Cz En

Klára Kokešová

  1. Číslo: 004382
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001914 (L), Brita

  2. 095315 (M), Roxy

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility, Roxy: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility, Roxy: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility, Roxy: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping, Roxy: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping, Roxy: 2/53, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  7. QJ6 Jumping, Roxy: Diskvalifikován

  8. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  9. Zkouška Ne-1 MA3, Roxy: 1/6, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  10. Zkouška Ne-2 MA3, Roxy: Diskvalifikován

  11. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  12. 1. Medium - Agi - Junioři, Roxy: 1/11, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  13. 2. Medium - Agi - Junioři, Roxy: Diskvalifikován

  14. 3. Medium - Jum - Junioři, Roxy: 1/11, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  15. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  16. 1. Jumping M, Roxy: 1/27, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  17. 2. Jumping M, Roxy: 1/27, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  18. Agility M, Roxy: Diskvalifikován

  19. Finále - Agi M, Roxy: Diskvalifikován

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility, Roxy: 5/61, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  22. QA2 agility, Roxy: 3/60, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  23. QA3 agility, Roxy: 1/60, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. QJ1 jumping, Roxy: Diskvalifikován

  25. QJ2 jumping, Roxy: 6/61, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  26. QJ3 jumping, Roxy: 6/60, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  27. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  28. J Agility IV, Roxy: 2/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  29. J Agility V, Roxy: Diskvalifikován

  30. J Agility VI, Roxy: 1/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  31. J Jumping III, Roxy: 1/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  32. J Jumping IV, Roxy: Diskvalifikován

  33. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  34. TRIAL II. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  35. TRIAL I. MA3, Roxy: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  36. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  37. Agility, Roxy: Diskvalifikován

  38. Agility Trial, Roxy: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Agility Trial II, Roxy: 2/10, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  40. Agility Trial III, Roxy: 5/10, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  41. Jumping, Roxy: 2/18, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  42. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  43. Agility I, Roxy: 1/88, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  44. Agility II, Roxy: 16/84, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  45. Jumping I, Roxy: 6/87, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  46. Jumping II, Roxy: 33/87, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  47. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  48. J Agility I, Roxy: 1/15, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  49. J Agility II, Roxy: 6/15, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  50. J Agility III, Roxy: 2/15, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  51. J Jumping I, Roxy: 1/15, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  52. J Jumping II, Roxy: 1/15, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  54. Agility Trial I, Roxy: 1/8, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. Agility Trial II, Roxy: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  56. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  57. Agility MA, Roxy: 2/19, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  58. Jumping MA, Roxy: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  59. Zkouška MA3, Roxy: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  60. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  61. Agility MA, Roxy: 2/22, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  62. Jumping MA, Roxy: 1/21, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  63. Zkouška MA3, Roxy: Diskvalifikován

  64. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  65. Agility Trial I, Roxy: 1/12, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Agility Trial II, Roxy: 1/12, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Jumping Open, Roxy: 2/24, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  68. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  69. TRIAL III. LA2, Brita: Diskvalifikován

  70. TRIAL III. MA3, Roxy: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. TRIAL II. LA2, Brita: Diskvalifikován

  72. TRIAL II. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  73. TRIAL I. LA2, Brita: 3/21, 47.07 s, 6.07 tr. b., 3.34 m/s

  74. TRIAL I. MA3, Roxy: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  75. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  76. Agility MA, Roxy: 1/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  77. Jumping MA, Roxy: 1/23, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  78. Zkouška MA3, Roxy: Diskvalifikován

  79. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  80. TRIAL II. MA3, Roxy: 3/4, 48.12 s, 15.12 tr. b., 3.74 m/s

  81. TRIAL I. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  82. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  83. Agility, Roxy: 2/42, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  84. Agility DRUZSTVA, Roxy: Diskvalifikován

  85. Jumping, Roxy: 4/43, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  86. Jumping DRUZSTVA, Roxy: Diskvalifikován

  87. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  88. Agility Medium, Roxy: Diskvalifikován

