Cz En

075117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Fuksová

    Člen KA

Pes

  1. Call Me Hippie Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  2. III. Jumping A2&A3: 1/10, 32.09 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  3. II. Jumping A2&A3: 1/10, 28.36 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  4. I. Jumping A2&A3: 1/10, 25.3 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  6. 1.zkouška MA3: 1/4, 36.52 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  7. 2.zkouška MA3: 1/4, 32.85 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  8. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  9. 1. Jumping M: 1/18, 24.57 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  10. 2. Jumping M: 2/18, 24.75 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  11. 3. Jumping M: 1/18, 26.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  12. 4. Jumping M: 1/18, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  13. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  14. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2.zkouška MA3: 1/6, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  16. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  17. Agility M: 8/11, 49.37 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  18. Jumping M: 2/14, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. Zkouška M A3 - Ne: 1/9, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  20. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  21. Zkouška MA3 Neděle: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  23. 1.zkouška MA3: 1/9, 32.63 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  24. 2.zkouška MA3: 6/9, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  25. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  26. Agility I: 14/71, 42.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Jumping I: 1/71, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  29. Jumping II: 16/62, 36.93 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  30. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  31. 1 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. 2 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  34. 1.zkouška MA3: 1/9, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  35. 2.zkouška MA3: 1/9, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  36. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  37. Jumping II M A3: 1/9, 28.22 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  38. Jumping I M A3: 2/9, 31.32 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  39. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  40. Agility Individual: 34/67, 38.35 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  41. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  42. Jumping Individual: Diskvalifikován

  43. Jumping Squads as Individual: 2/72, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  44. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  45. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  46. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  47. ZK1 Medium 3: Diskvalifikován

  48. ZK2 Medium 3: Diskvalifikován

  49. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  50. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  51. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  52. I. agility M: 1/67, 34.36 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  53. II. agility M: Diskvalifikován

  54. II. jumping M: 1/64, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  55. I. jumping M: 39/67, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  57. ZkA. MA3 I.: 1/12, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  58. ZkA. MA3 II.: 1/12, 31.96 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  59. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  60. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  63. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  64. ZkA. MA2 II.: 1/6, 30.35 s, 10.0 tr. b., 6.26 m/s

  65. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  66. Agility: 1/12, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  67. Jumping: 4/12, 23.73 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  68. Zkouška A2: 1/4, 27.84 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  69. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  70. Agility Open M: Diskvalifikován

  71. Jumping Open M: Diskvalifikován

  72. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  74. Agility Open M: Diskvalifikován

  75. Jumping Open M: Diskvalifikován

  76. Jumping Open M I.: 1/10, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  77. Jumping Open M II.: Diskvalifikován

  78. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  79. ZkA. MA2 I.: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  80. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  81. Agility 1: 14/79, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  82. Agility 2: 7/70, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  83. Agility 3: Diskvalifikován

  84. Agility 4: 1/72, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  85. Agility Trial: 4/15, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  86. Grand Final: Diskvalifikován

  87. Jumping 1: 24/79, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  90. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  91. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  92. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  93. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  94. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  95. QA4 Agility: Diskvalifikován

  96. QA5 Agility: Diskvalifikován

  97. QA6 Agility: Diskvalifikován

  98. QJ4 Jumping: 13/55, 41.18 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  99. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  100. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  101. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  102. A2M neděle: 1/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  103. A2M sobota: Diskvalifikován

  104. Agility neděle: 5/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  105. Agility sobota: Diskvalifikován

  106. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  107. Jumping sobota: Diskvalifikován

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  109. QA1 agility: 1/61, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  110. QA2 agility: Diskvalifikován

  111. QA3 agility: Diskvalifikován

  112. QJ1 jumping: 25/61, 41.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  113. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  114. QJ3 jumping: 1/60, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  116. Agility I: 27/88, 35.03 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  117. Agility II: Diskvalifikován

  118. Jumping I: 63/87, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  119. Jumping II: Diskvalifikován

  120. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  121. Agility open M: 1/28, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  122. Jumping open M: Diskvalifikován

  123. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  125. Jumping M 1: 1/15, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  126. Jumping M 2: Diskvalifikován

  127. Jumping M 3: Diskvalifikován

  128. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  129. III. jumping M: Diskvalifikován

  130. II.jumping M: Diskvalifikován

  131. I. jumping M: Diskvalifikován

  132. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  133. II. zkouška MA2: 1/5, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  134. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  136. AGILITY: 1/18, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  137. JUMPING: Diskvalifikován

  138. MA2: 1/4, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  139. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  140. 1. běh MA2: 1/8, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  141. 2. běh MA2: 1/8, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  142. 3. běh MA2: Diskvalifikován

  143. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  144. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  145. 2. Zka - MA1: Diskvalifikován

  146. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  147. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  148. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  149. Zk.A MA1: 1/3, 24.85 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  150. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  151. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  152. A1 - 2. MA1: 1/9, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  153. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  154. Agility I: Diskvalifikován

  155. Jumping I: 1/37, 26.58 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  156. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  157. JUMPING: Diskvalifikován

  158. Jumping II: Diskvalifikován

  159. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  160. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  161. QA1 agility: Diskvalifikován

  162. QA2 agility: Diskvalifikován

  163. QA3 agility: 24/56, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  164. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  165. QJ2 jumping: 34/58, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  166. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  167. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  168. Agility M: Diskvalifikován

  169. JUMPING M: 14/21, 32.22 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  170. Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  171. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  172. Jumpy A1 - I.běh MA1: Diskvalifikován

  173. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  174. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  175. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  176. Agility M Ne: Diskvalifikován

  177. Agility M So: Diskvalifikován

  178. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  179. Jumping M So: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  181. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  182. Jumping 1 Medium: 1/24, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  183. Jumping 2 Medium: 15/24, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  184. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  185. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  186. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  188. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  189. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  190. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  191. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  193. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  194. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  195. Jumping 2 Medium: 11/29, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  196. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  197. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  198. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  199. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován