Lucie Bidlová

  1. Číslo: 003357
  2. OSA: Dingo
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 058211 (M), A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje

    Arrow_down
  2. 009613 (XS), Jessica Žlutá řeka

    Arrow_down
  3. 083514 (I), Triss

    Arrow_down
  4. 086318 (I), Bee Free Crazy Beautiful

    Arrow_down
  5. 010019 (M), Ember Ellin Bellamoon

    Arrow_down
  6. 021121 (M), A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  2. Czech Imp Jump Intermediate, Triss: 12/21, 21.51 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  3. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/27, 20.85 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  4. Jumping 1 - Intermediate, Triss: Diskvalifikován

  5. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 3/27, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  6. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  7. Praha - Hostivař - IV. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 30. 09. 2023

  8. Agility MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/16, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  9. Jumping MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/16, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  10. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  11. Agility "AKINU" M, Ember Ellin Bellamoon: 7/29, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  12. Jumping "Fish4Dog" M, Ember Ellin Bellamoon: 1/30, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  13. Zkouška "D-BARF" M A3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  14. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  15. Agility družstev M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  16. Agility jednotlivci M, Ember Ellin Bellamoon: 15/65, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  17. Jumping družstev M, Ember Ellin Bellamoon: 7/67, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  18. Jumping jednotlivci M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  19. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  20. 1.Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 5/10, 46.36 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  21. 2.Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  22. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  23. FINAL INDIVIDUALS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 2/20, 41.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  24. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 5/74, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  25. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 10/71, 41.03 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  26. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 8/74, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  27. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 5/70, 43.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 15/74, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  29. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, Ember Ellin Bellamoon: 10/64, 49.89 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  31. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 8/63, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  32. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  33. Agility 3 M, Ember Ellin Bellamoon: 10/62, 42.81 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  34. Agility 4 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  35. Exam MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 7/51, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  38. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  39. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  40. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  41. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/75, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  44. Agility 4 M, Ember Ellin Bellamoon: 13/44, 42.94 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  45. Agility 5 M, Ember Ellin Bellamoon: 6/45, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  46. Agility 6 M, Ember Ellin Bellamoon: 5/34, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  47. Jumping 4 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  48. Jumping 5 M, Ember Ellin Bellamoon: 14/44, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  49. Jumping 6 M, Ember Ellin Bellamoon: 5/42, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  50. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  51. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 41.22 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  53. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  54. QA1 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 13/64, 42.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  55. QA2 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 7/64, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  56. QA3 Agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  57. QJ1 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 5/64, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  58. QJ2 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 3/63, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. QJ3 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 21/64, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  60. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  61. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: 1/27, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/27, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  63. Krátký jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/27, 21.21 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  64. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  65. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  66. Agility 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  67. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/24, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  68. Agility 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  69. Finále M, Ember Ellin Bellamoon: 1/18, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  70. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/24, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  73. Jumping 2 ML, Triss: 7/19, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  74. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  75. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 43.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  77. 3. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  78. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  79. Jumping 2+3 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/19, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  80. MA3 I, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  81. MA3 II, Ember Ellin Bellamoon: 8/15, 49.13 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  83. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  84. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 16/20, 29.93 s, 12.93 tr. b., 3.84 m/s

  85. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: 2/20, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 2/25, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  88. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: 9/20, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  89. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  90. Agility III 300, Ember Ellin Bellamoon: 1/33, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  91. Agility II 300, Ember Ellin Bellamoon: 10/38, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  92. Agility I 300, Ember Ellin Bellamoon: 3/40, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  93. Jumping III 300, Ember Ellin Bellamoon: 2/35, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  94. Jumping II 300, Ember Ellin Bellamoon: 3/40, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  95. Jumping I 300, Ember Ellin Bellamoon: 2/41, 36.36 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  96. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  97. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 6/30, 23.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  98. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 6/17, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  99. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 4/30, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  100. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 6/30, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  102. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  103. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  104. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 7/27, 21.54 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  105. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 8/26, 22.11 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  106. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 2/27, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  107. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: 15/27, 40.03 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  108. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 4/27, 31.36 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  109. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: 13/26, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  110. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  111. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  114. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 6/27, 20.98 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  115. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 14/19, 21.38 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  116. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 4/27, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  117. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: 9/19, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  118. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/27, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  119. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: 3/19, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  120. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  121. Agility M Inca Collagen, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  122. Agility ML Krmení.cz, Triss: Diskvalifikován

  123. Jumping M Grešík, Ember Ellin Bellamoon: 3/25, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  124. Jumping ML PET2Me registr zvířat, Triss: Diskvalifikován

  125. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, Ember Ellin Bellamoon: 9/15, 42.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  126. Zkouška MLA2 DogLover, Triss: 4/6, 38.97 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  127. Praha - Hostivař - III. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 10. 09. 2022

  128. Agility MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  129. Jumping MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/13, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  130. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  131. Agility, Ember Ellin Bellamoon: 7/73, 43.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  133. Jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  134. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Ember Ellin Bellamoon: 3/73, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  135. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  136. ZKOUŠKA I., Ember Ellin Bellamoon: 1/12, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  137. ZKOUŠKA II., Ember Ellin Bellamoon: 3/12, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  138. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  139. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  141. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  142. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  143. 1. Jumping ML, Triss: 6/9, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  144. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  145. 2. Jumping ML, Triss: 2/9, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  146. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  147. 3. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  148. 4. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/13, 26.36 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  149. 4. Jumping ML, Triss: 5/9, 26.67 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  150. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  151. Finále MA, Ember Ellin Bellamoon: 4/24, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  152. MA Agility 1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  153. MA Agility 2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  154. MA Agility 3, Ember Ellin Bellamoon: 27/54, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  155. MA Agility 4, Ember Ellin Bellamoon: 20/72, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  156. MA Jumping 1, Ember Ellin Bellamoon: 7/77, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  157. MA Jumping 2, Ember Ellin Bellamoon: 16/75, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  158. Zkouška Exam M A3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  159. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  160. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/64, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Agility 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  162. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  163. Agility 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/64, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  165. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 ML, Triss: 6/43, 34.94 s, 5.0 tr. b., 6.3 m/s

  168. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  169. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  170. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  172. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  173. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  174. QA4 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 10/44, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  175. QA5 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 2/42, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  176. QA6 Agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  177. QJ4 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 2/44, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  178. QJ5 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 6/44, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  179. QJ6 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  180. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  181. Agility "OdJanči" ML, Triss: Diskvalifikován

  182. Agility "t-shock" M, Ember Ellin Bellamoon: 2/23, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  183. Jumping A2,A3 "FIRSTANIMAL" ML, Triss: 6/7, 29.73 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  184. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/17, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  185. Zkouška "Collalloc" ML2, Triss: 1/4, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  186. Zkouška "ZERO" MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  187. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  188. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/72, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  189. Agility 1 ML, Triss: 21/45, 51.38 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  190. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  191. Agility 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  192. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  193. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  194. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 3/69, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  195. Jumping 2 ML, Triss: 15/43, 40.51 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  196. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  197. Zkouška M A3 - I., Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  198. Zkouška M A3 - II. , Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  199. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  200. Zkouška M A3 I, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  201. Zkouška M A3 II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  202. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  203. QA1 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 23/64, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  204. QA2 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 17/64, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  205. QA3 Agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  206. QJ1 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 23/64, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  207. QJ2 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  208. QJ3 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 8/48, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  209. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  210. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 7/10, 41.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  211. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  212. Agility Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  213. Agility Open ML, Triss: Diskvalifikován

  214. Jumping Open M, Ember Ellin Bellamoon: 1/18, 31.15 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  215. Jumping Open ML, Triss: Diskvalifikován

  216. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  217. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  218. 1. jumping M veteráni, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  219. 2. jumping M veteráni, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 22.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  220. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  221. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  222. Jumping 1 - ML, Triss: 3/10, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  223. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  224. Jumping 2 - ML, Triss: 2/10, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  225. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  226. Jumping 3 - ML, Triss: Diskvalifikován

  227. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  228. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 2/9, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  229. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  230. 3. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  231. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  232. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/14, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  233. 1. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  234. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/14, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  235. 2. Jumping ML, Triss: 3/10, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  236. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  237. 3. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  238. 4. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/13, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  239. 4. Jumping ML, Triss: 1/10, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  240. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  241. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 21.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  242. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 4/16, 24.52 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  243. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  244. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 39.65 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  246. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: 4/16, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  247. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  248. Agility III 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  249. Agility III 500, Triss: 7/25, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  250. Agility II 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  251. Agility I 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  252. Agility I 500, Triss: 6/26, 44.56 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  253. Jumping III 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  254. Jumping III 500, Triss: 1/22, 44.08 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  255. Jumping II 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  256. Jumping II 500, Triss: 10/26, 41.05 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  257. Jumping I 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  258. Jumping I 500, Triss: Diskvalifikován

  259. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  260. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  261. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  263. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  264. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  265. 1.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  266. 2.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  267. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  268. 1.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  269. 2.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 42.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  270. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  271. 1. Zkouška MLA2, Triss: 2/4, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  272. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  273. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  274. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  275. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  276. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  277. 2. Zkouška MLA2, Triss: 1/3, 29.12 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  278. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  279. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 41.05 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  280. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  281. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  282. III. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/12, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  283. III. jumping ML, Triss: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  284. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/12, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  285. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  286. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 24.29 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  287. I. jumping ML, Triss: 1/7, 23.81 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  288. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  289. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  290. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  291. 3. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  292. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  293. Agility Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  294. Agility Open ML, Triss: 2/4, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  295. Agility Veteráni M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  296. Jumping Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  297. Jumping Open ML, Triss: Diskvalifikován

  298. Jumping Veteráni M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  299. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  300. Zkouška MLA2, Triss: 1/2, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  301. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  302. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, Ember Ellin Bellamoon: 1/24, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  303. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, Triss: Diskvalifikován

  304. Jumping FirstAnimal M, Ember Ellin Bellamoon: 2/25, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  305. Jumping FirstAnimal ML, Triss: 10/23, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  306. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. ML, Triss: 1/3, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  307. Zkouška A3 Josera M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  308. Praha - Hostivař - II. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 25. 09. 2021

  309. Agility MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 2/10, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  310. Jumping MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/10, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  311. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  312. Agility Individual, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  313. Agility Squads as Individual, Ember Ellin Bellamoon: 4/73, 42.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  314. Jumping Individual, Ember Ellin Bellamoon: 7/72, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  315. Jumping Squads as Individual, Ember Ellin Bellamoon: 5/73, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  316. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  317. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  318. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Triss: Diskvalifikován

  319. Agility Spokojenypes.cz M, Ember Ellin Bellamoon: 2/19, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  320. Agility Spokojenypes.cz ML, Triss: Diskvalifikován

  321. Jelení Jumping Short M, Ember Ellin Bellamoon: 14/21, 23.53 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  322. Jelení Jumping Short ML, Triss: 9/21, 22.25 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  323. Jelení Jumping Short XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/4, 24.6 s, 50.0 tr. b., 4.8 m/s

  324. PetExpert Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/21, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  325. PetExpert Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  326. PetExpert Jumping XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  327. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  328. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/18, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  329. 1. Jumping ML, Triss: 4/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  330. 1. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  331. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  332. 2. Jumping ML, Triss: 9/15, 29.99 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  333. 2. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  334. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  335. 3. Jumping ML, Triss: 1/15, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  336. 3. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  337. 4. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/18, 26.29 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  338. 4. Jumping ML, Triss: 2/15, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  339. 4. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  340. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  341. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  342. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  343. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  344. Zkouška MA3 I., Ember Ellin Bellamoon: 1/2, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  345. Zkouška MA3 II., Ember Ellin Bellamoon: 1/2, 43.7 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  346. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  347. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  348. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 21/41, 48.99 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  349. Agility 3 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  350. Agility 4 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  351. FARMINA Grand finale M, Ember Ellin Bellamoon: 17/24, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  352. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 6/45, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  353. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 9/42, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  354. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 43.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  355. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  356. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  357. 1. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  358. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  359. 2. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  360. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/15, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  361. 3. Jumping ML, Triss: 3/10, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  362. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  363. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/61, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  364. Agility 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  365. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  366. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/62, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  367. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  368. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/51, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  369. Jumping 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  370. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  371. 1. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  372. 1. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  373. 1. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  374. 1. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  375. 2. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  376. 2. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  377. 2. zkouška A2 ML, Triss: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  378. 2. zkouška A2 ML, Triss: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  379. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  380. 1. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  381. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  382. 2. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  383. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  384. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  385. II. Zk MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  386. I. Zk MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  387. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  388. 1. Agility M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: Diskvalifikován

  389. 1. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  390. 1. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  391. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/22, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  392. 1. Jumping M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: Diskvalifikován

  393. 1. Jumping ML, Triss: 5/7, 31.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  394. 2. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: 8/22, 31.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  395. 2. Agility M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: 9/22, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  396. 2. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  397. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 4/21, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  398. 2. Jumping M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: 10/21, 26.35 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  399. 2. Jumping ML, Triss: 1/7, 21.07 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  400. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  401. 1. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  402. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  403. 2. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  404. 2. Zkouška MLA2, Triss: 1/3, 38.85 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  405. 3. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  406. 3. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  407. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  408. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 5/16, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  409. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: 5/16, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  410. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  411. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  412. Agility Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/72, 51.6 s, 1.6 tr. b., 3.99 m/s

  413. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 47/72, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  414. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  415. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 44.82 s, 6.82 tr. b., 3.59 m/s

  416. Agility ML, Triss: 3/11, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  417. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  418. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  419. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/2, 45.66 s, 1.66 tr. b., 3.83 m/s

  420. Zkouška MLA2, Triss: 1/2, 34.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  421. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  422. 1. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 22.25 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  423. 1. Jumping A2/A3, Triss: 5/10, 27.61 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  424. 2. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  425. 2. Jumping A2/A3, Triss: 6/10, 29.74 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  426. 3. jumping A2/A3, Triss: 5/10, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  427. 3. jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  428. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  429. 1. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 22.25 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  430. 1. Jumping A2/A3, Triss: 5/10, 27.61 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  431. 2. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  432. 2. Jumping A2/A3, Triss: 6/10, 29.74 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  433. 3. jumping A2/A3, Triss: 5/10, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  434. 3. jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  435. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  436. Zkouška 1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  437. Zkouška 2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  438. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  439. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: 1/19, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  440. Jumping 1 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/19, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  441. Jumping 1 - ML, Triss: 10/13, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  442. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  443. Jumping 2 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/18, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  444. Jumping 2 - ML, Triss: 10/13, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  445. Jumping 3 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/18, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  446. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  447. Jumping 3 - ML, Triss: Diskvalifikován

  448. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  449. I. agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  450. I. agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  451. I. agility ML, Triss: 14/38, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  452. II. agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/67, 47.96 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  453. II. agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  454. II. agility ML, Triss: Diskvalifikován

  455. II. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/64, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  456. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  457. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  458. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 6/67, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  459. I. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 37/67, 48.28 s, 7.28 tr. b., 3.91 m/s

  460. I. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  461. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  462. II. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  463. I. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  464. I. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  465. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  466. Agility ML sobota, Triss: Diskvalifikován

  467. Agility M sobota, Ember Ellin Bellamoon: 8/15, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  468. Jumping ML sobota, Triss: 3/7, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  469. Jumping M sobota, Ember Ellin Bellamoon: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  470. Zkouška MA2 sobota, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  471. Zkouška MLA2 sobota, Triss: Diskvalifikován

  472. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  473. III. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  474. III. jumping ML, Triss: 1/13, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  475. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  476. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  477. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  478. I. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  479. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  480. MA2 - 1 běh, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  481. MA2 - 2 běh, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  482. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  483. 1.běh bez zón, Ember Ellin Bellamoon: 5/26, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  484. 1.běh bez zón, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/26, 24.09 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  485. 1.běh se zónami, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  486. 1.běh se zónami, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  487. 2.běh bez zón, Ember Ellin Bellamoon: 2/24, 16.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  488. 2.běh bez zón, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/24, 19.41 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  489. 2.běh se zónami, Ember Ellin Bellamoon: 5/27, 22.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  490. 2.běh se zónami, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/27, 26.86 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  491. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  492. Agility MA, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  493. Agility MLA, Triss: Diskvalifikován

  494. Jumping MA, Ember Ellin Bellamoon: 1/30, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  495. Jumping MLA, Triss: Diskvalifikován

  496. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 5/11, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  497. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  498. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  499. 1. Zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  500. 1. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  501. 2. Zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/6, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  502. 2. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  503. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  504. 1.zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  505. 2.zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/3, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  506. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  507. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  508. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  509. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  510. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 2/3, 21.98 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  511. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  512. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  513. Jumping I, Triss: 1/21, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  514. Jumping I, Ember Ellin Bellamoon: 2/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  515. Jumping I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/16, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  516. Jumping II, Triss: 3/21, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  517. Jumping II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/16, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  518. Jumping II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  519. Jumping III, Triss: 1/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  520. Jumping III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/16, 34.86 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  521. Jumping III, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  522. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  523. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  524. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  525. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  526. Jump Zk MA1 I., Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  527. Jump Zk MA1 II., Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  528. Jump Zk MLA2 I., Triss: Diskvalifikován

  529. Jump Zk MLA2 II., Triss: Diskvalifikován

  530. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  531. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  532. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  533. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  534. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  535. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/25, 45.94 s, 5.94 tr. b., 3.92 m/s

  536. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  537. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  538. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/25, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  539. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/25, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  540. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  541. Zkouška A1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  542. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  543. Zkouška A3 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  544. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  545. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  546. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: 10/16, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  547. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/16, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  548. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  549. Zkouska MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  550. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  551. Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  552. Agility Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  553. Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/69, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  554. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/69, 47.5 s, 6.5 tr. b., 4.38 m/s

  555. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  556. MA3 - I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  557. MA3 - II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  558. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  559. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  560. Jumping 1 - ML, Triss: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  561. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  562. Jumping 2 - ML, Triss: 2/8, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  563. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 1/10, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  564. Jumping 3 - ML, Triss: 1/8, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  565. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  566. Jumping Light, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  567. Jumping Standard, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/16, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  568. Jumping Standard, Triss: 5/15, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  569. Jumping Standard, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  570. 1.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  571. 1.zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  572. 2.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 44.29 s, 6.29 tr. b., 3.88 m/s

  573. 2.zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 5/8, 33.41 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  574. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  575. Ne. - Agility II. M, Ember Ellin Bellamoon: 26/52, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  576. Ne. - Jumping II. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  577. So. - Agility I. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  578. So. - Jumping I. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  579. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  580. II. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  581. I. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 2/6, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  582. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  583. Jumping MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  584. Jumping MA2+MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/8, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  585. 1.Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/4, 33.75 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  586. 1.Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  587. 2.Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  588. 2.Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  589. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  590. Agility finale medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  591. Nedele Jumping medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  592. Nedele Jumping medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  593. Nedele zkouska MA1, Ember Ellin Bellamoon: 2/6, 26.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  594. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  595. QA1 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 29/61, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  596. QA1 agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  597. QA2 agility, Ember Ellin Bellamoon: 25/60, 43.84 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  598. QA2 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  599. QA3 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/60, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  600. QA3 agility, Ember Ellin Bellamoon: 40/60, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  601. QJ1 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  602. QJ1 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  603. QJ2 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  604. QJ2 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  605. QJ3 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/60, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  606. QJ3 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  607. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  608. Druhá zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  609. První zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  610. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  611. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  612. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  613. Zkouška MA1 I, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  614. Zkouška MA1 II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  615. Zkouška MA3 I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  616. Zkouška MA3 II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 48.18 s, 5.18 tr. b., 4.19 m/s

