Cz En

QA2 Agility

  1. Datum: 23. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.42 s
  6. Maximální čas: 86.85 s
  7. Délka: 212.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 37.76 5.61 V V
2 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 38.39 5.52 V V
3 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.0 5.44 V V
4 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 39.69 5.34 V V
5 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 39.71 5.34 V V
6 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 42.43 5.0 V V
7 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.88 0.88 44.3 4.79 V V
8 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 1.01 1.01 44.43 4.77 V V
9 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 1 0 0.0 5.0 41.59 5.1 V V
10 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 1 0 0.0 5.0 42.16 5.03 V V
11 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 0 0.0 5.0 42.64 4.97 V V
12 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 1 0.0 5.0 42.66 4.97 V V
13 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 1 0 0.19 5.19 43.61 4.86 V V
14 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 6.15 6.15 49.57 4.28 VD VD
15 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 1 2.71 7.71 46.13 4.6 VD VD
16 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 1 3.52 8.52 46.94 4.52 VD VD
17 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 2 0 0.0 10.0 42.7 4.96 VD VD
18 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 0.0 10.0 43.42 4.88 VD VD
19 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 2 0 0.89 10.89 44.31 4.78 VD VD
20 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 1 1 1.77 11.77 45.19 4.69 VD VD
21 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 1 1 1.82 11.82 45.24 4.69 VD VD
22 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 2 2.06 12.06 45.48 4.66 VD VD
23 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 2 1 0.0 15.0 41.64 5.09 VD VD
24 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 2 0 5.06 15.06 48.48 4.37 VD VD
25 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 13.12 18.12 56.54 3.75 D D
26 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 10.29 20.29 53.71 3.95 D D
27 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 1 0 16.72 21.72 60.14 3.53 D D
28 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 2 2 9.5 29.5 52.92 4.01 BO BO
29 094415 Klára Jůdová Rézinka 4 1 4.83 29.83 48.25 4.39 BO BO
30 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 1 2 23.49 38.49 66.91 3.17 BO BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO