Cz En

Arrya Gates of Heaven

  1. Plemeno: Mudi
  2. Datum narození: 20. 07. 2018
  3. Pohlaví: fena
  4. Kohoutková výška: 39.0
  5. Zdroj měření: Změřeno na závodech
  6. Velikost: M

Průkazy

  1. 014519 (M), Aneta Obrusníková

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  2. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  3. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/28, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/28, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  5. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  6. Agility Spokojenypes.cz M, Aneta Obrusníková: 1/17, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  7. Jelení Agility M, Aneta Obrusníková: 1/17, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  8. Jumping M, Aneta Obrusníková: 11/17, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  9. Jumping Short M, Aneta Obrusníková: 1/17, 21.65 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  10. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  11. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/29, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  14. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  15. III. jumpng M, Aneta Obrusníková: 3/22, 22.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  16. II. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/22, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  17. I. jumping M, Aneta Obrusníková: 5/22, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  18. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  19. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 3/24, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  20. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  22. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  23. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 2/21, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 4/19, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  26. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  27. Agility M, Aneta Obrusníková: 2/17, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. Jumping M, Aneta Obrusníková: 3/17, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  29. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/12, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  31. Agility Individual, Aneta Obrusníková: 40/67, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  32. Agility Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 3/72, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  33. Jumping Individual, Aneta Obrusníková: 11/70, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. Jumping Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 9/72, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  35. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  36. Trial I., Aneta Obrusníková: 1/5, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  37. TRIAL II., Aneta Obrusníková: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  38. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  39. 1. zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  42. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Aneta Obrusníková: 10/21, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Agility Spokojenypes.cz M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  44. Jelení Jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  45. Jumping Short M Jacob & Joseph, Aneta Obrusníková: 1/21, 22.18 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  46. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  47. 1. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 4/10, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  48. 2. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/10, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  49. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  50. 1.běh MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  51. 2. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/7, 43.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  52. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. Agility I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  54. Agility II, Aneta Obrusníková: 27/62, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. Jumping I, Aneta Obrusníková: 3/64, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  56. Jumping II, Aneta Obrusníková: 9/58, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  57. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  58. Agility Trial I, Aneta Obrusníková: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  59. Agility Trial II, Aneta Obrusníková: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  60. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  61. 1.Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  62. 2.Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  63. Jumping, Aneta Obrusníková: 1/20, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  64. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  65. Agility Trial I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  66. Agility Trial II, Aneta Obrusníková: 1/5, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  67. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  68. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  69. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  71. MA2 - I., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  72. MA2 - II., Aneta Obrusníková: 1/4, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  73. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  74. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  75. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: 1/21, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Finále M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: 2/22, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  78. Jumping 2 M, Aneta Obrusníková: 1/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  79. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/5, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  80. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  81. 1. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/5, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  84. 1.běh bez zón, Aneta Obrusníková: 4/26, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  85. 1.běh se zónami, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  86. 2.běh bez zón, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  87. 2.běh se zónami, Aneta Obrusníková: 15/27, 27.19 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  89. Agility M, Aneta Obrusníková: 11/22, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  90. Jumping M, Aneta Obrusníková: 3/22, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  91. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  92. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  93. Druhá zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  94. První zkouška, Aneta Obrusníková: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  96. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  97. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 4/29, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  98. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 19/29, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  99. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  100. Zkouška MA1 I, Aneta Obrusníková: 1/12, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  101. Zkouška MA1 II, Aneta Obrusníková: 1/12, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s