility 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  331. MA Agility 3, A3Ch Roxy: 5/54, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  332. MA Agility 3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  333. MA Agility 4, A3Ch Roxy: 18/72, 40.57 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  334. MA Agility 4, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  335. MA Jumping 1, A3Ch Roxy: 4/77, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  336. MA Jumping 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  337. MA Jumping 2, A3Ch Roxy: 3/75, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  338. MA Jumping 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  339. Zkouška Exam M A2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  340. Zkouška Exam M A3, A3Ch Roxy: 2/47, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  341. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  342. Agility I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  343. Agility II, Cerunnos Move it or Lose it: 1/44, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  344. Jumping I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  345. Jumping II, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  346. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  347. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  348. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  349. QA4 Agility, A3Ch Roxy: 2/44, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  350. QA5 Agility, A3Ch Roxy: 13/42, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  351. QA6 Agility, A3Ch Roxy: 17/41, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  352. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: 16/44, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  353. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 4/44, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  354. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: 1/39, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  355. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  356. Agility M, A3Ch Roxy: 7/19, 39.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  357. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  358. Agility M Finále, A3Ch Roxy: 1/9, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  359. I. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/19, 33.43 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  360. I. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  361. lI. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/19, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  362. lI. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 6/19, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  363. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  364. Agility I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  365. Agility I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  366. Agility II, A3Ch Roxy: 2/59, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  367. Agility II, Cerunnos Move it or Lose it: 3/59, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  368. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/60, 29.53 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  369. Jumping I, Cerunnos Move it or Lose it: 37/60, 32.09 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  370. Jumping II, A3Ch Roxy: 23/58, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  371. Jumping II, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  372. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  373. TRIAL I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  374. TRIAL II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  375. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  376. Zkouška II MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  377. Zkouška II MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 50.81 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  378. Zkouška I MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  379. Zkouška I MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  380. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  381. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/9, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  382. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  383. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/9, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  384. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  385. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  386. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/5, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  387. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  388. Agility II M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  389. Agility I M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/49, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  390. Jumping III M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  391. Jumping II M, Cerunnos Move it or Lose it: 23/43, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  392. Jumping I M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  393. Jumping IV M - kokršpanělů, Cerunnos Move it or Lose it: 4/8, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  394. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  395. QA1 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 26/64, 46.66 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  396. QA1 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  397. QA2 Agility, A3Ch Roxy: 22/64, 45.48 s, 12.06 tr. b., 4.66 m/s

  398. QA2 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  399. QA3 Agility, A3Ch Roxy: 24/61, 47.7 s, 14.46 tr. b., 4.61 m/s

  400. QA3 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  401. QJ1 Jumping, A3Ch Roxy: 2/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  402. QJ1 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 5/64, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  403. QJ2 Jumping, A3Ch Roxy: 2/62, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  404. QJ2 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 24/62, 39.52 s, 5.91 tr. b., 5.14 m/s

  405. QJ3 Jumping, A3Ch Roxy: 21/48, 36.03 s, 5.44 tr. b., 4.94 m/s

  406. QJ3 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 26/48, 36.19 s, 10.6 tr. b., 4.92 m/s

  407. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  408. Zkouška I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  409. Zkouška II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  410. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  411. Agility MA, A3Ch Roxy: 9/23, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  412. Jumping MA, A3Ch Roxy: 13/23, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  413. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/19, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  414. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  415. Zkouška I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  416. Zkouška II., Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  417. Zkouška III., Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 27.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  418. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  419. III. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 27.11 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  420. III. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  421. II. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  422. II. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 5/11, 47.8 s, 19.8 tr. b., 3.35 m/s