  617. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  618. Agility I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/88, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  619. Agility I, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  620. Agility II, Ember Ellin Bellamoon: 41/84, 50.74 s, 21.74 tr. b., 3.78 m/s

  621. Agility II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  622. Jumping I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 35/87, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  623. Jumping I, Ember Ellin Bellamoon: 50/87, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  624. Jumping II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/87, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  625. Jumping II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  626. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  627. I. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 4/6, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  628. 2. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  629. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  630. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  631. Agility open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  632. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/28, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  633. Jumping open M, Ember Ellin Bellamoon: 2/28, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  634. Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  635. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  636. MA1 I., Ember Ellin Bellamoon: 5/5, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  637. MA1 II., Ember Ellin Bellamoon: 4/5, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  638. MA1 III., Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  639. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  640. Zkouška LA2 I, Triss: Diskvalifikován

  641. Zkouška LA2 II, Triss: Diskvalifikován

  642. Zkouška MA3 I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  643. Zkouška MA3 II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  644. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  645. II. zkouška LA2, Triss: 5/17, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  646. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  647. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  648. Zkouška III. LA2, Triss: 11/19, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  649. Zkouška II. LA2, Triss: 5/19, 34.31 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  650. Zkouška I. LA2, Triss: 15/19, 33.28 s, 20.0 tr. b., 5.17 m/s

  651. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  652. Agility open L, Triss: 6/20, 38.02 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  653. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/15, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  654. Agility Special kříženci L, Triss: Diskvalifikován

  655. Jumping open L, Triss: 2/20, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  656. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  657. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  658. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/42, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  659. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/43, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  660. Agility DRUZSTVA, Triss: Diskvalifikován

  661. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/43, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  662. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  663. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/43, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  664. Jumping DRUZSTVA, Triss: Diskvalifikován

  665. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  666. Agility L, Triss: 1/16, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  667. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  668. A2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  669. A3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  670. Jumping L, Triss: 5/17, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  671. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/14, 43.61 s, 5.61 tr. b., 3.92 m/s

  672. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  673. JUMPING 1 L, Triss: 12/24, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  674. JUMPING 1 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  675. JUMPING 2 L, Triss: 8/24, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  676. JUMPING 2 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/12, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  677. Zkouška LA2, Triss: 2/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  678. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  679. Zkouška 2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  680. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 40.29 s, 2.29 tr. b., 3.9 m/s

  681. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  682. Agility II. L, Triss: 27/92, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  683. Agility II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/48, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  684. Agility I. L, Triss: 44/94, 45.38 s, 19.38 tr. b., 4.01 m/s

  685. Agility I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/48, 42.92 s, 16.92 tr. b., 3.96 m/s

  686. Jumping II. L, Triss: Diskvalifikován

  687. Jumping II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/49, 38.19 s, 0.19 tr. b., 4.19 m/s

  688. Jumping I. L, Triss: 21/94, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  689. Jumping I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/48, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  690. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  691. Agility_, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  692. Agility_, Triss: Diskvalifikován

  693. Jumping_, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  694. Jumping_, Triss: Diskvalifikován

  695. Zkouška - LA2, Triss: Diskvalifikován

  696. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  697. I Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/69, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  698. I Agility Open, Triss: 33/139, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  699. II Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/66, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  700. II Agility Open, Triss: Diskvalifikován

  701. II Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/66, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  702. II Jumping Open, Triss: 61/135, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  703. I Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/69, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  704. I Jumping Open, Triss: Diskvalifikován

  705. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  706. Agility Open L, Triss: Diskvalifikován

  707. Agility Open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  708. Jumping Open L, Triss: Diskvalifikován

  709. Jumping Open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/28, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  710. Zkoušky LA2, Triss: Diskvalifikován

  711. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  712. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/30, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  713. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/31, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  714. Agility, Triss: Diskvalifikován

  715. Agility, Triss: Diskvalifikován

  716. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 46.09 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  717. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/31, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  718. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/30, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  719. Jumping, Triss: 10/47, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  720. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  721. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  722. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  723. Agility, Triss: Diskvalifikován

  724. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  725. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  726. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  727. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  728. Agility LA sobota, Triss: 14/60, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  729. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/16, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  730. Jumping LA neděle, Triss: 7/62, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  731. Jumping LA sobota, Triss: 6/59, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  732. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/15, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  733. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/16, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  734. Velké finále LA neděle, Triss: 14/32, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  735. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/8, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  736. Zkoušky LA2 neděle, Triss: Diskvalifikován

  737. Zkoušky LA2 sobota, Triss: 10/22, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  738. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  739. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  740. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  741. Agility, Triss: Diskvalifikován

  742. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  743. Jumping, Triss: 10/44, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  744. Zkouška LA2, Triss: 10/20, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  745. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  746. II. zkouška LA2, Triss: 5/30, 26.41 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  747. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  748. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  749. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  750. Jumping 1 Large, Triss: 8/51, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  751. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  752. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  753. Okrouhlice, 1. běh, Triss: 7/14, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  754. Okrouhlice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  755. 0, Triss: Diskvalifikován

  756. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  757. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  758. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  759. Jumping L, Triss: 4/48, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  760. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  761. Zkouška - LA2, Triss: Diskvalifikován

  762. Zkouška - MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  763. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  764. Jumping II. L, Triss: 7/21, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  765. Jumping II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  766. Jumping I. L, Triss: 3/21, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  767. Jumping I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  768. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  769. Zkouška 1 - LA2, Triss: Diskvalifikován

  770. Zkouška 2 - LA2, Triss: 5/16, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  771. Zkouška 3 - LA2, Triss: Diskvalifikován

  772. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  773. Agility družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 25/50, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  774. Agility jednotlivců, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/47, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  775. Jumping družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/50, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  776. Jumping jednotlivců, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/47, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  777. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  778. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  779. AGILITY, Triss: 15/40, 46.56 s, 32.56 tr. b., 3.59 m/s

  780. JUMPING LA2, Triss: Diskvalifikován

  781. JUMPING MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  782. LA2, Triss: Diskvalifikován

  783. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  784. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  785. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  786. Jumping, Triss: 17/32, 35.17 s, 10.17 tr. b., 3.7 m/s

  787. 1.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/6, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  788. 1.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  789. 2.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  790. 2.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  791. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  792. Agility - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/50, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  793. Agility - Ne, Triss: Diskvalifikován

  794. Agility - So, Triss: Diskvalifikován

  795. Agility - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  796. Jumping - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/52, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  797. Jumping - Ne, Triss: Diskvalifikován