  89. Jumping Medium, Roxy: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA3, Roxy: Diskvalifikován

  91. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  92. AGILITY DRUZSTVA, Roxy: 9/26, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  93. J Agility, Roxy: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  94. J Hra, Roxy: 1/19, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  95. J Jumping, Roxy: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  96. JUMPING DRUZSTVA, Roxy: 1/26, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  97. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  98. Agility M, Roxy: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  99. Jumping M, Roxy: 1/15, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  100. ZKOUŠKY MA3, Roxy: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  101. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  102. Agility Open, Roxy: 4/24, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  103. Agility Trial, Roxy: 2/14, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  104. Jumping Open, Roxy: 1/26, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  105. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  106. A3 - 1. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  107. A3 - 2. MA3, Roxy: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  109. CURRICULUM M, Roxy: 6/25, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  110. TRIAL II. LA2, Brita: 8/18, 58.22 s, 13.22 tr. b., 3.09 m/s

  111. TRIAL II. MA3, Roxy: 1/8, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  112. TRIAL I. LA2, Brita: 5/19, 56.42 s, 5.42 tr. b., 3.28 m/s

  113. TRIAL I. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  114. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  115. QA4 Agility, Roxy: Diskvalifikován

  116. QA5 Agility, Roxy: 19/42, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  117. QA6 Agility, Roxy: 6/43, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  118. QJ4 Jumping, Roxy: 3/44, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  119. QJ5 Jumping, Roxy: 11/43, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  120. QJ6 Jumping, Roxy: 21/38, 44.04 s, 15.04 tr. b., 4.13 m/s

  121. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  122. 1. Agility M, Roxy: Diskvalifikován

  123. 1. Jumping M, Roxy: 1/13, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  124. 2. Agility M, Roxy: 1/13, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  125. 2. Jumping M, Roxy: 2/13, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  126. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  127. Finále Ag M, Roxy: 1/12, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  128. I. Agility M, Roxy: 1/28, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  129. I. Jumping M, Roxy: 2/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  130. ll. Jumping M, Roxy: 2/28, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  132. QA1 agility, Roxy: 2/57, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  133. QA2 agility, Roxy: Diskvalifikován

  134. QA3 agility, Roxy: 10/56, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. QJ1 jumping, Roxy: 14/58, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  136. QJ2 jumping, Roxy: 9/58, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  137. QJ3 jumping, Roxy: 32/57, 39.84 s, 5.84 tr. b., 4.59 m/s

  138. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  139. Agility MA, Roxy: 1/13, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  140. Jumping MA, Roxy: 1/13, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  141. Zkouška MA3, Roxy: 1/4, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  142. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  143. Ju Agility IV, Roxy: 3/20, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  144. Ju Agility V, Roxy: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  145. Ju Agility VI, Roxy: 1/20, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  146. Ju Jumping IV, Roxy: 2/20, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  147. Ju Jumping V, Roxy: Diskvalifikován

  148. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  149. Agility Open, Roxy: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Agility Trial, Roxy: 2/9, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  151. Jumping Open, Roxy: Diskvalifikován

  152. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  153. I Agility Open, Roxy: Diskvalifikován

  154. II Agility Open, Roxy: Diskvalifikován

  155. II Jumping Open, Roxy: Diskvalifikován

  156. I Jumping Open, Roxy: 6/69, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  158. Agility I, Roxy: 11/21, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  159. Agility II, Roxy: 4/21, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  160. Agility III, Roxy: 1/21, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  161. Jumping I, Roxy: 1/21, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  162. Jumping II, Roxy: 3/21, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  163. Jumping III, Roxy: 5/20, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  164. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  165. Agility MA, Roxy: 8/18, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Jumping MA, Roxy: Diskvalifikován

  167. Zkouška MA3, Roxy: Diskvalifikován

  168. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  169. Agility I, Roxy: Diskvalifikován

  170. Agility II, Roxy: 1/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  171. Agility III, Roxy: 2/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  172. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  173. Agility MA sobota, Roxy: 1/5, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  174. Jumping MA sobota, Roxy: 1/6, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  175. Zkouška MA3 sobota, Roxy: 1/2, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  176. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  177. Trial II. MA3, Roxy: Diskvalifikován