  423. I. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 24.11 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  424. I. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 9/11, 28.12 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  425. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  426. TRIAL I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  427. TRIAL II., Cerunnos Move it or Lose it: 2/5, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  428. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  429. Agility MA, A3Ch Roxy: 3/27, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  430. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  431. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/18, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  432. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  433. Agility MA, A3Ch Roxy: 9/20, 49.14 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  434. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/20, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  435. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  436. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  437. TRIAL I., A3Ch Roxy: 1/7, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  438. TRIAL II., A3Ch Roxy: 4/7, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  439. TRIAL III., A3Ch Roxy: 2/7, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  440. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  441. agility CHALLENGE M, A3Ch Roxy: 2/9, 43.51 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  442. jumping BASIC L, Brita: 1/6, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  443. jumping HRA L, Brita: 3/10, 42.55 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  444. jumping HRA M, A3Ch Roxy: 2/15, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  445. jumping CHALLENGE M, A3Ch Roxy: 1/8, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  446. open AGILITY L, Brita: 4/12, 59.98 s, 4.98 tr. b., 3.53 m/s

  447. open AGILITY M, A3Ch Roxy: 1/16, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  448. open JUMPING M, A3Ch Roxy: 1/17, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  449. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  450. Agility Individual, A3Ch Roxy: 2/71, 42.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  451. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  452. Jumping Individual, A3Ch Roxy: 2/72, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  453. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 2/73, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  454. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  455. Neděle Agility M, A3Ch Roxy: 6/17, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  456. Neděle Jumping M, A3Ch Roxy: 1/17, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  457. Neděle zkouška M A3, A3Ch Roxy: 2/9, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  458. Sobota Agility M, A3Ch Roxy: 3/17, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  459. Sobota Jumping M, A3Ch Roxy: 4/17, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  460. Sobota zkouška M A3, A3Ch Roxy: 1/11, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  461. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  462. Agility M, A3Ch Roxy: 1/23, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  463. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  464. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  465. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  466. Agility I, A3Ch Roxy: 18/71, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  467. Agility II, A3Ch Roxy: 2/67, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  468. Jumping I, A3Ch Roxy: 19/71, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  469. Jumping II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  470. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  471. 1.zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  472. 2.zkouška MA3, A3Ch Roxy: 2/9, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  473. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  474. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 2/6, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  475. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/6, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  476. Agility Trial III, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  477. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  478. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/4, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  479. Aility Trial I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  480. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  481. Zk. 1, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  482. Zk. 2, A3Ch Roxy: 1/9, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  483. Zk. 3, A3Ch Roxy: 1/9, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  484. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  485. Agility Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  486. Jumping Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  487. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/8, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  488. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  489. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/16, 32.51 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  490. Jumping II, A3Ch Roxy: 1/16, 33.17 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  491. Jumping III, A3Ch Roxy: 2/15, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  492. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  493. Agility Individual, A3Ch Roxy: 36/67, 40.74 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  494. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: 6/72, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  495. Jumping Individual, A3Ch Roxy: 3/70, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  496. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 8/72, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  497. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  498. Agility Open, A3Ch Roxy: 1/15, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  499. Agility Trial, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  500. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/14, 34.83 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  501. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  502. Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  503. Jumping , A3Ch Roxy: 1/8, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  504. Zkoušky, A3Ch Roxy: 1/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  505. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  506. Agility neděle M, A3Ch Roxy: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  507. Agility sobota M, A3Ch Roxy: 1/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  508. Jumping neděle M, A3Ch Roxy: 2/14, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  509. Jumping sobota M, A3Ch Roxy: 1/18, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  510. ZkouškaMA3 neděle, A3Ch Roxy: 1/6, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  511. ZkouškaMA3 sobota, A3Ch Roxy: 1/8, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  512. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  513. 1. zkouška, A3Ch Roxy: 1/7, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  514. 2. zkouška, A3Ch Roxy: 1/7, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  515. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  516. FINÁLE M, A3Ch Roxy: 3/4, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  517. I. agility M, A3Ch Roxy: 2/10, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  518. II. agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  519. II. zkouška A3 M, A3Ch Roxy: 2/4, 41.58 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  520. I. jumping M, A3Ch Roxy: 1/10, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  521. I.zkouška A3 M, A3Ch Roxy: 4/4, 50.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  522. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  523. Zkouška I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  524. Zkouška II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  525. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  526. Agility Trial I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  527. Agility Trial II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  528. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  529. TRIAL I., A3Ch Roxy: 4/9, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  530. TRIAL II., A3Ch Roxy: 1/9, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  531. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  532. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  533. Jumping M, A3Ch Roxy: 11/24, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  534. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  535. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  536. Finále, A3Ch Roxy: 3/9, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  537. JUMPING I., A3Ch Roxy: 2/25, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  538. JUMPING II., A3Ch Roxy: 1/25, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  539. JUMPING III., A3Ch Roxy: 2/25, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  540. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  541. III. Zkouška, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  542. II: Zkouška, A3Ch Roxy: 1/5, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  543. I. Zkouška , A3Ch Roxy: 1/5, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  544. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  545. Agility Open 2+3, A3Ch Roxy: 1/9, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  546. ZkA I, A3Ch Roxy: 1/5, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  547. ZkA II, A3Ch Roxy: 1/5, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  548. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  549. Zkouška II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  550. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 11/15, 60.54 s, 25.54 tr. b., 3.14 m/s