  798. Jumping - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/53, 31.8 s, 0.8 tr. b., 4.06 m/s

  799. Jumping - So, Triss: Diskvalifikován

  800. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  801. Ne-, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  802. Ne-, Triss: Diskvalifikován

  803. Ne-Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  804. Ne-Agility, Triss: Diskvalifikován

  805. Ne-Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  806. Ne-Jumping, Triss: 4/34, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  807. So-, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  808. So-, Triss: Diskvalifikován

  809. So-Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/16, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  810. So-Agility, Triss: Diskvalifikován

  811. So-Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  812. So-Jumping, Triss: 1/40, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  813. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  814. QA4 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/49, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  815. QA4 agility, Triss: Diskvalifikován

  816. QA5 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  817. QA5 agility, Triss: Diskvalifikován

  818. QA6 agility, Triss: Diskvalifikován

  819. QA6 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  820. QJ4 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/48, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  821. QJ4 jumping, Triss: Diskvalifikován

  822. QJ5 jumping, Triss: Diskvalifikován

  823. QJ5 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  824. QJ6 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/49, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  825. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  826. 1. běh LA2, Triss: Diskvalifikován

  827. 2. běh LA2, Triss: Diskvalifikován

  828. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  829. QA1 agility, Triss: Diskvalifikován

  830. QA1 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  831. QA2 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/67, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  832. QA2 agility, Triss: Diskvalifikován

  833. QA3 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/70, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  834. QA3 agility, Triss: Diskvalifikován

  835. QJ1 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/70, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  836. QJ1 jumping, Triss: 56/135, 42.56 s, 13.56 tr. b., 3.67 m/s

  837. QJ2 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 36/69, 40.99 s, 7.99 tr. b., 4.17 m/s

  838. QJ2 jumping, Triss: 47/135, 38.69 s, 5.69 tr. b., 4.65 m/s

  839. QJ3 jumping, Triss: 45/118, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  840. QJ3 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  841. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  842. 1.zkouška LA2, Triss: 10/24, 33.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  843. 2.zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  844. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  845. III. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  846. II. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  847. IV. zkouška LA2, Triss: 6/24, 36.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  848. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  849. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  850. Jumping_1, Triss: Diskvalifikován

  851. Jumping_1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  852. Jumping_2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  853. Jumping_2, Triss: Diskvalifikován

  854. Jumping_3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  855. Jumping_3, Triss: 20/39, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  856. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  857. III. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  858. II. zkouška LA2, Triss: 3/23, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  859. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  860. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  861. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/50, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  862. Agility 1, Triss: Diskvalifikován

  863. Agility 2, Triss: Diskvalifikován

  864. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  865. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/50, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  866. Jumping 1, Triss: 33/128, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  867. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/50, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  868. Jumping 2, Triss: Diskvalifikován

  869. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  870. Agility open L, Triss: Diskvalifikován

  871. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/20, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  872. Jumping open L, Triss: Diskvalifikován

  873. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/21, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  874. Zkoušky LA2, Triss: 3/14, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  875. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  876. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  877. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  878. Agility, Triss: Diskvalifikován

  879. Agility, Triss: Diskvalifikován

  880. FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  881. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  882. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  883. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  884. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  885. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  886. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  887. ZkA. II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  888. ZkA. I. LA2, Triss: 3/28, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  889. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  890. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/19, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  891. Agility, Triss: Diskvalifikován

  892. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/19, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  893. Jumping, Triss: 18/48, 43.98 s, 30.98 tr. b., 3.87 m/s

  894. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  895. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  896. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  897. Czech Imp Jump Large, Triss: 14/43, 17.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  898. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  899. Jumping 1 Large, Triss: 10/43, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  900. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/22, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  901. Jumping 2 Large, Triss: 2/43, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  902. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/22, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  903. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  904. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/21, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  905. Jumping LA neděle, Triss: Diskvalifikován

  906. Jumping LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  907. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/22, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  908. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  909. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  910. Zkoušky LA2 neděle, Triss: Diskvalifikován

  911. Zkoušky LA2 sobota, Triss: 6/24, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  912. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/16, 40.44 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  913. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 45.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  914. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  915. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  916. Agility, Triss: 6/47, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  917. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/22, 42.1 s, 7.1 tr. b., 3.9 m/s

  918. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  919. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  920. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  921. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  922. Czech Imp Jump Large, Triss: 6/49, 21.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  923. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/14, 23.21 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  924. Jumping 1 Large, Triss: 6/49, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  925. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  926. Jumping 2 Large, Triss: 25/49, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  927. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  928. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  929. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  930. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/20, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  931. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  932. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  933. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  934. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  935. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  936. ZkA II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  937. ZkA I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  938. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  939. Czech Imp Jump Large, Triss: 5/69, 21.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  940. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/21, 22.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  941. Jumping 1 Large, Triss: 4/69, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  942. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  943. Jumping 2 Large, Triss: 7/69, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  944. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  945. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  946. 1. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  947. 2. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  948. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  949. Jumping (1), A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  950. Jumping (1), Triss: Diskvalifikován

  951. Jumping (2), Triss: Diskvalifikován

  952. Zkouška, Triss: Diskvalifikován

  953. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  954. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/18, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  955. Agility, Triss: 10/51, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  956. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  957. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  958. Zka - LA2, Triss: Diskvalifikován

  959. Zka - MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  960. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  961. Agility - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/34, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  962. Agility - So, Triss: 25/66, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  963. Jumping - So, Triss: 4/65, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  964. Jumping - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/34, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  965. ZkA - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  966. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  967. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  968. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/19, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  969. Jumping L, Triss: 3/30, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  970. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  971. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  972. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  973. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  974. Agility družstva, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 27/44, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  975. Agility jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 26/44, 38.75 s, 6.75 tr. b., 4.26 m/s

  976. Jumping družstva, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/44, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  977. Jumping jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/44, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  978. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  979. Zkouška II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  980. Zkouška II. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  981. Zkouška I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  982. Zkouška I. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  983. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  984. Agility L, Triss: 9/37, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  985. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/20, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  986. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  987. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/21, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  988. Zkouška LA2, Triss: 5/17, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  989. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/8, 44.56 s, 5.56 tr. b., 3.5 m/s

  990. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  991. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  992. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  993. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  994. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  995. Zk.A LA2, Triss: 2/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  996. Zk.A MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/6, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  997. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  998. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  999. Jumping, Triss: 6/41, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1000. 1. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/5, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  1001. 1. Zka, Triss: Diskvalifikován

  1002. 2. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1003. 2. Zka, Triss: Diskvalifikován