  178. Trial I. MA3, Roxy: 1/7, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  179. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  180. Agility Ju, Roxy: 11/31, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  181. Agility Ju, Brita: Diskvalifikován

  182. Agility Squads, Brita: 13/76, 48.13 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  183. Agility Squads, Roxy: 1/44, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  184. Hra Ju, Roxy: 1/31, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  185. Hra Ju, Brita: 30/59, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  186. Jumping Ju, Roxy: 10/31, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  187. Jumping Ju, Brita: 20/59, 55.78 s, 9.78 tr. b., 3.55 m/s

  188. Jumping Squads, Roxy: 1/44, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  189. Jumping Squads, Brita: 30/75, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  190. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  191. Agility družstev, Roxy: 31/50, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.64 m/s

  192. Agility jednotlivců, Roxy: 11/47, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  193. Jumping družstev, Roxy: Diskvalifikován

  194. Jumping jednotlivců, Roxy: Diskvalifikován

  195. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  196. LA2 - 1. LA2, Brita: 4/23, 44.85 s, 1.85 tr. b., 3.52 m/s

  197. LA2 - 2. LA2, Brita: 9/23, 50.45 s, 5.45 tr. b., 3.27 m/s

  198. MA2 - 1. MA2, Roxy: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  199. MA2 - 2. MA2, Roxy: Diskvalifikován

  200. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  201. Agility M, Roxy: 1/11, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  202. Jumping M, Roxy: 1/11, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  203. Zkouška MA2, Roxy: 1/3, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  204. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  205. 1. Zk LA2, Brita: 12/23, 55.6 s, 8.6 tr. b., 2.91 m/s

  206. 1. Zk MA2, Roxy: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  207. 2. Zk LA2, Brita: 3/23, 51.76 s, 0.76 tr. b., 3.5 m/s

  208. 2. Zk MA2, Roxy: 1/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  210. 1. Agility M, Roxy: 1/15, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  211. 1. Jumping M, Roxy: 2/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. 2. Agility M, Roxy: 1/15, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  213. 2. Jumping M, Roxy: 2/15, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  214. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  215. Zkouška, Roxy: 2/5, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  216. Zkouška II, Roxy: 2/4, 42.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  217. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  218. Zkouska 1 MA2, Roxy: 1/6, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  219. Zkouska 2 MA2, Roxy: 2/6, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  220. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  221. Jumping M, Roxy: 7/15, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  222. zkouška 3 MA2, Roxy: Diskvalifikován

  223. zkouška 4 MA2, Roxy: Diskvalifikován

  224. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  225. Agility l. M, Roxy: 3/22, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  226. Agility M Fin, Roxy: Diskvalifikován

  227. Jumping II. M, Roxy: Diskvalifikován

  228. Jumping I. M, Roxy: 5/25, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  229. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  230. QA1 agility, Roxy: Diskvalifikován

  231. QA2 agility, Roxy: Diskvalifikován

  232. QA3 agility, Roxy: 11/70, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  233. QJ1 jumping, Roxy: 21/70, 42.04 s, 0.04 tr. b., 4.02 m/s

  234. QJ2 jumping, Roxy: Diskvalifikován

  235. QJ3 jumping, Roxy: 9/67, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  236. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  237. Zkouška MA2, Roxy: 1/2, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  238. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  239. Agility open M, Roxy: Diskvalifikován

  240. Jumping open M, Roxy: 10/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  241. Zkouška MA2, Roxy: 1/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  243. Agility 1 Ju, Roxy: Diskvalifikován

  244. Agility 2 Ju, Roxy: 3/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  245. Agility 3 Ju, Roxy: 3/17, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  246. Agility 4 Ju, Roxy: Diskvalifikován

  247. Jumping 1 Ju, Roxy: 4/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  248. Jumping 2 Ju, Roxy: Diskvalifikován

  249. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  250. Zkouška MA2 1.běh, Roxy: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  251. Zkouška MA2 2.běh, Roxy: 1/7, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  252. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  253. Agility MA, Roxy: 17/30, 54.39 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  254. Jumping MA, Roxy: Diskvalifikován