  551. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  552. Agility M, A3Ch Roxy: 5/15, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  553. Jumping M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  554. Zkoušky MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  555. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  556. Agility J, A3Ch Roxy: 1/17, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  557. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: 1/23, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  558. Jumping J, A3Ch Roxy: 9/17, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  559. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 1/23, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  560. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  561. Agility, A3Ch Roxy: 1/10, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  562. Jumping, A3Ch Roxy: 1/10, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  563. Zkouška, A3Ch Roxy: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  564. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  565. Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  566. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  567. Jumping Open, A3Ch Roxy: 30/69, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  568. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 22/69, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  569. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  570. Agility Open, A3Ch Roxy: 2/19, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  571. Agility Zk, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  572. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/21, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  573. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  574. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/5, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  575. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  576. Jumping Trial I, A3Ch Roxy: 1/5, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  577. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  578. QA4 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  579. QA5 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  580. QA6 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  581. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  582. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 2/53, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  583. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  584. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  585. Zkouška Ne-1 MA3, A3Ch Roxy: 1/6, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  586. Zkouška Ne-2 MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  587. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  588. 1. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Roxy: 1/11, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  589. 2. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  590. 3. Medium - Jum - Junioři, A3Ch Roxy: 1/11, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  591. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  592. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  593. Finále - Agi M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  594. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/27, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  595. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/27, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  596. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  597. QA1 agility, A3Ch Roxy: 5/61, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  598. QA2 agility, A3Ch Roxy: 3/60, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  599. QA3 agility, A3Ch Roxy: 1/60, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  600. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  601. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: 6/61, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  602. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 6/60, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  603. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  604. J Agility IV, A3Ch Roxy: 2/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  605. J Agility V, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  606. J Agility VI, A3Ch Roxy: 1/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  607. J Jumping III, A3Ch Roxy: 1/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  608. J Jumping IV, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  609. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  610. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  611. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  612. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  613. Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  614. Agility Trial, A3Ch Roxy: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  615. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 2/10, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  616. Agility Trial III, A3Ch Roxy: 5/10, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  617. Jumping, A3Ch Roxy: 2/18, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  618. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  619. Agility I, A3Ch Roxy: 1/88, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  620. Agility II, A3Ch Roxy: 16/84, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  621. Jumping I, A3Ch Roxy: 6/87, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  622. Jumping II, A3Ch Roxy: 33/87, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  623. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  624. J Agility I, A3Ch Roxy: 1/15, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  625. J Agility II, A3Ch Roxy: 6/15, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  626. J Agility III, A3Ch Roxy: 2/15, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  627. J Jumping I, A3Ch Roxy: 1/15, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  628. J Jumping II, A3Ch Roxy: 1/15, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  629. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  630. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/8, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  631. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  632. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  633. Agility MA, A3Ch Roxy: 2/19, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  634. Jumping MA, A3Ch Roxy: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  635. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  636. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  637. Agility MA, A3Ch Roxy: 2/22, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  638. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/21, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  639. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  640. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  641. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/12, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  642. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/12, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  643. Jumping Open, A3Ch Roxy: 2/24, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  644. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  645. TRIAL III. LA2, Brita: Diskvalifikován