  1004. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  1005. Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1006. Jumping Open, Triss: 7/35, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1007. 1.zkouška, Triss: 13/22, 39.93 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  1008. 2.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1009. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1010. QA5 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1011. QA6 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/78, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1012. QJ5 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/74, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1013. QJ6 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/79, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1014. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  1015. Agility So Large, Triss: 21/42, 44.76 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  1016. Agility So Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1017. Finale Ne Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1018. Jumping Ne Large, Triss: Diskvalifikován

  1019. Jumping Ne Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1020. Jumping So Large, Triss: Diskvalifikován

  1021. Jumping So Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1022. LA2 Ne, Triss: Diskvalifikován

  1023. LA2 So, Triss: Diskvalifikován

  1024. Mistrovské Agility Large, Triss: Diskvalifikován

  1025. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  1026. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1027. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Triss: 6/38, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1028. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1029. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Triss: 17/34, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1030. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1031. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Triss: Diskvalifikován

  1032. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  1033. A2 LA2, Triss: 5/9, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  1034. Jumping L L, Triss: Diskvalifikován

  1035. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  1036. 1.zkouška LA2, Triss: 2/20, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1037. 2.zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  1038. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  1039. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1040. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1041. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/20, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1042. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  1043. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  1044. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  1045. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1046. QA1 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/88, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1047. QA2 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/82, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1048. QJ1 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 21/88, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1049. QJ2 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1050. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1051. Agility I, Triss: Diskvalifikován

  1052. Agility II, Triss: Diskvalifikován

  1053. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1054. Zkouska LA2 1, Triss: 5/35, 38.24 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1055. Zkouska LA2 2, Triss: Diskvalifikován

  1056. Zkouska MA3 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1057. Zkouska MA3 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1058. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  1059. agility zkouška 1 LA2, Triss: Diskvalifikován

  1060. agility zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1061. agility zkouška 2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  1062. agility zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1063. jumping L, Triss: 12/39, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1064. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1065. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  1066. Agility LA, Triss: 6/38, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1067. Agility MA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/24, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1068. Jumping LA, Triss: Diskvalifikován

  1069. Jumping MA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/24, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1070. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  1071. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/9, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1072. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1073. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/21, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1074. Agility, Triss: 20/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1075. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1076. Agility 2, Triss: 19/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1077. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 40.35 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1078. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/21, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1079. Jumping, Triss: 47/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1080. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1081. Jumping 2, Triss: 40/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1082. Zkouška, Triss: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1083. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  1084. Zkouska III LA2, Triss: 7/23, 46.68 s, 19.68 tr. b., 3.58 m/s

  1085. Zkouska II LA2, Triss: Diskvalifikován

  1086. Zkouska I LA2, Triss: Diskvalifikován

  1087. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1088. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1089. Agility, Triss: Diskvalifikován

  1090. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/23, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1091. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  1092. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1093. Zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1094. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  1095. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  1096. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/26, 24.29 s, 1.29 tr. b., 4.12 m/s

  1097. Jumping 1 Large, Triss: 4/54, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1098. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/26, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1099. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  1100. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/26, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1101. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1102. Agility LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  1103. Jumping LA neděle, Triss: 51/65, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  1104. Jumping LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  1105. Zkoušky LA2 neděle, Triss: 12/28, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  1106. Zkoušky LA2 sobota, Triss: Diskvalifikován

  1107. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1108. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1109. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1110. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1111. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1112. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1113. agility, Triss: 6/51, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1114. jumping, Triss: Diskvalifikován

  1115. zkouška, Triss: 5/19, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1116. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  1117. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  1118. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  1119. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  1120. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  1121. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  1122. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/23, 23.93 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1123. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  1124. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/24, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1125. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  1126. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/24, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1127. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  1128. Heroutice, 1. běh, Triss: Diskvalifikován

  1129. Heroutice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  1130. Heroutice, 3. běh, Triss: Diskvalifikován

  1131. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  1132. Czech Imp Jump Large, Triss: 23/49, 20.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1133. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 23.49 s, 3.49 tr. b., 4.17 m/s

  1134. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  1135. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/23, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1136. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  1137. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/23, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1138. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  1139. ZkA II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  1140. ZkA II. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1141. ZkA I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  1142. ZkA I. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1143. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  1144. Horní Počernice, 1. běh, Triss: Diskvalifikován

  1145. Horní Počernice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  1146. Horní Počernice, 3. běh, Triss: Diskvalifikován

  1147. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1148. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Triss: 24/53, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  1149. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M", A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/14, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1150. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  1151. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1152. Zkouška Agility LA2, Triss: Diskvalifikován

  1153. Zkouška Agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1154. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  1155. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  1156. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1157. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  1158. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 36.42 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1159. ZkA LA2, Triss: Diskvalifikován

  1160. ZkA MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.73 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1161. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1162. Agility Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1163. Agility Ne, Triss: Diskvalifikován

  1164. Agility So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1165. Agility So, Triss: Diskvalifikován

  1166. Jumping Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/22, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1167. Jumping Ne, Triss: 21/50, 34.4 s, 10.4 tr. b., 3.58 m/s

  1168. Jumping So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/24, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1169. Jumping So, Triss: Diskvalifikován

  1170. ZkA Ne, Triss: Diskvalifikován

  1171. ZkA So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/11, 46.71 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1172. ZkA So, Triss: 8/21, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1173. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  1174. O Pohár PPP 2015, Triss: 2/36, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1175. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/29, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1176. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/29, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1177. O Pohár PPP 2015, Triss: 13/36, 30.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  1178. O Pohár PPP 2015, Triss: Diskvalifikován

  1179. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1180. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1181. (1) zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1182. (1) zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1183. (2) zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1184. (2) zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1185. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  1186. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/16, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1187. AGILITY, Triss: Diskvalifikován

  1188. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1189. JUMPING, Triss: Diskvalifikován

  1190. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1191. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 49.83 s, 0.83 tr. b., 4.01 m/s

  1192. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1193. Agility Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/62, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1194. Agility So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 22/62, 50.5 s, 5.5 tr. b., 3.96 m/s

  1195. Jumping Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/63, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1196. Jumping So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 29/65, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1197. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1198. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1199. Jumping - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1200. Jumping - Ne, Triss: Diskvalifikován

  1201. MR kříženců, Triss: Diskvalifikován

  1202. ZkA - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/11, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1203. ZkA - Ne, Triss: 2/5, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1204. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  1205. 1.zkouška LA1, Triss: 10/18, 28.06 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  1206. 2.zkouška LA1, Triss: Diskvalifikován

