Arrya Gates of Heaven

  1. Plemeno: Mudi
  2. Datum narození: 20. 07. 2018
  3. Pohlaví: fena
  4. Kohoutková výška: 39.0
  5. Velikost: M

Průkazy

  1. 014519 (M), Aneta Obrusníková

    Arrow_down
  2. 059522 (M), Lucie Kolaříková

    Arrow_down

Měření

2022-07-28 přeměřeno komisí FCI 39.0 cm M
2000-01-01 přeměřeno komisí KAČR 39.0 cm M

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility, Aneta Obrusníková: 2/90, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  3. QA5 Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility, Aneta Obrusníková: 5/85, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  5. QJ4 Jumping, Aneta Obrusníková: 8/90, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  6. QJ5 Jumping, Aneta Obrusníková: 9/91, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  7. QJ6 Jumping, Aneta Obrusníková: 7/89, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  9. QA1 Agility, Aneta Obrusníková: 4/99, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  10. QA2 Agility, Aneta Obrusníková: 5/95, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. QA3 Agility, Aneta Obrusníková: 6/92, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  12. QJ1 Jumping, Aneta Obrusníková: 53/99, 39.02 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  13. QJ2 Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping, Aneta Obrusníková: 48/97, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  15. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  16. Agility III 400, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  17. Agility II 400, Aneta Obrusníková: 5/32, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  18. Agility I 400, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  19. Jumping III 400, Aneta Obrusníková: 2/32, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  20. Jumping II 400, Aneta Obrusníková: 1/32, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  21. Jumping I 400, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  23. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 5/30, 24.17 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  25. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  26. Liberec - FCI Agility World Championship 2023, 04. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  27. Agility Squads, Aneta Obrusníková: 26/114, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  28. Jumping Squads, Aneta Obrusníková: 15/114, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  29. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  30. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  31. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: 1/28, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  32. Finals M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  35. Agility družstev M, Aneta Obrusníková: 3/66, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  36. Agility jednotlivci M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  37. Jumping družstev M, Aneta Obrusníková: 38/67, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  38. Jumping jednotlivci M, Aneta Obrusníková: 3/61, 34.83 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  39. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  40. Agility M, Aneta Obrusníková: 5/15, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  41. Jumping M, Aneta Obrusníková: 2/16, 31.48 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  42. MA3, Aneta Obrusníková: 2/9, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  43. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  44. FINAL INDIVIDUALS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 10/20, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  45. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 4/74, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  46. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 7/71, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  47. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 5/74, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  48. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 20/70, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  49. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 7/74, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  50. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Aneta Obrusníková: 3/64, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  51. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  52. Agility OPEN M, Aneta Obrusníková: 1/12, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  53. JUMPING OPEN M, Aneta Obrusníková: 2/12, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  54. ZkA. MA3, Aneta Obrusníková: 1/10, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  55. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  56. Agility 4 M, Aneta Obrusníková: 3/44, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  57. Agility 5 M, Aneta Obrusníková: 5/45, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  58. Agility 6 M, Aneta Obrusníková: 9/34, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  59. Jumping 4 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  60. Jumping 5 M, Aneta Obrusníková: 15/44, 55.03 s, 22.03 tr. b., 3.63 m/s

  61. Jumping 6 M, Aneta Obrusníková: 4/42, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  62. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  63. QA1 Agility, Aneta Obrusníková: 4/64, 42.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  64. QA2 Agility, Aneta Obrusníková: 6/64, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  65. QA3 Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  66. QJ1 Jumping, Aneta Obrusníková: 20/64, 38.47 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  67. QJ2 Jumping, Aneta Obrusníková: 15/63, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  68. QJ3 Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  69. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  70. MA3 I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  71. MA3 II, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  72. MA3 III, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  73. MA3 IV, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  74. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  75. Agility III 400, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  76. Agility II 400, Aneta Obrusníková: 4/24, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  77. Agility I 400, Aneta Obrusníková: 4/24, 34.79 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  78. Jumping III 400, Aneta Obrusníková: 5/22, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  79. Jumping II 400, Aneta Obrusníková: 4/24, 35.88 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  80. Jumping I 400, Aneta Obrusníková: 3/24, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  81. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  82. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 5/30, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  83. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/30, 34.97 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  84. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 4/30, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  85. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  86. Jumping MA, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  88. Agility II / M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  89. Agility I / M, Aneta Obrusníková: 2/29, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  90. Finále / M, Aneta Obrusníková: 2/17, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  91. Jumping III / M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  92. Jumping II / M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  93. Jumping I / M, Aneta Obrusníková: 3/31, 35.88 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  94. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  95. Agility FINÁLE M , Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  96. Agility OPEN sobota M, Aneta Obrusníková: 1/18, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  97. Jumping M neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  98. Jumping sobota M, Aneta Obrusníková: 1/18, 26.79 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  99. Zkouška MA3 sobota, Aneta Obrusníková: 1/14, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  100. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  101. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 1/27, 18.93 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  102. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/27, 34.78 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  103. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/27, 31.19 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  104. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  105. Agility J, Lucie Kolaříková: 3/29, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  106. Agility Squads as Individual, Lucie Kolaříková: 1/42, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  107. Jumping J, Lucie Kolaříková: 17/29, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  108. Jumping Squads as Individual, Lucie Kolaříková: 2/42, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  109. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  110. Jumping / M / 2, Lucie Kolaříková: Diskvalifikován

  111. TACHYON AGILITY / M, Lucie Kolaříková: 20/29, 54.7 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  112. TACHYON JUMPING / M, Lucie Kolaříková: Diskvalifikován