  646. TRIAL III. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  647. TRIAL II. LA2, Brita: Diskvalifikován

  648. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  649. TRIAL I. LA2, Brita: 3/21, 47.07 s, 6.07 tr. b., 3.34 m/s

  650. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  651. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  652. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  653. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/23, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  654. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  655. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  656. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: 3/4, 48.12 s, 15.12 tr. b., 3.74 m/s

  657. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  658. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  659. Agility, A3Ch Roxy: 2/42, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  660. Agility DRUZSTVA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  661. Jumping, A3Ch Roxy: 4/43, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  662. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  663. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  664. Agility Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  665. Jumping Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  666. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  667. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  668. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Roxy: 9/26, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  669. J Agility, A3Ch Roxy: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  670. J Hra, A3Ch Roxy: 1/19, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  671. J Jumping, A3Ch Roxy: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  672. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Roxy: 1/26, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  673. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  674. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  675. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/15, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  676. ZKOUŠKY MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  677. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  678. Agility Open, A3Ch Roxy: 4/24, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  679. Agility Trial, A3Ch Roxy: 2/14, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  680. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/26, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  681. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  682. A3 - 1. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  683. A3 - 2. MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  684. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  685. CURRICULUM M, A3Ch Roxy: 6/25, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  686. TRIAL II. LA2, Brita: 8/18, 58.22 s, 13.22 tr. b., 3.09 m/s

  687. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: 1/8, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  688. TRIAL I. LA2, Brita: 5/19, 56.42 s, 5.42 tr. b., 3.28 m/s

  689. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  690. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  691. QA4 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  692. QA5 Agility, A3Ch Roxy: 19/42, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  693. QA6 Agility, A3Ch Roxy: 6/43, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  694. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: 3/44, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  695. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 11/43, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  696. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: 21/38, 44.04 s, 15.04 tr. b., 4.13 m/s

  697. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  698. 1. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  699. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/13, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  700. 2. Agility M, A3Ch Roxy: 1/13, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  701. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/13, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  702. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  703. Finále Ag M, A3Ch Roxy: 1/12, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  704. I. Agility M, A3Ch Roxy: 1/28, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  705. I. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  706. ll. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/28, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  707. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  708. QA1 agility, A3Ch Roxy: 2/57, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  709. QA2 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  710. QA3 agility, A3Ch Roxy: 10/56, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  711. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: 14/58, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  712. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: 9/58, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  713. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 32/57, 39.84 s, 5.84 tr. b., 4.59 m/s

  714. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  715. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/13, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  716. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/13, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  717. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  718. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  719. Ju Agility IV, A3Ch Roxy: 3/20, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  720. Ju Agility V, A3Ch Roxy: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  721. Ju Agility VI, A3Ch Roxy: 1/20, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  722. Ju Jumping IV, A3Ch Roxy: 2/20, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  723. Ju Jumping V, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  724. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  725. Agility Open, A3Ch Roxy: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  726. Agility Trial, A3Ch Roxy: 2/9, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  727. Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  728. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  729. I Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  730. II Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  731. II Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  732. I Jumping Open, A3Ch Roxy: 6/69, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  733. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  734. Agility I, A3Ch Roxy: 11/21, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  735. Agility II, A3Ch Roxy: 4/21, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  736. Agility III, A3Ch Roxy: 1/21, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  737. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/21, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  738. Jumping II, A3Ch Roxy: 3/21, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  739. Jumping III, A3Ch Roxy: 5/20, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  740. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  741. Agility MA, A3Ch Roxy: 8/18, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  742. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  743. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  744. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  745. Agility I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  746. Agility II, A3Ch Roxy: 1/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  747. Agility III, A3Ch Roxy: 2/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  748. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  749. Agility MA sobota, A3Ch Roxy: 1/5, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  750. Jumping MA sobota, A3Ch Roxy: 1/6, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  751. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Roxy: 1/2, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  752. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  753. Trial II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  754. Trial I. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  755. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  756. Agility Ju, A3Ch Roxy: 11/31, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  757. Agility Ju, Brita: Diskvalifikován