  1207. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1208. Agility, Triss: 4/13, 23.36 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1209. Agility II Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/67, 46.82 s, 6.82 tr. b., 3.84 m/s

  1210. Agility I Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/71, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1211. Jumping II Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/68, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1212. Jumping I Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 26/71, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1213. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  1214. JUMPING, Triss: 14/53, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1215. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1216. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1217. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1218. ŠTAFETA LARGE, Triss: 1/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1219. ŠTAFETA MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1220. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  1221. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1222. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Triss: Diskvalifikován

  1223. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/12, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1224. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Triss: Diskvalifikován

  1225. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Triss: 1/12, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1226. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/3, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1227. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  1228. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/25, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1229. Prvomájové závody agility 2015 - A, Triss: Diskvalifikován

  1230. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1231. Prvomájové závody agility 2015 - J, Triss: Diskvalifikován

  1232. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Triss: Diskvalifikován

  1233. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1234. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1235. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1236. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1237. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/62, 39.9 s, 2.9 tr. b., 4.11 m/s

  1238. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/62, 43.2 s, 9.2 tr. b., 3.89 m/s

  1239. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1240. Zkouška 1, Triss: Diskvalifikován

  1241. Zkouška 2, Triss: Diskvalifikován

  1242. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1243. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1244. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1245. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1246. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1247. LA1, Triss: 5/7, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1248. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1249. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1250. LA1 II LA1, Triss: Diskvalifikován

  1251. LA1 I LA1, Triss: Diskvalifikován

  1252. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  1253. LA1 druhý běh LA1, Triss: 10/18, 29.73 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1254. LA1 první běh LA1, Triss: Diskvalifikován

  1255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1256. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1257. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/19, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1258. FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/12, 45.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1259. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/19, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1260. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1261. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  1262. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/20, 28.37 s, 4.37 tr. b., 3.38 m/s

  1263. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1264. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1265. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1266. ZkA III. LA1, Triss: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  1267. ZkA II. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1268. ZkA I. LA1, Triss: 5/15, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1269. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1270. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1271. Agility, Triss: Diskvalifikován

  1272. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1273. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  1274. Zkouška LA1, Triss: 5/11, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1275. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1276. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  1277. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/18, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1278. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1279. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1280. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1281. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/24, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1282. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/22, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1283. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/24, 40.44 s, 3.44 tr. b., 3.91 m/s

  1284. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1285. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1286. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1287. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1288. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/19, 42.21 s, 1.21 tr. b., 3.98 m/s

  1289. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1290. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  1291. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  1292. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/14, 19.46 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1293. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/14, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1294. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/14, 39.33 s, 7.33 tr. b., 3.86 m/s

  1295. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  1296. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1297. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/21, 34.52 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1298. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1299. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  1300. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/25, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1301. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/25, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1302. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1303. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 39.28 s, 1.28 tr. b., 4.3 m/s

  1304. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1305. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  1306. MEDIUM FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/10, 22.34 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1307. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/22, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1308. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1309. MEDIUM - JUMPING 3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/22, 36.96 s, 0.96 tr. b., 3.9 m/s

  1310. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1311. Agility Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1312. Agility Squads, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1313. Jumping Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/38, 36.92 s, 0.92 tr. b., 4.31 m/s

  1314. Jumping Squads, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1315. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  1316. Agility sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1317. A3 sobota MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1318. Jumping sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1319. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky I - A3 speciál, 30. 08. 2014

  1320. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1321. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1322. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  1323. Agility Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/19, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1324. Jumping Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1325. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1326. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  1327. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1328. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1329. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1330. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  1331. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1332. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 42.0 s, 6.0 tr. b., 4.17 m/s

  1333. Zkouška 3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1334. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1335. II. Zka MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1336. I. Zka MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/8, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1337. Jumping - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1338. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1339. I. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1340. II. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1341. III. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1342. II. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1343. I. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/47, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1344. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1345. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/11, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1346. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/11, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1347. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1348. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  1349. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 48.44 s, 1.44 tr. b., 3.96 m/s

  1350. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 41.66 s, 2.66 tr. b., 4.08 m/s

  1351. Agility 3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1352. Fin AGI, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1353. Fin JMP, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 33.81 s, 2.81 tr. b., 4.38 m/s

  1354. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 38.22 s, 1.22 tr. b., 4.06 m/s

  1355. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1356. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1357. Agility Open I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/48, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1358. Agility Open II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/47, 46.95 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1359. Jumping Open I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1360. Jumping Open II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/36, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1361. Jumping Open III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/47, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1362. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1363. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1364. Finále - Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1365. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/12, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1366. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1367. ZkA 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1368. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  1369. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1370. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1371. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1372. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1373. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/49, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.78 m/s

  1374. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/50, 38.86 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1375. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/50, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1376. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/50, 37.07 s, 0.07 tr. b., 4.21 m/s

  1377. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  1378. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1379. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1380. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1381. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1382. Agility finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 45.89 s, 14.89 tr. b., 4.03 m/s

  1383. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1384. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1385. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  1386. Heroutice, 1. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 43.2 s, 3.2 tr. b., 3.66 m/s

  1387. Heroutice, 2. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1388. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1389. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 39.35 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1390. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1391. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1392. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1393. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 49.86 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1394. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/11, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1395. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1396. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1397. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 36.51 s, 2.51 tr. b., 3.7 m/s

  1398. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1399. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/28, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1400. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/18, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1401. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/28, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1402. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1403. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1404. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1405. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1406. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1407. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 45.79 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1408. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  1409. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 25.22 s, 3.22 tr. b., 3.57 m/s

  1410. JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/15, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1411. JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1412. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1413. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1414. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1415. Agility MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1416. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1417. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/25, 26.36 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1418. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1419. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/13, 39.7 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1420. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  1421. 1. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1422. 2. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1423. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  1424. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 21.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1425. JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/20, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1426. JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1427. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 41.28 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1428. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1429. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/62, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1430. Agility družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 22/58, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1431. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/62, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1432. Jumping družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/58, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1433. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1434. Agility CACIAg, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1435. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1436. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/22, 44.33 s, 6.33 tr. b., 3.99 m/s

  1437. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1438. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1439. Mrtník, Plzeň-Sever - PRAGIL "Krmiva Nýřany" 2013, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1440. Finale 1.k M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1441. Finale 2.k M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1442. NE_Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1443. NE_MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1444. SO_Agility_M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/14, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1445. SO_JM3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1446. SO_MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1447. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1448. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/17, 45.65 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  1449. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1450. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1451. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1452. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1453. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1454. 3. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1455. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  1456. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1457. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1458. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1459. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  1460. Zkouška agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1461. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, Mistrovství republiky špiců, 03. 08. 2013 - 04. 08. 2013