  255. Zkouška MA2, Roxy: 4/11, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  256. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  257. zkouška 1 MA2, Roxy: 4/5, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  258. zkouška 2 MA2, Roxy: 3/5, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  259. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  260. Agility družstva, Brita: 39/77, 66.32 s, 12.32 tr. b., 2.7 m/s

  261. Agility družstva, Roxy: Diskvalifikován

  262. Agility - junioři, Roxy: 6/25, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  263. Jumping družstva, Roxy: 10/41, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  264. Jumping družstva, Brita: 26/77, 42.15 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  265. Jumping - junioři, Roxy: 3/25, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  266. Jumping - junioři, Brita: Diskvalifikován

  267. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  268. Agility, Roxy: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  269. Agility II, Roxy: Diskvalifikován

  270. Jumping Open, Roxy: Diskvalifikován

  271. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  272. 1. Zk LA2, Brita: 5/14, 65.05 s, 15.05 tr. b., 2.84 m/s

  273. 1. Zk MA2, Roxy: Diskvalifikován

  274. 2. Zk LA2, Brita: Diskvalifikován

  275. 2. Zk MA2, Roxy: Diskvalifikován

  276. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  277. Jumping, Roxy: 1/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  278. Jumping, Brita: 13/37, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.27 m/s

  279. Zkouška, Brita: 1/17, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  280. Zkouška, Roxy: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  281. Zkouška II, Roxy: Diskvalifikován

  282. Zkouška II, Brita: Diskvalifikován

  283. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  284. Agility I, Roxy: 1/5, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  285. Agility II, Roxy: 1/5, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  286. TUNELIADA, Roxy: 12/29, 26.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  287. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  288. agility M, Roxy: 3/18, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  289. zkouška 1 MA1, Roxy: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  290. zkouška 2 MA1, Roxy: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  291. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  292. Agility junioři L, Brita: 2/7, 43.22 s, 8.22 tr. b., 3.47 m/s

  293. Agility junioři M, Roxy: 1/2, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  294. Jumping junioři L, Brita: 5/7, 39.63 s, 7.63 tr. b., 3.1 m/s

  295. Jumping junioři M, Roxy: 1/2, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  296. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  297. Agility open M, Roxy: 8/28, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.7 m/s

  298. Jumping open M, Roxy: Diskvalifikován

  299. Zkouška MA1, Roxy: Diskvalifikován

  300. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  301. I Agility, Roxy: 2/2, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  302. I Agility, Brita: Diskvalifikován

  303. II Agility, Roxy: Diskvalifikován

  304. II Agility, Brita: Diskvalifikován

  305. III Agility, Roxy: 2/2, 37.15 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  306. III Agility, Brita: 6/22, 56.55 s, 7.55 tr. b., 3.15 m/s

  307. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  308. Jump III L, Brita: Diskvalifikován

  309. Jump II L, Brita: 17/34, 40.1 s, 8.1 tr. b., 3.42 m/s

  310. Jump I L, Brita: 20/35, 50.39 s, 15.39 tr. b., 3.37 m/s

  311. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  312. Agility, Brita: 12/72, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  313. Agility - D, Brita: 4/23, 55.45 s, 9.45 tr. b., 3.1 m/s

  314. Jumping, Brita: 22/72, 51.1 s, 13.1 tr. b., 3.13 m/s

  315. Jumping - D, Brita: 2/23, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  316. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  317. SO - agility L, Brita: Diskvalifikován

  318. SO - jumping L, Brita: 14/35, 41.92 s, 6.92 tr. b., 3.24 m/s

  319. SO - Zkouška agility LA2, Brita: 4/17, 54.67 s, 6.67 tr. b., 3.22 m/s

  320. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  321. AGILITY, Brita: 6/26, 58.87 s, 20.87 tr. b., 2.75 m/s

  322. JUMPING, Brita: 11/27, 41.8 s, 5.8 tr. b., 3.56 m/s

  323. LA2, Brita: Diskvalifikován

  324. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  325. Agility, Brita: 13/51, 44.86 s, 5.86 tr. b., 3.48 m/s