  758. Agility Squads, A3Ch Roxy: 1/44, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  759. Agility Squads, Brita: 13/76, 48.13 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  760. Hra Ju, A3Ch Roxy: 1/31, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  761. Hra Ju, Brita: 30/59, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  762. Jumping Ju, A3Ch Roxy: 10/31, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  763. Jumping Ju, Brita: 20/59, 55.78 s, 9.78 tr. b., 3.55 m/s

  764. Jumping Squads, A3Ch Roxy: 1/44, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  765. Jumping Squads, Brita: 30/75, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  766. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  767. Agility družstev, A3Ch Roxy: 31/50, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.64 m/s

  768. Agility jednotlivců, A3Ch Roxy: 11/47, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  769. Jumping družstev, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  770. Jumping jednotlivců, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  771. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  772. LA2 - 1. LA2, Brita: 4/23, 44.85 s, 1.85 tr. b., 3.52 m/s

  773. LA2 - 2. LA2, Brita: 9/23, 50.45 s, 5.45 tr. b., 3.27 m/s

  774. MA2 - 1. MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  775. MA2 - 2. MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  776. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  777. Agility M, A3Ch Roxy: 1/11, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  778. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/11, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  779. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/3, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  780. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  781. 1. Zk LA2, Brita: 12/23, 55.6 s, 8.6 tr. b., 2.91 m/s

  782. 1. Zk MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  783. 2. Zk LA2, Brita: 3/23, 51.76 s, 0.76 tr. b., 3.5 m/s

  784. 2. Zk MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  785. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  786. 1. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  787. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  788. 2. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  789. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/15, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  790. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  791. Zkouška, A3Ch Roxy: 2/5, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  792. Zkouška II, A3Ch Roxy: 2/4, 42.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  793. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  794. Zkouska 1 MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  795. Zkouska 2 MA2, A3Ch Roxy: 2/6, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  796. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  797. Jumping M, A3Ch Roxy: 7/15, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  798. zkouška 3 MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  799. zkouška 4 MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  800. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  801. Agility l. M, A3Ch Roxy: 3/22, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  802. Agility M Fin, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  803. Jumping II. M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  804. Jumping I. M, A3Ch Roxy: 5/25, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  805. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  806. QA1 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  807. QA2 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  808. QA3 agility, A3Ch Roxy: 11/70, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  809. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: 21/70, 42.04 s, 0.04 tr. b., 4.02 m/s

  810. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  811. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 9/67, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  812. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  813. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/2, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  814. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  815. Agility open M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  816. Jumping open M, A3Ch Roxy: 10/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  817. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  818. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  819. Agility 1 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  820. Agility 2 Ju, A3Ch Roxy: 3/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  821. Agility 3 Ju, A3Ch Roxy: 3/17, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  822. Agility 4 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  823. Jumping 1 Ju, A3Ch Roxy: 4/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  824. Jumping 2 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  825. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  826. Zkouška MA2 1.běh, A3Ch Roxy: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  827. Zkouška MA2 2.běh, A3Ch Roxy: 1/7, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  828. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  829. Agility MA, A3Ch Roxy: 17/30, 54.39 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  830. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  831. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 4/11, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  832. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  833. zkouška 1 MA2, A3Ch Roxy: 4/5, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  834. zkouška 2 MA2, A3Ch Roxy: 3/5, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  835. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  836. Agility družstva, Brita: 39/77, 66.32 s, 12.32 tr. b., 2.7 m/s

