014519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Obrusníková, Klub Aktij z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Arrya Gates of Heaven, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  2. Czech Imp Jump Medium: 1/27, 18.93 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  3. Jumping 1 - Medium: 1/27, 34.78 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  4. Jumping 2 - Medium: 1/27, 31.19 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  5. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  6. Agility III / M: 2/18, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  7. Agility II / M: 5/18, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. Agility I / M: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  10. Agility: 1/73, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 3/73, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  12. Jumping: Diskvalifikován

  13. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  14. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  15. 3. Zkouška MA3: 1/12, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  16. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  17. Finále MA: 2/24, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  18. MA Agility 2: 9/77, 42.71 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. MA Agility 3: Diskvalifikován

  20. MA Jumping 1: Diskvalifikován

  21. MA Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  23. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  24. Jumping OPEN M: 2/16, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  25. ZkA. I. MA3: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  26. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  27. QA4 Agility: 4/44, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  28. QA5 Agility: 3/42, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  29. QA6 Agility: 2/41, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. QJ4 Jumping: 1/44, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  31. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ6 Jumping: 3/39, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  33. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  34. QA1 Agility: 4/64, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  35. QA2 Agility: 5/64, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  36. QA3 Agility: 5/61, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. QJ1 Jumping: 4/64, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  38. QJ2 Jumping: 21/62, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  39. QJ3 Jumping: 5/48, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  40. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  41. AGILITY M: Diskvalifikován

  42. JUMPING M: 3/28, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  43. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  45. 3. Zkouška MA3: 1/12, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  46. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  47. Agility 1 - Medium: 8/36, 23.88 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  48. Agility 2 - Medium: 12/36, 28.19 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  49. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  51. Sobota MA3 I.: Diskvalifikován

  52. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  53. Agility III 400: 1/16, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Agility II 400: Diskvalifikován

  55. Agility I 400: 2/15, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  56. Jumping III 400: 2/15, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  57. Jumping II 400: 3/16, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  58. Jumping I 400: 4/16, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  59. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  60. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 - Medium: 1/28, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  62. Jumping 2 - Medium: 2/28, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  63. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  64. Agility Spokojenypes.cz M: 1/17, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  65. Jelení Agility M: 1/17, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  66. Jumping M: 11/17, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  67. Jumping Short M: 1/17, 21.65 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  68. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  69. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 - Medium: 2/29, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  72. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  73. III. jumpng M: 3/22, 22.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  74. II. jumping M: 1/22, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  75. I. jumping M: 5/22, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  76. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  77. Czech Imp Jump Medium: 3/24, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  78. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  80. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  81. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 - Medium: 2/21, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  83. Jumping 2 - Medium: 4/19, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  85. Agility M: 2/17, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  86. Jumping M: 3/17, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  87. Zkouška MA3: 1/12, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  88. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  89. Agility Individual: 40/67, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  90. Agility Squads as Individual: 3/72, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  91. Jumping Individual: 11/70, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  92. Jumping Squads as Individual: 9/72, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  93. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  94. Trial I.: 1/5, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  95. TRIAL II.: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  96. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  97. 1. zkouška: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška: Diskvalifikován

  99. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  100. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 10/21, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  101. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  102. Jelení Jumping M: Diskvalifikován

  103. Jumping Short M Jacob & Joseph: 1/21, 22.18 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  104. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  105. 1. Zkouška MA3: 4/10, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  106. 2. Zkouška MA3: 1/10, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  107. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  108. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  109. 2. běh MA3: 1/7, 43.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: 27/62, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  113. Jumping I: 3/64, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  114. Jumping II: 9/58, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  115. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  116. Agility Trial I: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  117. Agility Trial II: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  118. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  119. Jumping: 1/20, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  120. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  121. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  122. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  123. Agility Trial I: Diskvalifikován

  124. Agility Trial II: 1/5, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  125. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  126. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. I. zkouška MA2: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  128. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  129. MA2 - I.: Diskvalifikován

  130. MA2 - II.: 1/4, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  132. Agility 1 M: Diskvalifikován

  133. Agility 2 M: 1/21, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. Finále M: Diskvalifikován

  135. Jumping 1 M: 2/22, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  136. Jumping 2 M: 1/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  137. Zkouška MA2: 1/5, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  138. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  139. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška MA2: 1/5, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  141. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  142. 1.běh bez zón: 4/26, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  143. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  144. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  145. 2.běh se zónami: 15/27, 27.19 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  146. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  147. Agility M: 11/22, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  148. Jumping M: 3/22, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  149. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  150. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  151. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  152. První zkouška: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  154. Czech Imp Jump: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  155. Jumping 1: 4/29, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  156. Jumping 2: 19/29, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  157. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  158. Zkouška MA1 I: 1/12, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  159. Zkouška MA1 II: 1/12, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s