  326. Jumping, Brita: 17/49, 43.43 s, 9.43 tr. b., 3.22 m/s

  327. Zkouška, Brita: 5/25, 45.12 s, 4.12 tr. b., 3.13 m/s

  328. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  329. Agility I, Brita: Diskvalifikován

  330. Agility II, Brita: 2/10, 60.13 s, 7.13 tr. b., 2.63 m/s

  331. Agility Open, Brita: 10/21, 70.46 s, 15.46 tr. b., 2.44 m/s

  332. Jumping Open, Brita: 9/21, 52.5 s, 10.5 tr. b., 2.78 m/s

  333. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  334. Agility III - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  335. Agility II - Large - Děti, Brita: 8/15, 44.58 s, 14.58 tr. b., 3.25 m/s

  336. Agility I - Large - Děti, Brita: 12/15, 53.08 s, 18.08 tr. b., 2.92 m/s

  337. Agility IV - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  338. Jumping II - Large - Děti, Brita: 11/15, 44.88 s, 15.88 tr. b., 3.07 m/s

  339. Jumping I - Large - Děti, Brita: 8/15, 43.86 s, 11.86 tr. b., 3.31 m/s

  340. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  341. LA2 II LA2, Brita: 7/15, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.03 m/s

  342. LA2 I LA2, Brita: 5/15, 53.97 s, 6.97 tr. b., 3.43 m/s

  343. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  344. 1. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  345. 2. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  346. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  347. 1. zkouška LA1, Brita: 3/20, 34.02 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  348. 2. zkouška LA1, Brita: 6/20, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  349. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  350. AGILITY, Brita: 3/34, 46.4 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  351. JUMPING, Brita: 5/33, 44.64 s, 4.64 tr. b., 3.43 m/s

  352. LA1, Brita: 3/12, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  353. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  354. Agility jednotlivci, Brita: 5/17, 47.19 s, 0.19 tr. b., 3.28 m/s

  355. Družstva - Agility, Brita: 15/58, 52.74 s, 7.74 tr. b., 3.22 m/s

  356. Družstva - Jumping, Brita: 22/57, 44.04 s, 2.04 tr. b., 3.5 m/s

  357. Jumping jednotlivci, Brita: 2/17, 50.99 s, 3.99 tr. b., 3.55 m/s

  358. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  359. AGILITY L, Brita: 15/39, 76.48 s, 34.48 tr. b., 2.59 m/s

  360. JUMPING L, Brita: Diskvalifikován

  361. ZKOUŠKA LA1, Brita: Diskvalifikován

  362. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  363. NE - Acana jumping L, Brita: 11/39, 41.9 s, 5.9 tr. b., 3.29 m/s

  364. NE - Holdye Memorial Agility L, Brita: 13/41, 49.41 s, 11.41 tr. b., 3.02 m/s

  365. NE - zkouška LA1 LA1, Brita: 2/13, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  366. SO - Acana agility L, Brita: 7/43, 42.56 s, 1.56 tr. b., 3.74 m/s

  367. SO - Acana jumping L, Brita: 11/46, 39.88 s, 5.88 tr. b., 3.71 m/s

  368. SO - zkouška LA1 LA1, Brita: 4/16, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  369. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  370. Zkouška, Brita: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  371. Zkouška II, Brita: 3/14, 49.16 s, 9.16 tr. b., 3.28 m/s

  372. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  373. AGILITY, Brita: Diskvalifikován

  374. JUMPING, Brita: 1/1, 43.29 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  375. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  376. agility ne L, Brita: Diskvalifikován

  377. agility so L, Brita: 14/37, 67.77 s, 19.77 tr. b., 2.49 m/s

  378. jumping ne L, Brita: Diskvalifikován

  379. jumping so L, Brita: 13/37, 58.42 s, 21.42 tr. b., 2.58 m/s

  380. zkouška A1 LA1, Brita: 5/13, 81.68 s, 26.68 tr. b., 1.96 m/s

  381. zkouška ne LA1, Brita: 5/13, 64.85 s, 9.85 tr. b., 2.5 m/s

  382. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  383. LA1, Brita: Diskvalifikován

  384. LA1 I., Brita: 5/26, 37.99 s, 0.99 tr. b., 3.37 m/s