  837. Agility družstva, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  838. Agility - junioři, A3Ch Roxy: 6/25, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  839. Jumping družstva, A3Ch Roxy: 10/41, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  840. Jumping družstva, Brita: 26/77, 42.15 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  841. Jumping - junioři, A3Ch Roxy: 3/25, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  842. Jumping - junioři, Brita: Diskvalifikován

  843. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  844. Agility, A3Ch Roxy: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  845. Agility II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  846. Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  847. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  848. 1. Zk LA2, Brita: 5/14, 65.05 s, 15.05 tr. b., 2.84 m/s

  849. 1. Zk MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  850. 2. Zk LA2, Brita: Diskvalifikován

  851. 2. Zk MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  852. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  853. Jumping, A3Ch Roxy: 1/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  854. Jumping, Brita: 13/37, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.27 m/s

  855. Zkouška, A3Ch Roxy: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  856. Zkouška, Brita: 1/17, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  857. Zkouška II, Brita: Diskvalifikován

  858. Zkouška II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  859. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  860. Agility I, A3Ch Roxy: 1/5, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  861. Agility II, A3Ch Roxy: 1/5, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  862. TUNELIADA, A3Ch Roxy: 12/29, 26.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  863. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  864. agility M, A3Ch Roxy: 3/18, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  865. zkouška 1 MA1, A3Ch Roxy: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  866. zkouška 2 MA1, A3Ch Roxy: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  867. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  868. Agility junioři L, Brita: 2/7, 43.22 s, 8.22 tr. b., 3.47 m/s

  869. Agility junioři M, A3Ch Roxy: 1/2, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  870. Jumping junioři L, Brita: 5/7, 39.63 s, 7.63 tr. b., 3.1 m/s

  871. Jumping junioři M, A3Ch Roxy: 1/2, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  872. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  873. Agility open M, A3Ch Roxy: 8/28, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.7 m/s

  874. Jumping open M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  875. Zkouška MA1, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  876. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  877. I Agility, A3Ch Roxy: 2/2, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  878. I Agility, Brita: Diskvalifikován

  879. II Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  880. II Agility, Brita: Diskvalifikován

  881. III Agility, A3Ch Roxy: 2/2, 37.15 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  882. III Agility, Brita: 6/22, 56.55 s, 7.55 tr. b., 3.15 m/s

  883. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  884. Jump III L, Brita: Diskvalifikován

  885. Jump II L, Brita: 17/34, 40.1 s, 8.1 tr. b., 3.42 m/s

  886. Jump I L, Brita: 20/35, 50.39 s, 15.39 tr. b., 3.37 m/s

  887. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  888. Agility, Brita: 12/72, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  889. Agility - D, Brita: 4/23, 55.45 s, 9.45 tr. b., 3.1 m/s

  890. Jumping, Brita: 22/72, 51.1 s, 13.1 tr. b., 3.13 m/s

  891. Jumping - D, Brita: 2/23, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  892. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  893. SO - agility L, Brita: Diskvalifikován

  894. SO - jumping L, Brita: 14/35, 41.92 s, 6.92 tr. b., 3.24 m/s

  895. SO - Zkouška agility LA2, Brita: 4/17, 54.67 s, 6.67 tr. b., 3.22 m/s

  896. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  897. AGILITY, Brita: 6/26, 58.87 s, 20.87 tr. b., 2.75 m/s

  898. JUMPING, Brita: 11/27, 41.8 s, 5.8 tr. b., 3.56 m/s

  899. LA2, Brita: Diskvalifikován

  900. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  901. Agility, Brita: 13/51, 44.86 s, 5.86 tr. b., 3.48 m/s

  902. Jumping, Brita: 17/49, 43.43 s, 9.43 tr. b., 3.22 m/s

  903. Zkouška, Brita: 5/25, 45.12 s, 4.12 tr. b., 3.13 m/s

  904. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  905. Agility I, Brita: Diskvalifikován

