Cz En

018915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Tejčková

    Člen KA

Pes

  1. Faranois Malý pasáček, Sheltie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 6/69, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Jumping Open: 12/69, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 19/69, 47.09 s, 6.09 tr. b., 4.42 m/s

  6. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  7. Jumping M: 3/18, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  8. Zkouška II. MA3: 3/11, 43.53 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  11. Agility 1: 7/79, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  12. Agility 3: 14/76, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  13. Agility 4: 18/72, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Agility Trial: 2/49, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  15. Grand Final: Diskvalifikován

  16. Jumping 1: 12/79, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  19. QA4 Agility: Diskvalifikován

  20. QA5 Agility: 4/56, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  21. QA6 Agility: 7/51, 44.93 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  22. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  23. QJ5 Jumping: 12/53, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  24. QJ6 Jumping: 6/49, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  25. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  26. QA1 agility: 25/61, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. QA2 agility: Diskvalifikován

  28. QA3 agility: 8/60, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. QJ1 jumping: 6/61, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  30. QJ2 jumping: 10/61, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. QJ3 jumping: 10/60, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  32. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  33. Jumping MA3 - I: 3/7, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  34. Jumping MA3 - II: 1/7, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  35. Jumping speciál MA3: 1/7, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  36. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  37. Agility I: 29/88, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 15/87, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  40. Jumping II: 11/87, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  42. Czech Imp Jump: 7/20, 21.91 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  43. Jumping 1: Diskvalifikován

  44. Jumping 2: 2/20, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  46. 1. Jumping M: 4/18, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  47. 2. Jumping M: 1/18, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. 3. Jumping M: 5/18, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  49. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  50. 1. běh MA3: 1/8, 43.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  51. 2. běh MA3: 1/8, 41.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  52. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  53. Agility MA: 4/22, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  54. Jumping MA: 3/21, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  55. Zkouška MA3: 2/15, 43.45 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  57. Czech Imp Jump Medium: 12/24, 20.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  58. Jumping 1 Medium: 4/24, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  59. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  60. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  61. Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  64. Czech Imp Jump Medium: 7/30, 20.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  65. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 Medium: 8/30, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  67. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  68. Jumping I: 2/21, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  69. Jumping II: Diskvalifikován

  70. Jumping III: 6/21, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  72. Agility 1: 7/65, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  73. Agility 2: Diskvalifikován

  74. Agility 3: 16/64, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  75. Agility 4: Diskvalifikován

  76. Jumping 1: 12/65, 34.47 s, 5.47 tr. b., 4.21 m/s

  77. NATIVIA GRAND FINAL: 10/30, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  78. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  79. Agility 1: 4/36, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  80. Agility 2: 19/36, 54.96 s, 10.96 tr. b., 3.55 m/s

  81. Jumping 1: 14/36, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  84. Zkouška1 MA2: 6/11, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  85. Zkouška 2 MA2: 2/11, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  86. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  87. Zkouška 1 MA2: 1/14, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. Zkouška 2 MA2: 2/14, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  90. Jumping I: 3/20, 27.53 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  91. Jumping II: 2/20, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. Jumping III: 5/20, 24.08 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  93. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  94. Agility Open: Diskvalifikován

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: 7/25, 31.5 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  97. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  98. Agility M: 3/9, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  99. Jumping M: 1/9, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  100. Zk MA2: 2/4, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  101. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  102. Agility družstva: 24/44, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  103. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  104. Jumping družstva: 10/44, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  105. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  106. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  107. 1. zkouška MA2: 1/11, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  108. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  109. 3. zkouška MA2: 1/11, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  110. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  111. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  114. ZkA. II. MA2: 1/9, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  115. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  116. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  117. I Agility: 1/5, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  118. II Agility: 2/5, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  119. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Agility I: Diskvalifikován

  122. Agility II: 21/53, 43.59 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  123. Agility III: 10/52, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  124. Agility IV: Diskvalifikován

  125. FINAL: Diskvalifikován

  126. Jumping I: 11/59, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  127. Jumping II: Diskvalifikován

  128. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  129. QA3 Agility: Diskvalifikován

  130. QA4 Agility: Diskvalifikován

  131. QJ3 Jumping: 11/69, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  132. QJ4 Jumping: 31/69, 40.85 s, 5.85 tr. b., 4.16 m/s

  133. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  134. Agility I: Diskvalifikován

  135. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  136. QA1 Agility: 28/88, 50.91 s, 10.91 tr. b., 3.93 m/s

  137. QA2 Agility: 10/82, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  138. QJ1 Jumping: 17/88, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  139. QJ2 Jumping: 14/81, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  140. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  141. MA1 II neděle MA1: 1/6, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  142. MA1 I neděle MA1: 1/6, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  143. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  144. Agility M - neděle M: 4/19, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  145. Agility M - sobota M: 1/20, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  146. Jumping M - neděle M: 1/20, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  147. Jumping M - sobota M: 2/20, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  148. MA1 - neděle MA1: Diskvalifikován

  149. MA1- sobota MA1: 6/6, 32.41 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  150. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  151. Agility M: 4/11, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  152. Jumping M: Diskvalifikován

  153. Zkouška MA1: 1/3, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  154. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  155. Agility: 1/3, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  156. Agility Open: 8/21, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  157. Jumping Open: Diskvalifikován

  158. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  159. druhá zkouška MA1: 1/2, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  160. první zkouška MA1: 1/2, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  162. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  163. Dogmania Jump: 2/17, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  164. Free Jumping Sport: 3/17, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  165. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  166. Agility I: 1/6, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  167. Agility II: 1/6, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  168. Jumping: 1/5, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s