  1462. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1463. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1464. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1465. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1466. 1., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1467. 2., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/1, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1468. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1469. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1470. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1471. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1472. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1473. I. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 43.59 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1474. II. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 51.68 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  1475. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  1476. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1477. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1478. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 48.62 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1479. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1480. Agility I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/29, 58.24 s, 18.24 tr. b., 3.13 m/s

  1481. Agility II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/30, 42.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1482. Jumping I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1483. Jumping II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/25, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1484. Jumping III., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/29, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1485. Jumping IV., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/27, 32.32 s, 0.32 tr. b., 4.42 m/s

  1486. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1487. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1488. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/20, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1489. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1490. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  1491. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1492. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1493. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 45.8 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1494. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1495. agility Medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/26, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1496. jumping Medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/25, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1497. MA3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 53.9 s, 8.9 tr. b., 3.71 m/s

  1498. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1499. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/40, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1500. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1501. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/44, 35.27 s, 0.27 tr. b., 4.11 m/s

  1502. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1503. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1504. Agility Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/3, 35.45 s, 2.45 tr. b., 4.17 m/s

  1505. Agility I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1506. Agility II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 45.47 s, 8.47 tr. b., 3.89 m/s

  1507. II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 45.09 s, 10.09 tr. b., 4.1 m/s

  1508. Jumping Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1509. JUMPING I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1510. JUMPING I, Jessica Žlutá řeka: Diskvalifikován

  1511. JUMPING II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1512. JUMPING III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/8, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1513. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1514. Finále Ch s, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1515. JUMPING , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1516. Zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1517. Zkoušky, Jessica Žlutá řeka: 5/7, 53.15 s, 12.15 tr. b., 2.58 m/s

  1518. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  1519. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 38.18 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1520. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1521. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1522. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1523. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/31, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1524. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1525. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1526. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/31, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1527. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 18/30, 38.89 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  1528. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/19, 47.35 s, 5.35 tr. b., 3.89 m/s

  1529. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1530. Agility CACAg M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/14, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1531. Jumping CACAg M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1532. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/13, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1533. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  1534. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1535. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1536. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  1537. ZK 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1538. zk 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1539. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1540. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1541. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 35.67 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1542. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1543. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  1544. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1545. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1546. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1547. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  1548. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1549. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 51.53 s, 13.53 tr. b., 3.24 m/s

  1550. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  1551. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1552. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1553. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1554. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1555. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1556. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1557. MA3 A, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1558. MA3 B, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1559. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1560. Agility - neděle M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1561. Agility - sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/11, 39.4 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1562. Finále M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1563. Jumping - neděle M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/9, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1564. Jumping - sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1565. Zkouška So MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 45.53 s, 8.53 tr. b., 3.51 m/s

  1566. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1567. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1568. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/10, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1569. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1570. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  1571. Zkouška1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1572. Zkouška2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1573. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1574. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/29, 48.02 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1575. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/15, 46.8 s, 14.8 tr. b., 3.21 m/s

  1576. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/28, 41.32 s, 1.32 tr. b., 3.99 m/s

  1577. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/29, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1578. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/13, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1579. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1580. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1581. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1582. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1583. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  1584. Zkouška1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1585. Zkouška2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 43.12 s, 0.12 tr. b., 3.46 m/s

  1586. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1587. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/9, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1588. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1589. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1590. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1591. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1592. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1593. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  1594. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1595. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1596. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1597. CACIAg , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/29, 46.77 s, 3.77 tr. b., 3.74 m/s

  1598. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1599. Agility individuals, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/56, 47.21 s, 1.21 tr. b., 3.9 m/s

  1600. Jumping individuals, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/57, 42.24 s, 6.24 tr. b., 3.93 m/s

  1601. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  1602. 1.zkouška trojky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1603. 2.zkouška trojky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1604. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1605. Agility , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 38.55 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1606. Finále jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1607. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/18, 27.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1608. Zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1609. Zkoušky jmp, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1610. Zkoušky jmp, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1611. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  1612. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1613. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1614. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  1615. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1616. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1617. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1618. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/17, 48.47 s, 15.47 tr. b., 3.22 m/s

  1619. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1620. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 48.31 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1621. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  1622. Zka1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 53.58 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  1623. Zka2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 42.77 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1624. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1625. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/20, 48.85 s, 8.85 tr. b., 3.5 m/s

  1626. jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1627. Zkouška A3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1628. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1629. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 58.75 s, 15.75 tr. b., 3.4 m/s

  1630. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1631. Zkoušky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1632. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1633. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1634. Agility speciál M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1635. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1636. Třešť - Závody agility, 25. 08. 2012

  1637. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1638. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1639. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/3, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1640. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  1641. Zkouška agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 50.15 s, 1.15 tr. b., 3.85 m/s

  1642. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  1643. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 51.48 s, 6.48 tr. b., 3.55 m/s

  1644. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  1645. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1646. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 39.78 s, 7.78 tr. b., 4.12 m/s

  1647. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1648. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1649. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1650. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1651. Zkoušky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1652. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  1653. II. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1654. I. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 50.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1655. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1656. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 33.36 s, 0.36 tr. b., 4.11 m/s

  1657. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 36.12 s, 0.12 tr. b., 4.15 m/s

  1658. Zkouška A3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 44.16 s, 1.16 tr. b., 3.67 m/s

  1659. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  1660. M_Agility_sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1661. MA3_sobota MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1662. M_jump_sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 39.5 s, 0.5 tr. b., 4.25 m/s

  1663. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  1664. agility open medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1665. jumping medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1666. nymburské zkoušky MA2 MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1667. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  1668. 1.MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1669. 2.MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1670. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  1671. AGILITY M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1672. JUMPING M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1673. ZKOUŠKY MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 43.43 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1674. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  1675. Jarní cena, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1676. Jarní cena, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1677. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/2, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1678. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1679. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/7, 47.3 s, 14.3 tr. b., 3.57 m/s

  1680. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 34.67 s, 3.67 tr. b., 4.15 m/s

  1681. Zkouška MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/1, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1682. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1683. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1684. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1685. So- MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 48.51 s, 0.51 tr. b., 3.28 m/s

  1686. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1687. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/13, 47.0 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  1688. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 42.35 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  1689. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1690. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1691. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1692. So- MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1693. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky, 18. 02. 2012

  1694. 1. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1695. 2. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1696. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1697. Zk1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 38.37 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1698. Zk2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1699. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1700. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1701. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1702. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1703. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1704. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 35.28 s, 0.28 tr. b., 3.94 m/s

  1705. So- MA1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1706. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1707. Zk 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1708. Zk 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s