  906. Agility II, Brita: 2/10, 60.13 s, 7.13 tr. b., 2.63 m/s

  907. Agility Open, Brita: 10/21, 70.46 s, 15.46 tr. b., 2.44 m/s

  908. Jumping Open, Brita: 9/21, 52.5 s, 10.5 tr. b., 2.78 m/s

  909. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  910. Agility III - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  911. Agility II - Large - Děti, Brita: 8/15, 44.58 s, 14.58 tr. b., 3.25 m/s

  912. Agility I - Large - Děti, Brita: 12/15, 53.08 s, 18.08 tr. b., 2.92 m/s

  913. Agility IV - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  914. Jumping II - Large - Děti, Brita: 11/15, 44.88 s, 15.88 tr. b., 3.07 m/s

  915. Jumping I - Large - Děti, Brita: 8/15, 43.86 s, 11.86 tr. b., 3.31 m/s

  916. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  917. LA2 II LA2, Brita: 7/15, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.03 m/s

  918. LA2 I LA2, Brita: 5/15, 53.97 s, 6.97 tr. b., 3.43 m/s

  919. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  920. 1. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  921. 2. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  922. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  923. 1. zkouška LA1, Brita: 3/20, 34.02 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  924. 2. zkouška LA1, Brita: 6/20, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  925. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  926. AGILITY, Brita: 3/34, 46.4 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  927. JUMPING, Brita: 5/33, 44.64 s, 4.64 tr. b., 3.43 m/s

  928. LA1, Brita: 3/12, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  929. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  930. Agility jednotlivci, Brita: 5/17, 47.19 s, 0.19 tr. b., 3.28 m/s

  931. Družstva - Agility, Brita: 15/58, 52.74 s, 7.74 tr. b., 3.22 m/s

  932. Družstva - Jumping, Brita: 22/57, 44.04 s, 2.04 tr. b., 3.5 m/s

  933. Jumping jednotlivci, Brita: 2/17, 50.99 s, 3.99 tr. b., 3.55 m/s

  934. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  935. AGILITY L, Brita: 15/39, 76.48 s, 34.48 tr. b., 2.59 m/s

  936. JUMPING L, Brita: Diskvalifikován

  937. ZKOUŠKA LA1, Brita: Diskvalifikován

  938. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  939. NE - Acana jumping L, Brita: 11/39, 41.9 s, 5.9 tr. b., 3.29 m/s

  940. NE - Holdye Memorial Agility L, Brita: 13/41, 49.41 s, 11.41 tr. b., 3.02 m/s

  941. NE - zkouška LA1 LA1, Brita: 2/13, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  942. SO - Acana agility L, Brita: 7/43, 42.56 s, 1.56 tr. b., 3.74 m/s

  943. SO - Acana jumping L, Brita: 11/46, 39.88 s, 5.88 tr. b., 3.71 m/s

  944. SO - zkouška LA1 LA1, Brita: 4/16, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  945. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  946. Zkouška, Brita: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  947. Zkouška II, Brita: 3/14, 49.16 s, 9.16 tr. b., 3.28 m/s

  948. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  949. AGILITY, Brita: Diskvalifikován

  950. JUMPING, Brita: 1/1, 43.29 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  951. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  952. agility ne L, Brita: Diskvalifikován

  953. agility so L, Brita: 14/37, 67.77 s, 19.77 tr. b., 2.49 m/s

  954. jumping ne L, Brita: Diskvalifikován

  955. jumping so L, Brita: 13/37, 58.42 s, 21.42 tr. b., 2.58 m/s

  956. zkouška A1 LA1, Brita: 5/13, 81.68 s, 26.68 tr. b., 1.96 m/s

  957. zkouška ne LA1, Brita: 5/13, 64.85 s, 9.85 tr. b., 2.5 m/s

  958. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  959. LA1, Brita: Diskvalifikován

  960. LA1 I., Brita: 5/26, 37.99 s, 0.99 tr. b., 3.37 m/s