  113. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  114. Agility III / M, Aneta Obrusníková: 2/18, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  115. Agility II / M, Aneta Obrusníková: 5/18, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Agility I / M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  118. Agility, Aneta Obrusníková: 1/73, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  119. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Aneta Obrusníková: 3/73, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  120. Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  121. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  122. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  123. 3. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/12, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  124. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  125. Finále MA, Aneta Obrusníková: 2/24, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  126. MA Agility 2, Aneta Obrusníková: 9/77, 42.71 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  127. MA Agility 3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  128. MA Jumping 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  129. MA Jumping 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  131. Agility OPEN M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  132. Jumping OPEN M, Aneta Obrusníková: 2/16, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  133. ZkA. I. MA3, Aneta Obrusníková: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  134. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  135. II zkouška A2 M, Lucie Kolaříková: 2/3, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  136. I. zkouška A2 M, Lucie Kolaříková: 3/3, 65.06 s, 20.06 tr. b., 3.0 m/s

  137. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  138. QA4 Agility, Aneta Obrusníková: 4/44, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  139. QA5 Agility, Aneta Obrusníková: 3/42, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  140. QA6 Agility, Aneta Obrusníková: 2/41, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  141. QJ4 Jumping, Aneta Obrusníková: 1/44, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  142. QJ5 Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  143. QJ6 Jumping, Aneta Obrusníková: 3/39, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  144. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  145. QA1 Agility, Aneta Obrusníková: 4/64, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. QA2 Agility, Aneta Obrusníková: 5/64, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  147. QA3 Agility, Aneta Obrusníková: 5/61, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  148. QJ1 Jumping, Aneta Obrusníková: 4/64, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  149. QJ2 Jumping, Aneta Obrusníková: 21/62, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  150. QJ3 Jumping, Aneta Obrusníková: 5/48, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  151. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  152. AGILITY M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  153. JUMPING M, Aneta Obrusníková: 3/28, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  154. Zkoušky MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  155. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  156. 3. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/12, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  157. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  158. Agility 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 8/36, 23.88 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  159. Agility 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 12/36, 28.19 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  160. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  162. Sobota MA3 I., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  163. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  164. Agility III 400, Aneta Obrusníková: 1/16, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  165. Agility II 400, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  166. Agility I 400, Aneta Obrusníková: 2/15, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  167. Jumping III 400, Aneta Obrusníková: 2/15, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  168. Jumping II 400, Aneta Obrusníková: 3/16, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  169. Jumping I 400, Aneta Obrusníková: 4/16, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  170. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  171. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  172. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/28, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  173. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/28, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  174. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  175. Agility Spokojenypes.cz M, Aneta Obrusníková: 1/17, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  176. Jelení Agility M, Aneta Obrusníková: 1/17, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  177. Jumping M, Aneta Obrusníková: 11/17, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  178. Jumping Short M, Aneta Obrusníková: 1/17, 21.65 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  179. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  180. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  181. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  182. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/29, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  183. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  184. III. jumpng M, Aneta Obrusníková: 3/22, 22.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  185. II. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/22, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  186. I. jumping M, Aneta Obrusníková: 5/22, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  187. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  188. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 3/24, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  189. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  191. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  192. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  193. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/21, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  194. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 4/19, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  195. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  196. Agility M, Aneta Obrusníková: 2/17, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  197. Jumping M, Aneta Obrusníková: 3/17, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  198. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/12, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  199. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  200. Agility Individual, Aneta Obrusníková: 40/67, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  201. Agility Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 3/72, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. Jumping Individual, Aneta Obrusníková: 11/70, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  203. Jumping Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 9/72, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  204. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  205. Trial I., Aneta Obrusníková: 1/5, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  206. TRIAL II., Aneta Obrusníková: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  207. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  208. 1. zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  209. 2. zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  210. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  211. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Aneta Obrusníková: 10/21, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  212. Agility Spokojenypes.cz M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  213. Jelení Jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  214. Jumping Short M Jacob & Joseph, Aneta Obrusníková: 1/21, 22.18 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  215. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  216. 1. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 4/10, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  217. 2. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/10, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  218. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  219. 1.běh MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  220. 2. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/7, 43.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  221. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  222. Agility I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  223. Agility II, Aneta Obrusníková: 27/62, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  224. Jumping I, Aneta Obrusníková: 3/64, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  225. Jumping II, Aneta Obrusníková: 9/58, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  226. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  227. Agility Trial I, Aneta Obrusníková: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  228. Agility Trial II, Aneta Obrusníková: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  229. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  230. Jumping, Aneta Obrusníková: 1/20, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  231. 1.Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  232. 2.Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  233. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  234. Agility Trial I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  235. Agility Trial II, Aneta Obrusníková: 1/5, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  236. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  237. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  238. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  239. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  240. MA2 - I., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  241. MA2 - II., Aneta Obrusníková: 1/4, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  242. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  243. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  244. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: 1/21, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  245. Finále M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  246. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: 2/22, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  247. Jumping 2 M, Aneta Obrusníková: 1/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  248. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/5, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  249. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  250. 1. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/5, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  252. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  253. 1.běh bez zón, Aneta Obrusníková: 4/26, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  254. 1.běh se zónami, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  255. 2.běh bez zón, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  256. 2.běh se zónami, Aneta Obrusníková: 15/27, 27.19 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  257. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  258. Agility M, Aneta Obrusníková: 11/22, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  259. Jumping M, Aneta Obrusníková: 3/22, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  260. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  261. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  262. Druhá zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  263. První zkouška, Aneta Obrusníková: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  264. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  265. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  266. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 4/29, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  267. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 19/29, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  268. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  269. Zkouška MA1 I, Aneta Obrusníková: 1/12, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  270. Zkouška MA1 II, Aneta Obrusníková: 1/12, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s